Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 241

    Κριτικές Χρηστών

    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Σεξεργάτρια Αξιολόγηση: 8.33 — 19/04/2022 - 11:37
    Σεξεργάτρια Αξιολόγηση: 8.33 — 19/04/2022 - 11:37

    Τελευταιο θελω να πιστευω ραντεβου λογο Μ. Εβδομαδας και διακοπων

    Εκλεκτη ηταν η Lora, αλλωστε το ειχα δηλωσει οτι ηταν στα προσεχως

    Εμφανιση αρκετα γυμνασμενη κοπελα με ποιο χαρακτηριστικη φωτογραφια της στο προσωπο αυτη με το λευκο φορεμα

    Εχει ενα διακριτικο piercing στο πανω μερος των χειλιων και ενα τατου στη γαμπ απο οσο προσεξα

    Στην μαχη δεν χανει δευτερολεπτο

    Με το που βγηκα απο το ντουζ με επιασε σε γλωσσοφιλα

    δεχετε δακτυλα παντου αλλα στο γκροβερ τοσο οσο

    πιπα που ειναι το ζητουμενο για εμενα πιπιλα

    με καυλωσε τοσο που ολο το μισαωρο γαμαγα πραγμα που γενικα δεν το κανω πολυ τελευταια ειμαι κυριως πιπακιας

    Πρωτη σταση cowgirl  και δευτερη πισοκολλητο το χυσιμο ηρθε στα βυζια της ακριβως μερ την ληξη του χρονου

    Στο λιγο σοσιαλ που ειχαμε μετα ωσπου να ντυθω μου ειπε οτι μενει μονιμα Κωνσταντινουπολη και εργαζετε σαν κομμωτρια εκει αρκετα χρονια και ερχετε σαν τουρ για αρπαχτες

    Καο Πασχα σε ολα τα μελη και καλή Ανάσταση να εχουμε :)

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 100
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    tziothan AvatartziothanΜηνύματα: 94 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Σπανια εμπειρια Αξιολόγηση: 9.00 — 14/04/2022 - 17:12
    Σπανια εμπειρια Αξιολόγηση: 9.00 — 14/04/2022 - 17:12

    H Lora ειναι ενα ομορφο μουνι που θελει να σε κανει ευτυχισμενο.

    Μικροσωμη γυναικα με σφιχτο σωμα, ομορφο και με χαμογελο οπως ο χαρακτηρας της γλυκο και φιλικο.

    Εχει καλο προσωπο και καλες αναλογιες σωματος με ομορφο βυζι στητο και κωλο ακομα πιο ομορφο.

    Εχει καλο δερμα το οποιο ενυδατωνει και μυριζει υπεροχα.

    Το σεξ μαζι της ειναι κατι μοναδικο γιατι τα δινει ολα και αφιερωνεται στο να σε κανει να χυσεις. 

    Στο τσιμπουκι κινει την γλωσσα της γρηγορα πανω στο καυλι και μετα το εξερευνει απο πανω μεχρι κατω στα αρχιδια. Κανει προσπαθειες για βαθυ λαρυγγι και ακους πνιξηματα σε ολη την διαρκεια. 

    Πριν απο ολα με φιλησε βαθια με γλωσσα μεχρι να το ευχαριστηθω. Ηταν λες και ειχε μπει μεσα στο μυαλο μου και ηξερε τι ηθελα να μου κανει. ιδιαιτερα εντυπωσιακο το οτι εκανε διαλειμματα για να μην χυσω προωρα...

    Εμεινα με το χαμογελο στο προσωπο για πολλες ωρες απο την στιγμη που εφυγα, ενιωθα μια ανεξηγητη ευτυχια μεσα μου.

    Περιττο να πω οτι ηταν απο τις εμπειριες που σπανια ειχα και ευχαριστω και το γραφειο που μου την προτεινε.


    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    Αφού προσπάθησα για 4 κοπέλες σε Αξιολόγηση: 7.00 — 08/04/2022 - 17:17
    Αφού προσπάθησα για 4 κοπέλες σε Αξιολόγηση: 7.00 — 08/04/2022 - 17:17
    Αφού προσπάθησα για 4 κοπέλες σε άλλο γραφείο όπου ήταν κλεισμένες φουλ ή είχαν φύγει για ένα μήνα ή ξεκινούσαν την επόμενη μέρα...κατέληξα στη ΛΟΡΑ! Η διαφορά με τις φωτογραφίες είναι αρκετή στο πρόσωπο και θεωρώ είναι παλιές φωτό ή απλά έχει αλλάξει. Περίμενα να γαμησω ένα μοντέλο σκέτο καύλα και ήρθε ένα γλυκό και απλό κορασιδάκι-μαμά...ηλικιακά +5 χρόνια τουλάχιστον Δεν ξενέρωσα με αυτό που είδα αλλά με αυτό που περίμενα να έρθει... Αποφεύγει ερωτήσεις προσωπικού περιεχομένου και το σεβάστηκα με τα αγγλικά κάτω του μετρίου αλλά συνενοησιμα. Σώμα καλά διατηρημένο με ελάχιστη χαλάρωση στη κοιλιά που δεν φαίνεται παρά μόνο σε μερικές στάσεις. Στήθος μικρό και ξεκίνησε τη κατηφόρα και ρώγες όμορφες και ανταποκρισιμες. Κωλος όμορφος και ως σύνολο φαίνεται ένα κοντό καυλακι της διπλανης πόρτας. Ξεκίνησε τη δουλειά από το πρώτο λεπτό χωρίς καθυστέρηση, μύριζε υπέροχα, οκαυ ρούχα άνω του μετρίου αλλά όχι υπερκαβλωτικα, στυλ πάμε για ποτό μοναστηρακι βράδυ με τη παρέα. Γρατζουνισμα με τα νύχια, ναζάκια, άπλετα γλωσσοφιλα. Πίπα ανω του μετρίου, DT προσπάθησε, MF δέχτηκε με ελάχιστη περιποίηση στη γύρω περιοχή καθώς ήθελα να γαμησω και όχι να ασχοληθώ με πίπες. Όμορφο μουνι και μοσχομυριστο...σχετικά κλειστό, γλείψιμο από μένα και από αυτή παντού. Υγραινεται, χύνει στο δαχτυλιασμα. Δέχτηκε και πλάγιο 69.... με προτροπή για πλαστικό από μένα στη συνέχεια Cowgirl ανέβηκε και δώσαμε μαζί πόνο.... ΑΧ έδωσε ρεσιτάλ αυτή να χτυπιέται, να δαγκώνει, να γραπώνεται πάνω μου, να γλύφει μέχρι το τύμπανο του αυτιού μου... κάποια στιγμή λέω μπας και το κάνει επίτηδες να μην τον τρώει όλο... και εκεί ξεκινάει μόνη της το RIDING... χτυπιόταν σαν χταπόδι.... τελείωσε ή έτσι έκανε και συνέχισα εγώ μέχρι να τελειώσω κρατώντας την γιατί μπάταρε συνεχώς. Αλλαγή καπότας και μετά ιεραποστολικό, στα 4 ξεσκιστηκαμε μέχρι να τελειώσω. Tην έσπρωξα σε πιο δυνατές καταστάσεις όπου την πήγα τραίνο και λιώσαμε στον ιδρώτα... ΑΧ ΑΥΤΟ ΤΟ A/C ... μας γάμησε. You are a sex machine μου λέει, καθησαμε λίγο, τα είπαμε, μπανάκι από τους δύο και έξω απο το άντρο της ακολασίας μου. GFE κατάσταση με παθιασμένο γαμησι και επιζητά το φυροκόπημα, αγριάδες ελάχιστες αλλά τις δέχτηκε όλες... και συνεχώς να επιζητά φιλιά όσο σκληρά και να γαμιόμασταν... παραξενεύτηκα να πω την αλήθεια. Από υπηρεσίες έσκισε αλλά από φωτογραφίες γιοκ, της είπα μπας και βάλει καμία σελφι και δύο ακόμα συμβουλές για το δρόμο. Συνειδητοποιημένη σε αυτό που κάνει και θέλει 100% να σε ικανοποιήσει. Πήρα αυτό που ήθελα... ΤΥΝ! ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΤΟ ΚΑΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑΤΙ ΜΕ ΟΝΟΜΑ ELEONORA. ΥΓ. ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΜΟΝΗ ΤΗΣ δεν πήρε όπου να με βάλει κάτω να με ξεσκίσει γιατί πάει προς το υπακτικό και ακολουθεί πιστά ότι παπαριά-ανωμαλία έκανα... της έδωσα τη σκυτάλη αλλά δεν το προχώρησε σε next level καταστάσεις αλλά σε νορμάλ. ΚΑΛΟ το γραφείο όπου είχαμε και μία συζήτηση περί ανέμων και κορασίδων...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Panaghss AvatarPanaghssΜηνύματα: 96 Κριτικές: 4

    Ιστορίες: 0

    Δυνατό ραντεβού !... Αξιολόγηση: 7.40 — 25/01/2020 - 14:37
    Δυνατό ραντεβού !... Αξιολόγηση: 7.40 — 25/01/2020 - 14:37
    Δυνατό ραντεβού !... Έτσι για την αλλαγή αυτή την φορά είπα να την κάνω εγώ την βίζιτα… συνεννόηση με το γραφείο και στην ώρα μου ήμουν έξω από την πόρτα της… Θετικότατη η πρώτη εντύπωση… πρόσωπο και κορμί είναι ότι βλέπεις και στις φώτο… Έχει γυμνασμένο σφιχτό κορμί με ωραίο κώλο και βυζάκια που αψηφούν την βαρύτητα!... Δεν χάσαμε χρόνο με περιττές κουβέντες (αν και είναι ευχάριστη συνομιλητής) έδωσα το δωράκι της , έκανα ένα ντουζάκι και την πήρα στην αγκαλιά μου… Ευωδιαστή και απαλή η Lora έχει επιδερμίδα που δύσκολα ξεκολλάς από επάνω της δάχτυλα και γλώσσα !... Άψογη στα χαμουρέματα !.. είναι για πολύ γούτσου- γούτσου φιλιά και δαχτυλάκια που το μισάωρο το φάγαμε χαλαρά μέχρι που γέμισα το στοματάκι της με σπέρμα και προχωρήσαμε στο διάλειμμα… Δυνατή η πίπα της… έχει εμπειρία και τεχνικές που δεν άργησε να μου τον κάνει και πάλι ντούρο… φόρεσα το προφυλακτικό και της έκανα νόημα να καβαλήσει. Ξέρει να γαμιέται η κοπέλα, τις έδωσα πρωτοβουλία, ακολούθησα τους ρυθμούς της και πήρα έναν οργασμό που θα τον θυμάμαι!... Δέκα λεπτά πριν το τέλος του ραντεβού πήρα τον έλεγχο της κατάστασης σε ιεραποστολική στάση και στην συνέχεια στα τέσσερα όπου χτύπησα τελικές μπαινοβγαίνοντας μέσα της και χτυπώντας μπατσάκια το κωλαράκι της… Δυνατό το ραντεβού μου με την Lora όπως λέει και ο τίτλος, είχε από όλα… φιλάκια, χαδάκια, δαχτυλάκια, γλωσσίτσες, οργασμούς, σεξ σε διάφορες στάσεις και δυο χύσια στο στοματάκι της που τα μάζεψε μέχρι και την τελευταία σταγόνα… Έμεινα ευχαριστημένος από την Lora και πολύ πιθανό να την ξανά πάρω σε επόμενο τουρ της…
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks