Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alona  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 244

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    συνεννόηση με το γραφείο οκ αλλά Αξιολόγηση: 8.00 — 05/03/2022 - 10:08
    συνεννόηση με το γραφείο οκ αλλά Αξιολόγηση: 8.00 — 05/03/2022 - 10:08
    συνεννόηση με το γραφείο οκ αλλά λόγω του ότι το κορίτσι ταξίδευε την ώρα που ανέβηκαν οι φωτό της και δεν είχε ενημερώσει εάν δουλέψει με το που θα προσγειωνόταν. Τελικά πήραμε έγκριση από εκείνην την ώρα που ήταν Κωνσταντινούπολη και στην συνέχεια με ενημέρωσαν ότι όλα τακτοποιήθηκαν. μου είπε στο ημίχρονο πως σαν πρώτη μέρα ότι θα έκανε κάνα δυο μόνο ραντεβού . Στην ώρα της έφτασε φρεσκότατη παρά την κούραση του ταξιδιού της, μοσχομύριστη , μπανιαρισμένη , ευδιάθετη. Όμορφα ντυμένη με την κοντή καρό φουστίτσα της, δερματινιά και τσαντικό. ηλικιακά σίγουρα πάνω από αυτό που δηλώνει , οι παλαιές φωτό πιστεύω ανταποκρίνονται καλύτερα. άρχισε τα φιλιά με το καλησπέρα, ούτε τσιγάρο , ούτε κρασί δεν έπαιξε , γλωσσόφιλα φουλ, το χέρι της μέσα στο βρακί μου και γονάτισε. Πίπα αρχίσαμε δυνατή με μπόλικο ντιπ , φτυσίματα , κρατιόταν από τα κωλομέρια μου και τον κάρφωνε στο στόμα της. Την σήκωσα, κατέβασα καλσόν και βρακάκι, ανασήκωσα φουστίτσα, φόρεσα μπαλονάκι και την την φόρεσα πισωκολλητά πάνω στην τραπεζαρία . είχαμε μπατσάκια στην κωλάρα της, και κάτι μαλλιοτραβήγματα , προσοχή είναι εξτένσιον μην τα πάρετε στο χέρι. Ντουζάκι εναλλάξ , κρασί , σιγαρέτο , μιλάει αγγλικά, αλλά μιλάει πολύ. Τον τρόπο τον ξέρετε νομίζω , το πουλί στο στόμα της έδωσα πάλι, ασχολήθηκε αρκετά περισσότερο , άργησε να μου τον ξανασηκώσει αλλά είχαμε το επιθυμητό αποτέλεσμα, μπαλονάκι και κάθισε πάνω μου επί του κανα-πέος. Χτυπιόταν αλύπητα, φώναζε , βόγκαγε, έβαλα το χέρι μου στο στόμα της σαν σιγαστήρα. Την γύρισα πάλι στα 4 , έπιασα χειρολαβές και την πήδηξα πιο δυνατά. Τελείωσα στα κωλομέρια της ,. Μπανάκι είμαστε στο + 10 , Χρήματα ανά χείρας και καλό μας βράδυ.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για όλους... αντέχει αρκετά και Αξιολόγηση: 7.60 — 16/01/2022 - 08:28
    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για όλους... αντέχει αρκετά και Αξιολόγηση: 7.60 — 16/01/2022 - 08:28
    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ για όλους... αντέχει αρκετά και γαμήσι τρελό... δέχεται τα πάντα, δεν της αρέσει το ανάλ, άπλετη εμπειρία σε όλα τα επίπεδα... από στησίματα μέχρι το τι θέλω, τι να κάνει και στάσεις για να προχωρήσει ο αγώνας με απογείωση. Ηλικιακά αρκετά μεγάλη για τα δεδομένα πολλών. Πρόσωπο αδιάφορο, σώμα οκ με κοιλιά αρκετή... φαίνεται ότι είναι πολλά χρόνια στο σπορ και έχει κάνει αρκετές καταχρήσεις. Διάθεση και ενέργεια στο φουλ, να με ικανοποιήσει στο έπακρο και να ικανοποιηθεί και αυτή. Καθόλου στενή αλλά ήξερε πως να με κάνει να νιώθω σε κάθε στάση και κάθε στιγμή ότι την καρφώνω... ήθελε αγριάδες και PSE καταστάσεις αλλά δεν το έφτασα τέρμα λόγω άρνησης DT και MF στην αρχή επειδή είχε κάποιο θέμα. Πίπα επαγγελματική.... δεν έχω ξαναδεί γυναίκα να κάνει τέτοια κόλπα... όλα τα λεφτά. Άκρα οκ, καθαρή και έκανε μπάνιο πριν φύγει. Στην αρχή νόμιζα ότι όλο αυτό είναι θέατρο με τις υπερβολικές φωνές κλπ αλλά αφού τελείωνε συνεχώς... λέω.... τελικά γαμάω πολύ καλά ή κάτι αλλο συμβαίνει. Στα νιάτα της πρέπει να ήταν τοπ κορασίδα σε εμφάνιση... καθώς υπηρεσίες ακόμα το έχει σε μέγιστο βαθμό. Αν και ένας γύρος...με συνεχές γαμήση 40 λεπτών, όπου με τελείωσε με πίπα, έφυγα απόλυτα ικανοποιημένος. Αρκετά μεγάλο τατουάζ όπου στα όρια να αρχίσει να ξεθωριάζει. Πέρασα εγώ καλά και αυτή καλύτερα....μάλλον...who knows. Αυτό που μου έμεινε από την όλη συναναστροφή είναι το άπλετο γαμήσι που και οι δύο ευχαριστηθήκαμε... τέλειο. ΞΑΝΑ ΙΣΩΣ για τις υπηρεσίες της αλλά δεν με τραβάει εμφανισιακά... δεν είναι του γούστου μου (με έχουν τραβήξει και λιγότερα εμφανίσιμες).
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    karadion83 Avatarkaradion83Μηνύματα: 105 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Μουρλοκομείο Η Αλόνα είναι μια μετριότατη εμφανισιακά Αξιολόγηση: 7.60 — 15/01/2022 - 19:15
    Μουρλοκομείο Η Αλόνα είναι μια μετριότατη εμφανισιακά Αξιολόγηση: 7.60 — 15/01/2022 - 19:15
    Μουρλοκομείο Η Αλόνα είναι μια μετριότατη εμφανισιακά γκόμενα στα 40 της κοντά με μπυροκοιλία Πήγα και ήταν ήδη ντίρλα αλλά με την καλή έννοια στο κέφι της όχι στην ξενέρα, γενικά αν δεν έκανα τόσο κόπο να πάω νότια θα έφευγα..... Στο σεξ είναι τούμπανο Καβλώνει και τα κάνεί όλα και συμφέρει, έχει διάθεση και σου κάνει όλα τα χατίρια, μου τα πήρε στο στόμα χωρίς να το ζητήσω και τις 2 φορές χωρίς να χρεώσει κάτι, μάλλον κάνει αθέμιτο ανταγωνισμό λόγο φτωχής εμφάνισης και δίνει περισσότερες υπηρεσίες στο έτσι ή άπλα ήταν χαρούμενη από τα ποτάκια της(;;;;;;) Μετράει μόνο για τις καλές τις υπηρεσίες γιατί γενικά είναι μπαζάκι εμφανησιακά
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money