Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Naya  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Russian XXX History Αξιολόγηση: 8.67 — 31/10/2022 - 23:36
    Russian XXX History Αξιολόγηση: 8.67 — 31/10/2022 - 23:36

    --Naya μια οπτασία στα μάτια μου????, κατευθείαν μήνυμα στους αγγέλους να κλείσουμε το ραντεβουδάκι μας στο αγαπημένο μου πόρνο κατώφλι.
    --Φτάνω παρφουμαρίζομαι και αναμένω την άφιξη της απέξω από την πόρτα μου. Χτυπάει η πόρτα με το που την ανοίγω αντικρίζω ένα ξανθό μπαμπατσικο Πιπίνι με στρουμπουλά μαγουλάκια με ασιατικά χαρακτηριστικά εμφανείς κιλά παραπανίσια από τις φωτός ίσως καμία 10 τώρα να πω και εγώ την αλήθεια πριν τρία χρόνια ίσως να ήταν η αναμενομένη αλλά από πρώτη τωρινή εικόνα είναι σαφώς αλλιώτικη όχι άλλη από τι είπε κάποιο πουλάκι. Ντυμένη με ένα λεοπάρδαλε κολάν, μπλούζα κολλητή με σχισμή στην μέση προσδίδοντας τις μεγαλοπρεπές βυζάρες τις. Με το που μπαίνει φιλί στα χείλη μου και φωνούλα γλυκανάλατη την πάω στα ενδοτέρα με φιλιά μπόλικα???? μου αναφωνεί Αθηναίος βέρος τις λέω εσύ από τα βάθη τις Ρωσίας από καζάκα μεριά και αρχίζω να την γδύνω μέχρι που μπουρδουκλώθηκε το σουτιέν με το στριγκ της πως το καταφέραμε αυτό πρώτη φορά μου συμβαίνει????. Με το που γδύθηκε μου φανερώθηκε ένα σώμα μπαμπατσικο σφιχτό σαν πέτρα το σώζει το νεαρό τις ηλικία της, ωραίες βυζαρες 2+ στητές και άκρως απολαυστικές και άκρα περιποιημένα μόνο πάνω.
    --Την πετάω στο κρεβάτι του έρωτα και της ηδονης αρχίζω να την πασπατεύω να την χουφτώνω και να την γλύφω???? σε όλο τις το κορμί μέχρι που έφτασα στο επίμαχο σημείο με χαίτη στην μέση ????εκεί απογειώθηκε άρχισε να φωνάζει γλυκά και ηδονιζόταν καθώς την έγλυφα και την δαχτύλιαζα ???? εντόνως τα υγρά έκαναν την εμφάνιση τους εντωμεταξύ ο μητσάρας κάγκελο????. Γυρνάω???? για να τον γνωρίσει καλυτέρα τις τον έβαλα όλον μέσα στο στόμα με τα στρουμπουλά μαγουλάκια της να έχουν φουσκώσει κι άλλο ενώ εγώ έγλυφα το μουνάκι της καθώς κρατούσα τα πόδια της πίσω από τα χέρια μου και όρθια σαν τις τσόντες. Εν συνεχεία την γονάτισα στο πάτωμα εκεί ξέφυγε το πράγμα να τον παίρνει όλον μέσα ????ζουλώντας το κεφάλι της καθ’ όλη την ώρα για ατέλειωτες λαρυγγικές σαν τρελή δίχως αύριο γούσταρε πούτσα το πιπίνι. Που να αντέξω σκουφί???? την βάζω στα μπούτια μου να καθίσει δεν ήθελε και πολύ το πράγμα μετά στήσιμο στον καθρεφτη να την σφυροκοπάω ????????????και να ρίχνω σκαμπίλια στα πληθωρικά σφιχτά κωλομέρια???? της βγάζοντας κραυγές απόγνωσης εκεί που την έχω στο καθρέφτη με τον πούτσο μεσα της την πετάω στο κρεβάτι την καβαλώ αρχίζοντας το ροντέο μέχρι που ήρθα????. Με κοιτάζει απορημένη είσαι οκ τις λέω πιο ποτέ από άλλη φορά λαχανιασμένη και οι δυο μας????.
    --Φεύγει για ντους, γυρίζοντας άρχισε να μου εξιστορεί την ιστορία τις ζωή της είναι δασκάλα ιστορίας και είπε να μου κάνει μαθήματα Rusian XXX History????. Αρπαζόμαστε σε κάτι ξεγυρισμένα γλωσσοφιλα ενώ εγώ είχα αρχίσει την κάθοδο για την μουνα της το περιποιήθηκα μέχρι που σπαρτάραγε εκεί που την είχα με γυρίζει και με πλάκωσε σε κάτι ξεγυρισμένα λαρυγγικά ????ΩΩΩΩΩ να σου Γαμήσω είχα αρχίσει να ξεκλειδώνω τα ιστορικά γεγονότα σκουφί???? και τι μου λέει έλα εσύ από πάνω μου θέλω να σε βλέπω να με γαμάς δεν έχασα την ευκαιρία και είχα ήδη μπει μέσα της σφυροκοπώντας???????????? την μέχρι που με μάγκωσε με τα χέρια της κάνοντας μου κέφαλο κλείδωμα μέχρι που έχυσα πάνω της. Σηκώθηκε πήγε για ντουζάκι άφησα το αντίτιμο στα πράγματα της γυρνώντας ξανάπλωσε για λίγο πλάι μου ρωτώντας την ηλικία μου και ποσό ωραία πέρασε μαζί μου το ίδιο και εγώ και ας μην ήταν η αναμενόμενη εμφανισιακά την αποχαιρέτησα με πιθανή αντάμωση σαφώς με -10 κιλάκια.
    --Λοιπόν η Naya είναι ένα καταπληκτικό πιπίνι που δεν θα σε κερδίσει σωματικά γιατί προφανώς έχει πάρει κιλάκια από την τελευταία φορά που είχε έρθει στα μέρη μας αλλά άμα θέλετε να σας κάνει μαθήματα Russian XXX History είναι η κατάλληλη.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα το σκεφτόμουν
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    Daskalosa Avatar Daskalosa 01-11-2022 00:07:52
    Ωραιος φιλαρακι!!!
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    ...λοιπόν...να γράψουμε κάτι...που θα μοιάζει περισσότερο Αξιολόγηση: 7.60 — 23/10/2021 - 10:58
    ...λοιπόν...να γράψουμε κάτι...που θα μοιάζει περισσότερο Αξιολόγηση: 7.60 — 23/10/2021 - 10:58
    ...λοιπόν...να γράψουμε κάτι...που θα μοιάζει περισσότερο σαν σφηνάκι ενημέρωσης...παρά με κριτική... ...ξεκινήσαμε με Naya από τους Αγγέλους...πολύ καλή πίπα το κορίτσι...με μούλιασμα αρχιδιών...συμμετοχή...χαμόγελο...τσαχπινιά...σφιχτό σωματάκι...όπως τα γράφουν και οι προηγούμενοι παίχτες... ...είχε να περάσει καιρό από την χώρα μας...αλλά εξακολουθεί να είναι στενούλα...ίσως η πιο στενούλα που έχω πάρει...αξίζει να την τιμήσετε...όταν ξαναέρθει...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks