Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nika  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 230

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Φωτιά Και Λάβρα --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές Αξιολόγηση: 9.00 — 05/03/2022 - 20:39
Φωτιά Και Λάβρα --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές Αξιολόγηση: 9.00 — 05/03/2022 - 20:39
Φωτιά Και Λάβρα --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές με το που είδα την Νίκα στο σίτε των αγγέλων ο Μητσάρας άρχισε να φτερουγίζει, είπα επιτελούς ένα αξιόλογο Πιπίνι, είχα αρχίσει να προβληματίζομαι με τα γραφεία και τις κριτικές πολλών συναθλητών τις οποίες και παρακολουθώ πιστά σαν ευαγγέλιο, έχοντας διαβάσει και του φίλου psexa21ο οποίος με διαφώτισε όπως έπρεπε για το τι θα αντικρίσω είπα να το δω και εγώ ο ίδιος για να μπορώ να έχω μια πλήρη εικόνα από διαφορετική άποψη χωρίς βεβαία να αναιρώ σεβόμενος απόλυτα τον προηγούμενο, έτσι λοιπόν κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο. --Φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι και ξαπλώνοντας στο κρεβάτι ξεφυλλίζοντας τις εικόνες τις, λέω εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα πιπίνι όμορφο από σπίτι φωτιά και λάβρα, σίγουρα όμως όχι για άγριες καταστάσεις του στυλ τσόντα και πόρνο σταρ με πλαστικές σακούλες πάνω τις, πλαστικά και σκουπίδια όχι σε θάλασσες και ακτές και σε αυτό το σπορ Χαχαχα!Χαχαχα! . Εκεί που έχω αράξει ανέμελος και κατάλληλα προετοιμασμένος χτυπάει η πόρτα, ανοίγοντας την αντικρίζω ένα μελαχρινό πιπίνι μαυροφορεμένο από πάνω ως κάτω μαύρο παλτό, μαύρο παντελόνι, μαύρες μπότες μέχρι το γόνατο και μαύρη μάσκα όλα μαύρα, με το που διαβαίνει τη πόρτα κατεβάζει την μάσκα και μου δίνει ένα παθιάρικο φιλί άρχισα να φτερουγίζω σαν αγγελάκι τις victoria's secret αλλά στο αντρικό μην ξεχνιόμαστε, πρόσωπο πιο απλό και λιγότερο άγριο ίσα ίσα μου έβγαζε έντονη σεξουαλική διάθεση κατά ε μου, δεν πρόλαβε να πάει για μπάνιο και άρχισε να γδύνεται μπροστά μου αφού βεβαία από μέσα από το παλτό φορούσε τα εντελώς απαραίτητα μαύρο σουτιέν και μαύρο στρινγκ με καρδούλες. Μόλις έφυγαν όλα φανερώθηκε ένα σώμα λαμπάδα λεπτό άκρως σεξουαλικό με λεπτά άκρα και χαρακτηριστικά περιποιούμενο και βαμμένα στην εντέλεια, βυζί 2 απλό εφηβικό εγώ πάντως δεν παρατήρησα αυτά από τον προηγούμενο ίσα ίσα το βρήκα πολύ αρκετά καλό για την ηλικία της στητό χωρίς να υπερβαίνει καμία βαρύτητα η χαλάρωση το ίδιο και το σώμα αφού το πιπίνι από τι μου είπε έχει στην πλάτη της 11 ολόκληρα χρονιά ενόργανης. --Στους αγώνες τώρα παίχτηκαν δυο γύροι με απόλυτη επιτυχία, ριχνόμαστε με τα σώματα μας ενωμένα στο κρεβάτι, εγώ να την χαϊδεύω και να φιλάω σπιθαμή προς σπιθαμή όλο τις το κορμί, ήθελα να το ρουφήξω σαν μα στάλα νερό, και αυτή να έχει τρελαθεί από ηδονή βγάζοντας έντονες μελωδικές κραυγές, αρχίζω να κατεβαίνω με φιλιά στο εφηβικό αιδοίο της το οποίο ήταν καλοσχηματισμένο και καλό ξυρισμένο με σαρκώδες χείλια τα οποία τα ρούφαγα λες και ήθελα να τα φάω. Οι πρώτες πλημμύρες έκανα γρήγορα την εμφάνιση τους αφού τα δάχτυλα μου κολύμπαγαν από τα χυμώδες υγρά τις, πίσω πορτούλα με άφησε άλλα όχι συνεχόμενα, ήρθε και η σειρά του μητσαρα γυρίζω σε στάση 69 με τον μητσαρα να είχε ντυθεί δύτης με μπουκάλες έτοιμος για κατάδυση σε βαθιά νερά Ναι! κατευθείαν το πιπίνι τον ρούφηξε μονό μιας χωρίς ανάσα αφού τράβαγε και το σώμα πιο κάτω για περισσότερη διείσδυσή για λαρυγγικό, είχε πάρει φωτιά και δεν έσβηνε. Στην συνέχεια την έβαλα γονατιστή με θέα στον καθρέφτη απολαμβάνοντας το petite κωλαράκι τις να λικνίζεται στο πάτωμα ρουφώντας με μανία τον μητσαρα ΠροσκύνημαΠροσκύνημα δεν άντεξα σκουφί και καταδυτική διείσδυση στο υγροποιημένο μουνί τις με πίσω κολλητό αφού είχα εκστασιαστεί τόσο πολύ που ακόμα και μετά για κάνα λεπτό έδινα πόνο και ηδονή.- --Ντουζάκι και από τους δυο μας, με σύντομη κουβεντούλα μια και αγγλικά τα κατέχει έχει τελειώσει οικονομικά στην Ιταλία κάνοντας το μεταπτυχιακό της τώρα και ότι διάλεξε να σπουδάσει από τον να ακολουθήσει τον πρωταθλητισμό, ε βεβαία εγώ τις πρότεινα παντός να ακολουθήσει τον πρωταθλητισμό με τον Μητσαρα στις Κορίνες πετά τον και πια στον Χαχαχα!Χαχαχα!. Δεύτερος γύρος άκρως σεξουαλικός δεν χρειάστηκαν και πολλά ο μητσαρας με ένα άγγιγμα τις και μόνο έγινε σαν πύραυλος του elon mask, έτοιμος να εκραγεί για εκτόξευση στο μουνί της όπως και έγινε με λαρυγγικές απολαύσεις από την μεριά της ο μητσαρας έβαλε την ασπίδα του και εισχώρησε στο σκοτάδι του σύμπαντος, μόνο που το σύμπαν είχε και μαύρη τρυπά όπου με ροφούσε όλο μέσα της μαγκωμένη με τα καλλίγραμμα και λεπτά ποδιά της πάνω μου τραβώντας με όλο μέσα τις κάπου εκεί ήρθε και η λήξη του δεύτερου γύρου βρίσκοντας μας αγκαλιασμένοι σαν πιτσουνάκια. Σε μια φάση τις λέω ρε παιδάκι μου είσαι σκέτη φωτιά και τι μου απαντάει η τύπισσα μα είμαι και στο λαιμό τις διέκρινα ένα τατουάζ με σχήμα φωτιάς βάλαμε κάτι γέλια και οι δυο. --Ντουζάκι και από τους δυο μας εδώ μπορώ να πω το πιπίνι δεν σηκώθηκε να φύγει μετά τον δεύτερο σύντομο αγώνα αλλά με περίμενε γυμνή στο πόρνο κρεβάτι και θέλοντας να την ευχαριστήσω την ξανά άρχισα σε ένα γλυφόμουν ι όλο τρελά κάνοντας την έρθει για δεύτερη απανωτή φορά μπορεί και τρίτη είχα χάσει τον λογαριασμό μαζί της, τις λέω αυτό από εμένα δωράκι ανεκτίμητο για να έχεις να με θυμάσαι, το αντίτιμο το έδωσα από την αρχή, μου είπε πολίτικη του γραφείου αλλά δεν την πίστεψα προφανώς τις έχουν κάνει μαλάκια αλλά εγώ δεν είμαι από αυτούς πάντα κύριος στις πληρωμές μου όπως πάντα. Ντύθηκε περπατώντας στις μύτες των ποδιών της λες και έκανε ενόργανη αυτό μπορώ να πω με καύλωσε ακόμα πιο πολύ τις άνοιξα την πόρτα και τις ευχήθηκα καλή τύχη σε ότι και αν κάνει από εδώ και πέρα στην ζωή της. --Λοιπόν μάγκες εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα πιπίνι φωτιά και λάβρα εδώ θα συμφωνήσω με το αγαπητό psexa21οι φωτός της απέχουν, όχι κατά πολύ αλλά εμένα μου άρεσε πιο πολύ έτσι πάρα στις φωτός στο σίτε την κάνουν πιο άγρια και δεν αναδεικνύεται το καλλίγραμμο petite σώμα τις σίγουρα η μεγάλη σχολή των φωτογράφων εδώ έσφαλε άλλα όχι προς όφελός του θεατή σίγουρα το κάνει πρώτη φορά το άθλημα αυτό και φαίνεται αλλά βγάζει πάθος και σεξουαλικότητα μοναδική και ιδιαίτερη κάτι το οποίο το έψαχνα για πολύ καιρό τώρα που μόνο σε λίγες το έχω βρει και αυτές φυσικές σε όλο το φάσμα γιατί με τις σιλικονούχες κούκλες έχω ξενερώσει την ζωή μου λοιπόν σπεύστε όσοι είστε λάτρεις το ωραίων πιπινιών και gfe καταστάσεων γιατί άμα τις βαρέσει θα σηκωθεί και θα φύγει και θα μας αφήσει σαν τα κρύα τα νερά ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

μετά τις δυο ακυρώσεις από την Αξιολόγηση: 9.00 — 05/03/2022 - 11:27
μετά τις δυο ακυρώσεις από την Αξιολόγηση: 9.00 — 05/03/2022 - 11:27
μετά τις δυο ακυρώσεις από την Taya , τρίτη προσπάθεια προς το παρών δεν έχει, την τιμωρώ με λίγα λόγια επικοινώνησα με το γραφείο για την Nika. έφτασε στην ώρα της η πιτσιρίκα. μελαχρινάκι, τακούνι δεκάποντο, σακάκι μαύρο και από μέσα μόνο ζαρτιέρες κτλ. οι φωτό είναι πειραγμένες αλλά το κορίτσι θεωρώ πως είναι όμορφο και γλυκό. περιμένει γυναίκα και βλέπεις αυτό το λαχταρούδι. δεν χρειαζότανε να τις πειράξουν τόσο ή το επαγγελματικό βάψιμο κτλ. χαιρετούρες και της πρόσφερα κρασί. δυο κουβέντες , τα έχει τα αγγλικά της και όρμηξα. Φιλιά μπόλικα με γλώσσα, κάτι αχ βαχ , σε φιλά λαιμό, αυτί , γλύφει . το ξεκούμπωσα το σακάκι και να σου το καθαρό και φυσικό κορμάκι, τρία αδιάφορα τατουάζ , σαν να μην υπάρχουν δλδ με αυτά που βλέπουμε σε άλλες. της τα έβγαλα όλα ζαρτιέρες , στηθόδεσμο , κιλότα περιττά . α έβγαλε και τα τακούνια, την έχασα προς στιγμή. κοντούλικο μωρέ , πιτσιρίκι , το έκανα και πιο μικρό από 23, στηθάκια μικρά αλλά ρόγα κάγκελο , πωπουδάκι λαχταριστό για φάγωμα, αιδοίο με φουσκωτά χειλάκια. με περιποιήθηκε η μικρά, καλή πίπα με ντιπ, πνιγόταν και συνέχιζε πέρασμα και από καλαμπαλίκια . δακτυλάκια οκ, μπρος δυο και πίσω ένα όμως την στιγμή που τελείωνε. υγραίνεται αρκετά , δείχνει να το ευχαριστιέται, παίζει με τα βυζάκια της και της έχει μείνει μάλλον από την γυμναστική εδάφους το να κάνει γέφυρα και να την γλύφεις. ασχολήθηκα πολύ ώρα μαζί της, μάλλον εγώ έπρεπε να πληρωθώ στο τέλος. είχαμε και 69 ώσπου ήρθε η ώρα του προφυλακτικού . το βάλαμε και αυτό όπως και έβαλα το πουλί μου στο μουνάκι της, σχετικά καλή αίσθηση, στα δυνατά και τα βαθιά δεν άντεχε το καημένο, αγκαλιές φιλιά, δαγκώματα και νυχιές είχαμε . Αλλαγή και στα 4 , καλό στήσιμο , εκεί έφαγε τα σκαμπίλια της, το μαλλιοτράβηγμα της , προσοχή γιατί είναι δανεικά τα μαλλάκια της. περάσαμε για φρεσκάρισμα . με κείνα και με τα άλλα παρά τέταρτο η ώρα. άντε να πούμε δυο κουβέντες , ξανάπαιξα με το μουνάκι της και μου λέρωσε τα δάκτυλα μου η νεαρά. Πέρασε για ένα τελευταίο φρεσκάρισμα, έδωσα τον οβολών μου και καλό μας βράδυ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money