Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Zeta  (Adult Club)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 55

    Κριτικές Χρηστών

    P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    εξαργυρωσα το δωρο μου με την Αξιολόγηση: 8.20 — 31/10/2021 - 21:09
    εξαργυρωσα το δωρο μου με την Αξιολόγηση: 8.20 — 31/10/2021 - 21:09
    εξαργυρωσα το δωρο μου με την ζετα ηταν και αλλες διαθεσιμες αλλα στο στυλ που προτιμω η τηλ μου προτεινε την ζετα δεν υπαρχει στο σαιτ θα την βαλουν φωτογραφιες συντομα μου ειπαν ηταν λιγο ρισκο καθως δεν ειχα δει ουτε φωτογραφιες ουτε εγραφε καπου για υπηρεσιες σε γενικες γραμμες οπως μου τα ειπε η τηλ ηταν αδυνατη κοπελα μικροκαμωμενη κανονικο στηθος προσωπο γλυκο με ωραια ματια τα μαλλια ειναι κοντα καρε αυτο αλλους τους φτιαχνει αλλους τους χαλαει εγω περιμενα μολδαβη και νομιζα ηρθε ελληνιδα ετσι μου συστηθηκε και αυτη ισως εχει γενηθει εδω γι αυτο πολυ καλα ελληνικα δυσκολα το καταλαβαινεις καλες υπηρεσιες παιρνει κ καποιες πρωτοβουλιες συμμετεχει αρκετα χωρις τζελ κλπ δεν κανει cim μου ειπε ουτε σαν εχτρα αναλ η η τηλ μου ειπε κανει, την ιδια δεν την ρωτησα δεν με ενδιεφερε ευγενικη χαμογελστη και με χιουμορ ζητησα να επεκτεινουμε το ραντεβου αλλα ειχε κλεισμενο μετα οποτε εδωσα εχτρα 20ε για 2η φορα αυτο για μενα ειναι αρνητικο για αλλους που θελουν μια φορα στην ωρα θετικο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks