Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    diaKoreas AvatardiaKoreasΜηνύματα: 64 Κριτικές: 12

    Ιστορίες: 0

    Πέρασα καλά Αξιολόγηση: 8.17 — 19/11/2023 - 00:36
    Πέρασα καλά Αξιολόγηση: 8.17 — 19/11/2023 - 00:36

    Καλησπέρα σας, ήταν καιρός να γλεντήσω και να μια ακόμα κριτική. 

    Το ραντεβού μας έγινε στο ξενοδοχείο που επέλεξα και η παράδοση στην ώρα που έπρεπε. 

    Η Παολα είναι μια μέτριας ομορφιάς γυναίκα που την βλέπετε και στις φωτογραφίες, ελάχιστα διαφέρει. 

    Από επικοινωνία είναι κορυφαία και δεν λέει άσκοπα πράγματα. 

    Δίνει φιλιά με γλώσσα από την αρχή και σε όλη την διάρκεια του σεξ. 

    Το στοματικό της ήταν ωραίο με πολύ καλό γλείψιμο στα αρχίδια. 

    Στο σεξ παρόλο που εγώ είχα κάπως μέτρια διάθεση μου την ανέβασε με την προθυμία της να με ικανοποιήσει. 

    Κάνει ωραίες στάσεις και της αρέσει το gfe οπότε στο ιεραποστολικό σκίζει. 

    Κάνει αρκετά καλό θέατρο και σε ελάχιστες στιγμές μόνο είδα προσποίηση. 

    Στον δεύτερο γύρο είχαμε λίγο πτώση της ενέργειας αλλά πήρα εγώ την σκυτάλη και την γάμησα δυνατά στα τέσσερα. 

    Οι αντοχές της είναι καλές αλλά για άγριες καταστάσεις δεν ξέρω...

    Κάναμε μια ώρα πλην δέκα λεπτά, δεν το είχα καταλάβει ότι έφυγε νωρίτερα μέχρι που κοίταξα την ώρα. 

    Συνολικά πέρασα καλά και με τα λεφτά που πήρε αξίζει...


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    milokleftis AvatarmilokleftisΜηνύματα: 168 Κριτικές: 42

    Ιστορίες: 0

    Οντως καλη Αξιολόγηση: 7.50 — 02/01/2023 - 01:20
    Οντως καλη Αξιολόγηση: 7.50 — 02/01/2023 - 01:20

    Την ειχα βαλει εδω και μερες στο ματι αλλα λογω οικογενειακων υποχρεωσεων δεν προλαβαινα να την συναντησω. Εκανα βεβαια την υπερτατη προσπαθεια και τελικα συναντηθηκαμε σε ξενοδοχειο οπου με βρηκε στο δωματιο ετοιμο για δραση. Μπηκε μεσα με χαμογελο και απο εμφανιση εμεινα ευχαριστημενος με την πρωτη ματια. Εχει μετριο αναστημα και την εκανα μερικα χρονια πιο μεγαλη διαπιστωνοντας καποιες λεπτομεριες οπως η υφη του δερματος της.

    Ηταν ομιλητικη και ευδιαθετη απο την αρχη και με εκανε να νιωσω ανετα αμεσως. Μπηκε για μπανακι μολις εσπασε ο παγος με ενα φιλι στο στομα και μετα απο λιγα λεπτα βρεθηκαμε και οι δυο πανω στο κρεβατι να φιλιομαστε με παθος. Παρολο που ηταν πληρωμενη πουτανα σε καποιες στιγμες εδινε σχεδον το ιδιο που θα εδινε πραγματικη γκομενα. Τετοια στιγμη ηταν και το στοματικο της που περιειχε σχεδον οτι θα μπορουσε να σκεφτει κανεις αλλα και ηταν προσεκτικο για να μην ακουμπησει δοντια. Στο να λαμβανει απολαυση ηταν δεκτικη επισεις και την ειδα να ευχαριστιεται το σεξ μαζι μου ασχετος αν ηθελε να το δειξει η οχι. Εκανε καλα στησιματα και συμμετειχε με κινησεις και βογγητα. 

    Στο διαλειμμα καναμε ωραιο διαλογο και πηρε εκεινη την πρωτοβουλια να ξεκινησουμε ξανα το σεξ. Οι αντοχες της ηταν καλες και συνολικα αξιζε τα λεφτα που πηρε χωρις δευτερη σκεψη. Το γραφειο ηταν ενταξει απεναντι μου και θα το προτιμησω ξανα.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    panos1122 Avatarpanos1122Μηνύματα: 136 Κριτικές: 29

    Ιστορίες: 0

    Καλη συμμετοχη Αξιολόγηση: 7.00 — 29/05/2022 - 20:07
    Καλη συμμετοχη Αξιολόγηση: 7.00 — 29/05/2022 - 20:07

    Ραντεβου στο Madison χθες το απογευμα για μια ωρα. Για καλη μου τυχη δεν διαφερει απο τις φωτογραφιες και η υποδοχη της οταν συναντηθηκαμε στο δωματιο καλη με χαμογελο ευγενια('οσπου να ανεβει ειχα αφησει τη πορτα ανοιχτη και κατεβηκα για τσιγαρα). Ολο το δωματιο μυριζε ενα πολυ ευχαριστα και ηταν τακτοποιημενα οπως και εκεινη. Στο σοσιαλ το βλεμμα της ηταν διαπεραστικο και με εκανε να νιωσω οτι με γουσταρει. Αφου εγλειψα ολα τα επιμαχα σημεια στο σωμα της αρχισε ενα τσιμπουκι με πολυ υπομονη και επιμονη να περασει την γλωσσα της απο παντου με τροπο ερεθιστικο ειδικα στις αρχιδομπαλες. Το ιδιο καλο τσιμπουκι μου εκανε και πριν τον δευτερο γυρο. Καναμε καλο πισωκολλητο με συμμετοχη και αντοχες οταν την ζωρησα με σφυροκοπημα. Το μουνι της ειναι αρκετα στενο και με λιγο τζελ ειχε καλη αισθηση. 

    Εχυσα στα βυζια της και αν και την πιτσιλισα στο προσωπο δεν παραπονεθηκε. Την δευτερη φορα ημουν πιο προσεκτικος αλλα εκεινη καθολου..

    Η χημεια μεταξυ μας ηταν καλη αλλα και μεχρι το τελος δεν αδιαφορησε ουτε λεπτο. Για τις απαιτησεις μου ηταν περισσοτερο απο καλη και μια επαναληπτικη ειναι πιθανη διοτι την θεωρω vfm περιπτωση και σιγουρη καλοπεραση. 

    Καλη συνεχεια!


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο πρόσωπο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    OXI, ΝΟPE Αξιολόγηση: 3.00 — 20/05/2022 - 12:17
    OXI, ΝΟPE Αξιολόγηση: 3.00 — 20/05/2022 - 12:17
    Eiπα να παρω μια απο Paola , Sofia, Nataly1.....Τελικα εκανα λαθος επιλογη, δικο μου το λαθος, AΛΛΑ μου τη πασαραν σα κοριτσι με φρεσκαδα !!!!!!!!!!!

    Εξαπάτηση...., τι φρεσκαδα ρε πατε καλα εκει πέρα ????, σα τσιγγανα ηρθε κοιμησμενη-μεθησμενη δε ξερω, ντυσιμο λαικης, με κατι αρβυλα ξενέρα, 3τοκλασαττη, καμια φινετσα και elegance που αναζητω εγω οταν σκας 130, και δεν μου αρεσε και στη φατσα.

    Οκ αυτα ειναι υποκειμενικα, για μενα μιλαω , αν και δοτικη σε ολα και φιλια και COM, δεν τη βρικα ουτε φρεσκια , ισως δεν δεσαμε , δεν μου αρεσε, και για τα γουστα μου ηταν δευτεροκλασατη, 3τοκλασατη...studio 40 και πολυ

    Αnyway, ειπαμε αυτα ειναι χημεια του καθενος, εγω καταθετω την δικια μου εμπειρια...

    Η φαση κρατησε μισαωρο αντι για ωρα, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΗΤΑΝ ΠΡΟΘΥΜΟ ΣΕ ΟΛΑ, αλλα εμενα δεν ομως, κουκου γιοκ...και μηχανικα, κοιμισμενα πραματα

    George over&ουt

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 130
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    skiourakos AvatarskiourakosΜηνύματα: 98 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Δεν συνηθίζω να γράφω κακες κριτικες Αξιολόγηση: 5.00 — 30/03/2022 - 11:34
    Δεν συνηθίζω να γράφω κακες κριτικες Αξιολόγηση: 5.00 — 30/03/2022 - 11:34
    Δεν συνηθίζω να γράφω κακες κριτικες αλλα ενιωσα την αναγκη να εκφραστώ με τα απο την ωρα που ημουν μαζι της. Φυσικα ηταν η πρωτη φορα που την συναντησα και θα μεινει και τελευταια. Εμφανισιακα δεν με χαλασε ηταν περιπου αυτο που σκεφτομουν αλλα μην ξεγελιεστε δεν ειναι μοντελο. Το πρωτο κακο που φαινοταν καπος αγαθη και γενικα δεν ηθελα να μιλησει, ηταν απομακρη. Η αμηχανια που ειδα στην αρχη και νομιζα οτι θα της περασει ηταν τελικα ο τροπος της να φερετε στον πελατη. Δεν προσπαθεί καθολου με το στοματικο και σε γενικες γραμμες ηταν μονο οτι της εκανα, οχι μονο δεν ειχαμε πρωτοβουλιες αλλα ουτε και θεληση για το οτιδήποτε. Στο σεξ δεν συγχρωνιστηκαμε και ηταν χαλια... Δεν την συστηνω εκτος και αν εχετε λεφτα να πεταξετε.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money