Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5548 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Δευτερα πολυ αργα το βραδυ γυρω Αξιολόγηση: 9.40 — 13/02/2022 - 00:30
    Δευτερα πολυ αργα το βραδυ γυρω Αξιολόγηση: 9.40 — 13/02/2022 - 00:30
    Δευτερα πολυ αργα το βραδυ γυρω στη μια & μιση το παιρνω αποφαση οτι αποψε θελω να γαμησω,στελνω το γνωστο μηνυμα οτι θελω νεαρο κοριτσι με φυσικο στηθος & να μην εχει θεμα με το γλειφομουνι στους αγγελους,διοτι ειχαν στο ροστερ τους αρκετα κοριτσια του γουστου,αλλα παιρνω την απαντηση οτι δεν ειχα διαθεσιμο κοριτσι στα γουστα μου,μπραβο τους απο οτι φαινεται εχουνε δουλειες με φουντες, στη συνεχεια στελνω το ιδιο μηνυμα στο γκολντεν,παραλειποντας ομως το κομματι για το γλειφομουνι,διοτι στραβωνουνε που τους ρωταω,ειδικα την προτελευταια φορα που τους ειχα στειλει αντι να μου πουνε ποια κοριτσια ειναι διαθεσιμα,μου γραψανε οτι δεν ξερουν να μου απαντησουν & οτι ειναι θεμα χημειας & τους απανταω οτι εγω απλως ρωταω σε περιπτωση που ξερουν για καποια οτι δεν γουσταρει-απο παραπονα που εχει κανει καποιος προηγουμενος πελατης-να μην μου την προτεινουν & μου λενε οτι δεν συζητανε τετοια πραγματα με τους πελατες τους-προφανως ειναι ολοι κατευχαριστημενοι & δεν εχουν ποτε παραπονα,ειχαμε ανταλλαξει τρια μηνυματα & ακομα δεν μου ειχαν πει ποιες ειναι διαθεσιμες. οποτε αυτη τη φορα το παρελειψα,εδω να σημειωσω οτι αυτο το διαστημα το γκολντεν εχει αρκετα κοριτσια του γουστου μου,αλλα δεν ειναι η πρωτη μου επιλογη οταν εχω καυλες,διοτι στο παρελθον εχω διαβασει αρκετες αρνητικες κριτικες οσον αφορα παραπλανητικες φωτογραφιες και κακες υπηρεσιες,εγω για να ειμαι ειλικρινης 5-6 φορες που εχω ψωνισει μονο μια φορα δεν περασα καλα,παροτι η κοπελα ηταν πολυ ομορφη & αλλη μια που οι φωτο δειχνανε σουπερ βυζια ενω ηταν χαλια,αλλα ειχα περασει καλα.τις υπολοιπες φορες ειχα περασει μια χαρα απο ολες τις αποψεις. ο αλλος λογος που δεν ειναι η πρωτη μου επιλογη ειναι οτι δεν υπαρχει επαρκη ενημερωση απο τους συμπαικτες για το συγκεκριμενο γραφειο,δεν γραφονται πολλες κριτικες για τις κοπελες τους,με αποτελεσμα οταν ψωνιζω απο αυτους να ψωνιζω πολλες φορες στα τυφλα τελειως & αυτο με φοβιζει λιγο οτι μπορω να φαω φολα.αλλοι συμπαικτες δεν το προτιμουν διοτι οι κοπελες ζητανε παντα τα λεφτα μπροστα & ας ειναι ο αλλος παλιος πελατης-εμενα δεν με ενοχλει,απλως το σημειωνω. τελος παντων για να μην κουρασω κι αλλο τους λιγους που αντεξαν να διαβασουν μεχρι εδω,το γραφειο μου στελνει 4 ονοματα,απο τα οποια ξεχωριζω τη φοξυ & την κειτ & τους λεω αυτες τις 2 προτιμω εσεις ποια μου προτεινετε? μου απαντουν & για τις 2 εχουμε ακουσει πολυ καλα λογια,δινουμε ελαφρυ προβαδισμα στη φοξι γιατι την εχουμε περισσοτερο καιρο και εχουμε περισσοτερο καλο feedback. εγω πραγματικα εχω κατακαυλωσει με τις φωτογραφιες της κειτ,διοτι μου βγαζουν μια αματουραδα,αθωοτητα ισως,δεν ξερω πως να το πω,παντως μου αρεσουν τρελα οι φωτο της,ενω οι φωτο της φοξι μου βγαζει οτι ειναι περισσοτερο επαγγελματιας παροτι & οι δικες της φωτο ειναι πολυ ομορφες & υπαρχουν & 2 καλες κριτικες για παρτη της,ενω για την κειτ δεν εχει γραψει κανενας τιποτα. στελνω στο γραφειο θα το ρισκαρω & θα παρω την κειτ,διοτι με εχουν μαγεψει οι φωτο της,οκ μου λεει το γραφειο,μετα απο μια ωρα χτυπαει η πορτα του πορνοξενοδοχειου μου ανοιγω & βλεπω μια χαμογελαστη ξανθουλα η οποια αμεσως τον καυλωσε τον μικρο μου φιλο-εκεινη την ωρα το ομολογω οτι δεν μου περασε καν απο το μυαλο οτι εχει ερθει αλλη κοπελα απο αυτην που εχω ζητησει,δεν ημουν μεθυσμενος,αλλα ηταν 3 τα ξημερωματα,δουλευα 14 ωρες,ενα κεφαλι καζανι γενικα,εξαλλου πολλες φορες τα κοριτσια απεχουν απο τις φωτογραφιες που βαζουν στα σαιτ & το σημαντικοτερο ειχα μπροστα μου μια αρκετα ωραια γκομενα οποτε τι με ενοιαζε & αν ειχαν στειλει αλλη,πραγματικα ομως εκεινη την ωρα ειχαν σβησει οι φωτο της κειτ απο το μυαλο μου. περναει μεσα,δεν συστηθηκαμε κιολας,απλα τη ρωτησα τι κανεις κ προχωρησε στο γδυσιμο,οπου η κοπελα δεν εχει την κορμαρα των φωτο & σιγουρα στο προσωπο δεν εχει τη λαμψη των φωτο,πλην ομως ειναι μια αρκετα ωραια γυναικα με ενα συμπαθητικο φυσικο κορμι,βυζια μεγεθος 2,ουτε στητα να τον παιζεις με το που τα βλεπεις,ουτε ομως πεσμενα ή νερουλα,ειχε τα κανονικα ομορφα βυζια που περιμενεις να εχει μια γκομενα 30 χρονων. ξαπλωνουμε στο κρεβατι & αρχιζουμε αμεσως γλωσσοφιλα με εμενα να χουφτωνω οτι μπορω εχοντας τη γλωσσα μου μεσα στο στομα της & στα βυζια της,αυτο κρατησε αρκετη ωρα ,οπου εκει την αφησα να κατεβει κατω να περιποιηθει τον μικρο,οπου στην πιπα η γκομενα πραγματικα τα δινει ολα,μετα απο λιγο την γυριζω στο 69 ,οπου το μωρο πραγματικα τοποθετησε το μουνι της οπως ακριβως πρεπει προκειμενου να κανω τη δουλεια μου ανετα,χωρις να χρειαστει να ξελαιμιαστω & εκεινη να ρουφαει τον πουτσακο μου φρενιασμενα-με μανια,σε καποιες φασεις που φοβομουνα οτι θα τελειωσω,τον τραβαγα με το χερι μου,αλλα αυτη τιποτα εκει να τον ξαναπαιρνει στο στομα της με λυσσα,ενω παραλληλα κουναγε τη μουναρα της πανω στη μαπα μου για να ευχαριστηθει στο μαξιμουμ τη γλωσσα μου σε αυτο το σημειο μαγκες,το ομολογω,οτι για πρωτη φορα καταλαβαινω οτι μου εχουν στειλει αλλη γκομενα,διοτι λεω απο μεσα μου,αποκλειεται η κειτ ,το αματουρικο κοριτσι των φωτο να κανει τετοια διαστημικη πιπα & γενικα να κανει τοσο διαστημικο γαμησι με τις τοσο γλυκες φωτο που εχει στο σαιτ-μπορει να κανω λαθος,αλλα βασει των φωτος της,ειμαι σιγουρος οτι εκεινη την ωρα με τσιμπουκωνει καποια αλλη. εννοειται πως το προσπερναω σε χρονο ντε τε & συνεχιζω το γλειψιμο,τη βαζω να ξαπλωσω ανασκελα & συνεχιζω να γλειφω μονος μου μεχρι που σε καποια φαση αρχιζει να αγκομαχαει εντονα ,λεγοντας μου οτι τελειωσε(?) την παιρνω αγκαλια & αρχιζω παλι γλωσσοφιλα,μου φοραει το μπαλονι,την παιρνω ιεραποστολικα,μετα τη βαζω στα 4 για να χαζεψω λιγο την κωλαρα της & μετα παλι ιεραποστολικα,για να παρω τα τελευταια μου γλωσσοφιλα-εδω να πω οτι οταν την ειχα φατσα καρτα τα ματια της μου εφερναν λιγο σε καμερον ντιαζ-& τελειωνω πανηγυρικα μεσα της. αφου τελειωσαμε ξαπλωνει στην αγκαλια μου & τη ρωταω με ποιο ονομα δουλευεις στο πρακτορειο-εδω να σημειωσω οτι μιλαει απταιστα αγγλικα-& μου απανταει φοξι,βαζω τα γελια & της λεω,αλλη κοπελα ειχα ζητησει,αλλα χαιρομαι που ηρθες εσυ,γιατι περασα γαμηστερα,ευτυχως που μου το ειπες,γιατι θα πιστωνα την κριτικη στην κειτ.εβαλε τα γελια μου ειπε λιγο για τη ζωη της & τις ανησυχιες της μηπως τους την πεσουν οι ρωσοι & η ουκρανια γινει το πεδιο που θα λυσουν τις διαφορες τους ρωσοι με αμερικανους & αφου της ευχηθηκα καλη τυχη σε ολα εφυγε,αφηνοντας με πολυ ευχαριστημενο αφου πηρα αυτα που ηθελα απο τη συναντηση & φορτισα λιγο τις σεξομπαταριες μου. στη συνεχεια εστειλα μηνυμα στο γραφειο,οτι μου εστειλαν λαθος κοπελα ,αλλα ολα καλα,διοτι περασα πολυ καλα,μου δικαιολογηθηκαν οτι καταλαβαν πως θελω τη φοξι επειδη εκεινη την προτειναν περισσοτερο-προφανως δεν διαβασαν καθολου το μηνυμα μου-& μου ειπαν αλλη φορα αν επαναληφθει να τους παιρνω τηλεφωνο & θα μου στειλουν αμεσως την σωστη κοπελα ,οκ τους ειπα,ολα καλα,να ξερετε παντως τους λεω,αν τυχει παλι κανας περιεργος σαν και μενα να σας ρωτησει για γκομενα που να γουσταρει γλειφομουνι να του στειλετε τη φοξι. αυτα ξερω οτι σας κουρασα,αν ειχε δηλαδη κανεις το κουραγιο να διαβασει μεχρι εδω,αλλα ειχα 2 μηνες σχεδον να γραψω κριτικη & να γαμησω,οποτε μου βγηκε χειμαρρος. να ειστε καλα ολοι & καλα γαμησια!!!!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money