Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Mila  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 46

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Μίλα μίλα μου για Μίλα Λοιπόν Αξιολόγηση: 8.20 — 09/04/2022 - 12:58
    Μίλα μίλα μου για Μίλα Λοιπόν Αξιολόγηση: 8.20 — 09/04/2022 - 12:58
    Μίλα μίλα μου για Μίλα Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές σήμερα μετά από πολλά άκυρα για αυτές που θα ήθελα πραγματικά από τους αγγέλους κατέληξα στην Μίλα παίρνοντας υπόψιν τις προηγούμενες κριτικές, έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου ξενοδοχείο φτάνοντας αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ με το που χτυπάει την πόρτα ανοίγοντας βλέπω ένα σικάτο λεπτοκαμωμένο ξανθό Ρωσιδάκι πάνω σε κάτι γόβες με ένα αέρινο καλοκαιρινό φορεματάκι κατευθείαν φιλί βαθύ με γλώσσα και αρχίζω να την γδύνω για να δω το εσωτερικό περιεχόμενο, σώμα αρκετά κάλο γυμνασμένο από του χορούς στις κολόνες όπως μου αναφέρθηκε, Βυζί Β Φυσικό με ελαφριά χαλάρωση όχι κάτι άσχημο όπως αναφέρουν οι προηγούμενοι έχω δει και χειρότερα σε μικρότερες ηλικίες από την Μίλα τέλος πάντων την ρίχνω στο πορνό κρέβατο και την αρχίζω στο γλύψιμο από πάνω μέχρι κάτω στο οποίο αρχίζει να ανταποκρίνεται και αυτή από την μεριά της μια βαθιά λαρυγγική πίπα όπου τον πίεζε όσο πιο μέσα τον μητσάρα από μονή της αφήνοντας τα χεριά μου ελεύθερα καρφώνω τον σκούφο και την αρχίζω σε ένα ερωτικό αισθησιακό σεξ ούτε η γκόμενα μου να ήταν με τα πρώτα βόλια να σκάνε και κάπως έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος. ολιγόλεπτο διαλείμματα κι και από τους δυο μας και κατευθείαν στον δεύτερο γύρο βρίσκοντας με μπρούμυτα για ένα μασάζ κι με το χέρι μου να ειναι συνεχώς καρφωμένο στο ωραίο σε υφή και εμφάνιση κατακόκκινο μουνί της, την γυρίζω ανάσκελα αρχίζοντας την σε ένα υπέροχο γλύφω μού νι ξετρελαίνοντας την στην καύλα με αποτέλεσμα να χύσει, αρχίζοντας να μου αρέσουν η εκφράσεις ο μητσαρας άρχισε να παιρνει την ανιούσα και αυτή να τον περιποιείται καταλλήλως με βαθιά λαρυγγικά μακροβούτια χωρίς να αντέχω άλλο σκουφώνω τον μητσάρα αρχίζοντας την στις καμασουτριανές στάσεις δίνοντας την λήξη και του δεύτερου γύρου. Μ πανάκι και από του δυο μας και επειδή είχε μείνει αρκετός χρόνο είχαμε αράξει στο κρεβάτι να χαμουρευόμαστε σαν ερωτευμένα πιτσουνάκια. Τέλος η γκόμενα ειναι αρκετά καλή πέρασα πολύ ωραία μαζί της σαν να ήταν η γκόμενα μου στην κυριολεξία συστήνεται για λάτρεις των petite και όχι μόνο ηλικιακά ειναι αυτό που αναφέρεται μεταξύ 26-30 όχι παραπάνω γενικά δεν θα είχα πρόβλημα να την ξαναδώ αλλά έχω μια έφεση στα πιο τσουποτά πι πινάκια αυτά φίλοι μου συναγωνιστές ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλος σας βράδυ.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5562 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    παλαιοτερη κριτικη Κρουση μετα τα μεσανυχτα Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 19:29
    παλαιοτερη κριτικη Κρουση μετα τα μεσανυχτα Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 19:29
    παλαιοτερη κριτικη Κρουση μετα τα μεσανυχτα της τριτης στο γραφειο ρωτωντας ποια κοριτσια ειναι διαθεσιμα στα γουστα που εχω,απαντηση σαντυ & μιλα. διλημμα,επιλεγω μιλα. το μωρο εσκασε στις 3 με ντυσιμο & βλεμμα που στη χωρα μας το συναντας στις γκομενες που ειναι ηλικιακα μεταξυ ασκουμενης δικηγορου & δικηγορου που αρχιζει τωρα τη δουλεια,απο αυτες που τις βλεπουμε ολοι στο δρομο με τα τα τακουνια τη στενη τη φουστα & το πουκαμισο απο πανω & φαντασιωνομαστε οτι τις πηδαμε. με χαιρεταει με χειραψια & συστηνεται & αρχιζει να γδυνεται,πολυ ωραιο προσωπο-νταξει δεν ειναι η πιο ωραια γυναικα που εχω δει,αλλα μια χαρα,χαιρεσαι να το χαζευεις... βυζακια μικρα με ρογα που ανταποκρινεται μπαμ με λιγο γλεψιμο,κορμακι αδυνατο & κωλαρακι μικρουλι που χαιρεσαι να το χουφτωνεις. ξαπλωνουμε στο κρεβατι ερχεται απο πανω μου & με αρχιζει στα γλωσσοφιλα & ταυτοχρονα με αγκαλιαζει & με χαιδευει πολυ ομορφα & φυσικα ανταποδιδω,χαιδευω,χουφτωνω,πιπιλαω τα βυζακια της,αρχιζω να παιζω με το μουνακι της πανω απο το βρακακι,στη συνεχεια βγαζει το βρακακι,παιζω το μουνακι της,υγραινεται ομορφα,κατεβαινω να του ριξω μια ματια-πολυ ομορφο μουνακι-παιρνω μια πρωτη γευση & τη γυριζω στο 69,οπου κουμπωνει πολυ ωραια το μουνακι της στο στομα μου & αρχιζω γλειψιμο & γουσταρει πολυ οταν της βαζω βαθια τη γλωσσα. με γλειφει & εκεινη πολυ ικανοποιητικα & τη σταματαω μετα απο λιγο,για να μην με τελειωσει-εχουμε να γαμησουμε κιολας-& συνεχιζω γλειψιμο με το 69 που ειμασταν & μετα την ξαπλωνω & συνεχιζω γλειψιμο βαθυ & κλειτοριδα με εκεινη να εχει καυλωσει κουνωντας τη λεκανη της οπως της αρεσε & με ρυθμο & στο τελος φανηκε να τελειωσε. γλειφω λιγο ακομα & μετα σηκωνομαι ορθιος για να μου τον κανει & αλλο πετρα με το στοματακι της,ασχοληθηκε & με τα αρχιδακια αρκετα & της ζηταω να μου περασει προφυλακτικο που το πραττει με το στοματακι της μια χαρα. με ρωταει σε τι σταση θελω,"ντουγκι" με ρωταει?,εκει την αγκαλιαζω οπως ειμαστε αντικριστα & την αρχιζω παλι στα γλωσσοφιλα ,γραπωνοντας & το εφηβικο κωλαρακι της & κοιτωντας την στα πανεμορφα ματια της & την ξαπλωνω ανασκελα,ανοιγει τερμα τα ποδια της & μπαινω μεσα στον παραδεισο,συνεχιζοντας με γλωσσοφιλα,φιλια σε ολο το προσωπο της & γλειψιμο στα αυτια της που νομιζω οτι το γουσταρει πολυ. αφου ευχαριστηθηκα το γαμησι,τελειωσα μεσα της με αυτην να με εχει αγκαλια & εγω να εχω μεινει εκει μεχρι να ηρεμησει ο μικρος.βγαινω μετα μου βγαζει το προφυλακτικο,μενανε γυρω στα 10 λεπτα & ερχεται διπλα μου με αγκαλιαζει & συνεχιζει να με χαιδευει & να μου δινει γλωσσοφιλα.φουλ περιποιηση μεχρι το τελευταιο λεπτο-μεχρι να σημανει τη ληξη το κινητο της. συμπερασματικα το κοριτσι νομιζω ειναι παρα πολυ καλη περιπτωση,οκ δεν ειναι στα τοπ μουνια που εχω γαμησει,παροτι ειναι μουναρα εννοειται,αλλα ειναι σιγουρα στις τοπ περιποιησεις που εχω απολαυσει & πραγματικα τα δουλευει στο επακρο τα ευρω της,ειναι εκει για να ικανοποιησει τον πελατη & να περασει καλα χωρις μα & μου. μου ειπε της αρεσουμε πολυ οι Ελληνες & ειναι & αυτη ευχαριστημενη απο τη διαμονη της εδω.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks