Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Ruslana  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

lagonisian AvatarlagonisianΜηνύματα: 540 Κριτικές: 39

Ιστορίες: 0

Ruslana: Ένας "κρυφός" άγγελος Αξιολόγηση: 7.67 — 20/02/2023 - 14:28
Ruslana: Ένας "κρυφός" άγγελος Αξιολόγηση: 7.67 — 20/02/2023 - 14:28

Απόγευμα Σαββάτου και μη προγραμματισμένες καύλες μου την έσκασαν άσχημα στο πάνω και κάτω κεφάλι, οπότε βρέθηκα να ψάχνω εναγωνίως στο κινητό τρόπο εκτόνωσης τους, τηλεφωνώντας στον Άγγελο στους...Αγγέλους, αφού με δύο τρεις ανεξάρτητες που ήθελα δεν ανταποκρίθηκαν. Δεν υπήρχε καμία διαθέσιμη από όσες του ανέφερα, αλλά εκείνος άμεσα μου λέει, σε έφτιαξα, πας καρφί Ρουσλάνα...Who the fuck is Ruslana, του λέω, περίμενε του λέω, μπαίνω τσεκάρω φώτος, τσεκάρω κ κριτικές, που βέβαια η τελευταία γράφτηκε προ τριμήνου, λέω ok πάμε και ότι γίνει...
Βρίσκομαι την προκαθορισμένη ώρα στο ξενοδοχείο έξω από την πόρτα της κοπέλας και χτυπάω διακριτικά. Με υποδέχεται μια πολύ γλυκιά και σέξυ παρουσία, γύρω στο 1,75, με μακριά πλέον καστανόξανθα μαλλιά, αρκετά στρογγυλό πρόσωπο, όμορφο βλέμμα και μάτια. Σετ σέξυ εσωρούχων μπλε και μαύρες κάλτσες, Από πάνω μπλε ρόμπα. Βρήκα αρκετές διαφορές από τις φώτος αλλά σίγουρα δεν απογοητεύεσαι με όσα βλέπεις. Κορμί αδύνατο και όμορφο, με ωραίο φυσικό στήθος. Καλή γνώση αγγλικών και μιλήσαμε περί ανέμων και υδάτων, δημιουργήθηκε καλό κλίμα και με ευχαρίστηση διαπίστωσα ότι είναι δεκτική στα φιλιά καθώς έκανε κίνηση να με φιλήσει, διστακτικά στην αρχή, στη συνέχεια με γλώσσα και αρκετά παθιασμένα. Ντουζάκι και φρεσκάρισμα με συνοπτικές διαδικασίες...

Τη βρήκα να με περιμένει γυμνή στα 4 στο κρεβάτι μόνο με τις μαύρες κάλτσες και να μου κουνάει τον κώλο της προκλητικά...Εγώ στις προκλήσεις απαντάω άμεσα....Την πλησίασα και αφού τη φίλησα παντού σε όλη της την πλάτη πρώτα που έδειξε να γουστάρει, τη γύρισα ανάσκελα, πλακωθήκαμε σε υγρά γλωσσόφιλα που η κοπέλα τα δίνει απλόχερα, ασχολήθηκα με τις ρώγες της και επικεντρώθηκα για αρκετή ώρα στο όμορφο και καθαρό μουνάκι της. Συμπαθητική αντίδραση, πνιχτοί αναστεναγμοί, συμμετείχε με μέτρο, χωρίς υπερβολές. Κουνούσε λίγο τη μέση της, με χάιδευε στο κεφάλι. Χωρίς να είναι καμία αξιομνημόνευτη συμμετοχή, παρόλα αυτά ήταν σωστή και αντιδρούσε πιο ήρεμα. Ανταπέδωσε την περιποίηση και ξεδίπλωσε όλο της το ταλέντο. Στοματικό καλό, στην αρχή πήγε να πατήσει γκάζι στο ρυθμό, της πάτησα φρένο, αργοί ρυθμοί, καλό στοματικό, με φτυσίματα, ασχολήθηκε για ώρα και με τα αρχιδάκια μου, τα δάγκωνε, τα ρουφούσε και με το χέρι της έκανε κυκλικές ωραίες πιέσεις πολύ καυλωτικές...

Πέρασμα προφυλακτικού και ήρθε από πάνω μου, αφού έβαλε αρκετό τζελ πρώτα, αν και αχρείαστο αλλά σεβαστό, καρφώθηκε πάνω μου κάπως απότομα και δεν ξεκόλλαγε τα χείλη της από τα δικά μου. Ξανά γκάζωσε, άρχισε να το πηγαίνει τάπα το έργο, κουνιόταν απότομα, δυνατά, με καταιγισιτκό ρυθμό μπρος πίσω τρίβοντας την κλειτορίδα της, μετά κλασσικό κάρφωμα και να αναστενάζει πλέον έντονα. Αλλαγή μετά ιεραποστολικό για να ελέγξω το ρυθμό λίγο, πολύ καλό άνοιγμα εκ μέρους της και ευλυγισία, είχα φουλ διείσδυση και πεδίο καρφώματος λαμπρό. Πολλά φιλιά ξανά, αναστεναγμοί, να απολαμβάνω τη φάση, καθώς μόρφαζε από ηδονή. Πήγε να βάλει χέρι κάτω από τα αρχιδάκια όσο έμπαινα μέσα της, κλασσική κίνηση αν θέλει να τελειώσεις πιο γρήγορα, της το τράβηξα με συνοπτικές διαδικασίες, της κλείδωσα τα χέρια πισω από το κεφάλι της και ανέβασα ρυθμό και την πήγα σφυρί δρεπάνι για κανά 5λεπτο σε αυτή τη στάση με εκείνη πλέον να βογκάει πιο έντονα. Ωραία η φάση έτσι όπως εξελίχθηκε και με τα φιλιά και τα παιχνίδια με τη γλώσσα να γίνεται ακόμα πιο ηδονική. Στη συνέχεια πλαγιαστά λίγο πιο αργά, ξαναπήγε να βάλει χέρι κάτω από τα μπαλάκια, της το τράβηξα, με χιούμορ της λεω θα στο κόψω το χεράκι, με πιάνει από το χέρι, με τραβάει κοντά της, με πλακώνει στα γλωσσόφιλα πάλι και με παρότρυνε να τη γαμήσω δυνατά σε αυτή τη στάση, όπως κ έπραξα και προλαβαίνοντας στο τσακ πριν να τελειώσω, τραβιέμαι, της τον δίνω στόμα, με έγλειψε απίστευτα και κατέθεσα στο στοματάκι της κοιτώντας με πονηρά. Χαμογελάκι και οι δύο, εκείνη τα έφτυσε διακριτικά στο μπάνιο, επιστροφή στο κρεβάτι, συζητησούλα λίγο ακόμα, τα λεφτά στο τέλος και bye bye...

H Rouslana λοιπόν είναι ένας "κρυφός" άγγελος, με την έννοια ότι δεν πολυακούγεται, αλλά κάνει καλή δουλειά, έχει σωστές και τίμιες υπηρεσίες, έχει ένα παρουσιαστικό πολύ όμορφο, κορμί εξαιρετικό, πρόσωπο δηλωτικό της ουκρανικής καταγωγής της, στο σεξ θέλει να σε ικανοποιήσει, απλά αν δεν της δώσεις εσύ ρυθμό το πάει εκείνη τάπα, αλλά μετά υπακούει αν δει κάτι διαφορετικό. Το θέμα με το χέρι κάτω από τα μπαλάκια αρκετά ενοχλητικό αν είσαι λίγο έμπειρος επειδή έχει συγκεκριμένο σκοπό, της το ξεκόβεις, πάλι σε υπακούει και το "παίρνει" αλλιώς. Είναι μια καλή επιλογή, να περάσεις καλά, να απολαύσεις μια όμορφη γυναίκα και με αρκετό πάθος ενώ κ μπορείς να πεις και δυο κουβέντες σαν άνθρωπος...

Αυτά από εμένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 160
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
Υπηρεσίες Τελείωμα στο στόμα
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 21-02-2023 02:03:18
Μιλφει να δεις και δεν μπορεις να κρατηθεις!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Elganador AvatarElganadorΜηνύματα: 564 Κριτικές: 147

Ιστορίες: 0

Κώλος ποίημα Αξιολόγηση: 9.00 — 06/12/2022 - 00:32
Κώλος ποίημα Αξιολόγηση: 9.00 — 06/12/2022 - 00:32

Εχοντας αρκετή αποχη από της βίζιτες λόγο ενός προσωπικού ταξιδιού στο χωριο οι καβλες δεν είχαν απλά βαρεσει κόκκινο. Είχαν γίνει πορφυρές. Με το που πατάω το πόδι μου Αθήνα το πρώτο που έψαξα ήταν να βρω βίζιτα να γαμησω. Με τα πολλά και με τα λίγα κατέληξα στη Ρουσλάνα. Η Ρουσλάνα είναι μια ξανθιά γκόμενα με καφές ανταύγειες η μία καστανή γκόμενα με ξανθιές ανταύγειες ανάλογα την οπτική. Ο χώρος της είναι πεντακάθαρος και στο μπάνιο της είχε τεράστια συλλογή από είδη καθαρισμού. Έκανα έκανε καλό ντουζάκι και βουρ στο πατσά. Η γκόμενα δεν είχε πατσες βέβαια αλλά κορμί λαμπάδα με ένα κώλο σμιλευμένο από άγαλμα της αναγέννησης. Είναι πολύ δοτική σαν γκόμενα δεν σταμάτησε να με φιλάει καθόλη την διάρκεια του ραντεβού. Πίπα ονειρική από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει τον τελευταίο καιρό. Επειδή εγώ είμαι ακόμα νέος και αρκετά φιτ δεν πίνω δεν καπνίζω η τύπισσα έφαγε τρομερό πιστονιασμα από μέρους μου. Έκανε και mf της τον έβαζα στο λαρύγγι και ανταποκρίθηκε πολύ καλά. Γαμησι στα τέσσερα στα πλάγια ιεραποστολικό σε ότι στάση θες. Δεν μασάει. Είναι ιερόδουλη με την αρχαία σημασία της λέξεως. Άδειασα τα παπάρια μου δυο φορές καλά καλά και ακόμα είμαι καβλωμενος με την σκέψη της. Δεν λέγεσαι παιχτης αν δεν έχεις γαμησει αυτή την γκόμενα. Ακούς geroksouras; Και μια παρατήρηση για κάτι σχόλια από κάποιους πουθεναδες με 0 κριτικές η με κριτικές για μπουρδέλα του 20 αρχικού. Καλό είναι να μην σχολιάζεται κριτικές ανθρώπων που τα χώνουν και σας ενημερώνουν μόνο και μόνο για να πετάξετε την εξυπνάδα σας. Το πιο εύκολο για εμένα είμαι να γίνω ξανά αναγνώστης και να τα κρατάω για τον εαυτό μου. Κάτι τρολ των 20.000 ποστ με μηδενική προσφορά κακό κάνουν στο φόρουμ

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 30-39
Φωτογραφίες Ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Μικρά διακριτικά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (1)
Daskalosa Avatar Daskalosa 06-12-2022 17:45:07
Πηγαιντε τοιχο τοιχο αδερφια ηρθε καβλωμενος ο φιλος απο το ταξιδι!!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Αριστοκρατικη Γυναίκα, Slim Body 1.73 Αξιολόγηση: 7.83 — 26/05/2022 - 13:18
Αριστοκρατικη Γυναίκα, Slim Body 1.73 Αξιολόγηση: 7.83 — 26/05/2022 - 13:18

Σπεεέρααααα,  

Καταδρομικη χτες στο χοτελι incall για ενα γρήγρο, ηθελα Nastia , ειχαν κατεβει οι  Ρωσσοι, οποτε ενα στα γρηγορα στη Ruslana....

Πρεπει να κανω ενα adjust σε μενα και στις κριτηκες μου , γιατι αλλο τα μισάωρα ιncall (vfm) και αλλα τα 1μισαωρα σε σουτες οutcall με κανα κρασακι που ειχα συνηθίσει...

Λοιπον μια χαρα ολα, better than expected, η κοπελα δεν ειναι κανα 20χρονο, ειναι γυναικα, αλλα κρατιεται σουπερ !

Η φωτο πρέπει να αλλαξουν, το μωρο εχει χασει κιλα , και εχει πολυ καλο SLIM σωμα πλεον, χωρις να χανει καπου η κωλαρα της αντιθετως..

Ολα φυσικα, ξανθια μαρκια μαλια, θετικοτατη και δοτικοτατη, και μουνακι αεροδρομιο , φανταστικο για γλυψιμο....

Παιξαν γλωσοφιλα, 69, πανω, κατω, βυζακια μια χαρα φυσικα 2αρια, αλλα ρωγιτσα καρφιτσα.

Πιπάρα ωραια και σε κοιτα και στα μάτια....


Τελος παντων , με ειχε καυλωσει τοσο πολυ με τις μαυρες ζαρτιερες της πανω μου, και την πιπα της,  δεν αργησα να τελειωσω, αυτη τη φορα αν και πτωμα κουρασμενος, στο 20λεπτο δεν αντεξα αλλο χαχα....

Μια καλη vfm και σιγουρη επιλογη για οσους γουσταρουν μια εμπειρη ωραια μιλφοξανθια !!!


George over & Out

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 90
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
Εκσπερμάτωση Στο στήθος
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Η Τεξανή Θηριοδαμάστρια ( 12 Δεκεμβρίου, 2021 ) Αξιολόγηση: 7.83 — 15/05/2022 - 18:08
Η Τεξανή Θηριοδαμάστρια ( 12 Δεκεμβρίου, 2021 ) Αξιολόγηση: 7.83 — 15/05/2022 - 18:08

--Λοιπόν μετά από πολύ σκέψη και προβληματισμό ειπα να δοκιμάσω την Ρουσλάνα μιας και οι φωτός της δεν με είχαν εντυπωσιάσει τρελά αλλά ήταν στα κυβικά που ήθελα μιας και οι επιλογές σε πιπίνια έχουν μειωθεί στο ελάχιστο αν και τις νέες αφίξεις τις αξιολόγησα και με το παράπονο, δεν νομίζω να έχει παράπονο ο μητσάρας, έτσι αφού ανταλλάξαμε μηνύματα με την λατρεμένη μου Νικόλ κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο.
--Όταν έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι, ξαπλώνοντας στο κρεβάτι άρχισα να ξεφυλλίζω μια προς μια τις εικόνες τις οι οποίες θεωρώ αρκετά πειραγμένες όπως τις έβλεπα, λέω από μέσα μου τώρα η φόλα θα φάω ή θα έχουμε εκπλήξεις. Έτσι εκεί που έχω αράξει και χαλαρώνω πριν μπω για τα καλά στον αγωνιστικό χώρο χτυπάει η πόρτα, με το πού την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό κορίτσαρος όπου στο πρόσωπο μου θύμιζε γυναίκα από το μακρινό Τέξας ακριβώς των φώτος, ντυμένη με ένα παλτό από πάνω, ρούχα casual και μπότες μαύρες. κατευθείαν χωρίς να με ρωτήσει και με έναν αέρα περνάει μέσα στα ενδότερα του δωματίου την ρωτάω από που μα έρχεσαι από Ρωσία μου απαντάει, τις λέω σίγουρα δεν είναι η πρώτη σου φορά εδώ στην ελλαδίτσα μας, λέγοντας μου όχι ότι συνήθως δουλεύει πάνω στον βορά τις Ελλάδος και τις αρέσει πάρα πολύ ε πως να μην της αρέσει στη πανέμορφη ξελογιάστρα Θεσσαλονίκη μας όλα των ειδών των πουλιών έχει ????.
--Στον αγώνα τώρα, μ πανάκι δεν χρειαστηκε αρχίσαμε τα χαμουρευόμαστε με βαθιά γλωσσά φίλα ????, ξεντύνοντας την φανερώθηκε ένα ωραίο ιδανικό νεανικό σώμα χωρίς καμια χαλάρωση πουθενά, δεν βρήκα ούτε μια ατέλεια πάνω τις πρώτη φορά που οι φωτός αν και μοιάζουν πειραγμένες δεν ήταν, βυζί ωραίο 2 στητό για πολύ πιπίλισμα με αποχρώσεις του ροζ στην γύρω περιοχή της ρόγας άκρα περιποιημένα και βαμμένα με γκλίτερ. Την πετάω στο κρεβάτι αρχίζοντας το γλύψιμο  ???? στο κάτω μέρος του σώματος της βάζοντας δάχτυλα ???? αλλά στη πίσω τρυπούλα είπε ένα κοφτό όχι όποτε και ήξερα ότι δεν παίζει ούτε για αστείο άλλα δεν με πείραξε καθόλου, οι πρώτες πλημμύρες δεν άργησαν αλλά το τέμπο της φωνούλα της ήταν καθ' όλη την διάρκεια του αγώνα το ίδιο ούτε χαμηλές ούτε υψηλές νότες ηδονής σαν ήταν εκπαιδευμένη από τον βορά προς τον νότο, στην συνέχεια γύρισα ???? να της δώσω το πολυπόθητο μητσαρα τον έπιασε με τον λάσο της και τον έβαλε όλο μέσα για mouthfuck ???? και πάτο δεν έβλεπε λες και είχε εκπαιδευτή κατάλληλος για αυτό και μόνο αυτ, επίσης το ίδιο σκηνικό παίχτηκε και σε γονατιστή θέση ???? αντικρίζοντας την θειική τεξεκανή κωλαρά τις όπως αναφέρετε και από άλλους συναγωνιστές καυλώνοντας με ακόμα πιο πολύ, κάθομαι καρεκλά το κάνοντας το ταίριασμα και την κωλαρά της στο πρόσωπο μου κολλημένη να πηγαινοέρχεται πάνω κάτω ???? ρυθμικά σαν να καβάλαγε το άλογο της και προσπαθούσε να το δαμάσει, από μέσα μου έλεγα τη θηριοδαμάστρια είναι αυτή την γυρίζω πίσω κολλητό ???? σφυροκοπώντας ???? την με μανία και κάπου εκεί τελείωσε και το πρώτο ματς ????.
-- Ντου ζ και από τους δυο μας, σύντομη κουβεντούλα λέγοντας μου ότι η δουλειά της είναι αυτή και μόνο αυτή άλλα έχει σπουδάσει μηχανικός υλικών, λέω ωραία για να δούμε την μηχανική του σεξ μιας και το άθλημα το κατέχει για πλάκα, κατευθείαν κατεβαίνω κάτω την αρχίζω σε ένα γλύφω μού νι και εδώ η ηδονή σε μόνιμο τέμπο λέω ρε πούστη μου τι γίνεται τόσο καλή εκπαιδευμένη θηριοδαμάστρια είναι αυτή, ξαφνικά γυρίζει και πάλι με τον λάσο της  και εγκλωβίζει τον μητσαρα στην γωνιά κάνοντας τον κάγκελο σκουφί και δω στου το πανηγύρι μόλις είχε αρχίσει αλλά τελειωμό δεν έβλεπα γιατι οι στροφές σε μια φάση είχαν φτάσει στο κόκκινο, χωρίς να δυσανασχετεί αλλά το αντίθετο να το απολαμβάνει αφού έβλεπε ότι δεν μπορώ να τελειώσω τον γύρο ένδοξα τον ξαναπαίρνει στο στόματα τις με πολύ δυνατές στροφές το κεφάλι της πήγαινε με την ταχύτητα του φωτός ούτε εγώ δεν μπορούσα να την δω ???? σε μια φάση τις λέω άστο δεν πειράζει οπότε και ο δεύτερος γύρος έμεινε μισοτελειωμένος για την επόμενη φορά, τι γυρίζει και μου λέει oh fuck at least i tried τις λέω το είδα μην ανησυχείς τις αφήνω το αντίτιμο χαρούμενος και χορτάτος άνοιξε την πόρτα και εξαφανίστηκε για το μακρινό Τέξας του βορά.
--Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές εδώ έχουμε να κάνουμε με ένα εκπαιδευμένο κορίτσαρος σωματικά ακριβώς όπως των φωτός αν και νόμιζα ότι θα αντικρίσω κάτι χειρότερο αλλά διαψεύστηκα ίσως η μεγάλη των φωτογράφων σχολή θεώρησε ότι ήθελε ρετουσάρισμα η κοπέλα, είναι εκπαιδευμένη θηριοδαμάστρια από τον βορά υπηρεσίες σε τέμπο και σίγουρα δεν είναι πετάμενα λεφτά στην μεγάλη σχολή πέρασα μια ώρα έντονου σεξ και απόλαυσης συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όσους τους αρέσει να το λάσο και θηριοδαμασμός αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογη σας . 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 140
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ακριβείς
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5548 Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

Κατα την προσφιλη μου συνηθεια 1μιση Αξιολόγηση: 8.80 — 13/12/2021 - 15:22
Κατα την προσφιλη μου συνηθεια 1μιση Αξιολόγηση: 8.80 — 13/12/2021 - 15:22
Κατα την προσφιλη μου συνηθεια 1μιση το βραδυ της πεμπτης στελνω μηνυμα στους αγγελους να ρωτησω τι επιλογες παιζουν,μου στελνουνε 5-6 ονοματα,ρωταω ποια μου προτεινουν περισσοτερο απο τις 2 που μου αρεσαν περισσοτερο κ μου λενε τη ρουσλανα,μελεταω λιγο τις 7 κριτικες που ειχε το κοριτσι κ δινω το οκ. παω ξενοδοχειακι πετυχαινω κ συμπαθητικο δωματιο,διοτι τωρα τελευταια επρεπε να εχω μπαρμπα στην κορωνη για να πετυχω δωματιο της προκοπης,παροτι παω παντα μετα τα μεσανυχτα κ καθημερινες μερες,παρφουμαριζομαι κ γω με τη σειρα μου κ αναμενω το κοριτσι.μου στελνει μηνυμα το γραφειο να ρωτησει αριθμο δωματιου,απανταω αμεσως κ μετα απο 5 λεπτα,δεν εχει ανεβει ακομα το κοριτσι,ριχνω μια ματια στο κινητο κ εκει συνειδητοποιω οτι μου εχει βγαλει αποτυχια αποστολης του μηνυματος,οποτε παιρνω τηλεφωνο αμεσως & εκει παθαινω πλακα με τη φωνη της τηλεφωνητριας,δε ρωτησα το ονομα της,αμεσως μου ηρθε στο μυαλο οτι πρεπει να ειναι πολυ ομορφο κοριτσακι & μπηκα στον πειρασμο να της πω μηπως να αφησουμε τη Ρουσλανα κ να ερθεις εσυ που εισαι κ πατριωτακι,αλλα ντραπηκα,διοτι ειμαι κ ντροπαλος γενικα ο μαλάκας. μετα απο 2 λεπτα χτυπαει η πορτα & εμφανιζεται η Ρουσλανα,ψηλο κοριτσι ,πολυ χαμογελαστο,σιγουρα δεν ειναι απο τις πιο ομορφες εσκορτ που εχω παρει,αλλα χωρις να εχει κατι αρνητικο το προσωπο της,μια συνηθισμενη κοπελα την οποια σιγουρα αμα την πετυχαινες στο δρομο θα γυρνουσες το κεφαλι να χαζεψεις την κωλαρα της. καθως τη χαζευω την ωρα που γδυνεται μου κανει ξαπλωσε στο κρεβατι μην περιμενεις να προηγηθουν οι κυριες-αγγλικα μιλαει μια χαρα,δεν υπαρχει δυσκολια στη συνεννοηση, γδυνεται κ μενει μονο με τις καλτσες της που εφταναν μεχρι τα μπουτια της-δεν τις εβγαλε καθολου,μικρα βυζακια φυσικοτατα & στη θεση τους,σωμα μια χαρα-κανονικο,ουτε σκινι ουτε περιττα κιλα & πραγματικα μια κωλαρα που τη χαζευες & αναρωτιοσουν πως γινεται αυτη η κωλαρα να ειναι σε ενα κανονικο κορμι,αντι να ειναι σε ενα κορμι που εχει παραπανω κιλα. ερχεται στο μερος μου κ ξεκιναει αμεσως πιπα ωραια ,μετα απο λιγο της λεω να σταματησει & να ανεβει να κανουμε λιγο αγκαλιτσες κ γλωσσοφιλα & εκει αρχιζουμε γλωσσοφιλα διχως αυριο,να γλειφω τα βυζακια της,να πιανω την κωλαρα της,να τη χαιδευω,γενικα ειχα χαθει μεσα στην κορμαρα της,προσπαθουσα να κουμανταρω το κορμι της,πολυ ομορφα μακρια μαλλια,κοιταξα μηπως ηταν εξτενσιον,αλλα δεν βρηκα κατι αφυσικο,μετα την γυρισα σε 69 & επιδοθηκα στο αγαπημενο μου γλειφομουνι ,ενω εκεινη εγλειφε μαεστρικα τον πουτσακο μου. μετα την ξαπλωσα ανασκελα κ συνεχισα το γλειψιμο μονος μου οπου καποια στιγμη τελειωσε(?),συνεχισαμε με πιπα να σκληρηνω τερμα & την εβαλα στα 4 να τη χαρω εχοντας θεα του κωλου της & μετα την πηρα μισιοναρι για λιγη ωρα μεχρι που τελειωσα εχοντας την σφιχτα στην αγκαλια μου. στη συνεχεια μειναμε ξαπλωμενοι για κανα δεκαλεπτο μεχρι να βαρεσει τη ληξη το κινητο της. συνοψιζοντας παροτι ηταν πολυ αργα & φαινοταν οτι μια κουραση την ειχε το κοριτσι,δουλεψε τα λεφτα της μεχρι το τελευταιο λεπτο,δεν προσπαθησε να κλεψει καθολου,ηταν συνεχεια απο πανω μου με την πουτσα μου στο στομα της,γλωσσοφιλα οσα τραβουσε η ορεξη μου,γλειφομουνι το ιδιο,ευχαριστηθηκα δηλαδη το κοριτσι στο 100% του & πραγματικα πηρα αυτα ακριβως που ηθελα απο τη συναντηση μας!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money