Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Misley  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 5
  • Προβολές: 239

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Aντάξια των reviews !! Αξιολόγηση: 8.33 — 25/05/2022 - 13:47
Aντάξια των reviews !! Αξιολόγηση: 8.33 — 25/05/2022 - 13:47

Hello, μια ωραια ωρα με την Misley απο τη Moλδαβια, που μενει Ρωσια ομως....

Το real name της ειναι πολυ ποιο ωραίο.

Δεν εχω να πω και πολλα, οι αλλες κριτικες τσ λενε ολα, I confirm also.

Ωραιο social, ωραιο λεπτο σωμα, φατσουλα ομορφη που βγαζει μια εκφυλη καυλα...

Πολυ παθιαρα, ωραια γλωσσοφιλα newclear, τρομερο μουνακι για γλυψιμο, παιξαν πολυ τα φιλια, 69, πολλυ πιπα καλή, doggy, και πανω μου που μου αρεσει....Τελικα μια κοπελα η το χει η δεν το χει.....

Φανταστικο κολαράκι !!!

George over & out

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Καλό σιλικονάτο
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
AlfaArsenico AvatarAlfaArsenicoΜηνύματα: 2267 Κριτικές: 88

Ιστορίες: 0

Ερωτεύσιμη Αξιολόγηση: 7.67 — 06/05/2022 - 15:33
Ερωτεύσιμη Αξιολόγηση: 7.67 — 06/05/2022 - 15:33

Στα ιχνη του the Wolf of Hotel street τις προαλλες, παω στο αγαπημενο του ξενοδοχειο στο κεντρο, μπαινω μεσα και λεω στην ρεσεψιονιστρια, που ολες με ξερουν, το γνωστο δωματιο του Λυκου με τον καθρευτη. Μου δινει το νο. 54 και ανεβαινω πανω. Μπανακι χωρις πουδρες και αρωματα, τι ειμαστε ο Λυκος; και περιμενω το μωρο, την Misley.

Ερχεται λοιπον και μια μικρη περιγραφη. Γυρω στο 1.70, με ωραιο προσωπο, πειραγμενα χειλη, ωραια μαυρα μαλλια και ματια. Γυρω στα ± 32 την εκανα.

Παει για μπανιο και γυριζει με μια πετστετα, που οταν την βγαζει αποκαλυπτει ενα πολυ ωραιο σωμα μικρα βυζια, και φοβερο κωλο.

Ξαπλωνει στο κρεβατι και αρχιζουν τα φιλια, αφου της πιανω τα χερια πανω απο το κεφαλι. Δυσανασχετεί στην αρχη, αλλα τα φιλια βαθια και με γλωσσα. Με το αλλο χερι παω κατω στις ρογες και στην κλειτοριδα της. Παλι βλεπω να αντιδρα, αλλα με λιγοτερη αντισταση. Μαλλον εχει μαθει ενα προγραμμα που το εφαρμοζει και ξαφνιαστηκε λιγο.


Παω κατω και αρχιζει μια γλυφαδα με κοντρες και δυο δαχτυλα μπροστα να παιζουν μεσα της, να εχει κυρτωσει και να βογγαει βαθια. Δεν αργησε και εχυσε εντονα.

Σειρα της τωρα, στοματικο πολυ καλο, εμπειρη , προσπαθησε για DT αλλα δεν τα καταφερε, σκουφο και την πιανω ανασκελα απο τα μπουτια και την σηκωνω απο το κρεβατι. Ξεκιναει ενα καρφωμα οπου παλι μου λεει πιο σιγα, αλλα αρχισε να το ευχαριστιεται και να βογγαει. Την γυριζω στα 4, της βαζω τα μαλλια στο πλαι και την πιανω απο το σβερκο. Της γυριζω το προσωπο στον καθρεφτη , να με βλεπει να την πηδαω, και εγω να εχω την φοβερη θεα του κωλου της. Αρχιζει παλι σφυροκοπημα και να μου λεει slowly, μερικα κωλοσκαμπιλα, και με τον αριστερο αντιχειρα πανω στην κωλοτρυπιδα της. Το μωρο να βογγαει εντονα και να κανει γκριματσες στον καθρευτη, ενω να εναλλασω απο σιγανο σε εντονο πηδημα. Πεσανε οι αντιδρασεις και οι παρατηρησεις και μονο βογγητα ακουγα που μεχρι τελειωσα βαθια μεσα της.


Μπανακι και σοσιαλ, μιλαει καλα Αγγλικα, και ειχαν μεινει 14 λεπτα περιπου, που ηθελε να τα περασουμε αγαπουλικα μιλωντας. Αμ δε, σε στυλ ξουρα της λεω πιπα και μονο πιπα και γρηγορα.


Ξεκινα μια μαεστρικη πιπα παλι, της αρεσει πολυ, ενω εγω να εχω αραξει στο κρεβατι και να την κοιτάω στο προσωπο και να μου ριχνει πονηρες ματιες. Σε 4-5 λεπτα της λεω προσεχε θα χυσω, τραβιεται και αρχιζει να μου τον παιζει με το χερι. Πεταγονται ολοι οι εφεδροι που ειχαν μεινει και βλεπω ενα μεγαλο χαμογελο στο προσωπο του μωρου.

Παει μπανιο να πληθει, να ντυθει και να γαμησει τον επομενο. Γενικα μια καλη συναντηση σε σπρωγμένους GFE ρυθμους, με ενα ομορφο μωρο που της αρεσει το σεξ. Αν θα την ξαναεβλεπα, μαλλον οχι γιατι δεν προτιμω αγαπες, αλλα εντονες συγκινήσεις στο γαμησι.

Φευγοντας απο το δωματιο αφησα καπου σε ενα κρυφο σημειο μια καρτα του Alfaarsenicou για τον Λυκο! Να δουμε θα την βρει;????

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Paradise Lost And Found --Διάλεξα την Misley Αξιολόγηση: 9.80 — 05/03/2022 - 20:44
Paradise Lost And Found --Διάλεξα την Misley Αξιολόγηση: 9.80 — 05/03/2022 - 20:44
Paradise Lost And Found --Διάλεξα την Misley γιατι η κολλητή τις η Filisia σαν σωστό πουταναριό στο ραντεβουδάκι μας μου την είχε προτείνει με φωτός της από το κινητό της πριν καν εμφανιστεί στους αγγέλους σαν νέα άφιξη, λέω για να το λέει αυτή μάλλον ξέρει που την πασάρει, κατευθείαν μήνυμα στους αγγέλους μου κάτι πήρε το αυτάκι μου για νέα άφιξη από Ιταλία με ενδιάμεση στάση στην Ελλάδα δεν άργησαν να ανταποκριθούν με αστραπιαίες ταχύτητες είχε ήδη κλειστεί το ραντεβού μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο. --Έφτασα πήρα το χρυσό κλειδάκι, ανέβηκα και άρχισα να παρφουμαρίζομαι τις πόρνο εργασίες τις είχαν ήδη κάνει από τη filisia μαζί ξαπλωμένοι τις κοιτάγαμε, σε μια φάση χτυπαει η πόρτα δεν ειχα καν προλάβει να τυλίξω την πετσέτα μου πάνω μου και ανοίγω με το ένα χέρι στο πουτσο μου και το άλλο την πετσέτα Χαχαχα!Χαχαχα! με βλέπει και βάζει κάτι γελάκια πονηρά εντωμεταξύ εγώ να έχω χάσει την γη κάτω από τα ποδιά μου, φανερώθηκε ένα μελαχρινό κ αυλάκι μέχρι την μέση τόσο όμορφο και γλυκόπιοτο με ταγέρ μαύρο και ολόσωμη φούστα εφαρμοστή μαύρη τονίζοντας το καλλίγραμμο κορμάκι της πάνω σε τακουνιά μαύρα τα εγκεφαλικά δεν σταματούσαν Έρωτας. Μπαίνει στα ενδότερα και αρχίζει να γδύνεται λέγοντας μου μπορείς να μου κατεβάσεις το φερμουάρ εντωμεταξύ το χεράκι της είχε πιάσει τον καγκελάριο πούτσο μου για να μην τις ξεφύγει Ναι!Ναι!, Τα φιλία της μοναδικά χαρίσματα Paradise lost.......and Found δεν χορταίναμε ο ένας τον άλλο, κορμί λαμπάδα με καλλίγραμμα πόδια ,βυζί 2 στα καλύτερα του, κώλος μεταξένιος σχηματισμένος και κολασμένα φτιαγμένος για πολλή ξέσκισμα άκρα λεπτά και περιποιημένο. --Πρώτος γύρος του Paradise lost.......and Found φιλιά εγώ και αυτή με πάθος σε όλο μας το κορμί, την ρίχνω στο κρεβάτι την παιδεύω για κάμποση ώρα στο μουνάκι της, το κορμάκι τις είχε τουρλώσει τόσο πολύ από ηδονή κάνοντας με να γυρίσω σε στάση 69 για να της δώσω το μοναδικό πράγμα που αποζητούσε τον καυλωμένο μητσάρα μέσα στο στόμα της με λαρυγγική διείσδυση δεν έβγαινε ο πούστης με τίποτα από εκεί είχε βρει το άλλο του μισό Χαχαχα!Χαχαχα!. Στην συνέχει την πιάνω από το χέρι σαν σωστός κύριος και την γονατίζω για να απολαύσω το εγκεφαλικό που μου ερχόταν καθώς μου την έπαιρνε όλη μέσα στο στόμα τις τουρλωμένη μπροστά από τον καθρέφτη , δεν άντεξα έβαλα το σκουφί έκατσα σε γονατιστή θέση πάνω στο κρεβάτι και την άφησα να απογειωθεί μαζί με τον μητσάρα κοιτώντας χα ζεμένος το απίθανο αυτό κώλο αλλά και το σώμα της να επιδίδεται σε τραμπολίνο εκεί που πάω να την πιάσω να την σηκώσω να την ξεσκίσω πάνω στο καθρέφτη άρχισα να χύνω από καύλα όποτε την βάζω χωρίς να χάσω χρόνο εγώ και αυτή από πάνω μου χώνοντας τον μέσα της βαθιά βρίσκοντας και τους δυο μας η λήξη πάνω στο κρεβάτι να ερωτοτροπούμε κολασμένα μόλις ειχα βρει το χαμένο μου παράδεισο. --Κουβεντούλα παίχτηκε μετά από ντους άλλα από την καύλα μου πάνω τα ξέχασα όλα Χαχαχα!Χαχαχα! τα μάτια μου καρφωμένα πάνω τις, με κοιτάει σηκώνεται και ξαναρχίζει να με φιλάει δίχως αύριο με το μοναδικό της χάρισμα που με έκανε να ξανά χάσω την γη κάτω από τα ποδιά μου την έκανα όμως και εγώ να την χάσει αφού την έγλυφα στο μουνάκι τις έχοντα ξανά τουρλώσει ολόκληρη από ηδονή μέχρι να χύσει με τα νέκταρ να με έχουν λούσει, σκουφί δεν χρειαζεται και ερώτημα και το σφυροκόπημα πήγε σύννεφο και ερωτοτροπήσαμε μέχρι να μας χωρίσει το αναθεματισμένο κινητό Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! τις λέω είσαι αυτό που λέμε Paradise lost and Found χάρηκε που το άκουσε λέγοντας μου κάναμε ωραίο σεξ μαζί και το εννοούσε λέγοντας μου ότι θα χαρεί πολύ να ξανά βρεθώ στον δρόμο της για ενδιάμεση στάση με έντονο και ηδονικό σεξ τις άφησα το αντίτιμο αλλά αυτήν δεν την άφηνα με τίποτα να διαβεί την πόρτα μέχρι που την πέρασε και εξαφανίστηκε με ένα ερωτηματικό να βασανίζει και του δυο μας το αν θα ξανασμίξουν τα κορμιά μας και οι ψίχες μας Αχχ.............. --Η Misley είναι ένα κορίτσι εκεί γύρω στα 27-28 με σώμα λαμπάδα αψεγάδιαστο, καλλίγραμμα ποδαράκια, κώλος για αμαρτωλούς στην ουσία είναι ένα ονειρεμένο παραδεισένιο πλάσμα κάνοντας και τους αμαρτωλούς να βρουν τον χαμένο παράδεισο, έμενα με έκανε και τον ξαναβρήκα άλλα για τα καλά να επισημάνω ότι η μεγάλη φωτογράφων σχολή εξακολουθεί ακάθεκτα να τα κάνει μάνταρα με τις φωτός, συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των πιπινιών, των μοντελάκηδων και σε όλους τους αμαρτωλούς που θέλουν να βρουν ξανά τον χαμένο τους παράδεισο Αγγελούδι ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας Αγγελούδι.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

συνεννόηση με το γραφείο και τσουπ Αξιολόγηση: 8.00 — 04/03/2022 - 13:35
συνεννόηση με το γραφείο και τσουπ Αξιολόγηση: 8.00 — 04/03/2022 - 13:35
συνεννόηση με το γραφείο και τσουπ στην ώρα του το κορίτσι στην πόρτα του. Μαυροφορεμένη και τούτη μας ήρθε, είναι μελαχρινή με καλή φατσούλα, ύψος ότι λέει η καρτέλα της . Χαιρετούρες, φιλί με γλώσσα και με την μία την πιάνω από τα μαλλιά. κοκάλωσε σαν τις γάτες, Χαμογέλασε και έβαλε το χέρι της μέσα στο βρακί μου. Πέταξε την τσάντα της στο πάτωμα και γονάτισε. Μου κατέβασε τα βρακιά μου και τον πήρε στο στόμα, σιγά- σιγά μου τον σήκωσε , βάζει χεράκι η νεαρά, προσπαθεί για ντιπ, πνίγεται , τρέχουν τα σάλια , γλύφει μπαλάκια . Την έγδυσα , κορμάκι καλό , καθαρό από τατού και επεμβάσεις. πήγε για το καθιερωμένο μπανάκι και επέστρεψε ολόγυμνη, Στηθάκια μικρά και στητά , κωλαράκος στην θέση του. Περάσαμε κρεβατοκάμαρα , φιλιά μπόλικα, σηκώνει αγριάδες , δάκτυλα μέχρι δυο μπρος , παιχνίδια με πολυεργαλεία ναι. Αερόστατο βάλαμε , στην αρχή έκλεινε τα πόδια αλλά προσαρμόστηκε γρήγορα. αλλάξαμε στα πλάγια και εκεί τελείωσα . μπανάκι, κρασί και κουβέντα , μια χαρά τα αγγλικά της. με δική της προτροπή περάσαμε πάλι εντός δωματίου. κάτι φιλιά, πιπούλα χωρίς χεράκι τώρα, μπατσάκια και στήσιμο στα τέσσερα. Αντέχει στους έντονους ρυθμούς, μαλλιοτράβηγμα μπόλικο και μπατσάκια. Ετελείωσα στην πλατούλα της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

Ιστορίες: 0

ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για GFE ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΕΣ καταστάσεις όπου Αξιολόγηση: 9.40 — 03/02/2022 - 22:28
ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για GFE ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΕΣ καταστάσεις όπου Αξιολόγηση: 9.40 — 03/02/2022 - 22:28
ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για GFE ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΕΣ καταστάσεις όπου αντέχει αγριάδες και σφυροκόπημα με μέτρο. Δεν κάνει PSE αλλά δεν με ενδιέφερε να τη σπρώξω καθώς μόνο το πάθος που έβγαζε αρκούσε. Φορούσε ένα μαύρο τζάκετ, ένα μαύρο κολλητό φόρεμα, μαύρα γοβάκια, εσώρουχα μαύρα όμορφα(έχω δει και καλύτερα) και καλσόν γιατί κρύωνε το κορίτσι μάλλον. Πρόσωπο ότι βλέπεται, δεν είναι το γλυκό που οι περισσότεροι αγαπούληδες θέλετε, είναι ιδιαίτερο και μου άρεσε αρκετά όμως. Σώμα κανονικό, πετίτ φάση, το στήθος είναι το μόνο μειονέκτημα της όπου έχει λίγο μαζέψει λόγω του ότι είναι μάνα, κώλος από τους καλύτερους που δεν σταμάτησα να πιάνω. Επιδερμίδα απαλή και λεία στα περισσότερα σημεία, άκρα ικανοποιητικά νομίζω(δεν μου έκαναν και εντύπωση, δεν θυμάμαι). Πεντακάθαρη από πάνω μέχρι κάτω και μύριζε ΥΠΕΡΟΧΑ, ώρες μετά και ακόμα το μυρίζω, αυτό είναι να τρελαίνεσαι. Πάθος και φιλιά από την αρχή μέχρι το τέλος, δεκτική στα πάντα… μου είπε ότι δεν της αρέσει πάντα το CIM και τα δάχτυλα πίσω όπου και σεβάστηκα και γούσταρε ακόμα περισσότερο που το σεβάστηκα. Όμορφο χαμόγελο πραγματικά, γλυκός άνθρωπος και χαρούμενος. Μπορεί να υπήρχε και χημεία για όλα αυτά… εμένα μου έκατσε τέλεια. Άντεξε όλες τις στάσεις, σφυροκόπημα, σεξ με πάθος, σεξ άγριο αλλά με μέτρο και γούσταρε τρελά. Δάχτυλα δέχτηκε μπροστά, πίσω επιφανειακά με δάχτυλα και γλώσσα. Αξίζει σίγουρα αλλά αν κουραστεί δεν ξέρω πως θα αποδίδει καθώς φάνηκε τελείως ξεκούραστη. Σίγουρα πέρασε μία ώρα και δεν κατάλαβα πότε πραγματικά. Μετά από αυτό το πράγμα, ήμουν πτώμα αν και ήθελα και άλλη ώρα δεν νομίζω να μπορούσα. Όποιος προλάβει πραγματικά γιατί έχω ήδη ενημερώσει αρκετούς για να την κλείσουν, 2η μέρα στην Ελλάδα και δεν ξέρει πόσο θα κάτσει. Αγγλικά μέτρια αλλά επικοινωνείς αρκετά καλά και εν τέλει δεν χρειάστηκε να πούμε πολλά γιατί δεν βαριόμουν καθόλου. Τα λεφτά τα πήρε πριν φύγει και μου είπε ότι δεν έχει ρέστα, δεν θέλω της είπα και κάτι τέτοιο μου αρέσει όταν γίνεται. Το πραγματικό της όνομα είναι πιο όμορφο από το Μίσλευ.. ήμαρτον.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks