Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 46

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5566 Κριτικές: 37

Ιστορίες: 0

Μιας κ ειμαι νεο μελος ειπα Αξιολόγηση: 5.20 — 24/10/2021 - 18:40
Μιας κ ειμαι νεο μελος ειπα Αξιολόγηση: 5.20 — 24/10/2021 - 18:40
Μιας κ ειμαι νεο μελος ειπα να γραψω κ κριτικη για καποιες παλιοτερες συναντησεις.Λοιπον τη Λερα τη χαζευα αρκετο καιρο απο την ωρα που ειχε ερθει κ τη θυμομουνα κ απο το καλοκαιρι που ειχε ξαναρθει κ μου εκανε εντυπωση που δεν ειχε γραφτει καμια κριτικη,παροτι φαινοτανε πανεμορφη-για τα γουστα μου παντα,παρα το μπλαζε υφος των φωτογραφιων.Ενα βραδυ λοιπον που εχω στειλει μηνυμα να δω τι υπαρχει μου λενε οτι ειναι διαθεσιμη κ λεω εδω ειμαστε την κλεινω κ δινουμε ραντεβου στο χοτελι του κεντρου στις 2 το βραδυ.καθυστερω να φτασω γιατι κατι μου ετυχε κ φτανω με την ψυχη στο στομα κ 1:58 ειμαι στο δωματιο κ κανω ντουζ,την ωρα που ειμαι στη ντουζιερα ακουω το κινητο να βαραει,2:06 εχω βγει απο τη ντουζιερα κ στελνω αριθμο δωματιου,2:09 χτυπαει η πορτα ανοιγω κ μπαινει μεσα συφυλιασμενη η Λερα κ με ρωταει σε πολυ αγριο υφος στα αγγλικα-σε πηρε ο υπνος με το υφος που θα με ρωταγε η γκομενα μου που θα την ειχα στησει μια ωρα να με περιμενει υπο καταρρακτωδη βροχη,οχι το ρωσιδακι που περιμενε 6 λεπτα κ θα παρει κ 140 ευρωπουλα για ουτε μια ωρα.Ειμαι σιγουρος οτι το 90% των αναγνωστων του σαιτ θα την ειχαν πεταξει εξω με κλωτσιες κ βρισιες,εγω επειδη ειμαι μαζοχα κ ανεχομαι γενικα ενα καρο μαλακιες απο πολυ κοσμο,απολογηθηκα οτι κατι μου ετυχε μπας κ με συγχωρησει κ μου κανει τη χαρη να περασει μια ωρα μαζι μου.Τελοσπαντων με την ψυχολογια μου στα ταρταρα κ επειδη ηταν αρκετα ομορφο μωρο-οχι οσο στις φωτογραφιες,αλλα οκ ηταν ομορφουλα λεπτουλα γυρω στα 26-27 με μικρα βυζακια την ξαπλωσα στο κρεβατι καναμε αγκαλιτσες-αυτη φυσικα με τη μαπα μονιμως στραβωμενη λες κ της ειχα σκοτωσει τη μανα,εγω προσπαθησα να κανω τη δουλεια μου ενω απο μεσα μου σκεφτομουνα μηπως ειμαι νεκροφιλος!!!Μετα τις αγκαλιτσες μου εκανε πιπουλα τη γυρισα στο 69 απελαυσα το μουνακι της κ μετα της ειπα να ξαπλωσει ανασκελα κ κατεβηκα για γλειφομουνι με το αγχος μη μου κανει καμια παρατηρηση,ευτυχως με αφησε να κανω τη δουλεια μου χωρις να με ενοχλησει κ φυσικα χωρις να βγαζει αχνα παρα μονο οταν βαρεσε το κινητο της μια φορα απο τον οδηγο για να της θυμισει οτι πλησιαζει η ληξη,οποτε γυριζει κ μου λεει you have 10 minutes,σε αυτο το σημειο μου ηρθε να βαλω τα γελια με τον τραγελαφο που ζουσα,αλλα δεν πτοηθηκα φορεσα το σκουφο τη γαμησα για ενα εξαλεπτο κ την εστειλα στο καλο κ εφυγε χωρις να πει ουτε γεια στραβωμενη μεχρι τελους.Μια φορα τη δουλεια μου την εκανα σε γενικες γραμμες,δεν μπορω να καταλαβω γιατι σκαλωσε τοσο πολυ για την 6-λεπτη καθυστερηση μου-μπορει να ειχε κακη μερα γενικα,ευτυχως παντως παρα την πολυ κακη της συμπεριφορα καταφερα να αποδωσω στο βαθμο που ηθελα κ δεν κατορθωσε να μου τη σπασει τελειως.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks