Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Mary  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 34

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Τιτλος: Το Μίνιον --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές Αξιολόγηση: 8.60 — 06/03/2022 - 09:48
    Τιτλος: Το Μίνιον --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές Αξιολόγηση: 8.60 — 06/03/2022 - 09:48
    Τιτλος: Το Μίνιον --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές δεν ξέρω τι έχω πάθει τώρα τελευταία το εμβόλιο Covid δεν με έχει πιάσει και όλο θέλω να γαμάω Τουράκια πόσο τρελαίνομαι μάλλον χρειάζομαι ισχυρότερη δόσηΧαχαχα!Χαχαχα! είχα διαλέξει Αλεξάνδρα αλλά δεν ήταν διαθέσιμη γιατι μόλις είχε φτάσει και έπρεπε να ξεκουραστεί γιατι έτσι όπως την κόβω θα δώσει πόνο έτσι το ματάκι μου πήγε στην Μαιρούλα μιας και ξανθά μωράκια είναι τα αγαπημένα μου κλείνοντας το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο. --Όταν Έφτασα άρχισα να παρφουμαρίζομαι ξεφυλλίζοντας τις φωτός της λέω εδώ έχουμε να κάνουμε με Minionς εκεί που έχω αράξει κάνοντας όλες τις απαραίτητες προετοιμασίες για ένα επικό γαμήσι ξέρετε τώρα άπνοια γιόγκα κλπ...Χαχαχα!Χαχαχα! χτυπάει η πόρτα ανοίγοντας αντικρίζω ένα ξανθό Minion με πανέμορφο προσωπάκι ντυμένο στην πένα φορώντας ένα μαύρο ολόσωμο φορεματάκι με μια εκρού καμπαρντίνα πάνω σε γοβάκια Σταχτοπούτας, άρχισα να κελαηδώ και εγώ και ο μητσάρας Ναι!Ναι! , κατευθείαν ανταλλάσσουμε παθιασμένα φιλάκια μιας αρέσαμε ο ένας στον άλλο αρχίζοντας το γδύσιμο από την πόρτα του δωματίου καθώς την έγδυνα με φιλιά παθιάρικα φορούσε μαύρες ζαρτιέρες τις λέω βγάλτα όλα δεν θα μείνει ρούχο για ρούχο πάνω σου μόλις την έγδυσα φάνηκε ένα ωραίο βελουτέ σώμα καλοδιατηρημένο χωρίς τατουάζ και μπιχλιμπίδια σωστή γυναικάρα με τα όλα της και βυζί 2++ πειραγμένο άλλα στην υφή και στη όψη έδειχνε φυσικό και ας μη ήταν λόγω μια ουλής στο ένα στο οποίο πρόδιδε παρέμβαση doctora αν δεν την είχε θα μου πέρναγε από το μυαλό λέω τώρα σιγά τα αυγά και άλλες έχουν πειραγμένα και δεν λένε μια άκρα περοιποημένα στην πένα ποιο πένα πεθαίνεις. --Ριχνόμαστε στο κρεβάτι έχοντας πάρει φωτιά στην κυριολεξία την αρχίζω σε ένα γλύψιμο στο μίνιον μουνάκι της έχοντας ήδη αρχίσει να καυλώνει και να κατεβάζει υγρά στην συνέχεια τις δίνω τον μητσάρα με την ίδια παρατήρηση το έχεις μεγάλο τις λέω μην σε τρομάζει σε εσένα θα κάνω εξαίρεση θα έχεις τις πιο Minions λαρυγγικές διεισδύσεις τον κατέβαζα με αργές με κινήσεις ώστε να το απολαμβάνει και να μην μου πνίγεται γλείφοντας σε μερικές φάσεις όλη την περιοχή στην συνεχεία το ρόλο πήρε η Minion γονατιστή θέση με κώλο τουρλωμένο διπλά στον καθρέφτη για να απολαύσω τις Minions ρουφηξιές με πάθος και μανία ΠροσκύνημαΠροσκύνημα δεν άντεξα για πολύ, σκουφί και κατευθείαν εισχώρηση στην Minion μουνό τρυπά με πίσω κολλητό στο κρεβάτι και μετά καβάλησα από πάνω της όπου ήρθε και το τέλος. --Μπάνιο και από του δυο μας με σύντομη κουβεντούλα προσπαθούσε να το αποφύγει διότι αγγλικά δεν ξέρω ή το έπαιζε ότι δεν ξέρει ή προφανώς προσπαθούσε να αποφύγει τις ερωτήσεις μου άλλα τελικά απάντηση πήρα είναι ψυχολόγος πες το ρε κορίτσι μου γλυκό δεν είναι κακό να λες τι απαγγέλλεσαι τουλάχιστον να ξέρω πως να σε ψυχολογήσω στο δεύτερο γύρο Minion πούτσο καβάλημα ή Minion ξεμούνιασμα μάλλον και τα δυο αρχίζοντας και πάλι το γλύψιμο από τα ψηλά στα χαμηλά βεβαία δεν είχα και πολύ δρόμο να διανύσω ρουφώντας με μανία το μουνάκι της την έκανα να χύσει κατευθείαν αρπάζει τον Μητσαρα και τον άρχισε σε κάτι ξεγυρισμένα Minion ρουφήγματα και γλειψίματα κάνοντας τον κάγκελο σκουφί και άρχισα το σφυροκόπημα αλλά όσο και να έδινα δεν ερχόταν το τέλος αφού την είχα κουράσει και δεν ήθελα άλλο να την την ξεμουνιάσω με δικιά μου προτροπή γυρίζει αρχίζοντας να παίζει με το μουνάκι της άρχισε ξανά να ηδονίζεται παρασύροντας και έμενα ρίχνοντας όλα τα Minions σπερματάκια πάνω στα βυζιά της με χαμόγελο στα χείλη και η δύο μπάνιο τις αφήνω το αντίτιμο λέγοντας μου και αυτή πόσο θερμό και καλογυμνασμένο άντρας είμαι δίνοντας μου φιλάκια ερεθιστικά και παθιάρικα άνοιξε την πόρτα και εξαφανίστηκε σαν Minion. --Λοιπόν μάγκες η κοπέλα είναι ένα ξανθό Minion πρόσχαρο Promilf όπου κρατεί ακόμα την σκυτάλη στο σεξ και σε εμφάνιση ρίχνοντας σκόνη σε πολλά πιπίνια του σπορ αυτού γουστάρει να γαμιέται και στο δείχνει με κάθε πράξη και κίνηση που κάνει στο κρεβάτι παντός έμενα με έκανε να ξεχάσω πολλά πιπίνια με τα οποία είχα πάει τώρα τελευταία αν όχι όλα τουλάχιστον αυτά που δεν με συγκίνησαν καθόλου σαν γυναίκες αλλά και σε υπηρεσίες συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όλες τις κατηγορίες και ειδικά στους λάτρεις τον Minion καταστάσεων θα την λατρέψουν ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας .
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    servicee AvatarserviceeΜηνύματα: 401 Κριτικές: 17

    Ιστορίες: 0

    Φτάνει πια με το παπατζηλίκι Η κριτική Αξιολόγηση: 4.60 — 01/12/2021 - 14:13
    Φτάνει πια με το παπατζηλίκι Η κριτική Αξιολόγηση: 4.60 — 01/12/2021 - 14:13
    Φτάνει πια με το παπατζηλίκι Η κριτική είναι μιας εβδομάδας περ'ιπου και σκεφτόμουν πολύ να την βάλω Δεν ξέρω τι προμοτοριλίκι παίζει στο bourdela.com Είναι κάτι που το σέβομαι μέχρι ενός σημείου (εκπτώσεις ειδικό σέρβις) είναι κατι που είναι σύνηθες πρακτική Είναη δεύτερη φορά που την παθαίνω με τον καθε παπάρα Εμφανησιακα πιο χοντρη ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ αυτο Με χαλάει η ξινίκα τύπου χαρη σας κανω που με γαμας Δεν θελω να γραψω αλλα να ξεκαθαρισω οτι δεν το εχω με το γραφειο Αλλα με αυτους που για να παρουν την εκπτωση ή τις ειδικές περιποιησεις κανουν την νυχτα μερα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks