Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Filicia  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 229

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

naimakoyte AvatarnaimakoyteΜηνύματα: 0 Κριτικές: 1

Ιστορίες: 0

FILICIA! Αξιολόγηση: 10.00 — 29/04/2022 - 23:58
FILICIA! Αξιολόγηση: 10.00 — 29/04/2022 - 23:58

αργα το βραδυ τελευταια βαρδια κατα τη 01"00 ηρθε στο χωρο μου.θα περιμενε κανεις οτι θα ηταν κουρασμενη και ειχα λιγο μια ανησυχια.

καλοντυμενη, ευγενικη με διαθεση για ομιλια και μυριζε υπεροχα.περασε στο ντουσ για 4 λεπτα να κανει ενα γρηγορο ντουσ στα επιμαχα σημεια κ ηρθε στο κρεββατι.ξεκινησε απο μονη της με ενα προγραμμα πιπας εκπληκτικο κ μετα ηρθε και η δικη μου σειρα.τελεια γευση,πεντακαθαρη υπενθυμιζω και χεκινηασν τα πολυ ωραια γλωσοφιλα και το σεχ.

δεν εχω κανενα παραπονο.παρα πολυ ωραια περασα και ηειδικα για την ωρα της επισκεψης της.

τη συνιστω ανεπιφυλακτα και προφανως θα επιλεξω ξανα την παρεα της.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

Ιταλίδα από την Μολδαβία 13/02/2022 συνάντηση με το Αξιολόγηση: 7.00 — 03/04/2022 - 10:31
Ιταλίδα από την Μολδαβία 13/02/2022 συνάντηση με το Αξιολόγηση: 7.00 — 03/04/2022 - 10:31
Ιταλίδα από την Μολδαβία 13/02/2022 συνάντηση με το κορίτσι μας μεσοβδόμαδα, με κάλεσε το γραφείο ότι μπορεί κάνα μισάωρο νωρίτερα από το προκαθορισμένο ραντεβού και τους απάντησα καταφατικά. και αυτή στα μαύρα ντυμένη, άντε να έρθει η άνοιξη να βάλουν χρωματάκι πάνω τους, απλά και καθημερινά. Με φίλησε και πέρασε μέσα. της πρόσφερα ποτό αλλά δεν προλάβαμε να τσουγκρίσουμε, αρχίσαμε τα φιλιά με την παιχνιδιάρα γλώσσα της. έπεσε στα γόνατα, κατέβασε την φόρμα και τον πήρε στο στόμα. ανταποκρίθηκε ο μικρός άμεσα, μεγάλωσε και έφτασε λάρυγγα. Πνιγόταν η νεαρά αλλά εκεί το προσπαθούσε, πέρασε και από μπαλάκια με φιλιά και ρουφήγματα. σταμάτησε, ζήτησε συγνώμη και είπε να περάσει να φρεσκαριστεί. Γαμώ την καταδίκη μου είπα και με κοίταξε απορημένη, άντε να εξηγήσεις τώρα. επέστρεψε τυλιγμένη με την πετσέτα , , την πέταξε πάνω στο κρεβάτι και αρχίσαμε τις ερωτικές περιπτύξεις. Α ξέχασα την περιγραφή : μελαχρινό κορίτσι κοντά στις επαγγελματικές φωτό, πρόσωπο γλυκό με το χαμόγελο μονίμως φορεμένο χωρίς την λάμψη των φωτό, άκρα περιποιημένα, κορμάκι γεροδεμένο, πωπουδάκι μια χαρά και στήθια μεγάλα - στητά με ρόγα κάγκελο. Αγγλικά μια χαρά για την περίσταση. Παίχτηκαν δυο ημίχρονα με ενδιάμεσο ολιγόλεπτο διάλειμμα φρεσκάρισμα, τσιγάρο και δυο γουλιές κρασί. πίπα με δώσεις προσπάθειας για ντιπ, περιποίηση στο μουνάκι της που ερεθίζεται και υγραίνεται , χρήση τζελ με καλή αίσθηση , αντέχει στους έντονους ρυθμούς, εναλλαγές στάσεως γαντζώνεται πάνω σου στο ιεραποστολικό με τα νύχια της, στο 4 στήνεται καλά και δέχεται ελαφριά σκαμπίλια στα καπούλια της. τελείωμα και τις δυο φορές εντός το οποίο το έβγαλε εκείνη και καθάρισε με μωρομάντιλο το πέος μου .
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

--Λοιπόν αντίκρισα Φιλίσια και έπαθα αμέσως Αξιολόγηση: 7.60 — 05/03/2022 - 20:42
--Λοιπόν αντίκρισα Φιλίσια και έπαθα αμέσως Αξιολόγηση: 7.60 — 05/03/2022 - 20:42
--Λοιπόν αντίκρισα Φιλίσια και έπαθα αμέσως ένα ταράκουλο, Καινούργια στην πόλη και στην κορφή κανέλα, μήνυμα στους αγγέλους λέγοντας τους ακυρώστε όλο το προγραμματισμένο μου πόρνο πρόγραμμα τις εβδομάδος Χαχαχα!Κεφάλι σε τοίχο! και βάλτε την φίλισια στην θέση Ναι!Ναι!, όπως και έγινε κλίνοντας και εγώ από την μεριά μου το αγαπημένο μου δωμάτιο στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο. --Παρφουμαρίζομαι και καθώς ρίχνοντας εξονυχιστικές ματιές με καρφωμένο το βλέμμα μου πάνω τις, χτυπαει η πόρτα με γρατζουνίσματα, λέω δεν έχω τελειώσει την πόρνο εργασία μου έλα αργότερα Χαχαχα!Χαχαχα!, σιγά και μην την άφηνα, για το πότε την άνοιξα. Αντίκρισα γυναικά με καρέ μαύρο μαλλί ντυμένη κανονικά με ιταλική φινέτσα, μαύρο κολλητό τζιν όπου διαγραφόταν το καμπυλοειδές σώμα τις, μποτάκια άσπρα , μαύρη ζιβάγκο μπλούζα όπου φαινόντουσαν τα πλούσια ιταλικά ελέη καλυπτόμενα από ένα άσπρο πέπλο. Φιλιά παθιάρικα σαν να βρισκόμουν σε βενετική γόνδολα μαζί της, γδύθηκε μπροστά μου σαν ιταλικό ρεπερτόριο πιάνοντας κατευθείαν τον μητσάρα έγινε αμέσως κουπί τραβώντας την γόνδολα όλο και πιο κοντά στο κρεβάτι του κολασμένου.Κουβέντες παίχτηκαν σε όλη την διάρκεια του αγώνα με γέμισε με άρωμα Ιταλίας, λέγοντας μου κάτσε να σε ταξιδέψω στα άγνωστα μονοπάτια της ιταλικής Ριβιέρα αφού μένει εκεί τώρα. --Αγώνες παίχτηκαν Μπόλικοι την έγλυψα σε όλο τις το κορμί, την έκανα να χύσει από ηδονή Ναι!την πήρα σε όλες τι πίσω κινούμενες στάσεις ΚατσικογάμηςΑσάλιωτα ειδικά στον καθρέφτη δεν χόρταινα να την πηδάω έχοντας τα δάχτυλα μου στο στόμα τις γλείφοντας τα σαν ιταλική πορνό στα ρούμπα και αυτή να με καρφώνει με βλέμμα πόρνο ιταλικό, την έβαλα και γονάτισες μπροστά μου τη έκανα να υποταχθεί στον μητσάρα σαλιώνοντας τον, γλείφοντας και σαγηνεύοντας τον βαθιά μέσα της άλλα το κορυφαίο ήταν στο κρεβάτι κάνοντας ιταλική φινετσάτη ιππασία πάνω της με άκουσε όλο το ξενοδοχείο σοβαρά σας μιλάω με άκουσε όλο το οικοδομικό τετράγωνο από την καύλα που ξεχείλισε από μέσα μου έχοντας από κάτω θέα όλη την ιταλική Ριβιέρα για πάρτι μου εκεί ήρθε και η λήξη του πρώτου μας γύρου. Δεύτερος αγώνας παίχτηκε με πολλά καρφώματα και σφυροκοπήματα και γλειψίματα κάνοντας την να χύσει με ιταλική φινέτσα όπως και εγώ πάνω στα βυζιά της έστω και αργοπορημένη για το επόμενο ραντεβού της χωρίς βεβαία να διαμαρτυρηθεί η να δυσανασχετήσει ίσα ίσα μου είπε και αυτή πόσο τις άρεσα και πέρασε καταπληκτικά μαζί μου τις άφησα το αντίτιμο το οποίο το κέρδισε με άξιο τρόπο μου λέγοντας μου για μια ακόμη φορά είσαι πορνό σταρ τις λέω κούκλα μου πόρνο σταρ δεν είμαι αλλά ξέρω να πηδάω κάτι δήθεν Ιταλίδες σαν εσένα με φινετσάτο τρόπο Χαχαχα!Χαχαχα!. Ιταλική Φινέτσα --Άρωμα ιταλικό μύρισε μέσα στο δωμάτιο με αρκετή καλή συμμετοχή από την πλευρά της ξέρει να γαμιέται και ιδικά σαν πόρνο Ιταλίδα, σώμα αρκετά καλό για την ηλικία της εκεί γύρω στα πρώτα 30αντα χωρίς ουδεμιά ένδειξη για πιο πάνω, υπάρχει απουσία γυμναστική αν και στις φωτός φαίνεται αρκετά γυμνασμένη αλλά δεν υπάρχουν ενδείξεις παρατυπίας, βυζί 3 με πτώση αλλά σε όρθια θέση και καθιστή στέκει αγέρωχο με άκρα λεπτά βαμμένα και περιποιημένο. Είναι γκόμενα η οποία έχει διαγράψει κάποιες χιλιομετρικές αποστάσεις ώστε να κάνει το ραντεβουδάκι σωστό ιταλικό μακελειό, ένας κιόλας τις είπε ότι πάρα ήταν μεγάλη για το μπόι του ας γελάσω Χαχαχα!Χαχαχα! αλλά τι να κάνουμε γούστα είναι αυτά ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη ιταλική φινετσάτη επιλογη σας.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
topscorer AvatartopscorerΜηνύματα: 995 Κριτικές: 36

Ιστορίες: 0

Συνάντηση με την Filicia στο διαμέρισμα Αξιολόγηση: 8.40 — 27/02/2022 - 11:29
Συνάντηση με την Filicia στο διαμέρισμα Αξιολόγηση: 8.40 — 27/02/2022 - 11:29
Συνάντηση με την Filicia στο διαμέρισμα μου αφού είχα διαβάσει θετικά σχόλια στις κριτικές των άλλων συvαθλητών.Ειναι μια γλυκιά κ ευχάριστη κοπέλα με μαλλί καρεδακι μαύρο και ωραία γκρίζοπρασινα ματιά.Εχει ωραίο κορμάκι με λαχταριστά tits size C με ρογα κάγκελο κ πωπουδακι μια χαρά.Έχει σκουλαρικακι στον αφαλό κ το νινί είναι για πολύ σπάτουλα.Στα του sex τώρα κάνει ωραία πίπα, αισθησιακή,με dt κ παιχνίδια της γλώσσας πάνω στον πουτσοκεφαλο.Sex σε ότι στάση θες και πάνω στο τραπέζι που την έβαλα δεν είπε όχι.Στο doggy style την άρχισα στα κωλοσκαμπιλα αλλά δεν είναι για αγρια γούστα.Στο cowgirl ήταν απόλαυση να χουφτωνω τις βυζαρες της κ αυτή να καρφωνεται.Δεν χόρταινα να τα γλύφω.Το νινί της ήταν πεντακάθαρο κ εριξα πολύ σπάτουλα.Στο social time είναι ευχάριστη κ μιλάει αγγλικά.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks