Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Maria  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 50

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5548 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Ενιωσα σαν το μαλακα τον Κριστιαν Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 18:47
    Ενιωσα σαν το μαλακα τον Κριστιαν Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 18:47
    Ενιωσα σαν το μαλακα τον Κριστιαν Σλειτερ,στην ταινια που λιγοι θα ξερετε true romance 1993-νταξει αμα επαιζα εγω θα την ηξερε & η κουτση Μαρια-οταν εναν βραδυ το αφεντικο του,του κανει δωρο για ενα βραδυ μια πρωταρα κολ γκιρλ,την Αλαμπαμα & ερωτευονται κεραυνοβολα & τα παρατανε ολα & φευγουνε μαζι! Ας το παρουμε απο την αρχη,μηνυμα αργα το βραδυ στο πρακτορειο,μου προτεινουν τη Μαρια,για την οποια εχουν ηδη γραφτει 14 κριτικες-σχεδον ολες εγγυωνται οτι θα περασω καλα & μετα απο λιγη σκεψη δινω το οκ για συναντηση στο γαμωτελ.Στις 3 ακριβως χτυπαει η πορτα,ανοιγω & μπαινει μεσα η Μαρια με ενα πολυ ομορφο χαμογελο,η αληθεια ειναι οτι δεν επεσα ξερος με την εμφανιση της,γιατι δεν ειναι προς το σκινι που γουσταρω & το ρουχο που φοραγε δεν κολακευε ιδιαιτερα τον ποπο της.καπου εκει αρχισαν να με ζωνουν τα φιδια,αλλα σκεφτηκα οτι τοσος λαος που εχει γραψει δεν γινεται να πεφτει εξω,εξαλλου οι περισσοτεροι ειχαν επισημανει οτι ειναι κοριτσι με καμπυλες,οποτε θα επρεπε να περιμενω να μεινει χωρις ρουχα για να βγαλω ασφαλες συμπερασμα.Εξεπεμπε παντως τρομερη θετικη ενεργεια & οπως ειχε μπει μεσα ερχεται κοντα μου & με ρωταει σου αρεσουν τα φιλια ,πολυ της απανταω & καθεται στα ποδια μου & αρχιζει κατι πολυ παθιαρικα γλωσσοφιλα,εκει βεβαιωθηκα οτι θα περασω πολυ ομορφα! Γδυνεται να μπει για ντουζ & τα βυζια της ειναι πανεμορφα οπως μου αρεσουν,ουτε τεραστια ουτε ανυπαρκτα,ο ποπος της ειναι λιγο μεγαλος,για μενα που γουσταρω σκινι ,αλλα οχι κατι αντιαισθητικο,δηλαδη ενα συνολο μια χαρα,μαυρο μακρυ μαλλι,φοραγε & 2 μεγαλα σκουλαρικια κρικους.Βγαινει απο το μπανιο & την περιμενω ξαπλα με την πουτσα καγκελο,ερχεται κοντα μου & αρχιζουμε γλωσσοφιλα λες & την ειχα γκομενα & ειχα να τη δω κανα χρονο,μιλαμε γλωσσοφιλα για απειρη ωρα & να χουφτωνω την κωλαρα της,τα βυζια της ,να πιπιλαω τα βυζια της ,οι ρωγες να εχουν γινει καγκελο,το κοριτσι να ειναι μεσα στην απολυτη καυλα & εγω να σκεφτομαι εκεινη την ωρα οτι δεν μου φτανουν τα 2 χερια μου για να τη χουφτωσω οσο θελω,μιλαμε ημουνα εκστασιασμενος. Μετα της λεω θες να γυρισουμε στο 69,εγω ξαπλα & αυτη απο πανω,να ρουφαει την πουτσα μου με λυσσα & εγω να γλειφω χωρις αυριο & το μωρο να στεναζει & καποια στιγμη αρχιζει να λεει θα χυσω & εκει γυριζουμε σε πλαγιαστο 69 για λιγο & στη συνεχεια σε αναποδο 69 ξαπλα το κοριτσι εγω απο πανω να μπαινοβγαζω την πουτσα μου στο στομα της & να γλειφω τη μουναρα της στο ενδιαμεσο γλωσσοφιλα & ξανα μανα,ειχαμε γινει ενα κουβαρι,ειχα ξεχασει την κουραση της ημερας & ειχα αφεθει να απολαμβανω την κορμαρα της με λυσσα!!! Μου φοραει το λαστιχο & αρχιζω να την γαμαω ιεραποστολικα συνεχιζοντας φυσικα τα φλωσσοφιλα ,της ρουφαγα τα βυζια,τους λοβους των αυτιων-καπου εκει θυμηθηκα οτι φοραγε σκουλαρικια οταν μπηκε,αλλα τα αυτια ηταν γυμνα τωρα & σκεφτομουνα που πηγανε οι κρικοι ρε πουστη?,αλλα τα ειχε αφησει στο κομοδινο & δεν το ειχα προσεξει-& το μωρο να φωναζει μας ακουσε ολο το ξενοδοχειο να πουμε & καπου εκει αρχισε να με δαγκωνει κιολας,στο στηθος,στο λαιμο,στα χειλια,στον ωμο,να εχει λυσσαξει να πουμε,παει λεω επεσα σε βαμπιρ & εγω να τη γαμαω χωρις σταματημο & να μην τελειωνω ο πουστης με τιποτα & να λεω τι γινεται γαμωτη μου,μου πεσε? τον βγαζω εξω να ριξω μια ματια τιποτα ντουρος συνεχιζω να γαμαω πουθενα το τελος,κοιτα να δεις ρε πουστη λεω τετοιο επικο γαμησι & δεν θα τελειωσω,βγαζω το λαστιχο & αρχιζω να τον παιζω με το ενα χερι & με το αλλο να παιζω με το μουνι της ωσπου επιτελους την εχυσα στην κοιλια & επεσα ξερος διπλα της. Βγαινει απο το ντουζ & τη ρωταω αν ειναι αληθεια οτι δουλευει σε ανθοπωλειο στην πατριδα της & μου λεει εκπληκτη που το ξερεις εσυ? της λεω το διαβασα στις κριτικες σου,γιατι γραφει ο κοσμος για μενα,φυσικα της λεω & εγω θα σου γραψω αυριο,μπορω να γραψω & εγω για σενα μου λεει? γιατι φιλας φανταστικα ,ε το ακουσα & αυτο & ελιωσα να πουμε τελειως! μεχρι τις 20 θα μεινει μαλλον Ελλαδα ειπε,γιατι ληγει η βιζα της,αμα διαβασει την κριτικη κανενας απο το υπ.εξωτερικων παρακαλειται θερμα να παρατεινει τη βιζα της κοπελας!!!! Για να επιστρεψω στον τιτλο της κριτικης τοσο παθιασμενο γαμησι ειχα να κανω απο το 2006 που ειχε ερθει για κανα χρονο απο ρωσια νομιζω, η Μαριαννα,μια γκομενα η οποια δεν ηταν τοσο μουναρα-γυρω στα 30 νομιζω,η οποια γαμιοταν χωρις αυριο καθε φορα,το ζουσε στο 100% & οι υπολοιπες βιζιτες τη μισουσαν γιατι ολοι ζητουσαν αυτην. Να ειστε καλα ολοι!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks