Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Gianna  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

6in9ine Avatar6in9ineΜηνύματα: 1630 Κριτικές: 34

Ιστορίες: 0

Κορμί λαμπάδα Αξιολόγηση: 8.67 — 13/08/2023 - 14:10
Κορμί λαμπάδα Αξιολόγηση: 8.67 — 13/08/2023 - 14:10

Το ραντεβού κλείστηκε με δύο μηνύματα με τα κορίτσια στο τηλεφωνικό κέντρο

με το που μπαίνω στο δωμάτιο αντικρίζω το κορίτσι τον φωτογραφιών  ντυμένο με μαύρα σέξι εσώρουχα και με μαύρο γυαλί μυωπίας  το κορμί της εκπληκτικό  για τα δικά μου γούστα στεγνό Χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας φυσικό βυζί Και με ωραία πεταχτεί ρώγα στον αγώνα  παίχτηκαν δύο γύρη εξαιρετική έντονο και δυνατό σεξ την γάμησα σε πολλές στάσεις δεν παραπονέθηκε πουθενά και έχυσα και τις δύο φορές στην κοιλιά της 

Πολύ καλή εσκορτ και με εξαιρετικές υπηρεσίες θα ξαναπάω στο μέλλον


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

Η Δασκάλα μας 2 Αξιολόγηση: 7.50 — 26/03/2023 - 20:58
Η Δασκάλα μας 2 Αξιολόγηση: 7.50 — 26/03/2023 - 20:58


Συνεννόηση με τον Άγγελο και το κορίτσι στην ώρα του.
Κοντοστάθηκε μόλις με είδε, με θυμήθηκε μετά από έναν χρόνο. Μαλλί κοντό, πρόσωπο όμορφο , δεν φόραγε όμως τα γυαλιά της, Καλοκαιρινό φορεματάκι , καλσόν και τις γόβες της.
Κορμάρα φυσική με όμορφο βυζάκι , πωπουδάκι στην θέση του για φάγωμα, ποδάρες για γλύψιμο , ένα μεγάλο τατού στο πόδι . Ότι βλέπετε θα σας έρθει! 
Φιλί και πέρασε μέσα, έχουμε πει αγγλικά γιοκ. Η ουίσκι με κόλα ζήτησε. Επιστρέφοντας με το ποτό εκείνη βρισκόταν μπρος το αναμένο  τζάκι.
Εκεί όμως είχε σκύψει η καημένη , ανέβασα το φόρεμα , άρχισα να την γλύφω στον πωπό της , με ενοχλούσε το βρακάκι της και το κατέβασα. Κάτι έλεγε για το ουίσκι αλλά δεν έκανα κίνηση. Δακτυλάκι δέκτηκε μπρος  σύντομα πίσω .
Άντε να πιεις μια γουλια λέω και ξαναρχίζουμε. 
Φιλιά μπόλικα και με έγδυσε σιγά σιγά, φίλαγε όλο το κορμί μου , έπαιζε με τις ρόγες και κατέβηκε στο πουλί. Σχετικά καλή πίπα με καλό πέρασμα από τα μπαλάκια.
Ανέβηκε να παίξει με τις ρόγες μου πάλι αλλά έφαγε μια τρίχα από το δασύτριχο στήθος μου και ζήτησε να πάει στο μπάνιο.
Εκεί σκυμμένη στον νεροχύτη καθώς ξέπλενε το στόμα της βρήκα ευκαιρία , φόρεσα το προφυλακτικό και μπήκα μέσα της.   Κοιτιώταν στον καθρέφτη με τα χέρια της κόντρα στον καθρέφτη  .
Ζήτησε όμως να περάσουμε στο κρεβάτι και να με καβαλήσει. Επέβαλε τον ρυθμό της, τα χέρια μου τσίμπαγαν τις ρόγε , εκείνη πιασμένη με τα νύχια της στο στήθος μου ανεβοκατέβαινε πότε αργά πότε γρήγορα. Αλλαγή στα πλάγια και τελευταία στάση στα 4 , κόντευε να σκύσει τα σεντόνια από το τράβηγμα, σφαλιάρες και μαλλιοτράβηγμα.
Τελείωσα και περάσμα στο μπάνιο, δυο γουλιές ποτό και επανάληψη με πιο έντονο ρυθμό.
Πίπα αρκετά βελτιωμένη , πέρασμα από το μουνάκι της με την γλώσσα μου και πλαστικούρα.
Ιεραποστολικά και μετά στα 4 , κομμάτι άργησα να τελειώσω  και άρχισε να μουγκρίζει και να βαριανασαίνει.
Με το που τελείωσα ήθελε αγκαλίτσες . Πέρασε για μπάνιο , ήπιε άλλη μια γουλιά , , εισέπραξε και με καληνύχτησε! 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
geroksouras Avatar geroksouras 26-03-2023 21:30:39
η φωτογραφια απο το δικο σου τζακι;
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 26-03-2023 22:18:22
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

Ιστορίες: 0

Η Πορνη Αξιολόγηση: 8.00 — 17/05/2022 - 23:54
Η Πορνη Αξιολόγηση: 8.00 — 17/05/2022 - 23:54

Επαναληπτικη συνατηση με την Γιαννα μιας και με ειχε ενθουσιασει τοσο πολυ απο την πρωτη συναντηση και δεν την προλαβα πριν φυγει.

Περιγραφη εχω βαλει στην προηγουμενη κριτικη, με δυο μονο αρνητικα. Ενα μεγαλο τατοο στο πλαι, και δεν μιλαει γρι Αγγλικα.

Στον αγωνα εγινε το σωσε παλι, το μωρο ειναι γεννημενο για πηδημα και το ζει. Στοματικο και DT αριστο, παιρνει 10 με τονο, χυνει στην περιποιηση γρηγορα και πηδιεται σαν σκυλα!

Την πηδηξα σε οποια σταση μπορειτε να φανταστητε, ρεβερς καου, καβαλαρησα, ιεραποστολικο, τα ποδια στους ώμους μου και φυσικα ορθια απο τον κωλο!

Δεν λεει οχι σε τιποτα, και το ευχαριστιεται. Συννενόηση μηδεν αλλα παιρνει πρωτοβουλίες και γρηγορα ακολουθει οταν την στηνεις. Σκετη τσοντα το μωρο και σε αφηνει ερείπιο οταν τελειωνει η συνατηση.

Αν μιλουσε και κατι Αγγλικα θα την εκλεινα για πολυωρο.

Για μενα μια απο τις τοπ για κινκι ξεσκισμα.!

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 260
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

Ιστορίες: 0

Συναντηση με την Γιανα (με ενα Αξιολόγηση: 9.20 — 24/03/2022 - 16:55
Συναντηση με την Γιανα (με ενα Αξιολόγηση: 9.20 — 24/03/2022 - 16:55
Συναντηση με την Γιανα (με ενα ν) στο χωρο μου. Εφθασε στην ωρα της ντυμενη νεανιας με μαυρο γυαλακι. Περιγραφη: Προσωπο 7.5 Σωμα. 8.5 μοντελο, δεμένο χωρις ίχνος παχους( θα εβαζα 9.5 αν δεν ειχε ενα μεγαλο εγχρωμο τατοο στην δεξια πλευρα που δεν φαινεται στις φωτο.) Βυζια. 2αρια φυσικα με πεταχτες ρωγες. Σερβις. 10 Σχεση με τις φωτο, η πιο κοντινη αυτη που φαινεται απο πανω Ηλικια. Την εκανα γυρω στα 26, και πιο μικρη αποτι γραφει το γραφειο Επικοινωνια. 0. Δεν μιλαει γρι Αγγλικα, που βγηκε σε καλο. Μηδεν σοσιαλ και μονο πηδημα οσο αντεξεις, αντεξει. Οι φωτογραφειες την αδικουν στον Ισοτοπο. Στον αγωνα επαγγελματιας που γαμιεται πολυ δυνατα, λυσσασμενα θα ελεγα, και χυνει ευκολα και το ευχαριστεται. Στοματικο, DT πολυ καλο (ανασταινει νεκρους), πηδημα οτι σταση θελεις, παιρνει πρωτοβουλιες, και απο κωλο μεγαλες αντοχες. Κρατουσε τα χερια στον τοιχο και τον ηθελε βαθια και δυνατα με χαμηλους τονους βογγητων. Απο πανω πιο λυσσαλεα, θελει προσοχη μην σας τον σπασει και ψαχνετε για γιατρο να τον κολλησει. Τριβεται μπρος πισω, χοροπηδαει, βαζει τα ποδια στο πλαι να τον παιρνει πιο βαθια, και το κεφαλι της στα συννεφα να στριφογυριζει. Μιλαμε μπιτς ιν χιιτ. Ευχαριστηθηκα γαμησι, και ειχαμε χρονο και για τριτο. Δεν με αφησε το πορνιδιο γιατι ειμουν το πρωτο ραντεβου και ειχε αλλα 4.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

Η δασκάλα μας το κορίτσι μας έφτασε Αξιολόγηση: 8.00 — 20/03/2022 - 10:30
Η δασκάλα μας το κορίτσι μας έφτασε Αξιολόγηση: 8.00 — 20/03/2022 - 10:30
Η δασκάλα μας το κορίτσι μας έφτασε στην ώρα του, φρεσκότατη , πρώτο της ραντεβού ήταν. Μακρύ παλτό, τακουνάρες του της δίναν + δέκα πόντους , γυαλλάκια στραβωμάρας που της δίνουν το κάτι σέξι με συνδυασμό το καρε΄ μαύρο μαλλί . Η δασκάλα μας που θα θέλαμε να πηδήξουμε. πρόσωπο όμορφο και κορμάκι λαμπάδα. Αγγλικά γιοκ , τίποτα λέμε αλλά ο γκούγκολας μας φρόντισε. Κατέβηκε από τις γόβες , πάλι ψηλή είναι η άτιμη , πατούσα ένα χιλιόμετρο, για γλύψιμο πατούσας ότι πρέπει. Ζήτησε να πλύνει χεράκια , όπως και έγινε, επέστρεψε και ζήτησε κόλα, έγινε και αυτό, περάσαμε για τσιγάρο αλλά διακόπηκε γιατί αρχίσαμε τα φιλιά με συμμετοχή γλώσσας, δ΄δάγκωνε αυτί , έγλυφε λαιμό. Βγάλαμε τα ρου΄χα μας και περάσαμε στο δωμάτιο, κορμάκι καλό αδύνατο, όλο φυσικό με ένα μεγάλο τατού στα πλάγια του μηρού της . Στηθάκια μικρά , στητά και ρόγα για πιπίλα. Με πίπα ΄΄άρχισε ο αγώνας , καλή , βαθειά με πνιξίματα , περιποίηση διδύμων , αλλάξαμε σε 69 και μετά μόνο εγώ να την περιποιούμαι στο όμορφο υγρό μουνάκι της, Δάκτυλα μόνο επιφανειακά μπρος και πίσω. Σκουφάκι στο στενό μουνάκι της χωρίς τζελάκι , πολύ καλή αίσθηση με αργούς - αισθησιακούς ρυθμούς, χάδια ,φιλιά , άρχισε να δαγκώνει όμως λαιμό η άτιμη και να παίζει με τις ρόγες μου. Ανέβασα τα δίμετρα πόδια της στους ώμους μου και άρχισα κομπρεσάρισμα με τις ανάλογες σφαλιάρες στα καπούλια της. Εκείνη να τσιμπά τις ρόγες της και να μουρμουράει. Γυρίσαμε στα 4 , σάλιωσα την μουνάρα της και ξαναμπήκα, ούτε μα ούτε μου, γραπωμένη στα σεντόνια και να καρφώνει το μουνί της στο πέος μου με δύναμη , τελειώνοντας ήθελε αγκαλιές και φιλιά. Φρεσκάρισμα και πάμε για κόκα κόλα εκείνη και γω για κρασί. Με καβάλησε , με φίλαγε , με χάιδευε και έκανε νόημα να περάσουμε μέσα. Άρχισα να την γλύφω από τα πόδια της και κείνην να παίζει με του μουνί της, ενδιάμεση στάση στο στενό μουνάκι της και μετά πιπίλα στις ρόγες της. Μπαλονάκι άμεσα (δεν είχαμε και πολύ ΄χρόνο πια ) στα πλάγια για αρχή και μετά ιεραποστολικά με τελείωμα στην επίπεδη κοιλίτσα της. Μπανάκι , χρήματα και καλό απόγευμα.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Σούπερ. Άμα η τύπισα  δε μιλάει Αγγλικά, ακόμη καλύτερα, γλιτώνει κανείς και το ανούσιο μπλα-μπλα. 
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Μούναρος Με Κεφαλαίο --Έχω φάει σκάλωμα με Αξιολόγηση: 9.00 — 19/03/2022 - 07:49
Μούναρος Με Κεφαλαίο --Έχω φάει σκάλωμα με Αξιολόγηση: 9.00 — 19/03/2022 - 07:49
Μούναρος Με Κεφαλαίο --Έχω φάει σκάλωμα με την Νάστια να την δω αλλά ξαφνικά κάτι έγινε και ακυρώθηκε το ραντεβουδάκι μας, αλλά πίσω έχει η αχλάδα την ουρά, άκουσα τον φίλτατο andronikos3 που μου είχε πει παρ την και θα με θυμηθείς και όντως δεν άργησα σε χρόνο κλάσματα δευτερόλεπτου το χεριά μου έγραφαν στους αγγέλους θα πάρω την Γιάννα να την δω έτσι και έγινε κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. --Έφτασα αρχίζοντας τα παρ φουμαρίσματα, ξαπλώνω στο κρεβάτι και κοιτάω τις φωτός τις λέγοντας εδώ έχουμε μούναρο με κεφάλαιο και εκεί που έχω αράξει και προετοιμάζω τον μητσάρα για αυτό που θα ακολουθήσει, χτυπαει η πόρτα, ανοίγοντας την έμεινα με το στόμα ανοιχτό την να δω μπροστά μου ένα μελαχρινό μούναρο με γυαλιά έτοιμη για διδασκαλία με καρέ μαλλί σαν αυτό με τις φωτός ντυμένη με ένα φορεματάκι λουλουδένιο πάνω σε γόβες μαύρες. Με κοιταει με τα κιάλια Χαχαχα! της την κοιτάω και αρχίσαμε να χαμουρευόμαστε με την πόρτα ανοιχτή, περνάει πιο μέσα και αρχιζω να χουφτώνω ότι έβρισκα μπροστά μου, αυτή γελάκια και αρχίζει να βγάζει το λουλουδένιο φορεματάκι κάνοντας με να μείνω με το στόμα ανοιχτό για μια ακόμη φορά . Σώμα πιο μούναρος δεν γίνεται να γυρίζεις τσόντα και να λες στον κάμεραμαν τράβα φίλε τράβα, βυζί στητό δυαράκι από αυτά που δεν χορταίνεις να τα γλείφεις μαζί με άκρα περιποιημένο στην πένα με δυο τατουάζ στο πόδι και στο μπούτι για να συνοδευθούν αυτό το θεσπέσιο κορμί που μόνο σε τσόντες το συναντάς. --δυο γύροι μέχρι τελικής πτώσεως κάνοντας τον γύρο του θριάμβου δυο φόρες με επιτυχία, βγάζει τα γυαλάκια τις τα αφήνει στο τραπεζάκι και εδώ αρχίζει το πόρνο πανηγύρι έγινε του μουνιού το κάγκελο, μα τι γλειψίματα στο κορμί τις και στο στενό καλό ξυρισμένο μουνί τις, μα τι φτυσίματα στον πούτσο μου μαζί με λαρυγγικές διεισδύσεις σε στάση 69, μερικές φόρες έφευγαν και κάτι ξεγυρισμένα σκαμπίλια από την μεριά της στον κώλο μου σαν ένδειξη δώσε κι άλλο δεν χορταίνω να το παίρνω όλο μέσα, την πιάνω από το μαλλί την γονατίζω στο πάτωμα τουρλώνει τσόντα τον κώλο τις και αρχίζει να τον ρουφάει και να τον φτύνει μανιασμένα σαν σωστή πορνό δασκάλα που θέλει να διδάξει το στοματικό έρωτα και η πουτάνα η χαρά δεν την αφήνει Ναι!Ναι! μετά από αυτό το θέαμα σκουφί την γυριζω στο κρεβάτι με θεά στον καθρέφτη την μούρη της και εγώ από πίσω της Κατσικογάμης να τις τον δίνω αλύπητα Ασάλιωτα χωρίς οίκτο άρχισε να ηδονίζεται και να με τραβάει με τα χεριά της όλο μέσα όπου εκεί παρέδωσα τον χείμαρρο σπέρματος μέσα τις. --Με κοιταει με ένα πλατύ χαμόγελο ευχαρίστησης με ξαπλώνει στο κρεβάτι, ξαπλώνει από πάνω μου με τα βυζάκια τις και αρχίζει να μου τρίβεται με το κορμί από πάνω μου σαν αισθησιακό μασάζ ενώνοντας τα κορμιά μας αφού κράτησε για κάνα πεντάλεπτο πηγαίνει για ντους όπως και εγώ, γυρνώντας την βρίσκω ξαπλωμένη στο κρεβάτι με τα πόδια ορθάνοιχτα βάζω τσόντα στην τηλεόραση να παίζει στο προσκήνιο γιατι το σκηνικό την σήκωνε την τσόντα, τσόντα αυτή τσόντα και εγώ και έγινε πάλι του μουνιού δεν μπορώ να σας το περιγράψω μάγκες δεν έχω λόγια speechless, κουβέντα δεν παίχτηκε ούτε μια μόνο fuck και πάλι fuck έτσι και αλλιώς αγγλικά γιοκ τι να τα κάνεις όταν μπροστά σου έχεις έναν μούναρο που ξέρει να γαμιέται αλύπητα και να σε ωθεί και εσένα μαζί, τις άφησα το αντίτιμο φιληθήκαμε άνοιξε την πόρτα φεύγοντας με αναμνήσεις που δεν θα ξεχάσω στην ζωή μου ειλικρινά από τα λίγα ραντεβού που θα θυμάμαι για πάντα και θα έχω και να το λέω στους νεότερους για αυτό και γράφω και αυτήν την κριτική για να έχω να την θυμάμαι για πάντα. --Λοιπόν μάγκες το μουνί αυτό είναι μούναρος με κεφάλαιο οι φωτός την αδικούν ρε γαμώτο παρά πολύ άμα δεν μου το είχε πει ο andronikos3 και δεν είχε ακυρωθεί το ραντεβουδάκι με την νάστια δεν θα την έπαιρνα ούτε για αστείο αλλά έλα ντε που αστείο μου έγινε μάθημα, ώστε πότε μην λες πότε γιατι δεν ξέρεις τι εκπλήξεις κρύβει η πουτάνα η ζωή και μερικές φόρες ευχάριστες από εκεί που δεν το περιμένεις συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των μοντελάκηδων και στους λάτρεις του σεξ με δόσεις πολύς τσόντας επίσης και σε μια ειδική κατηγορία σε αυτούς που αρέσκονται στου μούναρους με κεφαλαίο ελπίζω να σας έπεισα για την επόμενη επιλογη σας.Χαχαχα!Χαχαχα!.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Γαμάτη κριτική.✅ Δελεαστική περίπτωση  η Gianna.❣️
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks