Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Helen  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 236

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Αψογο GFE, φρεσκάδα, όμορφη και petite. Αξιολόγηση: 10.00 — 18/05/2022 - 12:29
Αψογο GFE, φρεσκάδα, όμορφη και petite. Αξιολόγηση: 10.00 — 18/05/2022 - 12:29

4μηνο παει,  2 επιλογές είχα απο τα φανταστικά κοριτσια του γραφείου, διάλεξα την Helen, jack pot, και δεν την ειχα βαλει καν στο ματι απο το site....εξωπραγματικο σε συμπεριφορά μοσχοβιτικο μωρο 24 ετων, petite, σωμα slim, βυζακια μικρα, με κατι ρωγες φανταστικες, κολαράκι θεικό...
Moυνακι φανταστικο βελουδο, νιάτα , δεν το χορτενα....
Μου εκατσε χ-factor GFE, φιλιά , πάθος , ανάσες σε επιπεδο άλλου γαλαξία (πιθανοτητα fake αλλα δεν με νοιαζει, μου αρεσει να αναστεναζει ετσι και να με γλυφει στα αυτια....
Θα την ξαναδώ και σύντομα.....
Μου θύμισε Mellisa απο AGN απο τα παλιά, μισο level ισως ποιο κατω γιατι αυτη ηταν νυμφομανής ....
Οπως λέει και ο Λάκης με τα ψηλά ρεβέρ, "Μα δεν θελω γιατρέ μου καμιά νοσοκόμα, θέλω βρώμικα φιλιά να μου ζεστάνουν το σωμα" ...
Σαν να εκανα παθιασμενο ερωτα με την Κατερίνα , μια γκομενα που γνωρισα σε after παρτυ to 2004 , one night stand, την παρατησε ο γκομενος, female predator και με εφαγε σα λεμονοπιτα του Βάρσου στην Κηφισιά....
GFEακιδες , πιπινολατρες , petite/slim fans, μην τη χασετε. Στα καλυτερα GFE μου ever....
For PSE nope.

George over & out...

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Το Κάστρο Της Ωραίας Ελένης --Λοιπόν φίλοι Αξιολόγηση: 7.40 — 06/03/2022 - 21:40
Το Κάστρο Της Ωραίας Ελένης --Λοιπόν φίλοι Αξιολόγηση: 7.40 — 06/03/2022 - 21:40
Το Κάστρο Της Ωραίας Ελένης --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές μόλις είχαμε άφιξη πιπινιών δεν έχασα την ευκαιρία να δοκιμάσω την Helen ακυρώνοντας την Νασούα μετά από σωτήρια κριτική του φίλου και συναθλητή kamikaze73, έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. --Μόλις έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτό το πλάσμα με τις κίτρινες ζαρτιέρες λέω ελπίζω να τις έχει ακόμα, μόλις είχα αράξει στο πορνό κρεβάτι και ξεφυλλίζοντας τις φωτός της λέω εδώ θα έχουμε καύλα φάση η οποία θα παιχτεί σε όλα τα σημεία του δωματίου μέχρι και ταβάνι θα φτάσω. Χτυπάει η πόρτα ανοίγω και αντικρίζω ένα καχεκτικό μελαχρινό πι πινάκι να αγγίζει με τα βίας το 1.65 μου θύμισε την πρώην μου θεσσαλονικιά γκόμενα ακριβώς στα ίδια κυβικά καρμπόν σας λέω δεν γίνεται ελπίζω να μην έχει και το ίδιο όνομα γιατι πάει το ραντεβού στα τάρταρα για αυτό και δεν επιδίωξα να την ρωτήσω πως στην λένε στα αλήθεια άσε που και τα αγγλικά για καλή μου τύχη σε επίπεδο που μόνο ο πόρνο μεταφραστής θα έκανε δουλίτσα. Ντυμένη με ένα μαύρο κολλητό τζιν, μπλούζα και σακάκι μαύρο στο ίδιο μοτίβο με το κάτω πάνω σε casual παπούτσι λες και πήγαινε βόλτα στην έρμου για ψώνια, τις λέω πέρασε μέσα και τι μου λέει μπορώ να ζητήσω τα λεφτά τις λέω οκ δεν έχω πρόβλημα τη τώρα τι μετά δεν θα φύγεις με άδειες τσέπες, τέλος πάντων το προσπερνάω γιατι μετράει ο τρόπος που τα ζήτησε και όχι σαν κάτι άλλες Ρώσο βλάχες i want money now. Με το που της τα έδωσα πήγε για μπάνιο να φρεσκαριστεί για να αρχίσει ο αγώνας. --Με το που βγήκε αντίκρισα ένα σώμα λεπτό χωρίς καμπύλες και βυζί 2 φυσικό με ρώγες κάγκελο που βγάζουν μάτι σαν πευκοβελόνες με άκρα ωραία περιποιημένο στη πένα, την ρίχνω στο κρεβάτι ρίχνοντας της ωραία παθιάρικα φιλία όπου ανταποκρινόταν στο φουλ, με το που κατεβαίνω στα χαμηλά για γλυφόμουν ι τα χέρια είχαν δημιουργήσει τοίχος γύρω από το κάστρο της ωραίας Ελένης τις τα ανοίγω και εισχωρώ στο κάστρο για να το ρίξω χεριά έφαγα απογοητευτικό, αρχίζω και την γλύφω και αυτή να ηδονίζεται και να βγάζει καχεκτικές κραυγούλες Κεφάλι σε τοίχο! στην συνέχεια τις έδωσα τον μητσάρα λέγοντας μου οκ είναι μεγάλο τις λέω ευχαριστώ κάνοντας λαρυγγικές καταδύσεις αλλά είχε μπει κόφτης όπου τα χεράκια της άφησαν το κάστρο αφού δεν κινδύνευε και προστάτευαν την τρύπα Χμμμ;Χμμμ; μετά την έβαλα γονατιστή στο πάτωμα να απολαύσω την θεά και να δω μήπως εδώ καταφέρω να σπάσω το φράγμα αφού το είδε και από άλλη οπτική γωνιά πάλι με θαυμασμό μου λέει such a big dig τις λέω οκ αλλά θέλω να μπω ολόκληρος και να δω που τελειώνει η τρύπα και πάλι εδώ είχαμε κόφτη όπου μια ερχόταν μια έφευγε σε μια φάση μου χούφτωνε τον κώλο ρουφώντας με μανία τον μητσαρα χωρίς κόφτη λέω επιτέλους πήρε μπροστά δεν αντέχω σκουφί μπόλικο τζέλ από την μεριά της όρθιο πίσω κολλητό στον καθρέφτη και μετά στο κρεβάτι δίνοντας και την λήξη τις πρώτης μάχης στο πεδίο χωρίς να έχει πέσει όλο το κάστρο. --Μ πανάκι και από του δυο μας με σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου με τα πολύ φτωχά αγγλικά της ότι είναι οδοντίατρος α έτσι εξηγείτε η φύλαξη γύρω από το κάστρο το προστατεύει από την τερηδόνα και την πλάκα άλλα ο δικός τα καθαρίζει όλα και τα λευκαίνει κάτσε και θα σου δείξω την αρχίζω πάλι σε ένα ξέφρενο γλειφόμουν χωρίς ασπίδα μάλλον είδε ότι δεν αντέχει το τοίχος κάνοντας την να βογκάει από ηδονή ίσως και να έχυσε σε μια φάση δεν ξέρω μετά κατέβηκε από μονή τις στο πολιορκητή για να το γλύψει με μανία και λύσσαΝαι!Ναι! χωρίς κόφτες αυτήν την φορά έτσι σκουφώνω τον πολιορκητικό κριό προσπαθώντας με όση δύναμη και φόρα να σπάσει το φράγμα τις μουν ο τρύπας παρά όλα αυτά αντιστεκόταν σθεναρά αλλά στο τέλος εκτίναξε την μουνό τρύπα στέλνοντας την στα τάρταρα μόλις είχε πέσει το κάστρο δηλώνοντας πόσο τις άρεσε κατατάσσοντας με στου πιο θερμούς πολιορκητές μ πανάκι θριαμβευτικός αποχαιρετισμός και δρόμο για την επόμενη πολιορκία. --Λοιπόν μάγκες το κορίτσι από εμφάνιση είναι ένα λεπτό καμωμένο χωρίς καμπυλώσεις όπως των φωτογραφιών πρόσωπο εντάξει συμπαθητικό δεν ξετρελάθηκα δεν πέρασα άσχημα άλλα το κάστρο ήταν αδιάφορο αλλά κατακτήθηκε για να μπει στα τρόπαια μου συστήνεται ανεπιφύλακτα σε πιπινιού και gfe λάτρεις όπως επίσης και σε αυτούς που τους αρέσουν να κατακτούν και να τα σαρώνουν όλα στο πέρασμα τους ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο βράδυ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

το κορίτσι είχα να το συναντήσω Αξιολόγηση: 8.00 — 04/03/2022 - 13:45
το κορίτσι είχα να το συναντήσω Αξιολόγηση: 8.00 — 04/03/2022 - 13:45
το κορίτσι είχα να το συναντήσω από το 19. κάλεσα το γραφείο , την ρεζερβάραμε και έφτασε στην ώρα της στον χώρο μου. απλά ντυμένη, παντελονάκι, μπουφάν , μποτάκι και μπλουζάκι κοντομάνικι από μέσα. ότι βλέπετε στο πιο αθώο θα σας έρθει. προσωπάκι καθαρό με το ανάλογο φούσκωμα στα χείλια της, όχι κάτι το υπερβολικό όμως. κορμάκι πεντακάθαρο από μπογιές και πλαστικούρες. Ζήτησε νεράκι αλλά το άλλαξε σε λευκό κρασί. είπαμε δυο κουβεντούλες, σιγά μην με θυμόταν, έκανε ένα iqos και πέρασε για φρεσκάρισμα. επιστροφή με τα όμορφα εσώρουχα της. μινιόν κορμάκι, με στηθάκια μικρά αλλά με ρόγα πετροκέρασο. Πωπουδάκι καλά κρατεί ακόμη και δέχεται μαλακά σκαμπιλάκια Φιλιά μπόλικα με χρήση γλώσσας, το κορίτσι είναι για πολύ γλύψιμο , από την κορφή μέχρι τα νύχια. το πέρασα κανά δυό χέρια, σκέτη ανατριχίλα . ασχολήθηκε και με το πουλί μου , πιπούλα σε σχέση με την προϋπηρεσία της δεν την λες και καλή , προς το μέτρια , δεν είναι και η αξέχαστη , δεν κάνει ντιπ. περιποίηση από μένα χωρίς χρήση δακτύλου παρά μόνο με γλώσσα. Αυτό ρε παιδιά που παίζουν οι γκόμενες με τα αυτιά την ώρα που τις γλείφουμε που το οφείλετε ; πολλές το κάνουν και θυμάμαι μία άλλη που μου έπιανε την μύτη χαχαχαχαχαχαχα. είχαμε πολλά υγρά και μουρμουρητά από την μικρή, από πίσω δεν πειράζουμε με δακτυλάκι παρά μόνο όταν φτάσει στο αποκορύφωμα αλλά μισό νύχι. πέρασμα προφυλακτικού ιεραποστολικά, με καβάλησε και μετά στα πλάγια. δεν είχαμε μα και μου , μόνο στην αρχή ήθελε σιγά και τρυφερά. περάσαμε για ντουζάκι . κρασί , τσιγάρο. δεύτερο ημίχρονο είχαμε πιπούλα, περιποίηση στο μουνάκι της και καβάλησα το κορίτσι στα τέσσερα. εκεί κώλωσε στην αρχή με τα μακροβούτια αλλά μόλις υγράνθηκε λύθηκαν όλα . γρήγορο μπανιάρισμα και καληνύχτα σας .
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

Οι φωτό σε σχέση με τη Αξιολόγηση: 8.60 — 10/02/2022 - 18:01
Οι φωτό σε σχέση με τη Αξιολόγηση: 8.60 — 10/02/2022 - 18:01
Οι φωτό σε σχέση με τη κοπέλα αρκετά κοντά αλλά στο πρόσωπο ο φωτογράφος δεν ξέρω τι μαλακία έκανε καθώς ο μόνος μου ενδοιασμός ήταν το πρόσωπο από τις φωτό. Ένα απλό καθημερινό κορίτσι, χωρίς κάτι ουάου αλλά σίγουρα πάει το μάτι σου πάνω της. Φορούσε ένα γκρι παλτό, τσαντούλα ασορτί, με φόρεμα και μποτάκια... πάμε έξω βράδυ σε πιο κάσουαλ κατάσταση. Στην αρχή ήταν διστακτική, δεν ήξερε τι να κάνει. Φαίνεται το αματούρι πάνω της.. και λόγω ηλικίας αυτό την κάνει πιο ελκυστική. Μαλλί και άκρα περιποιημένα, καθαριότητα στο φουλ και μύριζε ένα απαλό και όμορφο άρωμα. Γδύνεται και εμφανίζεται ένα ωραίο πετίτ σώμα, αν γυμναστεί και όλας θα φυσάει, μηδαμινή χαλάρωση και εσώρουχα πολύ ωραία και stylish για μια βραδιά πάθους. Στήθος μικρό με ρόγες καμπάνα για πιπίλισμα και ανταποκρίσιμες στο μέγιστο. Μνι τώρα τριμμαρισμένο, αν και προτιμώ γλόμπο, δεν σταμάτησα να το γλείφω από την αρχή μέχρι το τέλος. Κώλος από τους πιο ωραίους αλλά θα ήθελα να είναι πιο γεμάτος, 2-3 κιλά εκεί και θα φύσαγε. Επιδερμίδα για να πιάνεις συνεχώς και να γλείφεις από πάνω μέχρι κάτω. Αγγλικά άνω του μετρίου. Προτείνεται για καθαρά GFE καταστάσεις με πάθος, χωρίς αγριάδες και σκληρογαμήσια, καθώς δεν δέχτηκε τίποτα. Επιζητά πάθος και προδέρμ αν και δέχτηκε μερικά μπατσάκια στο κωλαράκι της καθώς πολλές φορές το τούρλωνε μπροστά μου. Η κοπέλα είναι σαν να πας το πρώτο μήνα με τη γυναίκα σου ή το πρώτο 10μερο με τη γκόμενα σου όπου έχετε και οι δύο τέρμα ενθουσιασμό. Προσωπικά προτιμώ να δίνω πόνο ή έστω προς το τέλος, κάτι που δεν έγινε. Η συνάντηση ήταν φουλ με εκπλήξεις, καθώς δεν περίμενα να πάει τόσο καλά αν και μου την πρότεινε ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ το γραφείο. Σώμα καλό λόγω ηλικίας με πρόσωπο γλυκό, μια συνηθισμένη όμορφη κοπέλα. Διάθεση τέρμα να με ικανοποιήσει που με ευγενικό τρόπο έλεγε ότι δεν της άρεσαν συγκεκριμένες στάσεις ή όταν δεν βολευόταν και το σεβάστηκα. Η πίπα της ήταν πραγματικά αδιάφορη αν και προσπάθησε, προσπάθησα να τη κατευθύνω αλλά το άφησα μιας και δεν είμαι πιπάκιας. Ζήτησε τα λεφτά στο τέλος, αν και ζητάει η συνάντηση να κυμαίνεται σε τέρμα GFE θα πρέπει να τα ζητάει πιο διακριτικά και τα έξτρα CIM όπου μου το εξήγησε καθώς με ενημέρωνε να μην τελειώσω στο στόμα. Χαμόγελο συνεχώς και φιλιά άπλετα. Πέρασα καλά με την επί 50 λεπτά γκόμενα μου. Η όλη συνάντηση δεν είχε κάτι το θεϊκό γιατί δεν θέλω μόνο έρωτα αλλά παθιασμένο γαμήσι. Αναρωτιέμαι όμως, σε long date πως θα είναι γιατί συνεχώς με την ώρα ένιωθε πιο άνετα μαζί μου... καθώς είναι για αγαπούληδες - πιπινολάτρες και λονγκ ντέιτερς, με υπομονή όμως, λόγω όχι άψογων αγγλικών.????
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks