Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 45

    Κριτικές Χρηστών

    Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

    Ιστορίες: 0

    Είναι μια περίπτωση σικ με καλό Αξιολόγηση: 3.80 — 26/07/2021 - 09:50
    Είναι μια περίπτωση σικ με καλό Αξιολόγηση: 3.80 — 26/07/2021 - 09:50
    Είναι μια περίπτωση σικ με καλό ντύσιμο, φτιαγμένο στήθος, επαγγελματίας πορνοστάρ που μένεις με την εμπειρία αλλά στο τέλος δεν μένεις με την ικανοποίηση. Οι υπηρεσίες της είναι λίγο αποστηρωμένες και σε γενικές γραμμές τα κανει όλα μηχανικά Είναι από της περιπτώσεις που λές ότι την πήρες για την εμπειρία να γαμ΄ησεις μια πορνοστάρ και τίποτα άλλο. Μέχρι εκεί
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Torsk AvatarTorskΜηνύματα: 453 Κριτικές: 11

    Ιστορίες: 0

    Την δοκιμασα και εγω προ εβδομαδος Αξιολόγηση: 7.20 — 01/01/2020 - 13:41
    Την δοκιμασα και εγω προ εβδομαδος Αξιολόγηση: 7.20 — 01/01/2020 - 13:41
    Την δοκιμασα και εγω προ εβδομαδος περιπου.... (μια μερα μετα τα Χριστουγεννα) Επαγγελματιας, ηρθε απλα ντυμενη αλλα με στυλ, απταιστα αγγλικα, ευχαριστη συμπεριφορα. Αν την εβλεπα στο δρομο ουτε θα την αναγνωριζα αλλα ουτε και θα καταλαβαινα το επαγγελμα της. Στις ταινειες (με Rocco ειδικα) την θυμαμε μακρυμμαλα καστανη.... καμμια σχεση, αλλη κοπελα, ακριβεστατες φωτο, προσφατες. Ειπε οτι ειναι 30 αλλα εγω θα την εκανα και μεγαλυτερη μια πενταετια.... η εμπειρια ζωης χαραζει. Στο social μιλαγαμε για την Ισπανια που μενει/εμενε/θα μεινει και τις διαφορες ομοιοτητες/διαφορες με Ελλαδα. Μετα το γδυσιμο.... σφιχτο σωμα, γυμνασμενο, προσεγμενο, διακριτικα τατουαζ και τρυπες απο πιρσινγκ.... εργαλειο δουλειας και το περιποιείται. Φτιαγμενο στηθος αλλα τελεια δουλεια! Στο σεξ θελει να σε ευχαριστησει αλλα φοβαται τις κολλητικες αρρωστιες οποτε ολες οι πραξεις που εχουν καποιο ρισκο κομμενες. Θελει αλλα φοβαται. Καμμια επαφη σαλιου με βλεννογονο, δικου της η δικου σου! Καμμια επαφη κολπικων υγρων η σπερματος. Και το ακουμπημα γενικα μονο αφου πλυνεις τα χερια σου. Μου ειπε οτι αν τις δειξω ιατρικες εξετασεις την επομενη φορα θα ειναι διαφορετικα, δεν με ξερει. Δεν την κακολογο.... για μιση ωρα δουλεια ή απολαυση (αναλογα σε ποια πλευρα εισαι) δεν αξιζουν τα ρισκα. Πιασατε την εικονα..... Σικ κυρια με περιορισμενα προκαταρτικα λογο φοβου αλλα σφυροκοπας και αλλαζεις στασεις οσο θελεις, αντεχει. Ειχα την εμπειρια οτι πηδηξα επαγγελματια πορνοσταρ.... αυτο ηθελα και αυτο πηρα οποτε ειμαι οκ για τα 150 που εδωσα. Αν θες πορνο τοτε ποιο πορνο ειναι η κατασταση με τις κοπελες που τις κανεις εσυ πορνοσταρ στα χερια σου!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money