Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 30

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

rologas AvatarrologasΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Κακη εκπληξη Αξιολόγηση: 5.83 — 09/01/2023 - 01:53
Κακη εκπληξη Αξιολόγηση: 5.83 — 09/01/2023 - 01:53

Για τα δικα μου γουστα ειναι καλη απο εμφανιση αλλα ειναι σαν τα αυγα κιντερ και μεσα ειναι η εκπληξη. 

Στην περιπτωση της η εκπληξη δεν ειναι ευχαριστη και γιαυτο ηταν η πρωτη και τελευταια φορα που την επισκεφθηκα. 

Δεν επιτρεπει να την ακουμπας στο σωμα παρα μονο στα απολυτως απαραιτητα σημεια. 

Η πιπα της απλα για να πει οτι εκανε και στο γαμησι ειναι ξεπετα, σαν να σου λεει τελειωνε γιατι με κουρασες. 

Ειχα τις καυλες μου και εχυσα αλλα περισσοτερο με την φαντασια μου σε λειτουργια παρα απο την συμμετοχη της.K

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Tzanetos AvatarTzanetosΜηνύματα: 0 Κριτικές: 5

Ιστορίες: 0

ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΜΗ ΕΔΩ ΜΗ ΕΚΕΙ Αξιολόγηση: 2.50 — 27/05/2022 - 07:59
ΑΛΒΑΝΙΔΑ ΜΗ ΕΔΩ ΜΗ ΕΚΕΙ Αξιολόγηση: 2.50 — 27/05/2022 - 07:59

Πάλι στο σπασμένο κρεβάτι με βάλαν με το ερκοντισεον να μου τρυπάει το κεφάλι από τον θόρυβο , να μην τα Πολυλογώ δεν πλήρωσα το δωμάτιο... η κοπέλα πλησιάζει βιαστικά μπαίνει μέσα και το πρώτο πράγμα που μου λέει είναι πωπώ χαμός και σήμερα, Ένιωσα άβολα αλλά δεν έδωσα σημασία ξεκίνησαμε με την πίπα με βιαστικές στρατιωτικές κινήσεις νόμιζα θα μου το ξεριζώσει, Την σταμάτησα την έπιασα το χέρι και πήγα να την φιλήσω, Με έσπρωξε με δύναμη και μου είπε πως αν θέλω φιλακια είναι παρά πάνω Κάτι που υπηρεσία δε μου είχε πει στο σαλόνι, Ήθελα να τις βάλω δάχτυλο για να φτιαχτεί κι αυτή λίγο, Μου είπε πως άμα το ξανά έκανα θα έφευγε απ'το δωμάτιο και δεν θα έπαιρνα τα λεφτά μου πίσω..... Τελική ούτε φιλία ούτε χάδια ούτε ένα καλό λόγο, ορίστε που παν τα λεφτά μας παιδιά μου προσέχετε τις φολεσ ,Υπάρχουν διαθέσιμες πολύ πιο καλύτερες που τιμάνε τα λεφτά τους και σέβονται αυτόν που τους τα δίνει , 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 100
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Μέτρια
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Σιλικονάτο
Υπηρεσίες Πρωκτικό
Στοματικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
thunder_at Avatarthunder_atΜηνύματα: 145 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Η Τζένη είναι μια νεαρά ψηλή Αξιολόγηση: 6.60 — 21/02/2022 - 15:53
Η Τζένη είναι μια νεαρά ψηλή Αξιολόγηση: 6.60 — 21/02/2022 - 15:53
Η Τζένη είναι μια νεαρά ψηλή κοπέλα που δεν μιλάει καθόλου ελληνικά παρά λίγα αγγλικά Η Τζένη είναι νεαρή από Πολωνία , με σφικτό και λείο δέρμα μπαμπάτσικη προς χοντρούλα Πήρα το πρόγραμμα των 50 Ευρώ και με πήγε η τσατσά στο κάτω δωμάτιο και περίμενα την Τζένη. Μπήκε το κορίτσι μετά από 5 λεπτάκια αναμονής Ξεκίνησε τα προκαταρκτικά με μια κλασσική πίπα με προφυλακτικό με το που έφτασα σε καλή στύση μπήκα μέσα της Στήνεται ωραία στα 4 και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα Μια στάση όλη κι όλη μιας κι από τις πολλές κάβλες δεν μπόρεσα να κρατηθώ
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks