Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Tania  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 33

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Με Ωροσκόπο Τον Σκορπιό -Λοιπόν μετά από Αξιολόγηση: 9.20 — 05/03/2022 - 20:45
    Με Ωροσκόπο Τον Σκορπιό -Λοιπόν μετά από Αξιολόγηση: 9.20 — 05/03/2022 - 20:45
    Με Ωροσκόπο Τον Σκορπιό -Λοιπόν μετά από προτροπή από τον εκλεκτό φίλο και συναθλητή των redb να δοκιμάσω την Τάνια, μου είπε παρ την και δεν θα χάσεις γιατι με τα ευτραφές Πιπίνια είχα αρχίσει να νιώθω μοντέλο μπροστά τους Χαχαχα!Χαχαχα! έτσι μήνυμα στους αγγέλους κλείνοντας το πολυπόθητο ραντεβουδάκι μας στο γνωστό μέρος για την απόδραση και απόλαυση μου της μια ώρας γεμάτη πάθος ευελπιστώντας να αφήσει το ανεξίτηλο χρώμα της πάνω μου. --Λοιπόν φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να υποδεχτώ αυτό το γλυκό τούμπανο κ αυλάκι, έχοντας ξαπλώσει κοιτάζοντας τις φωτογραφίες της εδώ λέω έχουμε να κάνουμε με καλογυμνασμένο τούμπανο Petite ρωσιδάκι για personal training, σε μια φάση χτυπαει η πόρτα λέω να ήρθε ο προσωπική μου γυμνάστρια, ανοίγοντας αντικρίζω ένα καστανόξανθο γλυκύτατο πλάσμα με μποτοξαρισμένα μάγουλα και χείλη αλλά στο ωραίο όχι να σαν κάτι άλλες που είναι σαν gremlins Πλατύ χαμόγελο ντυμένη με ένα γυαλιστερού έκρου μπουφάν, μπλούζα διάφανη στο χρώμα τις φωτιάς με τις ζαρτιέρες τις να φαίνονται, φούστα από κάτω με εκρού μποτάκια με τακούνι σωστή εσκορτιά. Με το που διαβαίνει το κατώφλι μου γεμάτη, όρεξη και ενεργεία στα ύψη ανταλλάσσουμε παθιάρικα φιλιά μιας και αρέσαμε ο ένας στο άλλο είχε αρχίσει να πιάνει τα vibes μου που έκπεμπα σαν κεραία του ΑΝΤ1 κάνοντας ερωτικό κάλεσμα μεταξύ ωροσκόπων, κατευθείαν άρχισα να την γδύνω επιταχύνοντας επίσης τον ρυθμό από την πλευρά τις και αφού έφυγαν όλα τα ρούχα μαζί με τις ζαρτιέρες τις φανερώθηκε ένα προσεγμένο και γυμνασμένο σώμα εντάξει τα χρονάκια τα έχει την έκανα εκεί γύρω στα πρώτα Άντα αλλά είναι φέτες η γκόμενα, βυζί 2++ τούμπανο μόνιμος σε στητή θέση αψηφώντας τον νόμο της βαρύτητας άκρα περιποιημένο και βαμμένα σε πορτοκαλί χρώμα στην πένα. --Την σηκώνω ψηλά στα στιβαρά μου μπράτσα και την ξαπλώνω στο κρεβάτι για την έναρξη του πρώτο μας αγώνα φιλιά βαθιά με γλώσσα σε όλο της το κορμί δονούμενο από ηδονή, με το που φτάνω στο πιο επίμαχο σημείο και σημαντικό βάζοντας την γλώσσα μου στα καλοσχηματισμένα μουνόχειλα τις άρχισε να πλημμυρίζει από ηδονή και έντονες γλυκιές κραυγές δηλώνοντας πόσο κολασμένα με ήθελε να με νιώσει μέσα τις αλλά και να γευτεί το σκληρό μητσάρα Ναι! στο στόματα τις και έτσι έγινε εισχώρησε για την τρύπα χωρίς σταματημό. στην συνέχεια αφού την έβαλα γονατιστή βλέποντας το κωλαράκι τις και τα όμορφα πατουσάκια τις να κείτονται στο πάτωμα γλείφοντας και σαλιώνοντας τον μητσαρα εις βάθος σκουφί την γυριζω με πίσω κίνηση και δω στου να καταλάβει τη σημαίνει σφυροκόπημα αναφωνώντας με κραυγές ελέους ΝταΝταΝτα........εκεί ήρθε και η λήξη του πρώτου αγώνα βρίσκοντας μας αγκαλιασμένοι και παθιασμένοι για έρωτα παράφορο. --Ντούζ έφυγε σφαίρα χωρίς να προλάβω να την δω για να πάμε στον δεύτερο ημίχρονο, μου βάζει μουσικούλα ερωτική Lounge και άρχισε να μου χορεύει αισθησιακά λέγοντας μου ετοιμάσου για μασάζ ερωτικό που δεν έχεις ξανά νιώσει, για το πότε γύρισα μπρούμυτα τουρλώνοντας το κορμί μου σαν να αποζητούσα αισθησιακές αναζητήσεις και μαλάξεις από τα μαλακά και βελούδινα χεράκια τις που έκανα τον μητσάρα τούρμπο ξανά στο λεπτό σύντομη κουβεντούλα κατά την διάρκεια του ερωτικού μασάζ μια και τα αγγλικά τα μιλάει πολύ καλά λέγοντας μου είναι δασκάλα ξένων γλωσσών σε παιδάκια, αν ειχα τέτοια δασκάλα μόνο την γλώσσα του έρωτα θα ήθελα να μιλάμε ανελλιπώς γαμώτο μου μέσα δεν γινόταν να ήμουν ο μαθητής της θα πήγαινε η γλώσσα μου ροδάνι μαζί τις ΈρωταςΈρωτας. Την βουτάω ξανά γυρίζοντας την ανάσκελα με γλυφόμούνι στέλνοντας την αδιάβαστη οι πλημμύρες άρχισαν να ξεχειλίζουν στα σεντόνια σε μια φάση δεν άντεξε και μου λέει η σειρά μου τώρα για το πότε ρούφηξε τον μητσάρα και τα μπαλάκια του και εγώ δεν ξέρωΝαι!Ναι! σκουφί γιατι παραλίγο ο μητσαρας να το τρυπήσει όλα στο πέρασμα του και δω στου ανάσκελα με σφυροκόπημα δυνατό, πλάγια με σφυροκόπημα δυνατό, πίσω κολλητό με σφυροκόπημα δυνατό γενικά έγινε του μουνιού του σφυροκοπήματος κάνοντας να αναφωνεί ξανά και ξανά ΝταΝταΝα...... σε μια φάση από την πολύ ζεστή λόγω τριβής ειχα αρχίσει να κουράζομαι όποτε το καταλαβαίνει μου βγάζει το σκουφί αρχίζει να γλύφει με μανία τις μπάλες λέγοντας μου ρίξτα καυλιάρη μου όλα εδώ μέσα στο στόμα και έτσι έγινε δίνοντας τέλος και σε αυτόν τον αγώνα. Σε μια φάση γυρίζει και μου λέει τι ζώδιο είσαι τις απαντάω αιγόκερως εσύ μάλλον θα είσαι σκορπιός πως το κατάλαβε μου είπε τις λέω θα σου εκμυστηρευτώ κάτι που μου δεν μου έχει ξανά τύχει μου λέει τι την ώρα που κάναμε αχαλίνωτο σεξ έβλεπα το ζώδιο σου μπροστά στα μάτια μου δηλαδή σαν μέντιουμ τις λέω ναι μάλλον έχεις ταλέντο κρυφό μου λέει μήπως πρέπει να πας στο έλλαδα έχεις ταλέντο βάλαμε κάτι γέλια ξεκαρδιστικά πέσαμε στο πάτωμα και οι δύο. Έχοντας γίνει ροδοκοκκινισμένη στα μάγουλα της από ηδονή και ευχαρίστηση τις άφησα το αντίτιμο το οποίο το κέρδισε ντύθηκε σαν σωστή δασκάλα και πήγε να διδάξει την γλωσσά του έρωτα σε άλλα παιδάκια του σπορ. --Λοιπόν μάγκες η petite γκόμενα είναι τούμπανο σωστή εσκορτιά όμορφο, καλογυμνασμένο έχει χιούμορ και εκπέμπει ερωτισμό και όρεξη για αχαλίνωτο σεξ μέχρι τελικής πτώσεως έμενα με έβγαλε εκτός αγωνιστικού χώρου αλλά επειδή το πήρα πατριωτικά τις έδειξα τι αξίζουμε από τι μου είπε τις αρέσει η χώρα μας και ότι βρισκόμαστε στην πιο όμορφη χώρα του κόσμου συνδυάζοντας τα όλα και όταν λέμε όλα όλα Ματάκι συστήνεται ανεπιφύλακτα σε μοντελάκηδες αλλά και σε όσους θέλουν μαθήματα ξενών γλωσσών με την γλώσσα και τον πουτσο να τρέχουν ροδάνι ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας καλό σας μάθημα Χαχαχα!Χαχαχα!.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ όλους καθώς είναι ο Αξιολόγηση: 9.60 — 17/01/2022 - 12:28
    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ όλους καθώς είναι ο Αξιολόγηση: 9.60 — 17/01/2022 - 12:28
    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ όλους καθώς είναι ο ορισμός του έσκορτ, αρκετά έμπειρη και περπατημένη, πρώτη φορά Ελλάδα... θέλει να σε ευχαριστήσει και αυτό είναι το βασικό. ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ, εδώ είστε να πάρετε αυτό που θέλετε.. αν και από φιλιά μπορεί να υπάρξει πρόβλημα. Δεν θα πάρετε πάθος όπως από τα αματούρια. Ντυμένη οκαυ με δερμάτινη φούστα, ημιδιάφανο μπουστάκι, καλσόν ναι γιατί κρύωνε, δερμάτινο μπουφάν και μποτάκια όπως τα είπε μπεζζζζζ, αλλά έχουμε δει και πολύ καλύτερα. Πρόσωπο οκ... γαμώ τα χείλη γιατί θα γούσταρα τρελά εγώ, σώμα από τα καλύτερα που έχω δει, fit και μοντελέ και να φαίνονται οι γραμμώσεις. ΜΟΝΤΕΛΑΚΗΔΕΣ ΤΡΕΞΤΕ ΡΕ... ΣΩΜΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ... fit και μοντελέ... το μόνο κακό ο κώλος που θα τον ήθελα λίγο μεγαλύτερο... αχλαδωτός στα όρια του τέλειου σύνολου αλλά όχι. ΚΡΙΜΑ... παίζει ΣΠΟΡΤΣ όπως λέει η κοπέλα, mediation κάνει, γιόγκα, μου έδειξε και ασκήσεις... ευλίγιστη μου φάνηκε και ότι κάναμε ήταν άνετο για εκείνη. Στήθος μεγάλο, πλαστικό και σκληρό σχετικά με υπέροχες ρόγες που ανταποκρινόντουσαν στο έπακρο σαν πυροβόλα. Επιδερμίδα όμορφη και με ελάχιστη χαλάρωση λόγω ηλικίας στα 30-32 μάλλον. Τατουάζ μερικά, δεν με ενόχλησαν αλλά μου άρεσε αυτό που είχε στο κάτω μέρος της πλάτης της. Σόσιαλ πολύ καλό με απόψεις και πολύ άνω του μετρίου... κοντά για proficiency και άνετη η επικοινωνία... long daters GOGOGO. Ωραία άκρα και προσεγμένα, καθαρή και ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΣΤΗ που με τρέλανε αυτό. Οικειότητα στο φούλ.. μπορεί και να περάσει τα όρια, με εμένα ίσα ίσα. Δεχτική σε όλα σχεδόν, δάχτυλα ίσα ίσα απέξω, πίσω πόρτα δεν δοκίμασα αλλά όταν έκανα ένα γύρο εκεί, σαν να πετάχτηκε, δέχτηκε σφυροκόπημα αλλά δεν είναι για πολλές αγριάδες καθώς δεν αντέχει... οπότε δεν την έσπρωξα και ούτε ήθελα να το κάνω για να δω τα όρια της. Δοκιμάστε και δείτε μόνοι σας. Αρνητικά, το honey που μου έλεγε, ο κώλος λίγο μεγαλύτερος να ήταν αλλά κυρίως τα χείλη. ΞΑΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑ αν θέλω στανταράκι... θα μείνει 15 μέρες άρα όποιος προλάβει... ΜΕ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΑΝΕΤΑΑΑΑΑ! Clonarius... στη προτείνω για το σώμα της και να μας πεις εντυπώσεις...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks