Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Maria Vera  (Dream Girls)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

EpikourosGios AvatarEpikourosGiosΜηνύματα: 145 Κριτικές: 31

Ιστορίες: 0

Γοητευτικα απο τα καλη της στις Αξιολόγηση: 9.20 — 13/02/2022 - 21:29
Γοητευτικα απο τα καλη της στις Αξιολόγηση: 9.20 — 13/02/2022 - 21:29
Γοητευτικα απο τα καλη της στις φωτογραφιες ειδικα απο τον κωλο της και απο τα βυζια της. Εστειλα μηνυμα και ελαβα το οκ σε χρονο μηδεν και μολις ετοιμαστηκα πηγα στο ξενοδοχειο. Ηρθε σχεδον στην ωρα της και μολις ανοιξα την πορτα τα ματια μου συναντησαν τα δικα της με βλεμμα τοσο καλυιαρικο που σχεδιον αμεσως αρχισε να ρεει το αιμα στην πουτσα μου. Δεν εχει κλεισει τα τριαντα σιγουρα και οι καμπυλες της, οι φυσικες και οι φτιαγμενες ειναι τουρμπο, σε αφηνουν με ανοιχτο το στομα. Τα χειλη της επισεις ομορφα και τα δινει για φιλια πολυ ευκολα αρκει να το ζητησεις. Ξεκινωντας με στοματικο στην συνεχεια μου εδειξε τι παει να πει πιπα... Γλυφει καλα το καυλι και παιρνει σχεδον ολο το μηκος μεσα της ευκολα γλειφοντας ταυτοχρονα στο τελος και τα παπαρια. Κολπακι που εχω δει σε ποροσταρ, το εχει οσο καμια... Στη ρεβανς με το γλυφομουνι που της εκανα εδωσε ρεσιταλ καυλας και αναστεναγμων δημιουργωντας μια ατμοσφαιρα εκρηκτικη για γαμησι. Στηθηκε στα τεσσερα και με την κωλαρα για θεαμα αρχισα το σφυροκόπημα της ζωης μου. Οι αντοχες της τελειες και το μουνι της στενο οσο πρεπει και σαλιαρικο απο μεσα. Τα βογγητα ακομα καλυτερα και το χυσιμο δεν αργησε να ερθει με σχετικα γρηγορο τελος για τον πρωτο γυρο και το σπερμα να παραμενει μεσα της για λιγο. Στο διαλειμμα μου εκανε μασαζακι και ημουν ετοιμος ξανα για μαχη. Παλι με τσιμπουκι στην αρχη και με την συνεχεια να γινεται σε καβαλητο απο μερια της. Ωραια η κινηση της και τα βυζια της πολυ καλα απο κατω. Συνεχισα για λιγο μεχρι που δεν αντεξα και αρχισα παλι το πισωκολλητο. Η ιδια καλη συμμετοχη συνεχίστηκε ακομα μια φορα μεχρι να χυσω με αρκετα μεγαλυτερη διαρκεια αυτην την φορα. Μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο με σεβαστηκε και προσπαθησε να δωσει τον καλυτερο της εαυτο με πολυ καλο αποτελεσμα. Ευχομαι να δοκιμασετε και εσεις αυτο το σπανιο μωρο. Καλη συνεχεια!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
panos1122 Avatarpanos1122Μηνύματα: 136 Κριτικές: 29

Ιστορίες: 0

Το γραφειο πολυ ενταξει με την Αξιολόγηση: 9.20 — 31/01/2022 - 17:10
Το γραφειο πολυ ενταξει με την Αξιολόγηση: 9.20 — 31/01/2022 - 17:10
Το γραφειο πολυ ενταξει με την συνεννοηση και φερανε την κοπελα στην ωρα της. Ανοιξα την πορτα και ηταν ιδια με τις φωτογραφίες. Καλο προσωπο αλλα πολυ ωραιοτερο σωμα και χαμογελο ζεστο με κοιταγμα στα ματια. Αυτο που μου αρεσε περισσοτερο ηταν τα βυζια της που στην συνεχεια χουφτωσα και εχουν και ωραια αισθηση σαν απο σιλικονη που ειναι. Ειναι κοινωνικη και δινει ωραια φιλια με λιγο επιφυλακτικοτητα στην αρχη αλλα με ωραια ωρμη αργοτερα. Χουφτωνα συνεχεια τον κωλο της που ειναι επισεις πολυ καλος και το δαχτυλο στο μουνι το δεχτηκε χωρις να φερει αντιρρηση. Η πιπα της καλη με λιγο δοντι σε καποια στιγμη αλλα και με λιγο γλυψιμο στα αρχιδια. Στο σεξ ειχε φουλ συμμετοχη και πληρη υπακοη σε οτι της ζητησα. Μεσα της το μουνι καλο και τα βογγητα της δυνατα και πολυ αληθοφανη. Εχυσα την πρωτη φορα πανω στα βυζια της και την δευτερη πανω στον κωλο της. Στον δευτερο γυρο εδωσα πονο και εριξα αρκετα χαστουκια στον κωλο της χωρις να ενοχληθει αν και ο κωλος της εγινε κατακοκκινος. Τελικα εμεινε και πεντε λεπτα παραπανω χωρις να μου ζητησε παραπανω χρηματα. Κατα την γνωμη μου ειναι vfm η γυναικα, τα λεφτα που ζηταει δεν ειναι τιποτα μπροστα σε αυτα που προσφερει.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
papasnasos AvatarpapasnasosΜηνύματα: 196 Κριτικές: 50

Ιστορίες: 0

Εχει ωραιο σιλικονουχο βυζι το οποιο Αξιολόγηση: 9.00 — 22/01/2022 - 12:40
Εχει ωραιο σιλικονουχο βυζι το οποιο Αξιολόγηση: 9.00 — 22/01/2022 - 12:40
Εχει ωραιο σιλικονουχο βυζι το οποιο ταιριαζει ωραια με την κωλαρα της. Το δερμα της ειναι καλο και τα δαχτυλα στα ποδια και στα χερια περιποιημενα ομορφα. Απο προσωπο παιρνει ενα οχταρι και σου δινει καλη εντυπωση οταν την πρωτοκοιτας. Δινει φιλια με γλωσσα και βαθια αλλα μονο αν τα ζητησεις και με λιγη δυσκολια στην αρχη. Ειναι αισθησιακη γυναικα και το κορμι της ανταποκρινεται πολυ ωραια στα ερεθισματα οπως το γλυψιμο στα βυζια. Δοκιμασα να βαλω δαχτυλο στο μουνι της με θετικη ανταποκριση αλλα στον κωλο μονο εξωτερικα. Καυλωνει και υγραίνεται και το ειδα οταν μπηκα μεσα της. Εχει παραδεισενιο μουνι, θελεις να εισαι ολη μερα μεσα της. Στηνεται καλα και ολα δειχνουν οτι το ζει το σεξ. Στα τεσσερα ειναι το φορτε της και εκει την εκανα να χυσει. Στο θεμα του στοματικου θα μπορουσε και καλυτερα αλλα δεν ηταν απογοητευτικη. Στο δυνατοτερο σεξ δεν φερνει αντιρρηση, οι αντοχες της ειναι καλες και της παει με το σπασιμο της μεσης στα τεσσερα. Απο καθαριοτητα μην ανησυχείτε φροντιζει στο μεγιστο αυτα που πρεπει. Λιγο πολυ μπηκαμε κατευθειαν στο ψητο αλλα ειναι αρκετα ζεστη σε οτι κανει και δεν ενιωσα οτι καναμε μηχανικα το σεξ μαζι. Ελπιζω να βοηθησα με την περιγραφη μου, παντως θα περασετε καλα, ειμαι σιγουρος.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
lazarakos21 Avatarlazarakos21Μηνύματα: 325 Κριτικές: 61

Ιστορίες: 0

Το σκεφτομουν γιατι ειναι νεα στο Αξιολόγηση: 8.00 — 16/01/2022 - 18:59
Το σκεφτομουν γιατι ειναι νεα στο Αξιολόγηση: 8.00 — 16/01/2022 - 18:59
Το σκεφτομουν γιατι ειναι νεα στο γραφειο και δεν ειχε παει κανενας φιλος μαζι της για να ξερω, πηρα ομως την αποφαση να την δοκιμασω με το απο συζητηση με την τηλεφωνητρια. Ηρθε ντυμενη προσεγμενα με ρουχα που της αναδεικνυαν τις ομορφες καμπυλες της ενω απο προσωπο ειναι πανω απο το μετριο. Σωστη με την καθαριοτητα και γρηγορη με το ντους ενω στο κοινωνικο κομματι πολυ ευχαριστη. Στα προκαταρκτικα παιχτηκαν μερικα φιλια ωραια, βαθια με γλωσσα και με ενταση. Στο σεξ ειναι πολυ καλη απο το στοματικο που κανει με επαφη με τα ματια και εξαφανιση πουτσας μεσα στο λαρυγγι μεχρι στα στησιματα που ειναι εξπερ πραγματικη. Οι εναλλαγες στασεων ηταν συχνες και η καλυτερη στα τεσσερα με τον κωλο της να δειχνει την αιγλη του στο μεγιστο. Στον δευτερο γυρο εδειξε περισσοτερη διαθεση και πηρε πρωτοβουλιες. Απο πανω ειναι ασταματητη και ξερει να καβαλαει οπως λιγες. Στο διάλειμμα ηταν πολυ ωραια η συζητηση που καναμε και αν δεν μετρουσε αντιστροφα ο υπολειπομενος χρονος θα την συχνεχιζα οσο μας επερνε. Ηταν τελικα μια καλη επιλογη και αξιζει και δευτερο ραντεβου μαζι της
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
piperakis AvatarpiperakisΜηνύματα: 252 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

27 χρονων λεει και μπορει να Αξιολόγηση: 9.20 — 03/01/2022 - 20:46
27 χρονων λεει και μπορει να Αξιολόγηση: 9.20 — 03/01/2022 - 20:46
27 χρονων λεει και μπορει να ειναι και ενα δυο χρονια μεγαλυτερη, ιταλιδα, να κατι το διαφορετικο.... Μετριο υψος, αρκετα ομορφη ιδιαιτερα στο σωμα και ενισχυμενο με σιλικονη στηθος το οποιο εχει ανταποκρισημη ρώγα και καλη αισθηση. Ο κωλος πολυ ωραιος και απο καθαριοτητα και περιποιηση πολυ σωστη σε ολα τα σημεια του σωματος. Η πιπα καλη, βαθια με καλο σαλιωμα και καθολου δοντι. Το γλειφομουνι της αρεσε και το δαχτυλακι την εφτιαξε περισσοτερο. Στο γαμησι αποδιδει ακομα καλυτερα, στηνεται πολυ καλα με ιδιαιτερη ικανοτητα στα τεσσερα και δινει την απολυτη εντυπωση οτι το απολαμβάνει το σεξ σε καθε στιγμη. Επικοινωνιακα ειναι σε καλο επιπεδο και καλος χαρακτηρας, θελει να σε καυλωσει και στο μυαλο πριν κανει το οτιδηποτε στο σωμα. Σε συνολο μου αφησε πολυ καλη εντυπωση και την επιθυμια να την ξαναδω. Ιδιαιτερα καλα ηταν τα φιλια της στην αρχη, ενιωθα σαν να γνωριζόμασταν απο πριν. Στην ερωτηση αν θα την ξαναέβλεπα θα απαντουσα σιγουρα ναι, ηταν πολυ ωραια εμπειρια.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
katafygios AvatarkatafygiosΜηνύματα: 492 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

Πραγματικη πορνη... Απο χαρακτηρα της το εχει Αξιολόγηση: 7.80 — 25/12/2021 - 21:25
Πραγματικη πορνη... Απο χαρακτηρα της το εχει Αξιολόγηση: 7.80 — 25/12/2021 - 21:25
Πραγματικη πορνη... Απο χαρακτηρα της το εχει να ειναι προστυχη σαν να σε καλει για ζευγαρωμα. Μανια με το σεξ εχει μαλλον και το δειχνει χωρις συστολες στην δουλεια. Εμφανισιακα θα ελεγα μετρια σε μερικα σημεια, σιγουρα δεν ειναι μοντελο αλλα σε αλλα αξιζει πολυ οπως η κωλαρα και οι βυζαρες. Εμφανη η ευαισθησια τους κατα την διαρκεια του γλυψιματος αντι ομως να διαμαρτυρηθεί το ευχαριστιέται και τα κραταει λες και σε βυζαίνει. Η επικοινωνια της πολυ ωραια, σε περναει ομορφα απο την κουβεντα στα προκαταρκτικα και στο γαμησι. Στο τσιμπουκι φροντιζει να εχει και επαφη με τα ματια για να σε καυλωσει περισσοτερο. Θελει να την γαμας δυνατα, το λεει συνεχεια και ζητησε να ειναι απο πανω το οποιο δεχτηκα. Εδωσε πονο και στον πρωτο γυρο εχυσα σε αυτην την σταση. Στο δευτερο γυρο την γαμησα αποκλειστικα στα τεσσερα και τα βογγητα της εδειχνε οτι περναει καλα. Συνολικα ειναι μια κοπελα που αξιζει τα λεφτα και για την εμφανιση και για την συμμετοχή. Σε οσους το σκεφτονται ενα εχω να πω, θα περασετε σιγουρα καλα....
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
servietoros AvatarservietorosΜηνύματα: 159 Κριτικές: 32

Ιστορίες: 0

Επεσα σε φολα πριν απο μερικες Αξιολόγηση: 8.60 — 17/12/2021 - 20:03
Επεσα σε φολα πριν απο μερικες Αξιολόγηση: 8.60 — 17/12/2021 - 20:03
Επεσα σε φολα πριν απο μερικες μερες και ρωτησα φιλο για κοπελα σιγουρη. Ειχα τις επιφυλαξεις μου αλλα μου βγηκε πολυ καλη η Μαρια. Στο κοριτσι δεν εχει γινει απολυτως καμια επεξεργασια στις φωτογραφιες παρα μονο εχουν κρυψει το προσωπο. Ειναι αρκετα ομορφη και εκει αλλα απο σωμα υπερτερει σημαντικα. Απο ηλικια πανω κατω αυτη που δηλωνει, οχι σημαντικα μεγαλυτερη. Η αρχικη μας κουβεντα ηταν συντομη αλλα σπασαμε τον παγο δεν χασαμε καθολου χρονο. Ξερει μασαζ καλο και ετσι με χαλαρωσε στην αρχη συνδυαζοντας το με φιλακια που εγιναν βαθια με γλωσσα στην συνεχεια. Μου ειχε ηδη σηκωθει και επεσε χαμηλα για πιπα. Τσιμπουκαρα κανει οχι μαλακιες και δεν συγχαινεται τα αρχιδια. Το δωματιο ειχε μεγαλο καθρεφτη και κοιταζομασταν οπως το καναμε. Την έβλεπα να γουσταρει πραγματικα που την γαμουσα και ζητησε πιο δυνατο σπρωξημο. Εδωσα πονο και βογγουσε συνεχεια και δυνατα. Ο κωλος της ειναι οτι πιο ωραιο εχει πανω της. Μεγαλος και στρογγυλος με κωλοτρυπιδα σφιχτα κλειστη. Στο δευτερο γυρο μου εκανε ακομα πιο προστυχη πιπα, σαν να καταλαβε καλυτερα τι ηθελα και το αποτελεσμα πολυ καλο. Της εβαλα πιο δυσκολες στασεις και δεν παιζεται η γυναικα, οτι σου αρεσει το κανει ευκολα. Στο τελος εχυσα στο προσωπο της με μια δυο σταγονες να μπαινουν στο στομα χωρις να παραπονεθει. Πορνη πρωτης κλασης η Μαρια, μην την χασετε, μπορει να φυγει...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Alex_Born AvatarAlex_BornΜηνύματα: 194 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Η πρωτη εντυπωση με το που Αξιολόγηση: 9.00 — 09/12/2021 - 21:40
Η πρωτη εντυπωση με το που Αξιολόγηση: 9.00 — 09/12/2021 - 21:40
Η πρωτη εντυπωση με το που την ειδα ηταν πολυ καλη, μη υπαρκτη η διαφορα απο τις φωτογραφιες, η γυναικα ειναι ακριβος αυτο που βλεπετε. Ειχε κανει ελαφρυ μακιγιαζ και τα νυχια σε χερια και ποδια ηταν καλα φτιαγμενα. Δεν ειναι ψιλη αλλα με τα σχηματα που εχει δεν θα της πηγαινε περισσοτερο μποι. Ζεστη απο την αρχη προσπαθησε να με κερδισει απο το σοσιαλ της με ευγενεια και εξυπνο τροπο να σπασει τον παγο και γρηγορα καταληξαμε σε γλωσσοφιλα. Στο φιλια απανω καταλαβα οτι ειναι και καλη στο pse γιατι ηταν λιγο ζορικα και με πολυ κινηση της γλωσσας. Θελει το πανω χερι στο σεξ αλλα δεν σε εμποδιζει να δειξεις και εσυ τι γουσταρεις και προσαρμοζεται καλα στα γουστα και στις ορεξεις σου. Εκανε αρκετες εναλλαγες στασεων χωρις να κουραστει η να δειξει οτι ενοχλειτε. Εκανα μερικες ηπιες αγριαδες και τις καλοδεχτηκε ενω η ιδια οταν ηταν απο πανω με ξεσκισε μιλαμε πραγματικα. Ηταν πολυ δικαιη με τον χρονο μεχρι και το τελευταιο λεπτο του ραντεβου. Οι επισκεψεις στην τουαλετα ηταν βραχυχρονιες και σωστες με το μουνι της να ειναι πολυ καθαρο και καλο για γλειψιμο και τις δυο φορες. Εγω πιστευω οτι απο σωμα ειναι πολυ καλη, ιδιαιτερα ο κωλος της ειναι πολυ ωραιος και στο μεγεθος που πρεπει για να καυλωσεις. Νομιζω δεν δινει κωλο αλλα ειναι αληθινος πειρασμος. Τα βυζια ηταν ενισχυμενα με σιλικονη και το αποτελεσμα θα μπορουσε να ηταν καλυτερο απλα... Εμενα μου αφησε καλη εντυπωση το ραντεβου μαζι της, και θα πηγαινα ξανα αν την αφησουν βεβαια στο ντριμ γιατι τις νεες κοπελες δεν τις κρατανε και πολυ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Batsilas AvatarBatsilasΜηνύματα: 236 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Ειναι αυτο που βλεπεις, δεν εχουν Αξιολόγηση: 8.40 — 27/11/2021 - 12:14
Ειναι αυτο που βλεπεις, δεν εχουν Αξιολόγηση: 8.40 — 27/11/2021 - 12:14
Ειναι αυτο που βλεπεις, δεν εχουν φτιαξει καθολου τις φωτογραφιες και η κοπελα δεν εχει αλλαξει σαν εμφανιση. Εχω αδυναμια στις Ιταλιδες και γιαυτο μολις την ειδα πηρα το γραφειο και εκλεισα το ραντεβου. Ηρθε ντυμενη αρκετα απλα αλλα ηταν το μονο μειων. Ηταν επικοινωνιακη και καλοδιαθετη. Με δυο τρεις κουβεντες καταληξαμε σε φασωμα διαρκειας. Δεν κολαει πουθενα, δινεται ολοκληρη. Πολυ καλο ηταν επισεις το σεξ μαζι της. Λατρευει την ψωλη και την τιμα και στο στομα και στο μουνι. Καναμε απιστευτο καρεκλατο και στον δευτερο γυρο ισαπνικο. Στο πισωκολλητο ειναι πολυ δυνατη επισεις και αντεχει καλο, γερο γαμησι. Ο δευτερος γυρος τελειωσε με ταυτοχρονο οργασμο και απο τους δυο μας. Πεσαμε ενα δεκαλεπτο στο κρεβατι και μιλουσαμε. Περασα πολυ ομορφα μαζι της και νομιζω πως αρεσα και σε εκεινη. Την προτεινω για μια φορα το λιγοτερο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks