Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 29

    Κριτικές Χρηστών

    bdsm1988 Avatarbdsm1988Μηνύματα: 549 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    περιγραφη Σωματοτυπος ακριβως αυτο που μου αρεσει....η Αξιολόγηση: 7.80 — 15/01/2020 - 21:10
    περιγραφη Σωματοτυπος ακριβως αυτο που μου αρεσει....η Αξιολόγηση: 7.80 — 15/01/2020 - 21:10
    περιγραφη Σωματοτυπος ακριβως αυτο που μου αρεσει....η επιτομη της καμπυλατης γκομενας,,,,ολα σε υπερθετικο βαθμο το ιδανικο μου κωλαρα βυζαρα μπουταρες....ανατολιτικη ομορφια δηλωνει Μοσχοβιτισσα με αρκετα καλα αγγλικα τα χειλη φτιαγμενα σιγουρα Ντουζακι και συστηθηκαμε...ειδα κατι που μου αρεσε πολυ πολυ ωραια λακακια στο προσωπο της οταν χαμογελαει...μιας και δεν ειχα πολυ χρονο βουρ στο γλωσοφιλο οπου ηταν λιγο μαζεμενη....εκβιασα τροπο τινα την κατασταση χαιδευοντας την κλειτωριδα της οπου εγινε σταδιακα βαθυτατο την γυρισα σε 69 χωρις ομως να εχω προθεση για γλυφομουνι αλλα μυρισα κατι το οποιο δεν μου εχει τυχει εμενα προσωπικα ποτε μα ποτε....μυριζε φραουλα....τι διαολο τοσο πισω εχω μεινει υπαρχουν αρωματικα με γευση φρουτων για τον κολπο;;;; υπεροχη αισθηση πραγματικα ελαμπε λογο πολυ κουρασης......ημουν μελατος.....αλλα νο προμπλεμ η κοπελα εκει βραχος στη πιπα οπου εστω και με τα ζορια εγινε η καταθεση στο στομα της μεχρι εδω μπορω να δωσω πληροφοριες μετα κοπως σηκωθηκα εκανα δευτερο ντουζακι και καθησε μαζι μου για λιγο σοσιαλ εκει πραγματικα ηταν η καλυτερη ωρα μου μαζι της ριξαμε αφθονο γελιο οπου την ρωτησα στην ελλαδα αν εχει φαει πιτογυρο και μου ειπε ΟΧΙ------ΕΛΕΟΣ τηλεφωνακι και παραγγελια 2 διπυτα το ενα με ντονερ και μια μεριδα πατατες....εδωσα την παραγγελια στη σουβλακερι.....και εφυγα οπου την αφησα λυσασμενη μα περιμενει το διπιτο με το ντονερ
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money