Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alexandra  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 47

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5548 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    κλασσικα βραδυ πεμπτης μιαμιση το βραδυ Αξιολόγηση: 10.00 — 07/03/2022 - 14:52
    κλασσικα βραδυ πεμπτης μιαμιση το βραδυ Αξιολόγηση: 10.00 — 07/03/2022 - 14:52
    κλασσικα βραδυ πεμπτης μιαμιση το βραδυ στελνω μηνυμα στους αγγελους ποια κοπελα ειναι διαθεσιμη στο γουστο μου. μονολεκτικη απαντηση αλεξανδρα. οι φωτο με το ασπρο μπουκλωτο μαλλι δεν με ενθουσιαζαν,αντιθετα οι αλλες με το ισιο μαλλι,μου αρεσαν αρκετα,οποτε αναρωτιομουν ποια βερσιον θα μου σκασει? επισης οι 2 κριτικες που ειχε το κοριτσι μου δημιουργουσαν ενα αγχος για τον αν το κοριτσι θα ειχε καποια παραπανω κιλα ,διοτι δεν τα παω πολυ καλα με τα παραπανω κιλα,παροτι & εγω ο ιδιος καμια δεκαρια κιλα πρεπει να τα χασω σιγουρα,ρωταω το γραφειο αν ειναι οκ εμφανισιακα & αν πιστευουν οτι θα περασω καλα,διοτι εχω & ενα προσθετο αγχος επειδη ειχα διαβασει σε προηγουμενη κριτικη οτι το κοριτσι εχει καταγωγη απο Ουκρανια & λογω των γεγονοτων μπορει να ειναι χαλια ψυχολογικα ,το γραφειο με διαβεβαιωνει οτι και εμφανισιακα & απο διαθεση ειναι σουπερ & γενικα εχει πολυ girlfriend προσανατολισμο το οποιο ειναι και το ζητουμενο για μενα. παω ξενοδοχειο μπανιαριζομαι παρφουμαριζομαι κ στις 3 ακριβως χτυπαει η πορτα,ανοιγω και βλεπω ενα ψηλο κοριτσι να μου ριχνει ενα ζεστο χαμογελο,εκει αμεσως η καρδια μου πηγε στη θεση της κ ξεχασα οποιο αγχος ειχα πριν.γδυνεται να περασει για ενα ντουζακι και αποκαλυπεται το κορμι της το οποιο ειναι πραγματικα μια χαρα για τα γουστα μου,κανονικο κορμι μιας καθημερινης πιτσιρικας,που ειναι φοιτητρια,ουτε κοκκαλιαρα,ουτε σε καμια περιπτωση να πεις οτι εχει αναγκη να χασει κανενα κιλο ή να παει γυμναστηριο,ο κωλος της ειναι ο κωλος που περιμενεις να εχει μια γκομενα με υψος 1,74,αλλα πετρα.βυζια μικρα,μαλλι καταξανθο,φυσικο,πολυ μακρυ,που δεν το μαζευει κ χαιρεσαι να σε χαιδευει οταν ειναι απο πανω σου!πραγματικα με το που γδυθηκε η πουτσα μου εγινε καγκελο στη θεα της μικρης,η οποια πραγματικα μου θυμιζε αρκετα τη τζενιφερ λορενς στην ταινια κοκκινο σπουργιτι στην οποια επαιζε τη ρωσιδα κατασκοπο,αλλα στο πιο αδυνατο,διοτι η τζενιφερ σε εκεινη την ταινια πρεπει να ετρωγε το καταπετασμα. με το που βγηκε απο το ντουζ ηρθε στο κρεβατι και αρχισαμε αγκαλιες και γλωσσοφιλα για αρκετη ωρα,με εμενα να προσπαθω να πιασω την κωλαρα της και τα βυζακια της,εχοντας την στην αγκαλια μου,μετα κατεβηκε για πιπα ,οπου σιγουρα δεν μου εκανε τη λυσσασμενη πιπα που μου εκανε η φοξι στην προτελευταια μου συναντηση,αλλα μια πολυ ικανοποιητικη πιπα. στη συνεχεια της ειπα να γυρισει σε 69 οπου ευχαριστηθηκα τη μουναρα της & μου συνεβη κατι το οποιο εχει να μου συμβει πραγματικα πολυ καιρο μαγκες. εκει που τη γλειφω ,το μουνακι της αρχιζει να αλλαζει γευση κ να μου καιει λιγο τη γλωσσα -νταξει θα μου πειτε αυτο συμβαινει συνηθως οταν ερεθιζονται πραγματικα οι γκομενες-με το συγκεκριμενο κοριτσακι ομως μετα το ελαφρυ καψιμο,ακολουθησε πυρκαγια,ειχε παρει φωτια ολο το στομα μου,σε βαθμο που ειχα αρχισει να νιωθω οτι θα γινει αυτοαναφλεξη,τοσο πολυ καψιμο ενιωθα,ευτυχως μετα απο λιγο τελειωσε κ σταματησε και το καψιμο στη γλωσσα μου,αλλα πραγματικα ηταν απο τα πιο εντονα γλειφομουνια που εχω κανει!!!!! στη συνεχεια την ξαπλωσα ανασκελα κ συνεχισα το γλειφομουνι μεχρι να χορτασω,της τον εδωσα λιγο στο στομα,να μου τον κανει σιδερο & την εβαλα λιγο στα 4 & μετα την πηρα ιεραποστολικα για κανα δεκαλεπτο,τελειωνοντας μεσα της,εχοντας την σφιχτα αγκαλια!!!! μετα αραξαμε στο κρεβατι & την ρωτησα για την κατασταση στη χωρα της & μου ειπε οτι η οικογενεια της ,η οποια ζει σε μια απο τις πολεις που γινεται ο μεγαλος χαμος αυτες τις μερες,δεν απανταει στα τηλεφωνα εδω κ δυο μερες & οτι η ιδια απο την αγωνια της ειχε να κοιμηθει 2 μερες,οποτε ανεβηκε ακομα περισσοτερο στα ματια μου ,που με τοσα προβληματα κ αγωνιες ,καταφερε να αποδωσει με τον τοσο ερωτικο κ γλυκο τροπο με τον οποιο μου φερθηκε! μακαρι να σταματησει γρηγορα αυτη η καταστροφη διοτι μονο ο απλος κοσμος την πληρωνει παντα. να ειστε καλα ολοι μαγκες και καλα γαμησια με τη μεγαλυτερη δυνατη απολαυση!!!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η Μικρή Ολλανδέζα στο Λιβάδι --Είπα Αξιολόγηση: 8.60 — 07/03/2022 - 12:40
    Η Μικρή Ολλανδέζα στο Λιβάδι --Είπα Αξιολόγηση: 8.60 — 07/03/2022 - 12:40
    Η Μικρή Ολλανδέζα στο Λιβάδι --Είπα να διαλέξω Αλεξάνδρα διότι τι είχα βάλει στο μάτι, μιας και μου αρέσουν τα αθώα πι πινάκια και ειδικά τα ξανθά όποτε και με συνοπτικές διαδικασίες κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο. --Με το που φτάνω αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτό το κατάλευκο ξανθό πι πινάκι μιας και οι φωτός της με ταξιδεύανε το σπίτι στο μικρο λιβάδι βγαίνοντας από μέσα ξανθά λευκά γάλακτος μπαμπάτσικα πιπίνια, έρχεται και η ώρα τις άφιξης του πιπινιού χτυπώντας την πόρτα την ανοίγω και αντικρίζω ένα ξανθό γεματούτσικο πιπινάκι με πρόσωπο μικρής ολλανδέζας και ντυμένο με μαύρα ρούχα με μπότες μέχρι το γόνατο. Με το που μπαίνει αρχίζουμε να χαμουρευόμαστε μέχρι το πόρνο κρεβάτι βγάζοντας όλα τα περιττά ρούχα μένοντας τσίτσιδοι μέσα στον αχυρώνα αντίκρισα ένα σώμα σφιχτό με εμφανή κατανεμημένα παραπάνω κιλά όχι χοντρή αλλά αυτό που λέμε νταρντάνα πιπίνι με τα πιασίματα του βυζί Α νεανικά βελούδινα και άκρα περιποιημένο μόνο πάνω. --Παίχτηκαν δυο γύροι μέσα στον αχυρώνα του μικρού λιβαδιού κατευθείαν την ρίχνω στο κρεβάτι με στάση 69 αρμέγοντας το μικρο εφηβικό αιδοίο μέχρι την υγροποίηση του τα δαχτυλάκια έμπαινα μέσα όλα και μπρος και πίσω δείχνοντας να το απολαμβάνει ο μητσάρας είχε βαλθεί να κάνει λαρυγγοσκόπηση με βαθιές διεισδύσεις επιτυγχάνοντας το μέγιστο δυνατόν Ναι!Ναι! μετά ακολούθησε σε γονατιστή θέση πιπιλίζοντας τον μητσαρα με αθώο βλέμμα σαν ήθελε να την γαμήσω χωρίς οίκτο δεν αντέχω σκουφί κάθομαι στο κρεβάτι κάνοντας το ταίριασμα στα μπουτάκια μου κάνοντας την να χοροπηδά με απόλαυση πάνω κάτω έχοντας θεά την κατάλευκη κωλαρά της να πηγαινοέρχεται αρμονικά την ρίχνω στο κρεβάτι ανάσκελα και εισέρχομαι στο υγρό μουνάκι της δίνοντας και την λήξη του πρώτου γύρου. --Μ πανάκι και από τους δυο μας με σύντομη κουβεντούλα έχειν τελειώσει οικονομικά και έχει αρχίσει τον δεύτερο κύκλος σπουδών της στην κοσμετική τέλεια λέω ας αρχίσουμε την δικιά μου κοσμητική σπουδή Χαχαχα!Χαχαχα! αρχίζοντας από τα χαμηλά με το μικρο εφηβικό αιδοίο της οι πρώτες υγροποιήσεις άρχισαν να φαίνονται με το που έβαλα την γλωσσά μου στο μουνάκι της με ωραίες κραυγούλες ηδονής μετά περιποιήθηκε τον μητσάρα με βλέμμα σαν μικρής ολλανδέζας στο λιβάδι έγινε κάγκελο σκουφί αρχίζοντας να σφυροκοπάω ανελέητα από όλες τις μεριές και πλευρές του σώματος της αφού σε μια φάση το δωμάτιο είχε γίνει σάουνα και ο ίδρωτας έσταζε σαν ποτάμι από τα κορμιά μας άλλα δεν μας ένοιαζε καθόλου εκεί ακάθεκτη να απολαύσουμε την κάθε στιγμή χωρίς να υπάρχει αύριο δυστυχώς εδώ δεν υπήρξε λήξη λόγο κούρασης από αυτό το έντονο γαμήσι με την μικρή ολλανδεζα να μην θέλει να φύγει από το δωμάτιο αν δεν έφτανα στο τέρμα του λιβαδιού μα τι λιβάδι ατελείωτο τις αφήνω το αντίτιμο το οποίο το κέρδισε και με το παραπάνω ντουζάκι και αποχαιρετιστήκαμε ο καθένας στο λιβάδι του. --Λοιπόν μάγκες εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα καθαρόαιμο ευχάριστο και ευδιάθετο ουκρανικό πιπίνι μες στο γάλα με εμφανή κιλά άλλα καθόλου απογοητευτικό ίσα ίσα την έκανε ακόμα πιο σεξουαλική δεν είπε όχι πουθενά και το απολαύσαμε και οι δυο μέχρι τέλους συστήνεται ανεπιφύλακτα σε πιπινιού λάτρεις με όχι τόσο αυστηρές απαιτήσεις σηκώνει και pse καταστάσεις βασικά πηγαίνει εκεί που θέλεις εσύ τις αρέσουν οι Έλληνες ε πως να μη τις αρέσουν με τόσα πουλιά να κελαηδούν τριγύρω και η Ελλαδάρα μας όπου έρχεται πρώτη φορά αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks