Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 30

    Κριτικές Χρηστών

    kazakos AvatarkazakosΜηνύματα: 547 Κριτικές: 45

    Ιστορίες: 0

    Συνεννόηση με παντομίμα αλλά σεξ Αξιολόγηση: 7.60 — 07/01/2020 - 19:16
    Συνεννόηση με παντομίμα αλλά σεξ Αξιολόγηση: 7.60 — 07/01/2020 - 19:16
    Συνεννόηση με παντομίμα αλλά σεξ με μεταπτυχιακό… Μου γυάλισε η Rosa, γουστάρισα κορμί , φατσούλα και έκφραση και δεν άργησα να κλείσω ραντεβού… Ευγενικότατη η τηλεφωνήτρια στο κέντρο μου ανέφερε το πρόβλημα με την επικοινωνία αλλά δεν με πτόησε καθόλου και έβαλα πλώρη για Συγγρού το βράδυ της Δευτέρας… Χτυπάω και μου ανοίγει με τα εσώρουχα… Σοκ για λίγα δευτερόλεπτα χαζεύοντας το κορμί της και αφού πήρα ανάσα πέρασα και στα ενδότερα… Από επικοινωνία καλά να είναι ο μεταφραστής και η παντομίμα !.. Έδωσα το δωράκι της και πέρασα στο ντουζ για φρεσκάρισμα… Όταν βγήκα με περίμενε γυμνή στο κρεβάτι και με ένα χαμόγελο στα χείλη πράγμα που όλοι οι άντρες ονειρεύονται να βρούν!... Ξεκινήσαμε με χαμουρέματα με αγκαλίτσες , φιλάκια στα χειλάκια, χαδάκια σε όλο το κορμί και την κατάλληλη στιγμή της τον έδωσα στο στόμα και ξάπλωσα να απολαύσω πίπα… Καλή ήταν.. είχε καλό ρεπερτόριο και καλό συγχρονισμό με τα χέρια που πήγαιναν από τα αρχίδια στον κορμό και από τον κορμό στα αρχίδια χωρίς να τον βγάζει στιγμή από το στόμα… Στο σεξ ήταν καλύτερη… βογκητά και αναστεναγμοί από την πρώτη στιγμή μέχρι το τέλος.. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις και το κάναμε με αρκετή ένταση που όχι μόνο δεν άκουσα αντιρρήσεις αλλά αντιθέτως γουστάριζε και με παρότρυνε κάνοντας με να νοιώσω ότι ήμουν με την κοπέλα μου… Πέρασε ευχάριστα και ηδονικά η ώρα μου με την Rosa, τελείωσα δυο φορές έκανα δυο ντουζάκια και έφυγα και πέντε λεπτά αργότερα από το δωμάτιό της… Ευελπιστώ μέχρι το επόμενο τουρ της να έχει την ίδια όρεξη για σεξ και να έχουν βελτιωθεί τα αγγλικά της !...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Torsk AvatarTorskΜηνύματα: 453 Κριτικές: 11

    Ιστορίες: 0

    Γλυκεια κοπελα στα 25 και κατα Αξιολόγηση: 8.40 — 05/01/2020 - 22:35
    Γλυκεια κοπελα στα 25 και κατα Αξιολόγηση: 8.40 — 05/01/2020 - 22:35
    Γλυκεια κοπελα στα 25 και κατα τα λεγομενα της αισθητικος απο μια μικρη Ρωσικη πολη που κανει την αρπαχτη της με μια βδομαδα στην Ιταλια και τωρα εδω για αλλη μια βδομαδα απο τωρα. Αγγλικα ξερει καποιες λεξεις μονο αλλα πολυ ευχαριστη σαν χαρακτηρας και παρ ολο το γλωσικο εμποδιο καναμε μια χαρα social με τα λιγοστα της Αγγλικα, τα λιγοστα μου Ρωσικα και την νοηματικη. (Το Google ουτε καν χρειαστηκε) Συνεχεια χαμογελαστη, προθυμη, ευχαριστη και καλη σαν χαρακτηρας με λαμπερα ματια και ιδια λαμψη με τις φωτο (σπανιο αυτο συνηθως). Ηρθε με απλο ντυσιμο αλλα elegant και αυτο φανηκε στις ακριβες γοβες, τσαντα και αξεσουαρ! Και φυσικα αψογα νυχια πανω-κατω καθως και μακρυ μαυρο μαλλι (extension δε) Η συμπεριφορα προ (του σεξ) σαν επισκεψη απο κοπελα που κανει προμοσιον σε καποιο προιον και θελει να σε κερδισει με την συμπεριφορα της ή σαν meeting με την γραμματεα σου που θελει να γινει η αδυναμια σου στο γραφειο. Με το που πηγα στο μπανιο να φρεσκαριστω με περιμενε στο κρεββατι με τα εσωρουχα (ακριβα, κοκκινα και elegant και αυτα επωνυμης μαρκας) Σωμα αψογο - λεπτη ψηλη κοπελα με αψογη επιδερμιδα που μοσχομυριζε σαμπουαν και κρεμα βανιλια. Στηθος δυομισαρι με τριαρι φυσικο αψογο, σαν εργο τεχνης, μεση δαχτυλιδι, γυμνασμενη κοιλιτσα με ενα μικρο κοσμημα στον αφαλο και ροζουλι απαλο αιδειο επισης κοσμημα με λεπτα χειλακια. Στα εμφανησιακα αρνητικα ο κωλος- οχι καλος, ελειπε... πλακε, ξερακιανος λογω σωματοτυπου απο αυτους που οταν ειναι απλα ξαπλωμενη μπρουμητα ανοιγει και φαινεται η τρυπα! Στο σεξ δεν περνει προτοβουλιες αλλα κυριο μελημα της ειναι να σε ευχαριστησει και σε κοιταει σαν σκυλακι στα ματια να καταλαβει τι θελεις και να το κανει. Και το κανει με χαρα. Οχι δεν θελει να πει σε κατι και οταν το λεει σχεδον ντρεπεται.... δεν θελει δαχτυλα πισω για παραδειγμα και δεν βαζει γλωσσα στο φιλι. Οταν καυλωσει αυτα τα οχι της αλλαζουν και ειτε χαλαρωνουν ειτε εξαφανιζονται. Βρεχεται ευκολα και σε κοιταει συνεχεια στα ματια ενω την πηδας. Παιχτηκαν δυο γυροι με τον πρωτο αναγνωριστικο (φταιω εγω τελιωσα γρηγορα) και τον δευτερο για να τον θυμαμε. Αλλαχτηκαν δυο τρεις στασεις την φορα και καθε γυρος αρχιζε απο GFE και καταληγε σε PSE. Εξτρα κωλο δεν κανει αλλα τον διαπραγματευομουνα με καλες προοπτικες και δεχτηκε πανω στην καυλα της να δοκιμασει πως νοιωθει με τα δαχτυλα "και βλεπουμε" αλλα οπως ειπαμε η πισω δεν ηταν η δυνατη της οπτικη πλευρα (για μενα) οποτε αλλαξα πλανα στην πορεια και αποφασισα να μην χασω χρονο σε αυτο το ψηστηρι. Εξτρα CIM κανει αλλα δεν τις αρεσει οπως ειπε με παραπονο οποτε αλλαξα πλανα και εκει και τα τελιωματα πεσανε σε λαστιχο και σε στηθος! (Γουσταρα γενικα που γουσταρε και δεν ηθελα να ξεφυγω απο αυτο) Χαλαρη στην αποχωρηση χωρις αγχος χρονου και ετοιμος ημουν να της πω "στειλε μου μυνημα οτι εφτασες καλα και μιλαμε το βραδυ" Ανακεφαλαιωνοντας: Αγαπησιαρικο, εξυπνο πλασμα, δεν κλεβει καθολου χρονο, δεν φαιρεται σαν επαγγελματιας ξεπετας και θελει πολυ να ικανοποιηθεις. Κοπελα που θα σε προσεξει ετσι και αλλιως αλλα αμα τις φερθεις καλα και καυλωσει θα σε προσεξει ιδιαιτερα. Κοπελα ευκολα για πολυωρο ραντεβου. Ακομα και για διημερο. Απο τα ωραια ραντεβου που σου αφηνουν φρεσκαδα φευγοντας! Αν εμενε εδω θα ηταν το στανταρακι μου.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money