Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    AnteToPoulo AvatarAnteToPouloΜηνύματα: 340 Κριτικές: 57

    Ιστορίες: 0

    Λιγάκι πεσμένη η κολάρα της αλλά Αξιολόγηση: 6.80 — 22/04/2021 - 20:27
    Λιγάκι πεσμένη η κολάρα της αλλά Αξιολόγηση: 6.80 — 22/04/2021 - 20:27
    Λιγάκι πεσμένη η κολάρα της αλλά και η διάθεσή της αρχικά... Μέτρια από εμφάνιση και στολισμένο το σώμα της με μεγάλο τατουάζ. Στο σόσιαλ αρκετά καλή όπου και τελικά ανέβηκε και η διάθεση της. Εντάξει μερικές φορές πρέπει να προσπαθεί και ο πελάτης, άλλωστε η γυναίκα άνθρωπος είναι και μπορεί να έχει και δικά της προβλήματα. Το μαλλί της δεν το είχε φτιάξει καλά και είναι λάθος πιστεύω γιατί παίζει μεγάλο ρόλο στην εμφάνιση. Στο παιχνίδι τα πήγαμε καλά με τσιμπούκι υψηλού επιπέδου και στήσιμο καλό. Δεν χρειάζεται να πω πολλά γιατί θα σας κουράσω. Το μουνί της καλό και με λίγο τζελ για να μπει πιο εύκολα... Την γάμησα ακούραστος για ένα εικοσάλεπτό περίπου και την έχυσα στα βυζιά! Αν και το ευχαριστήθηκα στο τέλος ήθελα απλά να την χύσω και να φύγω...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    karadion83 Avatarkaradion83Μηνύματα: 105 Κριτικές: 9

    Ιστορίες: 0

    Με αφορμή τα γενέθλια μου αποφάσισα Αξιολόγηση: 8.60 — 22/12/2019 - 19:37
    Με αφορμή τα γενέθλια μου αποφάσισα Αξιολόγηση: 8.60 — 22/12/2019 - 19:37
    Με αφορμή τα γενέθλια μου αποφάσισα να κάνω δώρο στον εαυτό μου μία ώρα με τη Λυδία. Πρώτη φορά μαζί της αλλά την επέλεξα γιατί μου άρεσε στις φωτογραφίες. Στην πραγματικότητα είναι ακόμα καλύτερη από ότι είναι στις φωτογραφίες και από πρόσωπο είναι ανάλογης ομορφιάς. Μετά από λίγη κουβέντα για να γνωριστούμε και να σπάσει ο πάγος αρχίσαμε να φασωνόμαστε. Με το δάχτυλο άρχισα να παίζω λίγο με το μουνί της το οποίο άρχισε να βγάζει υγρά. Μου άρχισε μια πολύ ωραία πίπα κατά την οποία κάθισα ξαπλωμένος και την απόλαυσα. Ήταν το απόλυτο ηρεμιστικό που χρειαζόμουν. Ύστερα με πολύ ευχαρίστηση της προσέφερα και εγώ ένα πολύ ωραίο γλειφομούνι το οποίο και εκείνη ευχαριστήθηκε. Αρχίσαμε το πήδημα αργά στη αρχή και με πολύ περισσότερο πάθος αργότερα. Με πολλές πρωτοβουλίες εκ μέρους της αλλάζαμε στάσεις συνέχεια ενώ εκείνη φώναζε σα λυσσασμένη και τελικά έχυσα γαμώντας την πισωκολλητό. Κάναμε και οι δύο μας ένα μπανάκι και μετά ξαπλωμένοι στο κρεβάτι αρχίσαμε να μιλάμε. Μετά από λίγο συνειδητοποίησα ότι σε λίγο ο χρόνος μας τελείωνε. Τι κάνουμε της λέω και κατ' ευθείαν άρχισε να μου παίρνει πίπα. Αυτή τη φορά το είχε πάρει απόφαση να με τελειώσει με την πίπα και γι' αυτό έβαλε τα δυνατά της. Πραγματικά σπέσιαλ το τσιμπούκι της, με βαθύ λαρύγγι, σάλιωμα και με τη γλώσσα της να κινείτε σαν φίδι με πολύ γλείψιμο στο καυλί. Κατάφερε μέσα σε μερικά λεπτά να με κάνει να χύσω... Σίγουρα είχαμε πολλά παραπάνω να κάνουμε και οπωσδήποτε θα ξανακλείσω ραντεβού μαζί της. Δεν μου φτάσανε αυτά που πήρα και μου έδειξε ότι έχει πολλά να προσφέρει ακόμα. Καλή συνέχεια σε όλους!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks