Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lina  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 44

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

Ιστορίες: 0

Ο Κόκκινος Οκτώβρης Λοιπόν αποφάσισα να πάρω Αξιολόγηση: 10.00 — 05/03/2022 - 20:59
Ο Κόκκινος Οκτώβρης Λοιπόν αποφάσισα να πάρω Αξιολόγηση: 10.00 — 05/03/2022 - 20:59
Ο Κόκκινος Οκτώβρης Λοιπόν αποφάσισα να πάρω την Λίνα επειδή έχουν γραφτεί τα καλύτερα για αυτή την κοπέλα επίσης και μετά από επίμονη προτροπή τις Νικόλ να την δοκιμάσω. Έτσι κλείσαμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο ξενοδοχείο αυτός στην υποδοχή θα έχει πάθει μουν ο πλάκα από τα τόσες κοπέλες που περνάνε από μπροστά του μα καλά θα λέει από μέσα του τι γίνεται με αυτόν έχει ξεπατωθεί στο γαμήσει αλλά ξέχασα είναι συνηθισμένοι αφου βλέπουν τα ματάκια τους όλων των ειδών. Πριν καλά καλά να φτάσω στην είσοδο είχε ήδη στο χέρι το πόρνο δωματιάκι μου ρε τον μπαγάσα όλο τα καλύτερα μου δίνει πως με ξέρει, ανεβαίνω και αρχίζω να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ. Δεν περίμενα και πολύ στο δωμάτιο και χτυπάει η πόρτα μελωδικά λέω αυτή ειναι έφτασε καθώς την ανοίγω αντικρίζω ένα ψηλό όμορφο κατάξανθο πλάσμα μες στα κόκκινα από πάνω ως κάτω τι μουνί ειναι αυτό που έσκασε. Ο κόκκινος Οκτώβρης Προσκύνημα παρουσιάστηκε μπροστά μου σαν χάρμα οφθαλμού, την βουτάω στα γλωσσά φίλα με μανία ανταποκρινόμενη επίσης, παράλληλα αρχισα να την γδύνω όπου μέσα από το φορεματάκι φανερώθηκε ένα ασπρουλιάρικο καμπυλωτό σώμα για πολλά γαμήσια Ναι!Ναι! φορώντας μαύρες ζαρτιέρες, Βυζί θεϊκό 2++ αφράτα, μαλάκα και καλοστεκούμενα στην θέση τους σαν βουνοκορφές να με κοιτάνε και εγώ να τα πιπιλίζω με μανία , άκρα λεπτά περιποιημένο στην τρίχα. Τι ρίχνω στο πόρνο κρεβάτι αρχίζοντας με στάση 69 το μουνόχειλα της δεν τα χόρταινα να τα γλύφω και να τα σαλιώνω Χείλη σφραγισμένα αρπάζοντας τον μητσάρα σε κάτι βαθιά λαρυγγικά χωρίς ανάσα μέχρι πνιξίματος μέχρι και τα μπαλάκια μου είχαν αρχίσει να θέλουν να μπουν και αυτά μέσα στο στοματάκι της. Την βάζω καθιστή στον καθρέφτη για να απολαύσω αυτό το θέαμα με την τουρλωτή κωλαρά της να διψάει μανιωδώς για πούτσα ρουφηχτή τον έπαιρνε όλο μέσα τον εξολόθρευε σαν τον κόκκινο στρατό να τα σαρώνει όλα στο πέρασμα του μην αντέχοντας σκουφώνω τον μητσαρα αρχίζοντας τις ιππασίες και τις αναβάσεις για μια ακόμη φορά δίνοντας τίτλους τέλους. Μ πανάκι από τους δυο μας και σύντομη κουβεντούλα ειναι γλύπτρια και περιμένει να τελειώσει μια σχολή και να πάει στο Λονδίνο να δουλέψει μιας και ο covid την έβγαλε στο κλαρί για να βγάλει κάποια χρήματα, ενταξει την δικιά μου την γλυπτική την εξάσκησα όλη πάνω της σμίλευα όλο το κορμάκι τις σπιθαμή προς σπιθαμή σε μια φάση μου είπε ότι έχει φτιάξει ένα αγόρι που τις άρεσε πολύ στο σχολείο όταν ήταν μικρή και κάθε φορά τον φιλάει συνεχεία καλά λέω δεν πάμε καλά και την ξανά βουτάω στο στα φιλιά πριν αρχίσει φλυαρεί κι άλλο. Στον δεύτερο γύρο την αρχισα σε ένα μουν ο γλύψιμο κατεβάζοντας υγρά σαν πλημμύρες και αυτή από την ηδονή αρπάζει τον μητσαρα και τον πλακώνει σε μια πίπα που δεν έχω ξανανιώσει στην ζωή μου επί ένα πεντάλεπτο ροφούσε σάλιωνε με μανία χωρίς να παιρνει ανάσες για τόσο πολύ είχε βαλθεί να τον σηκώσει για να την γαμήσω, σκουφώνω ξανά τον μητσαρα και την αρχίζω σε ένα πίσω κολλητό με μανία και γρήγορους ρυθμούς σαν κομπρεσέρ στο τέρμα γκάζι μέχρι που έγινε το μοιραίο και ήρθα για δεύτερη φορά, χρηματική απολαβή την οποία κέρδισε αντάξια δώσαμε ξανά ραντεβού για την επόμενη φορά άμα μας βγάλει ο δρόμος. Επί της ουσίας η γκόμενα ειναι μουν άρα, ψιλή, ξανθιά πράσινο μα τα με λίγα λόγια Κόκκινος Οκτώβρης στην κυριολεξία αν δεν είχα ακούσει την Νικόλ δεν θα βρισκόμουνα στην ευχάριστη θέση τώρα να γράψω αυτή την κριτική την οποία αφιερώνω σε αυτό το πλάσμα το ερωτεύτηκα με χίλια ΈρωταςΈρωταςΈρωτας τώρα πάμε για άλλα, συστήνεται ανεπιφύλακτα σε gfe, βυζο λάγνους και αγαπησιάρηδες ???? αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας καλό σας βράδυ.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5562 Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

παλαιοτερη κριτικη στελνω μηνυμα κατα τη Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 19:23
παλαιοτερη κριτικη στελνω μηνυμα κατα τη Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 19:23
παλαιοτερη κριτικη στελνω μηνυμα κατα τη μια το βραδυ & ρωταω ποια κοπελα ειναι διαθεσιμη στα γουστα μου,μου λενε λινα ,αλλα στις 4 μπορει να ερθει,μα καλα ρε πουστη μου,νομιζα οτι ειμαι ο μοναδικος βλαμμενος που παω να γαμησω τετοια ωρα ξημερωματα καθημερινης,τι γινεται ποια να πουμε?παω μετα στο ξενοδοχειο ουτε εκει ειχε καποιο απο τα συνηθισμενα μου δωματια,ημαρτον δηλαδη!!!! για να επανελθω στην επικοινωνια με το γραφειο,μιας & δεν ειχε γραφτει ακομα κριτικη για το κοριτσι,τους ρωταω εχει καλες κριτικες?μηπως ειναι τσουπωτη,γιατι σε καποιες φωτογραφιες μου φανηκε λιγο γεματη?θα αποδωσει τοσο αργα που θα ειμαι το τελευταιο της ραντεβου ή θα ειναι λιωμα?μου λενε θα περασεις παρα πολυ καλα,οκ λεω,παω ξενοδοχειο,οταν μου λεει ο ρεσεψιονιστ οτι δεν ειναι διαθεσιμα τα δωματια που παιρνω συνηθως με ζωνουν τα φιδια ο,τι θα φαω ηττα,γιατι ειμαι & λιγο προληπτικος στις 4 χτυπαει ελαφρα την πορτα ,ανοιγω & βλεπω το Κοριτσι,ψηλη ,μακρια ισια ξανθα μαλλια & ενα απιστευτο πολυ ζεστο χαμογελο,πραγματικα με κερδισε αμεσως,γυναικαρα με τα ολα της!μου συστηνεται & κανουμε χειραψια-δεν ξερω γιατι ενοχλουνται απο αυτο αρκετοι συμπαικτες εδω μεσα,εμενα μου φαινεται φυσιολογικο οταν γνωριζεις καποιον πρωτη φορα να τον χαιρετας ετσι.φορουσε ενα ταγιερ-ετσι νομιζω λεγεται-εφαρμοστη φουστα & απο πανω ενα ρουχο με κουμπια κατι μεταξυ πουκαμισο -σακακι,καπως λεγεται... Με κοιταζει σαν να περιμενει να δει αν την εγκρινω-εγω με την πετσετα & τον πουτσο καγκελο & με ρωταει να γδυθω? οχι της λεω μεινε ντυμενη & σκασαμε στα γελια-εδω να σημειωσω οτι κατεχει σε πολυ καλο βαθμο τα αγγλικα & εχει πολυ καλη αισθηση του χιουμορ! βγαζει τα ρουχα & μενει με τα εσωρουχα-φορουσε & ζαρτιερες-& μου λεει μπορω να σε φιλησω?& αρχιζουμε να φιλιομαστε στο ορθιο με βαθια γλωσσοφιλα για αρκετη ωρα,μετα ξαπλαρω & βγαζει τα εσωρουχα,φανταστικα βυζια μιλαμε μεγεθος c θα ελεγα,αφου ολες οι αλλες με τα μικρα βυζακια δηλωνουν β,αυτη σιγουρα ειναι c,που στεκονται φανταστικα & χαιρεσαι να τα πιανεις. Ο κωλος κωλαρα που αρμοζει σε μια γυναικα αυτου του μεγεθους με μεγαλα κωλομερια να χαιρεσαι να πιανεις,τι να πρωτοπιασεις δηλαδη?η κοπελα ειναι πραγματικα στα κιλα που πρεπει να ειναι μια τοσο ψηλη γυναικα,χωρις περιττα κιλα που πραγματικα χαιρεσαι να την εχεις στο κρεβατι σου!ξαπλωνει πανω μου κ αρχιζουμε γλωσσοφιλα & εγω πιανω βυζια κωλους & μετα αρχιζω να παιζω με το μουνακι της & αυτη με τον πουτσο μου,δαχτυλο δεν βαζω γιατι φοβαμαι μη με μαλωσει & χαλασει το ομορφο κλιμα,αλλα εκει που φιλιομαστε & μου τον παιζει,αφηνει για λιγο τον πουτσο μου κ μου πιανει το χερι κ μου υποδεικνυει με τον τροπο της να βαλω το δαχτυλο μου βαθια μεσα της & αρχιζει να ψιλοβαριανασαινει,ε εκει ενταξει,με εστειλε στα ουρανια η γκομενα μιλαμε! μετα αρχιζει λιγο πιπα & τη γυριζω στο 69 οπου κουναγε το μουνι της πανω μου για να το ευχαριστηθει & συνεχισε την πιπα χωρις χρηση χεριων,μετα την ξαπλωνω & επιδιδομαι στο γλυφομουνι & καραγουσταρω & αυτη μου χαιδευει τα μαλλια & καποια στιγμη που εχει καυλωσει αγρια μου πιανει το κεφαλι σφιχτα & αρχιζει να τριβει τη μουναρα της στη γλωσσα μου μεχρι που τελειωσε & εχυσε,εγω απτοητος συνεχισα να τη γλειφω για κανα δεκαλεπτο ακομα & το μωρο χαμογελαστο ειχε ανοιξει τις ποδαρες της για να με βοηθησει να γλειψω οσο πιο ανετα μπορω,νταξει τι να πω η γκομενα ηταν εκει για να ευχαριστηθω εγω,διαβαζα χθες την κριτικη του συναγωνιστη για τη λερα & θυμηθηκα τη δικια μου κακια εμπειρια μαζι της που η λινα ειναι 3 φορες πιο ομορφη γυναικα απο αυτην & ηταν μεσα στη γλυκα,χαμογελα για να περασω πραγματικα καλα,οχι απλως για να γαμησω μια ωραια γκομενα. μιας & ανεφερα το γαμησι καποια στιγμη αφου χορτασα γλειψιμο μου φοραει προφυλακτικο & αρχιζω να την παιρνω ιεραποστολικα & να της δινω γλωσσοφιλα,καπου εκει σκεφτομαι οτι με τετοια κωλαρα δεν ειναι δυνατον να μην την παρω & στα τεσσερα,τη γυριζω στα τεσσερα & παραλληλα γραπωνω τις βυζαρες της,μετα ξανα ιεραποστολικο-γλωσσοφιλα φουλ & μετα απο λιγο τελειωσα λουτσα στον ιδρωτα! ειχε μεινει λιγος χρονος οπου μονη της μου ειπε διαφορα για τη ζωη της,σπουδαζει γλυπτικη-αυτο για οσους λενε οτι ολες λενε τα ιδια,οριστε η κοπελα ειπε & κατι πρωτοτυπο & απο τις περιγραφες που εκανε πανω στην τεχνη της μου φανηκε πως λεει την αληθεια & εχει ερθει για 2 εβδομαδες Θεου θελοντος για να μαζεψει λεφτα να συνεχισει τις σπουδες της για ενα διαστημα στο Λονδινο,στους γονεις της εχει πει οτι εχει ερθει για διακοπες. δεν τη ρωτησα αν εχει ξανακανει εσκορτινγκ παλιοτερα,αλλα απο την οποια εμπειρια εχω ,ισως & να μην εχει ξανακανει,στα 27 της χρονια που μαλλον καπου εκει ειναι,παντως την τεχνη του σεξ την κατεχει αριστα στο gfe στυλ,στο pse δεν ξερω τι κανει,δεν ειμαι αυτου του στυλ. τωρα επειδη καποιοι μπορει να γκρινιαξετε που της βαζω 10 σε ολα θα εξηξησω αναλυτικα για το φοβο των Ιουδαιων,π.χ. στο προσωπο μπορει καποιος να πει κλασσικη ρωσοφατσα στρογγυλοπροσωπη,ε ενταξει ρε μαγκες τι να κανουμε δηλαδη που εχει κλασσικο συνηθισμενο προσωπο,τη βλεπεις & ειναι πανεμορφη & συνεχεια με το χαμογελο στα χειλη!!!!!δηλαδη γιατι να της βαλω λιγοτερο? σωμα ασπρο δερμα-βυζαρες-κωλαρα-μουναρα & 2 μετρα γυναικα,σιγουρα υπαρχουν & καλυτερες αυτο γιατι να σημαινει οτι δεν πρεπει να της βαλω 10,αφου με ικανοποιησε απολυτα! για τη συμπεριφορα & διαθεση στο σεξ νομιζω η περιγραφη μου δεν σηκωνει αμφιβολια για το βαθμο της!!!!στην επικοινωνια ταπαμε! στην ερωτηση αν θα την ξανασυναντουσα,απανταω θα την παντρευομουν!!!,αν ποτε βγουν ρομποτ γυναικες,ετσι θα ηθελα να ειναι-Χαμογελαστες συνεχεια ! αυτα ,με επιασε πολυλογια παλι,αλλα την εχω φρεσκια την εμπειρια & τη ζω ακομα στο μυαλο μου,γυναικαρα & πραγματικα ενα πολυ καλο παιδι,αυτο μου εβγαλε,παρακαλω να ειστε καλοι μαζι της,για να παραμεινει χαμογελαστη!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks