Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Link: Προβολή
  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 35

    Κριτικές Χρηστών

    hipspanos AvatarhipspanosΜηνύματα: 172 Κριτικές: 44

    Ιστορίες: 0

    Βυζαρες Αξιολόγηση: 8.17 — 25/07/2022 - 23:25
    Βυζαρες Αξιολόγηση: 8.17 — 25/07/2022 - 23:25

    Περασα απο φυλης και δεν ειδα κατι που να μου κεντρισει την προσοχη, δευτερη σταση στο λελας οπου ειδα την Αντζελα της οποιας το σωμα μου διεγειρε την φαντασια. Περασα φυσικα πληρωνοντας για βασικο προγραμμα.

    Ο χωρος ειναι καλος, προσεγμενα ολα μεσα και εξω και η υπηρεσια ειναι φιλικη.

    Η Αντζελα ειναι η τελεια επιλογη για βυζολαγνους και γενικα για οσους γουσταρουν τα μεγαλα και σφιχτα κορμια. Απο προσωπο ειναι μετρια αλλα δουλευει συνεχεια και το υφος της εχει το χαμογελο της αυτοπεποιθησης. 

    Μου εδωσε τον απαιτουμενο χρονο για να προετοιμαστω και ηρθε για να μου κανει αρχικα ενα μασαζακι το οποιο ευχαριστηθηκα αλλα δεν ηταν και το καλυτερο.

    Επομενη κινηση μου ηταν να αρχισω ενα γλυψιμο στα βυζια της που ειναι οπως ειπα πιο πανω, βυζαρες... 

    Μου τα προσεφερε για γλειψιμο ενα ενα και οι ρωγες της ανταποκρινοταν τελεια, το γουσταρε οπος γουσταρε και το γαμιση που καναμε. 

    Πριν ξεκινησουμε μου εκανε μια πιπα γονατιστη με το βλεμμα της καρφωμενο στα ματια μου. 

    Το μουνι της εχει αισθηση και ηταν υγρο, το στησιμο στα τεσσερα πολυ καλο και τα βογγητα καλα. 

    Δεν καναμε αλλαγη στασης, δεχτηκε ενα καλο σφυροκοπημα και εχυσα πανω στα κωλομαγουλα.

    Πηρα αυτο που ηθελα και εφυγα ικανοποιημενος. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 50
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Τήρηση Υπηρεσιών
    Συμπεριφορά Ευγενέστατη
    Ποιότητα Μασάζ Καλό
    Πρωκτικό Όχι
    Καθαριότητα Χώρου Άψογη
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    vapsomalias AvatarvapsomaliasΜηνύματα: 72 Κριτικές: 16

    Ιστορίες: 0

    Γαμησι και σπανκινγκ Αξιολόγηση: 7.50 — 29/04/2022 - 15:18
    Γαμησι και σπανκινγκ Αξιολόγηση: 7.50 — 29/04/2022 - 15:18

    H Angela ειναι μια κοπελα με παραπανω κιλα που ομος υποσχεται πολλα στο μασαζ και αυτο ηταν που με εκανε να περασω μαζι της. 

    Ξεκινησε χωρις τιποτα το σεξουαλικο και πραγματικά εμεινα ευχαριστημενος με την τεχνικη της. Με περασε απο πανω μεχρι κατω στα χερια της και οτι πονους και σφιξιματα ενιωθα μου τα εξαφανισε χωρις να με πονεσει. 

    Mετα μου εβαλε τα βυζια την μουρη και μου τα ετριψε καλα. Μυριζανε ωραια και αρχισα να γλειφω και στις ρώγες εκανα ενα ωραιο ρουφηγμα μια μια με αποτέλεσμα να σκληρύνουν. 

    Περασε στην πουτσα μου και αρχισε με τα αρχιδια να γλυφει και να γλυφει και μετα στο καυλι που μου το περιελουσε με σαλιο και μετα τον εγλυφε σαν να ηταν γλειφιτζουρι. Επαναληψη στην επαναληψη κοντεψα να χυσω οποτε ζητησα μικρο διαλειμμα. Σηκωθηκα πηρα μερικες ανασες, εβαλα την καποτα και την εστησα στα τεσσερα. Της εβαλα το δαχτυλο στο μουνι και μπηκα μεσα της αποτομα με αποτελεσμα να βγαλει ενα βογγητο δυνατο που με καυλωσε περισσοτερο. Δεκτικη και στο σπανκιγκ η κοπελα και δεν χαμπαριαζει στις στροφες τον παιρνει χωρις να υπολογιζει ουτε δυναμη ουτε ταχυτητα. Απιστευτο το γαμησι και το οτι δεν ειναι ιδιαιτερα ομορφη απο σωμα δεν επαιξε καποιο ρολο. Εχυσα καποια στιγμη χωρις να εχω δει τι ωρα ειναι και ποσα λεπτα ειχαν περασει. 

    Εντελως εξουθενωμενος και ευχαριστημενος εμεινα μερικα λεπτα ακομα να ξεκουραστώ.

    Δεν εχω περισσοτερα να πω παρα μονο οτι περασα πολυ καλα και αξιζε τα λεφτα που πηρε

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 30 λεπτά
    Κόστος (€) 60
    Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Ποιότητα Μασάζ Άψογο
    Πρωκτικό Όχι
    Στήθος Φυσικό
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    poutsomaxos AvatarpoutsomaxosΜηνύματα: 100 Κριτικές: 20

    Ιστορίες: 0

    Γυναικα με πιασιματα και πολλα παραπανισια Αξιολόγηση: 7.20 — 08/03/2022 - 21:33
    Γυναικα με πιασιματα και πολλα παραπανισια Αξιολόγηση: 7.20 — 08/03/2022 - 21:33
    Γυναικα με πιασιματα και πολλα παραπανισια κιλα αλλα το εχει στο μασαζ και στο στοματικο. Μου εξαφανισε τον πουτσο μεσα στο λαρυγγι το οποιο προσφερει και για mouthfuck ατελειωτο. Οι βυζαρες της ειναι για να παιζεις και να γλυφεις με τις ωρες ενω στο γλειφομουνι χυνει πραγματικα. Την γαμησα σε δυο στασεις συνολικα, ιεραποστολικο και πισωκολλητο. Βογγουσε συνεχεια και εδινε μουνιες ενω στο προσωπο εβλεπες οτι ειχε καυλωσει πραγματικα. Το μουνι της γινετε μουσκεμα και σε περιμενει μεχρι να τελειωσεις χωρις να αναφερει οτι τελειωσε ο χρονος και τετοιες μαλακιες. Το μασαζακι καλο και χαλαρωτικο αλλα το σεξ πολυ καλυτερο.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks