Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Milena  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 227

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Η Γατουλα που εγινε ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Λοιπόν φίλοι Αξιολόγηση: 8.60 — 05/03/2022 - 20:41
Η Γατουλα που εγινε ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Λοιπόν φίλοι Αξιολόγηση: 8.60 — 05/03/2022 - 20:41
Η Γατουλα που εγινε ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές μετά από πολλές προσπάθειες από τους αγγέλους για να δοκιμάσω κάποιες από τις καινούργιες αφίξεις ναυάγησαν λόγω μη διαθεσίμων ραντεβού και έτσι το γραφειο μου πρότεινε κάποιες εναλλακτικές λύσεις μέσα σε αυτές ήταν και η Μιλένα την διάλεξα λόγω το νεαρό τις ηλικίας της αλλά και από περιέργεια από κάποιες κριτικές καλές και κακές λέω από μέσα μου από το τίποτα καλύτερα αυτή τουλάχιστον να δω αν ισχύουν κάποιες κριτικές και έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας σε ξενοδοχείο τις προτίμηση μου. Με το που Φτάνω στο ξενοδοχείο άρχισα να παρφουμαρίζομαι για πάρτι της ξαπλωμένος στο κρεβάτι του πάθους χτυπάει η πόρτα ανοίγοντας την βλέπω μια γλυκύτατη όμορφη κοπελίτσα να με κοιτάει με τα δυο γλυκά γατίσια ματάκια της ντυμένη με ένα μαύρο σικ φορεματάκι και από μέσα από αυτό τα εντελώς απαραίτητα για να με απογειώσει από καύλα χωρίς να χάσει χρόνο άρχισε να με φυλάει με πάθος δαγκώνοντας με ίσως της άρεσε αυτό που είδε κατευθείαν μου λέει πόσο χρόνων είσαι και τις απαντάω πολύ πιο μεγάλη από εσένα κουκλίτσα μου και δεν το πίστευε γιατί μικροδείχνω άλλα επίσης προσέχω και τον εαυτούλη μου με ότι συνεπάγεται αυτό, τέλος πάντων άρχισα να την γδύνω ενώ εγώ ήδη ήμουν δεν ξεκόλλαγε από πάνω μου για να πάει για ντουζάκι τελικά πήγαμε μαζί σαν κολαούζοι έχοντας την αγκαλιά στα μπράτσα μου Σώμα εντάξει δεν το λες και μοντελάκι άλλα κανονικό νεανικό χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, βυζί εδώ έχει ένα αρνητικό το οποίο το έκανα πέρα ειναι 3 φυσικό με αρκετή χαλάρωση για την ηλικία που μου είπε 24+ άλλα γέννα δεν έχει κάνει όποτε δεν δικαιολογείτε έμενα και πάλι από το όλο σύνολο δεν με χάλασε καθόλου το προσπέρασα, άκρα όχι βαμμένα αλλά λεπτά περιποιημένο και όμορφα και εδώ ειναι που αρχίζει το καλύτερο με το που περνάμε στο πόρνο κρέβατο η τύπισσα μεταμορφώθηκε σε μια ΑγριόγαταΝαι!Ναι! διψασμένη για Σεξ άρχισε τα βαθιά ρουφήγματα από πάνω μέχρι κάτω καλά ο μητσάρας άρχισε να τρέμειMoney MouthMoney Mouth μη και τον φάει για τόσο πολύ μιλάμε στάσεις που παίχτηκαν αρκετές για ξέσκισμαΑσάλιωταΑσάλιωταΚατσικογάμηςΚατσικογάμης φτυσίματα, σκαμπίλια Έρχεται ροπαλιάΈρχεται ροπαλιάΈρχεται ροπαλιάστο πίσω μέρος όλα τα δάχτυλα όσο πιο βαθιά γινόταν στο κατακόκκινο αιδοιο της η τύπισσα το ζούσε στο φουλ και το γούσταρε με τρέλα και κορδέλα στην κυριολεξία αφού σε κάποια φάση μου πέταξε την ατάκα καλύτερα να σε πληρώσω εγώ για σεξ και όχι εσύΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα! τέλος παίχτηκαν δυο γύροι με πλήρη επιτυχία αφού βεβαία χαλάσαμε γύρω στα πόσα προφυλακτικά και εγώ δεν ξέρω από τόσο έντονο σεξ αφου τις είπα ότι πρέπει να ηρεμήσει λίγο γιατί θα έφευγα αναψοκοκκινισμένος και γδαρμένος από τα γατίσια νυχιά της. Λοιπόν Μάγκες η κοπέλα αξιζει δεν ξέρω γιατί κάποιοι τις έχουν βάλει τόσο κακή κριτική αυτό έχει να κάνει με το άτομο και δεν κατηγορώ κανέναν γούστα ειναι αυτά αλλά με πολλούς άλλους συμφωνώ απολύτως σε πολλά σημεία εντάξει δεν ειναι μοντελάκι αλλά σίγουρα από κάποιες άλλες το αξιζει και με το παραπάνω εδώ θα πω ότι ισχύει και ο νόμος λιγότερο μοντελάκι (όχι Μπάζω) περισσότερο και κάλο ποιοτικό σεξ αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλος σας βράδυ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

παλιά γνώριμη η δεσποινίς, έφτασε στην Αξιολόγηση: 8.00 — 05/03/2022 - 11:26
παλιά γνώριμη η δεσποινίς, έφτασε στην Αξιολόγηση: 8.00 — 05/03/2022 - 11:26
παλιά γνώριμη η δεσποινίς, έφτασε στην ώρα της. Χαιρετηθήκαμε κι πέρασε μέσα. το πρώτο που μου είπε , σε ξέρω εσένα έχουμε συναντηθεί. Πρόσωπο όμορφο, περιποιημένη ίσως ελαφρά βαμμένη, παλτουδάκι μπεζ όπως και τα μποτάκια της, φόρεμα κόκκινο και μαύρα γάντια. Δεύτερη κουβέντα δεν είχαμε, φιλιά με γλώσσα , δάγκωνε χείλια μου και άρχισα τις μπάτσες στα κωλομέρια της. να τα πρώτα da da da. ξεντύθηκε και εμφανίστηκαν τα μπλε εσώρουχα της, κορμάκι καλό , όπως έχω ξαναπεί θα χρειαστεί τζιμ, αφράτος αλλά καλός κώλος μια χαρά ακόμη είναι , κοιλίτσα επίπεδη, στηθάκια μεγάλα με την κατιούσα. Γύρισε την κωλάρα της για μπάτσες, τις γουστάρει και σε προτρέπει για πιο δυνατές, κατακόκκινο της τον έκανα στο δίλεπτο σαν το φόρεμα της. Να βαράς με το ένα χέρι και με το άλλο να της τραβάς τα μαλλιά και να σου λέει κι άλλο. περάσαμε στην πιπούλα , πέρασμα και αξιόλογη περιποίηση στα μπαλάκια, πιπούλα καλή με ντιπ , πνίξιμο μπόλικο ζόρισμα δέχεται. περιποίηση και από μένα στην νεαρά που δήλωσε ότι και τελείωσε , μόνο γλώσσα θέλει,δακτυλάκια μπρος και πίσω γιοκ. όσο την γλύφεις τόσο φωνάζει, τόσο ζητάει να πασπατεύεις τα στήθια της, τόσο να τσιμπάς τις ανενεργές ρόγες της. Οι μπάτσες μπάτσες , εάν δεν δώσεις εσύ τις δίνει από μόνη της. Στο πρόσωπο για χαστούκια τος ξεχνάμε !!!!!!! κίνδυνος- θάνατος !!!!!!!! βάλαμε προστασία , τζελάκι Νο και διείσδυση. Καλή αίσθηση , χτυπιέται και δίνει ρυθμό, όλο strong & strong , quickly & quickly. φιλιά κατά την πράξη , πνιξίματα, μαλλιοτράβηγμα, να γαντζώνεται με τα νύχια της και να με καβαλάει . Πολύ φωνή στο τέλος της , να της κλείνω το στόμα με το χέρι και να το δαγκώνει . μπανάκι , της πρόσφερα ουίσκι κόλα αλλά δεν πρόλαβε για δεύτερη κουβέντα . μια από τα ίδια. Όρμηξε και δάγκωσε τα χείλια μου, άντε πάλι ξυλίκι , μαλλιοτράβηγμα , πίπα έπεσε στα γόνατα και στήσιμο στα 4 , το ένα χέρι στα καπούλια και το άλλο να της τραβάς το μαλλί. Πάλι είχαμε τα strong & strong , quickly & quickly ώσπου να επιστρέψει τρίχα δεν θα της μείνει. γουστάρει το δυνατό σεξ , γατούλα την βλέπεις αλλά μεταμορφώνεται σε αγρίμι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks