Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 35

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

giorgos2226 Avatargiorgos2226Μηνύματα: 2233 Κριτικές: 34

Ιστορίες: 0

χθεσινη επισκεψη στο Κιφισου 60 για Αξιολόγηση: 8.80 — 24/01/2020 - 23:51
χθεσινη επισκεψη στο Κιφισου 60 για Αξιολόγηση: 8.80 — 24/01/2020 - 23:51
χθεσινη επισκεψη στο Κιφισου 60 για την εξαργηρωση του δωρου απο το φορουμ. Δυο κοπελες μου παρουσιασε η υπηρεσια και περασα με την Σουζανα . Μελαχροινη κοπελα απο την κυπρο. Σωματαρα με τατουαζ στο κωλομερι και λιγα στο χερι που σε τρελαινουν. Απο σωμα ειναι μουρλια..τουρλωτο κωλαρακι και μπουταρες..το μονο μείον το μικρο στηθος. Μολις μπηκε στο δωματιο και ετα την πρωτη γνωριμια περασε καποτα και ακολουθησε μια πολυ καλη πιπα με εμενα να την σταματαω για να την γαμησω. Στην αρχη με βαζει κατω και ανεβαινει απο πανω μια να εχω θεα την φατσουλα της και στην συνεχεια να γυρναει την πλατη προς το μερος μου και να βλεπω την κωλαρα της να μου γαμαει την πουτσα..αφου εκανε τα δικα της μου λεει τωρα ειναι η σειρα σου. Την γυρισα ιεραποστολικα οπου αρχισα να την γαμαω και να κοιταω την τρυπουλα της...εχει πολυ καλη αισθηση στο σεξ.μεχζρι να τελειωσω. Η κοπελα ειναι πεντακαθαρη και δεν βιαζεται καθολου στο δωματιο και υπηρχε και αρκετο σοσιαλ. Συστήνεται αφοβα (εκτος και εαν καποιος θελει γεμαλο στηθος) και θα ξανατιμηθει !!!!!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money