Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Alexa  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 233

    Κριτικές Χρηστών

    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    η νεαρά έφτασε στην ώρα της, Αξιολόγηση: 8.00 — 05/03/2022 - 10:09
    η νεαρά έφτασε στην ώρα της, Αξιολόγηση: 8.00 — 05/03/2022 - 10:09
    η νεαρά έφτασε στην ώρα της, χαιρετούρες διστακτικές και ζήτησε να πάει στο μπάνιο κατευθείαν , μάλλον κατουριόταν αλλά τελικά έκανε και το μπανάκι της. .Επέστρεψε με ένα ωραίο σετάκι εσωρούχων. κορμάκι γάλακτος και στο χρώμα αλλά και νεανικό χωρίς πλαστικούρες μόνο δυο τατού, το ένα ειδικά είναι το σήμα το Jägermeister , ότι να ναι. Προσωπάκι όμορφο χωρίς επεμβάσεις, διαστασολόγιο ότι αναγράφετε στην καρτέλα της. ότι βλέπετε θα πάρετε με λίγα λόγια. της πρόσφερα κρασάκι αλλά δεν πρόλαβε να βρέξει τα χειλάκια της αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα , δείχνει να το απολαμβάνει, φίλαγε λαιμό , στήθος , πασπάτευε τον μικρούλι. στηθάκια όμορφα-φυσικά με ζωντανή ρόγα , τα περιποιήθηκα δεόντως. Ζήτησε να περάσουμε στο δωμάτιο , με έγδυσε και με ξ΄άπλωσε, πιπάρα κάνει , χωρίς χέρια , μπόλικο ντιπ, ξεχνιέται εκεί, πνίγεται αλλά δεν σταματά. καλαμπαλίκια θα γλύψει αλλά δεν θα τα μελώσει σαν μελομακάρονα. προφυλακτικό , κρεμούλα και μες στο στενό μουνάκι της, καλή αίσθηση παρά το λιπαντικό στα ιεραποστολικά, να σε χαϊδεύει , να σε φιλά , αγαπησιάρικες καταστάσεις, να σε αγκαλιάζει , δεν έκλεβε καθόλου. Τελείωσα στην επίπεδη κοιλίτσα της. Φρεσκάρισμα, κρασί και δυο κουβέντες , το έχει το αγγλικό . δεύτερος γύρος στο πεντάλεπτο ,εκείνη μπροστά να με κρατά από το χέρι και να με οδηγεί στο δωμάτιο , ξάπλωσε μπρούμυτα και άρχισα να την φιλάω από τον σβέρκο μέχρι τον όμορφο κωλαράκο της , ανατρίχιασε η νεαρά. Την γύρισα ανάσκελα και έγλυψα το μουνάκι της , αυτολιπαίνεται , δάκτυλα γιοκ. Μπαλονάκι και στα 4 , δεν είχαμε μα και μου στο γρήγορο και βαθύ σεξάκι. κάτι κραυγούλες - αναστεναγμούς , δυο σκαμπιλάκια ελαφριά πέσανε και τελείωσα στα όμορφα και καλοσχηματισμένα κωλομέρια της. Χτύπησε η υπενθύμιση , με κοίταξε και αναφώνησε time finish. μπανάκι , χρήματα και καληνύχτα σας.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    redb AvatarredbΜηνύματα: 540 Κριτικές: 119

    Ιστορίες: 0

    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ μόνο εφόσον έχετε πάει σε Αξιολόγηση: 1.80 — 13/01/2022 - 21:41
    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ μόνο εφόσον έχετε πάει σε Αξιολόγηση: 1.80 — 13/01/2022 - 21:41
    ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΑΙ μόνο εφόσον έχετε πάει σε μέντιουμ να δείτε αν η κοπέλα δεν είναι στις μέρες της, αν θα σας γουστάρει, αν θα έχει κέφια και αν δεν έχει εκείνη τη μέρα ψυχολογικά. Κοπέλα σχετικά κοντή και φάνηκε όταν έβγαλε γόβες, με παλτό που ήρθε από Σιβηρία, τίποτα άλλο δεν είδα καθώς γδύθηκε στο μπάνιο και ήρθε με την πετσέτα. Όμορφο σώμα γενικά, στην ηλικία που γράφουν, φωτό αρκετά κοντά χωρίς λάμψη και μπράβο... Ενθουσιάστηκα τσάμπα στην αρχή με αυτό που είδα. Κάθησε ένα μέτρο μακριά στο κρεβάτι και άρχησε το σόσιαλ, δεν έκανε καμία κίνηση για το οτιδήποτε. Φιλί... άνοιξε το στόμα της και τίποτα άλλο, καμία κίνηση για το οτιδήποτε. Πίπα μάλλον πρέπει να κάνει τρελά πράγματα σε άλλες περιπτώσεις... ήθελε να κάτσει εκεί και να με τελειώσει. Με το που την είδα είχα καβλώσει τέρμα αλλά με την συμπεριφορά της κατά τη πίπα μου έπεσε... χωρίς πλάκα.... ακόμα και που έβλεπα ένα όμορφο σωματάκι. Φιλιά τα απέφυγε τελείως μετά, γλείψιμο στο στήθος και ρώγες έκανε πως γαργαλιόταν, γλείψιμο στο αιδίο της με σταμάτησε μετά από 5-10 δεύτερα γιατί δεν της άρεσε. Εκείνη τη στιγμή λέω τη διώχνω, αλλά ξενοδοχείο και χωρίς χρόνο λέω πάμε τα βασικά και γαμάμε χωρίς συναίσθημα. Ιεραποστολικό... τίποτα, ούτε ο μισός μέσα και στην άκρη του τούνελ, στα 4... πόναγε και άλλαξε μόνη της στάση. Cowgirl, ανέβηκε και δεν έκανε τίποτα... ακίνητη, αμίλητη, αχόρευτη. Τα κάνω όλα εγώ... δεν ξέρω γιατί αλλά 2-3 λεπτά σκέφτομαι να τελειώσω και αυτό έκανα γιατί δεν υπάρχει χρόνος για άλλη κοπέλα και από τις κάβλες που είχα. Τέλος μέσα της και κάθησε πάλι στην άκρη του κρεβατιού στα 2 μέτρα, ντουζ από μένα και της λέω μετά να ντυθεί να φύγει. Φεύγει με ένα nice to meet ya... και ήθελα να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο. Όμορφη κοπέλα... για τον πούτσο σε όλα τα υπόλοιπα και συμπεριφορά... κάνει μόνο για πίπες στην Ομόνοια για 10 ευρώ που μου λένε καμία φορά που περνάω. Εύχομαι όποιος την πάρει να του κάτσει σε καλή μέρα. Με πείραξε περισσότερο η αντιμετώπιση του γραφείου, μου θύμισαν άλλα που έχω ρίξει μαύρο που σε καλοπιάνουν για να δώσεις τα λεφτά και μετά σε αγνοούν μέχρι την επόμενη φορά. Περίμενα απλά περισσότερα, αυτό κυρίως. Η τύπισσα δεν γούσταρε τη μουτσούνα μου? τα πάχη μου.. τα κάλλη μου? το γαριδάκι μου?... πες το και φύγε.... σίγουρα γούσταρε τα λεφτά μου. Είναι αυτές οι περιπτώσεις που θέλω να μου το πει ξανά κορασίδα αυτό όπως η Helen από Glamour και να πετάξω και σε αυτή λεφτά στη μούρη και να της πω γαύγησε μωρή και να το κάνει + όλα τα υπόλοιπα που "δεν" ήθελε. Παρασύρθηκα από τις κάβλες για μία ακόμα φορά και απογοητεύτηκα. Κάποιοι παλαιότεροι στο σπορ τα λέτε, είμαστε πολλοί οι μαλάκες εκεί έξω και εδώ εγώ ήμουν. Ευχαριστώ. Είναι η 2η φορά με τέτοια αντιμετώπιση από το συγκεκριμένο γραφείο και είχα κάνει "διάλειμμα" μαζί τους για κανά μήνα τότε...τώρα πάμε για μαύρο αν ξανατύχει. Περισσότερο με τον εαυτό μου τα έχω βάλει γιατί χρόνος ελάχιστος πια για το οτιδήποτε και μου χάλασε την ωραία μου διάθεση το όλο σκηνικό.???? Με βλέπω στο τέλος να γίνομαι όπως οι άλλοι, ψυχροί εκτελεστές, που χρησιμοποιείς και φεύγεις... και κυρίως δεν ασχολείσαι.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks