Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nastazia  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

αποστολή Nastazia Αξιολόγηση: 7.83 — 05/03/2024 - 13:56
αποστολή Nastazia Αξιολόγηση: 7.83 — 05/03/2024 - 13:56

Ευχαριστούμε το γραφείο για τον διαγωνισμό!

Με το γραφείο όμορφα και ωραία . Η κυρία μας στην ώρα της περιποιημένη, νορμάλ ντύσιμο. Χαιρετούρες και πέρασε μέσα. Καλά κρατιέται εάν και έχουν περάσει δυο χρόνια από τότε που την είδα.
Κάτι ελληνικά μιλάει πια , πρόσχαρη και χαμογελαστή. Πέρασε άμεσα για φρεσκάρισμα και επέστρεψε με τα εσώρουχα της.
Από πρόσωπο οκ δεν είναι και η νεανίδα , έχει πειράξει τα χείλη της αλλά είναι σε καλό βαθμό. μια χαρά.Κορμάκι όπως είπαμε δεν είναι και νεανίδα αλλά μια χαρά κρατιέται.
Είπαμε δυο κουβέντες  , άνετα ξεφεύγει η κουβέντα και ο χρόνος, οπότε προσοχή. 
κάτι φιλιά με γλώσσα πέσανε χαδάκια καθώς με ξέντυνε. Η γλώσσα της πέρασε από το κορμί μου , έπαιξε με τις ρόγες μου και μετά μπαλάκια. Πίπα σχετικά καλή και διαρκείας.
Αλλαγή στάσης σε 69 και μετά μόνο εγώ σπάτουλα. Δάκτυλα δεν δοκίμασα πάντως.
Μπαλόνι με έξτρα επικάλυψη αλοιφής και πα΄με ιεραποστολικά για αρχή , καβάλα εκείνη και τελευταία στα όρθια με κόντρα το τοίχο. άντεξε , δεν παραπονέθηκε  κάτι α - ου - βαχ από κείνην και τελείωσα στα στήθια της.
Φρεσκάρισμα , τσιγάρο , κρασί και καληνύχτα σας με αναπάντητη από τον ντράιβερ στην λήξη του χρόνου.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 120
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 05-03-2024 15:05:22

οποτε κερδας φρι φακ απο το ανταλτ την ιδια πηδας ρε μαστορα χαχα?

ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
gpd Avatar gpd 06-03-2024 21:10:08

δεν το θυμόμουν . την προηγούμενη φορά είχα δει τι αλιζέ 

ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

εκμεταλεύτηκα το free fuck , ευχαριστώ Αξιολόγηση: 8.00 — 07/03/2022 - 11:07
εκμεταλεύτηκα το free fuck , ευχαριστώ Αξιολόγηση: 8.00 — 07/03/2022 - 11:07
εκμεταλεύτηκα το free fuck , ευχαριστώ το γραφείο, το site αλλά και τον geroksoura για την πάσα του!!! με το γραφείο συνεννοηθήκαμε εύκολα και έστειλε την κυρία on time στον χώρο μου. Χαιρετούρες με χειραψία, πολύ διστακτική , μαζεμένη, .νεαρά δεν είναι , τώρα για 28 μπορεί αλλά και λίγο πιο πάνω, πρόσωπο όμορφο , περιποιημένο μαλλί ,ελαφριά μακιγιαρισμένη, δερμάτινο μπουφάν ,φορεματάκι κοντό ανοιξιάτικο, καλσόν και μποτάκι. Της πρόσφερα κρασί και περάσαμε για κουβέντα για να χαλαρώσει λιγουλάκι, πέσανε κάποια φιλιά με διστακτική την γλωσσίτσα της, Μόσχα μεριά και αυτή , λέει, καιρό στην Ελλάδα όπως και το ότι έχει δουλέψει και προ δυο χρόνων με άλλο γραφείο. μου άρχισε κουβέντα για τα τεκτενόμενα αλλά το έκοψα γιατί θα τράβαγε μακρυά η βαλίτσα . Της είπα να πάει να φρεσκαριστεί , επανεμφάνιση με πετσετούλα , την βγάλαμε και πέσαμε στο κρεβάτι. Κορμάκι γεμάτο, όχι χοντρή αλλά προς το νταρντανέ, στήθος στην θέση του αλλά επεξεργασμένο με καλή αφή, ρόγα ευαίσθητη στο γλύψιμο. κώλος αφράτος, μεγάλος όχι το μεσογειακό όμως. Αρχίσαμε με φιλιά με χρήση γλώσσας , πήγα για δάκτυλο αλλά το έκοψε και έβαλε εκείνη το χέρι της στο πέος μου , έπαιξε με μπαλάκια και κατηφόρισε, καλή πιπούλα, έγλυφε και ξαναέγλυφε, ρούφαγε μπαλάκια και με κοίταζε με τις ματάρες της. γυρίσαμε 69 , έβαλα την γλώσσα στο καθαρό αιδοίο της, όσο έγλυφα τόσο παθιαζόταν με το πουλί μου, ανέβαζα ρυθμό , ανέβαζε ρυθμό, υγρά μπόλικα και κάποια στιγμή ήρθαν οι σπασμοί της. τώρα τελείωσε, θέατρο ήταν εκείνη ξέρει. μου φόρεσε σκουφάκι με έξτρα επικάλυψη τζελάκι και μπήκα ιεραποστολικά, έπιανα τις βυζάρες της για κόντρα την γύρισα στα πλάγια με μένα καθήμενο με τα γόνατα στο κρεβάτι και τέλος έβαλε τις ποδάρες της στους ώμους μου, την έπιανα από τακαπούλια της και βίδωνα. Είχαμε φωνές από μεριά της , καυλιάρικες , μίλαγε στα Ρώσικα, μπορεί να με έβριζε αλλά ντεν καταλαβαίνει νιετ ρώσικα εγώ. Τελείωσα πάνω στα βυζιά της τα οποία και τα πασάλειψε με όλο το μήκος και πλάτος τους. Έβγαλε υγρά μαντιλάκια , με καθάρισε και μετά περάσαμε για ντουζάκι. Περάσαμε για σιγαρέτο δυο κουβέντες ακόμη και καληνύχτα σας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks