Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 58

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5543 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Παλιοτερη αναμνηση συναντησης που ηταν η Αξιολόγηση: 8.40 — 23/10/2021 - 20:34
    Παλιοτερη αναμνηση συναντησης που ηταν η Αξιολόγηση: 8.40 — 23/10/2021 - 20:34
    Παλιοτερη αναμνηση συναντησης που ηταν η 1η συναντηση & για μενα με κοπελα στην εποχη του covid . Μετα απο λιγα μηνυματα που ανταλλαξα με το γραφειο οπου τους εξηγουσα τι ειδους κοπελα ψαχνω κατεληξα στη Ρωξαννη για την οποια με διαβεβαιωσαν οτι ειναι αυτο ακριβως που ψαχνω .Συναντηση σε ξενοδοχειο του κεντρου εφτασε στην ωρα της πιτσιρικα οντως,λεπτουλα,με απλο ντυσιματακι κ αφου αφαιρεσε σορτσακι κ μπλουζακι-δεν φορουσε σουτιεν-εμφανιστηκε το μικρο αλλα πολυ ομορφο στηθος της. Γενικα δεν ειναι ασχημη αλλα δεν μπορω να πω οτι ειναι κ απο τα πιο ομορφα προσωπα που εχω συναντησει. Υψος γυρω στο 1,60-1,65,για καποιο λογο απο τις φωτογραφιες μου ειχε δημιουργηθει η εντυπωση οτι θα δω καποια πιο ψηλη γκομενα,αλλα τελικα ηταν πιο μινιον απο οτι περιμενα,χωρις αυτο να το βαζω στα αρνητικα. Μπηκε για ντουζακι κ αμεσως ηρθε στο κρεβατι κ αρχισαμε αγκαλιτσες κ γλωσσοφιλα φουλ. Μετα ξεκινησε πιπα οπου μετα απο λιγο την γυρισα σε 69 κ μετα για αρκετη ωρα απολαυσα το μουνι της μεχρι που φανηκε να τελειωσε κ μετα τη γαμησα ιεραποστολικα για λιγη ωρα μεχρι να τελειωσω.οταν μπηκε συστηθηκαμε κ περαν των συστασεων μεχρι να τελειωσουμε δεν ειπαμε τιποτα αλλο κ πολυ το ευχαριστηθηκα γιατι μπορεσα κ εκανα τη δουλεια μου χωρις να μου ζαλιζει τα αρχιδια με παρλα η' γκρινια.γενικα περασα παρα πολυ ομορφα κ θα την ξανασυναντουσα ευχαριστως.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    P.vim AvatarP.vimΜηνύματα: 2861 Κριτικές: 39

    Ιστορίες: 0

    την κοπελα την συναντησα Αξιολόγηση: 8.40 — 23/10/2021 - 16:20
    την κοπελα την συναντησα Αξιολόγηση: 8.40 — 23/10/2021 - 16:20
    την κοπελα την συναντησα πριν αρκετο καιρο οταν ειχε εμφανιστει στο γραφειο εμφανιση ακριβως οπως τις φωτο ισως ενα κλικ πιο γεματη σωμα καλο με τα απαραιτητα πιασιματα και καμπυλες πολυ καλο στηθος, προσωπο καθημερινο, αρκετα γλυκια σερβις πολυ καλο αρκετες πρωτοβουλιες και χωρις να λεει σε κατι οχι το ζει , χωρις να κλεβει τιμια επιλογη ειδικα σε υπηρεσιες
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money