Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Smythos AvatarSmythosΜηνύματα: 93 Κριτικές: 13

    Ιστορίες: 0

    Πιπιναρα Αξιολόγηση: 8.50 — 13/03/2023 - 18:08
    Πιπιναρα Αξιολόγηση: 8.50 — 13/03/2023 - 18:08

    Ειδικό πακέτο για τους λάτρεις του αματουρ με κουκλίστικο κορμί και όμορφο προσωπο. Είναι όσο δηλώνει σε ηλικια και ελάχιστα διαφορετική απο τις φωτογραφιες με λιγο κοιλίτσα και καμπύλες όμορφες οχι υπερμεγεθεις.

    Αρχικά το ρίξαμε στο σοσιαλ που μου άρεσε παρα πολυ μαζι της. Το κοριτσι μας ξερει αγγλικά και δείχνει ενα γνήσιο ενδιαφερον να σε ακούσει απαντώντας έξυπνα και συμπυκνομένα ωστε να μην χάσει χρωνο. Η συζήτηση κατεληξε με φυσικότητα σε φιλι και τα φιλια σε σε ενα φασωμα που ειχα ονειρευτεί εδω και πολυ καιρο. Χρησιμοποιεί ωραια την γλώσσα τοσο στα φιλιά οσο και στα γλειψίματα στο υπολοιπο σωμα. δεν έκανε υπερβολές αλλα στα σωστα σημεια αυτο που πρεπει. Η πιπα της ηταν καλών πρωδιαγραφων, για ενα αματουρι που ειναι, και ιδιατερα καυλοτικο ηταν οτι προσπαθούσε για βαθυ λαρυγκι. Κατα την διαρκεια της σκεφτόμουν αν θα μπορούσα να της το ανταποδωσω και με μεγάλη της ευχαρίστηση δεχτηκε οπου μου γουσταρε. Ηταν καθαρή και οι τρυπες της συμπαθητικές ομως και οι ρώγες της. Καυλωσε και στράκγιξα το λιγο μουνοζουμο που επεσε στην γλωσσα μου πριν αρχισουμε το γαμησι. 

    Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό κατα το οποίο αρχισε να αναστεναζει καυλωτικα και φιλώντας με συνεχισαμε μεχρι την καταληξη. 

    Το διαλειμματάκι μας ηταν συντομο γιατι εμεινα με τις καυλες απο το γαμήσι οποτε ξαναστήθηκε στα τέσσερα και αρχησα το γαμησι. Εκανε ωραίο στησιμο και μερικα καρφώματα πανω στον πουτσο μου ηταν αρκετα για να παρω φόρα και να της ξηγηθώ ενα καλο σφυροκόπημα το οποιο και η ιδια το καλοδέχτηκε και το ευχαρηστηθηκε. 

    Εριξα ενα χυσιμο στην κωλαρα της και αφου της ερηξα και ενα τελευταίο γλειψιμο στο μουνι εδωσα και τα χρηματα που το μωρο τα αξιζει χωρις δεύτερη σκεψη. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 160
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Μέτρια (είχε καθυστέρηση το ραντεβού)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    bigmountain89 Avatarbigmountain89Μηνύματα: 938 Κριτικές: 99

    Ιστορίες: 0

    Η αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι Αξιολόγηση: 8.67 — 10/03/2023 - 23:42
    Η αβάσταχτη ελαφρότητα του είναι Αξιολόγηση: 8.67 — 10/03/2023 - 23:42

    Θα ξεκινήσω με τα λόγια του Μίλαν Κούντερα, της Αβάσταχτης ελαφρότητας του είναι.

    Από τη στιγμή που υπάρχει ένας μάρτυρας των πράξεων μας, προσαρμοζόμαστε θέλοντας και μη, στα μάτια που μας παρατηρούν, και τίποτα πια από ό,τι κάνουμε δεν είναι αληθινό. Όταν έχουμε θεατές, σημαίνει πως ζούμε στο ψέμα.

    Ζούμε σε ένα ψέμα στα μάτια της κάθε κοπέλας που γίνεται μάρτυρας των πράξεων μας. Αλλά ο άνθρωπος, εν άγνοια του, συνθέτει τη ζωή του σύμφωνα με τους νόμους της ομορφιάς, ακόμα και τις στιγμές της πιο βαθιάς απελπισίας. Τι πιο ανάλαφρο λοιπόν από τον έρωτα;

    Η Demi, είναι αβάσταχτα απλή, που την κάνει αβάσταχτα όμορφη και ερωτεύσιμη. Είναι μάρτυρας της πράξης μας, πλασάρει το τέλειο ψέμα, αλλά βάζει το λιθαράκι στη σύνθεση της ζωής μας και την κάνει πιο όμορφη.

    Από τη στιγμή που ανέβηκε στη σελίδα του γραφείου, ήξερα ότι δεν πρέπει να την χάσω. Οι φωτογραφίες της έδειχναν ένα σπάνιο κορίτσι, προκλητικά απλό, προκλητικά όμορφο. Οπότε η συνάντηση κανονίστηκε στο χώρο της, ύστερα από καλή επικοινωνία με το γραφείο. Περιοχή όπως πάντα εντελώς άκυρη, κάτι που παραδέχτηκε και η ίδια.

    Τοκ τοκ την πορτούλα και μου ανοίγει μια κοπέλα απλή, αλλά διαβολικά όμορφη. Χωρίς να έχει κάτι το ιδιαίτερο, εκπέμπει μια γοητεία που σε σκλαβώνει. Υπέροχο χαμόγελο, σε συνδυασμό με υπέροχα και ζεστά μπλε μάτια, το πρόσωπο της φέρνει σε αρχαιοελληνίδα θεά. Έχει μεσογειακή ομορφιά, το ξέρει, δεν το κρύβει. Είναι η κοπέλα των φωτογραφιών, χωρίς φυσικά την λάμψη τους. Αλλά να την βρω πιο γοητευτική από κοντά, είναι σπάνιο.

    Υποδοχή με μαύρη ρόμπα που την είχε ανοιχτή και φαινόταν το κορμί της, με μαύρο σετ εσωρούχων. Διαβολικά ερωτεύσιμο κορμί, με σωστές αναλογίες, με καμπύλες όσο πρέπει για ένα νεαρό κορίτσι 23 χρονών.

    Σε κοιτάει με ένα αθώο και ταυτόχρονα πονηρό βλέμμα, δε γίνεται να μη νιώσεις κόμπο και να αναρωτηθείς αν όντως μια τέτοια κοπέλα κάνει αυτή τη δουλειά. Αναρωτιέσαι έαν θέλει ξεκλείδωμα να χαλαρώσει και να παραδοθεί στα χέρια σου. Λίγες κουβέντες στην αρχή για να νιώσει ασφάλεια, το γέλιο δεν έλειπε, με στέλνει για ντουζ. Έξυπνο κορίτσι, έχει απίστευτη διαίσθηση και σε ψυχολογεί.

    Στην αρχή συμπεριφέρεται σαν μικρό αθώο πλάσμα με κάποια πεταχτά φιλάκια, αλλά αν παίξεις με το μυαλό της και ζεσταθεί, θα σου προσφέρει απλόχερα παθιασμένα γλωσσόφιλα με έξυπνο φέρσιμο. Θα χρησιμοποιήσει τα χέρια της, θα επιδιώξει να σε ρουφήξει παντού. Τρελαίνεται με τα γλωσσόφιλα και το δείχνει, τα αποζητά σε κάθε ευκαιρία.

    Τη γδύνω και αποκαλύπτεται ένα πανέμορφο και σπάνιο βυζάκι, φυσικό που αγγίζει το τέλειο. Σε συνδυασμό με το νεανικό κορμί με τις τέλειες αναλογίες, κάνουν το σύνολο πραγματικά ακαταμάχητο, διαβολικά θηλυκό. Κωλαράκι πανέμορφο ζουμερό όσο πρέπει, μουνάκι κλειστού τύπου που ανοίγει δύσκολα μεν, εύκολα δε.

    Πάρα πολύ καλό στοματικό με τους δικούς της αισθησιακούς ρυθμούς, με σκότωσε κυριολεκτικά όταν μπόρεσε να τον πάρει όλο μέσα αργά και βασανιστικά. Πήρε και την ανάλογη περιποίηση, έχει υπέροχο μουνάκι.

    Ιεραποστολικό, cow, στα τέσσερα, στα πλάγια, όλες τόσο ερωτικές, το κορίτσι δεν κάνει απλά σεξ. Στα τέσσερα θα αποζητήσει την επαφή με το κορμί σου, στο ιεραποστολικό ψάχνει πώς θα γραπωθεί πάνω σου, στα πλάγια θέλει να νιώσει την ανάσα σου στο λαιμό της. Ειδικά στο cow ξεδιπλώνει απίστευτο αισθησιασμό. Αισθησιακό τελείωμα στα πλάγια με τα κορμιά μας να έχουν γίνει ένα, μείναμε να χασκογελάμε ξαπλωμένοι πριν το ντουζ.

    Βγάζει πάθος, αναστενάζει, δαγκώνει τα χείλη της, σε κοιτάει έντονα με μορφασμούς ικανοποίησης, αποζητά τα γλωσσόφιλα. Αλλά ζούμε στον κόσμο του Μίλαν Κούντερα, που τίποτα δεν είναι αληθινό, και οι πρωταγωνιστές το κάνουν να φαίνεται αληθινό για όσο διαρκεί η πράξη.

    Στο υπόλοιπο του χρόνου κουβεντιάσαμε ευχάριστα, ξεδιπλώθηκε ένα έξυπνο κορίτσι με εκπληκτική διαίσθηση που είτε θα σε στείλει στη νιρβάνα είτε θα σε γειώσει απότομα, μιας και σε ψυχολογεί από την αρχή και καταλαβαίνει τι άνθρωπος είσαι.

    Την ευχαρίστησα, αγκαλιαστήκαμε ζεστά και καληνύχτα.

    Η Demi είναι το όμορφο κορίτσι της διπλανής πόρτας που κοίταγες από το παράθυρο του δωματίου σου και πάντα ήθελες να έχεις. Σπάνιος συνδυασμός νεανικού κορμιού με σωστές αναλογίες, με θηλυκότητα. Αν ήταν λιγάκι πιο ψηλή, θα λέγαμε για μοντέλο κανονικό. Κορίτσι που έαν δεν είχε τα λίγα αρνητικά που θα αναφέρω, θα ήταν άκρως ερωτεύσιμο.

    Ένα γνήσιο λιονταράκι που θέλει να έχει τον έλεγχο και αφήνεται στον ερωτισμό έαν νιώσει ασφάλεια. Αρέσκεται στο να είναι στο επίκεντρο του ενδιαφέροντος, το ξέρει, το δείχνει. Λατρεύει τη διασκέδαση, είναι ταλαντούχα, έχει υπομονή που την κάνει άψογη στη δουλειά της, αλλά έχει και τα αρνητικά της. Μπορεί να παραβλέψει τις ανάγκες σου για τη δικιά της επιθυμία. Μπορεί να γίνει εγωκεντρική με έντονες τάσεις κυριαρχίας, που είτε θα γουστάρεις είτε όχι. Μια παρουσία ζεστή και απόμακρη ταυτόχρονα, στο χέρι σου είναι να παίξεις με το μυαλό της, η ίδια δε θα το κάνει.

    Ίσως για αυτό, στο τέλος απουσίαζε η τσαχπινιά, η τέχνη του θηλυκού να γαμήσει εγκεφαλικά το αρσενικό, όπως πολύ σωστά ανάφερε συναγωνιστής πιο κάτω. Πράγμα όμως κάπως λογικό, γιατί αδυνατεί να μπει σε πολλαπλά καλούπια και να συμπεριφερθεί σαν σωστή επαγγελματίας. Προτιμά να είναι ο εαυτός της κι αυτό είναι το εκπληκτικό πάνω της. Διάολε, ήταν προκλητικά απλή, δύσκολη και ερωτεύσιμη.

    Πάω να πάρω τα βουνά με την ελπίδα για ένα αληθινό αύριο. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (3)
    Πάει, τρελάθηκες κι εσύ.! *γέλια*Κάτι μου λέει, ότι σε ενθουσιάζουν περισσότερο οι χαμηλοβλεπούσες από τα ξέκωλα.
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    bigmountain89 Avatar bigmountain89 11-03-2023 18:42:03
    Τα ξέκωλα είναι για ένα δυνατό γαμίσι και τελείωσες. Οι χαμηλοβλέπουσες είναι τέχνη να σου κάνουν έρωτα!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 12-03-2023 14:38:51
    Δηλαδη σε πηδηξε, δεν την πηδηξες! Καταντια!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Το Φαβορί --Άρχισα σαν μανιασμένος να Αξιολόγηση: 9.00 — 08/04/2022 - 20:22
    Το Φαβορί --Άρχισα σαν μανιασμένος να Αξιολόγηση: 9.00 — 08/04/2022 - 20:22
    Το Φαβορί --Άρχισα σαν μανιασμένος να βρω Τουράκι να γευτώ, κοιτάζω προς αγγέλους μεριά όλες μα όλες τις εχω περάσει ένα χεράκι και αυτές που έχουν μείνει ξεπερνούν κατά πολύ τον όρο του Milf άλλα αυτήν την φορά δεν την ξαναπατώ με τις τρέλες αγελαδίτσες, οπότε και μπαίνω στον γκλάμουρα επιλογές πολλές πιπίνια εν δράση όμως λίγα το μάτι έχει κλειδώσει στην Στεφάνια και στην Ντέμι. Οπότε διαλέγω Ντεμι επειδή την ειχα άχτι από το προηγούμενο τουρ κλείνοντας ραντεβουδάκι μαζί της στο αγαπημένο μου πόρνο κατάλυμα έχοντας παράλληλα σαν οδηγό την κριτική του Tomcruise. --Έφτασα στο ξενοδοχείο διψασμένος και τρελαμένος για αχαλίνωτο Σεξ, παρφουμαρίστηκα και χαζεύοντας τις φυσικές και ακατέργαστες φωτός της από μέσα μου ειχα ανάψει σαν ταύρος έτοιμος να ξεσκίσει το κόκκινο πανί που τόσο έλειψε, με το που φτάνει η ώρα χτυπαει η πόρτα ανοίγοντας την αντικρίζω μια μελαχρινή Πιπίνα με σχετικά απλό και καθημερινό πρόσωπο ντυμένη με άσπρο μπούστο μπλουζάκι και τζιν σορτσάκι μέχρι το μπούτι πάνω σε άσπρα casual παπούτσια. Περνάει το κατώφλι του δωματίου ολίγον βιαστική δίνοντας μου παθιάρικα φιλία προϊδεάζοντας με ότι εδώ μάλλον θα παιχτεί το απόλυτο Gfe. Μπαίνει στο μπάνιο για φρεσκάρισμα ενώ εγώ ειχα ξαπλώσει στο πόρνο κρέβατο, βγαίνοντας γυμνή αντικρίζω ένα σώμα βελουδένιο καθαρό από χρώματα κανονικό με ωραίες αναλογίες όχι μοντέλου αλλά απλού καθημερινού κοριτσιού με τα ιδανικά κιλά βυζί άψογο στητό δυαράκι με άκρα ωραία λεπτά και βαμμένα μόνο κάτω άρχισα να φτερουγίζω με το θέαμα που ξεδιπλωνόταν μπροστά μου πέτυχα διάνα. --Γύροι παίχτηκαν δυο με φαβορί το gfe, κατευθείαν τα κορμιά μας πέσανε στο κρεβάτι αυτή να με φιλάει και εγώ να εξερευνώ το κορμί τις αρχίζοντας από το μουνάκι τις να το γλύφω και να το δαχτυλιά ζω πίσω δεν δέχτηκε μόνο απαλές αισθησιακές κινήσεις ο μητσαρας είχε αρχίσει να παραπονιέται οπότε γυριζω σε 69 κάνοντας τον μια χαψιά βγαίνοντας μόνο για ανάσες και ξανά βαθιά στην στοματού τρυπά της στην συνέχεια την έβαλα γονατιστή στο κρεβάτι γλείφοντας τον και δηλώνοντας ότι θα έχυνα πριν την ώρα μου οπότε δεν άργησα σκουφί κάθομαι καρεκλά το για να υποδεχτώ τον αχλαδωτό κώλο τις πάνω στα μπούτια μου βλέποντας τον να τον εξαφανίζει ανάμεσα στην σχισμή δεν αντέχω και με το που πάω να την βάλω στο καθρέφτη λόγω ανυπέρβλητης καύλας ήρθε και η λήξη του πρώτου γύρου βρίσκοντας τον μητσαρα εκτός αγωνιστικού χώρου εκεί λίγο ξενέρωσα αλλά το φταίξιμο ήταν όλο δικό μου γιατι δεν πρόλαβα αλλά ευτυχώς ειχα αποθέματα για τον δεύτερο γύρο. --Μπανάκι και από τους δυο μας με σύντομη κουβεντούλα ξαπλωμένοι λέγοντας μου ότι ειναι σεφ για sushi και κατάγεται από την Μπούτσα, δεν μου το έλεγε νωρίτερα να μου έκανε ιδιαίτερα γιατι εχω αδυναμία σε αυτό το φαγητό τα καταβροχθίζω αμέσως όπως και τα τουράκια χαχαχαχαχα τέλος πάντων την ξαναρχίζω σε γλύφω μουνί φέρνοντας την στα όρια του χυσίματος άλλα αντιστεκόταν σθεναρά ήξερε ότι θα γινόταν κουρέλι μετά από αυτό οπότε δεν το άφηνε να εξελιχθεί αρπάζοντας τον μητσαρα με μανία και σθένος δεν άντεξα και ξαναφοράω το σκουφί αλλά αυτήν την φορά μέσα όλα για όλα με αγκάλιασε με τα όμορφα πόδια της και κάπου εκεί ήρθε και η λήξη του δεύτερου γύρου βρίσκοντας μας ξαπλωμένους σαν πιτσουνάκια με παθιασμένα φιλιά και εγώ να φυλάω τις θεϊκές βυζάρες τις, μπάνιο πάλι της αφήνω το αντίτιμο κάτω από το κινητό της λέγοντας της αν θα μείνει αρκετό καιρό εδώ απαντώντας μου ότι δεν επιστρέφει μέχρι να τελειώσει ο αναθεματισμένος πόλεμος άλλα θα τριγυρνάει από εδώ και εκεί κάπου στην Ευρώπη φιληθήκαμε για μια ακόμη φορά δηλώντας μου ότι τις άρεσα πολύ και πέρασε όμορφα μαζί μου και εξαφανίστηκε όπως ήρθε αναπολώντας την από τώρα. --Λοιπόν αυτό Πιπίνι ειναι το φαβορί του Gfe πάνω τις για έμενα ειναι όλα ιδανικά σώμα και βυζί πρόσωπο δεν θα έλεγα αλλά δεν με χάλασε καθόλου πέρασα μια ώρα μαζί της αναπολώντας την και έφυγα γεμάτος συναισθήματα έτοιμος να ξεχυθώ στην αρένα στου σπορ αυτού για μια ακόμη φορά με τις πόρνο μπαταρίες μου να έχουν σπάσει τα κοντέρ συστήνεται σε αγαπούληδες λάτρεις των πιπινιών και σε όσους τους αρέσει να κάνουν την ανατροπή με το φαβορί χαχαχαχαχαχα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    Αματούρι επικοινωνία με το γραφείο αλλά δεν Αξιολόγηση: 7.20 — 28/03/2022 - 10:35
    Αματούρι επικοινωνία με το γραφείο αλλά δεν Αξιολόγηση: 7.20 — 28/03/2022 - 10:35
    Αματούρι επικοινωνία με το γραφείο αλλά δεν βρήκα αυτήν που ήθελα οπότε επέλεξα Demi. το κορίτσι στην ώρα του, απλό καθημερινό κοριτσάκι , το πρόσωπο της οκ καθώς και το ντύσιμο της δεν πρόδιδε την ιδιότητα της, Παντελόνι , μπουστάκι , δερμάτινο. χαιρετούρες και πέρασε μέσα, κλασσική κίνηση να βγάλει τα σνίκερς της. Ζήτησε ένα ποτήρι νερό και να περάσει για φρεσκάρισμα. εμφανίστηκε με το στριγκάκι της, κορμάκι φρέσκο , καλό, τα στήθια της όπως πρέπει να είναι , πολύ όμορφα, πολύ καιρό είχα να χαρώ τέτοια φυσικά στήθια. Κωλαράκι μια χαρά αφράτο. Κάναμε ένα iqos και άρχισα να τα χαϊδεύω , φιλάκια μπόλικα με γλώσσα, φιλάει λαιμό , αυτί , παίζει με την γλώσσας της. κατηφόρισα στα στήθια, αυτά τα υπέροχα στήθια της μου είχα τραβήξει όλη την προσοχή. Πιπίλα στο ένα , χάιδεμα στο άλλο και εναλλάξ. εκείνη προσπαθούσε να με χαϊδέψει μάσα στο βρακί, το έβγαλα και τον πήρε στο στόμα, Συμπαθητική η πίπα της, άργησα να πάρω μπρος αλλά το πάλεψε. μπαλάκια -ντιπ δεν είχαμε .ντιπ για ντιπ. ταυτόχρονα με την πιπούλα εξερεύνησα το μουνάκι της με τα δακτυλάκια μου, μέχρι δυο . πίσω δεν ξέρω, το γυρίσαμε σε 69 , γεύτηκα το μουνάκι της, υγραίνεται αρκετά, το περιεργάστηκα αρκετή ώρα και με την γλώσσα μου και με τα δάκτυλα μου. Σκουφάκι με ραβδώσεις έβγαλε από την τσάντα της η νεαρά μας, καπελώθηκα και πηδηχτήκαμε για αρχή ιεραποστολικά, ζορίστηκε το μικρό , φαινόταν στην φατσούλα της, δεν με άφηνε να εισέλθω ολόκληρος, έκλεινε τα μπουτάκια της. Τσούκου –τσούκου μπήκα όλος, την γύρισα στα πλάγια και έπιανα και τα υπέροχα βυζιά της . Ζήτησε brake για πασάλειμμα και την έστησα στα 4 , όλος μέσα , με το ένα πόδι στο πάτωμα και το άλλο πάνω στο κρεβάτι. Κάρφωνα και απομακρυνόταν, ξανακάρθωμα και ξαναπομακρυνόταν, έλα δω που πας και της πιάνω τα καπούλια πιο σφιχτά , δώστου τρομπαρισιές με ξεθέωσε και τελείωσα στην πλατούλα της. Φρεσκαριστήκαμε , είχε πάει παρατέταρτο κάναμε τσιγάρο , τα είπαμε λιγάκι , μιλάει καλά αγγλικά , ντύθηκε και καληνύχτα σας με τα χρήματα στην τσάντα της.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Τι να πει κανείς για αυτή Αξιολόγηση: 10.00 — 28/03/2022 - 08:04
    Τι να πει κανείς για αυτή Αξιολόγηση: 10.00 — 28/03/2022 - 08:04
    Τι να πει κανείς για αυτή την κοπέλα. Η συγκεκριμένη κοπέλα αν και είμαι πιο μιλφολάτρης και γενικά γουστάρω κοπέλες άνω των 30, η συγκεκριμένη με έστειλε στον έβδομο ουρανό. Είναι μια όμορφη 20χρνη κοπέλα απο Ουκρανία λίγο συνεσταλμένη αλλά δεν με πείραξε καθόλου διότι κι εγώ είμαι ήρεμος άνθρωπος και μου αρέσουν άνθρωποι σοβαροί και σωστοί και ήρεμοι. Έκλεισα ραντεβού την παρασκευή στον χώρο μου κατά τις 12 το βράδυ για μιαμιση ώρα περίπου και ήθρε στην ώρα της χωρίς ούτε ένα λεπτό καθυστέρηση. Με το που την είδα δεν πίστευα στα μάτια μου. Όμορφο σώμα, όμορφα μάτια και βυζιά όμορφοι τρόποι. Κάναμε τα πάντα μαζί πραγματικά και της άρεσε. Και επειδή είμαι και ευαίσθητος τύπος και λόγω των καταστάσεων είναι και από Ουκρανία την περιποιήθηκα και με το παραπάνω και εμένα η ίδια επίσης. Ενώ κάναμε το μπανάκι μαζί, μετά την σκόύπισα και πριν την σκουπίσω καλά της έγλυφα όλο το σω΄μα με κάποια νερά που είχαν μείνει επάνω της και καύλωσε ιδιαίτερα. Μετά της έκανα ένα αισθησιακό μασάζ με μια όμορφη μουσική που είχα βάλει και την έγλυφα φιλώντας την αργά σε όλο της το σώμα. Από τα υπέροχα πόδια της και τον λαιμό μέχρι τα υπέροχα βυζιά και το μουνί της που πέρασα αρκετές ώρες σε αυτά. Μου άρεσε επίσης που όση ώρα της τα έγλειφα, με χαίδευε με τα υπέροχα χέρια της ενώ με φίλησε έντονα στο μάγουλο για να με ευχαριστήσει. Ανταλλάξαμε έντονα γλωσσόφιλα και μετά μου έκανε μια υπέροχη πίπα με γλώσσα. Συνεχίσαμε τα γλωσσόφιλα και μετά κάναμε σεξ σε ακετές στάσειςολοκληρώνοντας μέσα της 2 φορές. Μια body to body, μια στα τέσσερα και μια αγκαλιασμένοι όπου ολοκλήρωσα την πρώτη φορά και την δεύτερη σηκώνοντάς την πάνω αγκαλιά. Το ευχαριστηθήκαμε και οι δύο ενώ αξίζει να αναφέρω ότι όταν της έκανα έντονο γλυφομούνι ήταν έτοιμη να χύσει. Περιποιηθήκαμε ο ένας τον άλλον συζητήσαμε για αρκετή ω΄ρα και μπορώ να πω ότι την ερωτεύτηκα παράφορα διότι είναι μια γυναίκα πειρασμός. Αν και δεν μου αρέσει επίσης να συγκρίνω ανθρώπους λόγω φύλου η χώρας Ουκρανές και Ρωσίδες είναι φανταστικές γυναίκες αλλά στον χαρακτήρα οι Ουκρανές είναι πιο όμορφες και στην ψυχή. ΚΑΙ Η συγκεκριμένη κοπέλα το απέδειξε περίτρανα. Την ευχαριστώ για αυτή την υπέροχη βραδιά και επιφυλλάσομαι για την επόμενη.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    ΔΡΑΜΑ... Γνωστός μου ο παίχτης που έγραψε Αξιολόγηση: 4.00 — 27/03/2022 - 22:54
    ΔΡΑΜΑ... Γνωστός μου ο παίχτης που έγραψε Αξιολόγηση: 4.00 — 27/03/2022 - 22:54
    ΔΡΑΜΑ... Γνωστός μου ο παίχτης που έγραψε την πρώτη κριτική της κοπέλας...πίστεψα την πένα του...οπότε δεν ήθελα πολύ για να κλείσω την Demi για μια ώρα...αλλά...αντί για γλωσσόφιλα πήρα τα αρχίδια μου!!!... Από την αρχή χαμογελαστό το πλάσμα...με πολλά φιλιά...ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΧΤΑ!!!...χωρίς διάρκεια...χωρίς γλώσσα... Εκδηλωτική μεν...αλλά για μένα που είμαι αγαπούλης...άμα τα φιλιά δεν είναι ΦΙΛΙΑ...βράσε όρυζα!!... Σε κάποια φάση...λίγο πριν το σπρώξιμο...με κάλεσε ο Γεροξούρας αλλά δεν απάντησα... ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ... Έπρεπε να απαντήσω...να επικαλεστώ πρόβλημα στην δουλειά...να αφήσω 20 euro και να εξαφανιστώ... Αποτέλεσμα?... Έφυγα στο 60λεπτο...και σκεφτόμουνα την Helena που πήγε στο Παρίσι... Φιλιά...ανοίγματα...ακάποτα...τα πάντα όλα το πλάσμα... Άμα ξέρεις να γαμιέσαι...........................
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5543 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Μαγκες νομιζω πως η λεξη νιοτη Αξιολόγηση: 10.00 — 25/03/2022 - 16:23
    Μαγκες νομιζω πως η λεξη νιοτη Αξιολόγηση: 10.00 — 25/03/2022 - 16:23
    Μαγκες νομιζω πως η λεξη νιοτη συνοψιζει πολυ ευστοχα το τι εστι η Ντεμι! Κλασσικα 1μιση το βραδυ τεταρτης στελνω το κλασσικο μηνυμα με τις προδιαγραφες που θελω να εχουν τα κοριτσια στο γκλαμουρ, αυτη τη στιγμη το γραφειο εχει πανω απο 40 κοριτσια στο ροστερ του,παρολαυτα η απαντηση του γραφειου ειναι μια λεξη μονο: Ντεμι,εντυπωση μου εκανε πρεπει να πω,αλλα η αληθεια ειναι οτι οι φωτογραφιες της με ειχανε κερδισει απο πριν & την ειχα στη λιστα με τα κοριτσια που θα ηθελα να συνναντησω,βεβαια η φωνουλα μεσα μου μου ειπε,¨ρε μαλακα η γκομενα ειναι Αθηνα πανω απο μια βδομαδα & δεν υπαρχει ουτε μια κριτικη,μπας & εχει καποιο λακκο η φαβα?" ακουγοντας τη φωνουλα μεσα μου,μεταφερω την απορια της στο γραφειο,αλλα αμεσως ηρθε η απαντηση,οτι η κοπελα εχει αφησει αριστες εντυπωσεις σε ολους οσους την εχουν συναντησει & οσον αφορα το θεμα ελλειψης κριτικων ειναι σιγουροι οτι μετα τη συναντηση μου θα το διευθετησω αμεσα,οποτε μιας κ δεν εχω λογο να αμφισβητησω τα λεγομενα τους εδωσα το οκ & εσπευσα στο αγαπημενο μου χοτελι. Στις 3 ακριβως χτυπησε η πορτα & μπηκε μεσα ενα συνεσταλμενο-μου φανηκε κοριτσι,στο προσωπο νομιζω πως μοιαζει λιγο στην τραγουδιστρια,αρα δεν ειναι τυχαια η επιλογη του ονοματος,με πολυ ομορφα ματια-απλα ντυμενο,παντελονι,μπλουζα κ ενα μπουφανακι,συστηθηκαμε,με ρωτησε απο που ειμαι,μου ειπε οτι ειναι απο ουκρανια,αυτα ολα σε πολυ καλα αγγλικα,την κατεχει αρκετα τη γλωσσα,με ρωτησε που να αφησει τα ρουχα της & στη συνεχεια τη χαζευα που γδυνοταν, βγαζει πρωτα την μπλουζα της-σουτιεν δεν φοραγε-& αποκαλυπτονται τα φανταστικα βυζια της,ουτε μικρα,ουτε τεραστια,στο ιδανικο για μενα μεσαιο μεγεθος που εχουν τα νεαρα κοριτσια που τα βυζια σε κοιταζουνε στα ματια & αψηφουν εντελως τη βαρυτητα & χαιρεσαι να τα εχεις μεσα στη χουφτα σου & να τα ζουλας,στα δοντακια της πρεπει να κανει ενα καθαρισμο,να φυγει μια ανεπαισθητη κιτρινιλα που εχουν.χωρις ομως να ειναι κατι αντιαισθητικο-αυτο περισσοτερο το λεω για κατι ψειρες εδω μεσα,οι οποιοι θελουν οπωσδηποτε να βρουν καποια ατελεια στα μωρα που συναντουν & μετα γυριζουν & γκρινιαζουν,οτι ομορφη ηταν,αλλα μας εκρυψες εκεινο ή μας εκρυψες το αλλο κλπ,τα 10αρια που εβαλα προσωπο & σωμα ξερω οτι θα βγουνε καποιοι & θα πουνε οτι εχουμε δει κ πολυ καλυτερες,δεν θα διαφωνησω ρε μαγκες,αλλα το κοριτσι ειναι πολυ ομορφο κ μου χαρισε 1 απο τα καλυτερα ραντεβου που εχω ζησει στη μεχρι σημερα πορνοκαριερα μου,ε συγγνωμη,αλλα θελω να του βαλω 10 σε ολα & ας αδικουνται καποιες πιο ομορφες,ετσι θελω γιατι το αξιζει η γκομενα,τα δουλεψε τα λεφτα της κ για μια ωρα με ειχε σαν Θεο εμενα το μαλακα που δεν λεω να κοψω τα πιτογυρα κ οταν εφυγε το κοριτσι κοιταζομουν στον καθρεφτη & αναρωτιομουν πως γινεται να με περιποιηθηκε τοσο ομορφα αυτο το κοριτσακι εμενα το μαλακα με την κοιλουμπα τη γαμησε τα!!!!! παρασυρθηκα παλι κ βγηκα εκτος θεματος ,στη συνεχεια βγαζει το παντελονακι της κ μενει με ενα ασπρο στριγκακι & παει κ καθεται πανω στο κρεβατι,βγαζω την πετσετα ,βγαζει το στριγκακι κ ξαπλωνει,ξαπλωνω διπλα της & με αρχιζει αμεσως στα γλωσσοφιλα-παθαινω πλακα,δεν το περιμενα αμεσως,με την ολιβια την προηγουμενη φορα περιμενα κανα 20-λεπτο να ανοιξει το στομα της, επιστροφη στη γλυκια ντεμι φουλ γλωσσοφιλα λοιπον με εμενα να την εχω σφιχτα αγκαλια μη μου φυγει,να πιανω τον σφιχτο ποπο της ,τα στηθακια της, να τα γλειφω, γενικα να κανω οτι μπορω κ να ευχομαι να ειχα 4 χερια για να πιανω ταυτοχρονα κωλομερια κ βυζια & το μωρο να με κοιταζει με ενα χαμογελο μεχρι τα αυτια & εγω να μην πιστευω την τυχη μου!!!!!!!!!! στη συνεχεια την αφηνω να μου παρει πιπα για κανα πενταλεπτο,γλειφιτζουρι μου τον εκανε,εγλειψε κ τα αρχιδακια μου χωρις να το ζητησω,μετα την πηρα παλι στην αγκαλια μου κ συνεχισα αγκαλιτσες & γλωσσοφιλα & οταν χορτασα-λεμε τωρα-γλωσσοφιλα τη γυρισα στο αγαπημενο μου 69,με το μωρο να ερεθιζεται πολυ οταν εχωνα τη γλωσσα μου βαθια μεσα της & εκεινη να ρουφαει το πουλι μου ασταματητα. μετα την ξαπλωνω κ συνεχισα μονος μου γλειφομουνι με το μωρο να δειχνει με εντονο τροπο οτι τελειωσε(?) συνεχιζω λιγο ακομα γλωσσοφιλα & αγκαλιες,της τον δινω κ λιγο στο στομα να μου τον σκληρηνει τερμα & τη βαζω στα 4,οπου εχω το καλυτερο που υπαρχει, να τη γαμαω απο πισω κ να εχω γραπωσει τα πανεμορφα βυζια της!!!!!! τη γυριζω λιγο σε χαλαρο cow girl να τη κοιταζω στα ματια κ να σκυβει να μου δωσει γλωσσοφιλα κ στο τελος την βαζω στο αγαπημενο μου ιεραποστολικο οπου εκει ευχαριστηθηκα βαθια διεισδηση οπου στο τελος την πηρα σφιχτα αγκαλια & τελειωσα μεσα της & εμεινα εκει για κανα διλεπτο. σηκωθηκε να πιει λιγο νερο & αμεσως γυρισε στην αγκαλια μου κ μιλησαμε λιγο,μου μιλησε λιγο για τη χωρα της ,για τον εαυτο της & οταν βαρεσε το τηλεφωνο σηκωθηκε να ντυθει. λεφτα δεν ζητησε,της τα εδωσα στο τελος κ πρεπει να με φιλησε τουλαχιστον 6 φορες μεχρι να βγει απο το δωματιο,επιασε το πομολο κ ξαναγυρισε να με φιλησει κ μετα εφυγε.ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΗΘΗΚΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!!! εχει ενα μικρο τατουαζ στη λεκανη της,δεν με ενοχλησε. μιλαμε οτι νιωθω παρα πολυ τυχερος που τη συναντησα & ευχαριστω το γραφειο που μου τη συστησε,της ευχομαι ο,τι καλυτερο. να ειστε καλα μαγκες! παντα τετοια να εχουμε ολοι & να φευγουμε τοσο χαρουμενοι απο τα ραντεβου μας,οσο εφυγα εγω απο αυτο με τη ντεμι!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money