Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Lola  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 53

    Κριτικές Χρηστών

    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Δυναμιτης ΤΝΤ Αξιολόγηση: 9.33 — 13/07/2022 - 00:14
    Δυναμιτης ΤΝΤ Αξιολόγηση: 9.33 — 13/07/2022 - 00:14

    Λοιπόν φίλοι μου το Πιπίνι το είχα βάλει στο μάτι και το λιγουρευόμουν από την στιγμή που ήρθε και για αυτό προνόησα να κλείσω το ραντεβουδάκι μια μέρα πριν πέσει σε βαθιά νερά και το κατασπαράξουν οι καρχαρίες τουλάχιστον να προλάβω πριν αρχίσει να κουράζεται έτσι λοιπόν πάω στο ξενοδοχείο του έρωτα για να προετοιμαστώ, αρχίζω να παρφουμαρίζομαι και φαντασιωνόμουν παράλληλα το τι θα τις κάνω αφου από τις φώτο σε προδιαθέτει για τρελό πορνό πάρτι εκεί που έχω χαλαρώσει στο κρεβάτι περιμένοντας την παίρνοντας τις κατάλληλες αναπνοές Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο με το που ανοίγω την πόρτα του δωματίου αντικρίζω ένα ωραίων πλάσμα ντυμένο με ένα καφέ φορεματάκι από τα οποία εξείχαν τα στρογγυλά βυζό μπάλα της πάνω σε τακούνια, δεν προλαβαίνω να συστηθούμε και αρπαζόμαστε σε κάτι γλωσσά φίλα λες και είχαμε να συναντηθούμε με την γκόμενα μου εδώ και πολύ καιρό και οι καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο με το που αρχίζω να την γδύνω οι γκόμενα μέσα από το φόρεμα δεν φορούσε τίποτα μόνο το στριγκά κι της και αυτό ένα κορδόνι το οποίο διέσχιζε την θεϊκή τουρλωτή κωλαρά και πέφτουμε και οι δυο γυμνοί στο κρεβάτι για τρελό παθιασμένο άγριο σεξ τουλάχιστον είχε έρθει μπανιαρισμένη στρουμπουλό σώμα χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας άπλα κάποιες αχνές ραγάδες στα μπούτια λόγω αδυνατίσματος (όχι Χοντρή) πρόσωπο αρμονικό με το σώμα με ελαφρώς πειραγμένα χείλη δεν με πείραξαν καθόλου βυζό μπάλα 4+ στην κυριολεξία στην θέση τους όπως περιγράφονται από τους αγγέλους κατευθείαν φιλιά και βαθύ λαρυγγικό μέχρι θανάτου ο μητσάρας φόρεσε την πανοπλία και κατάθεση στο καλοσχηματισμένο αιδοιο της μ πανάκι και οι δυο από την μεριά μας και χωρίς να χάσουμε χρόνο πήγαμε στο δεύτερο γύρο ένα υπέροχο γλύψιμο από την πλευρά μου στο αιδοιο της άρχισε να υγραίνεται χωρίς χρίση τζέλ καθόλου σε κανένα γύρο όποτε λέω εδώ είμαστε και με αστραπιαίες κινήσεις ο μητσάρας άρχισε να παίρνει την ανιούσα στάσεις δεν παίχτηκαν και πολλές μιας και το κορίτσι ξεχείλιζε από καύλα με έκανε να τελειώσω και δεύτερη φορά σε χρόνο τε τε κατευθείαν για μ πανάκι από την μεριά της και σαν κύριος άφησα τα χρήματα στο τραπεζάκι και εδώ ειναι που με έκανε να χάσω τα λογικά μουΝαι!Ναι! η τύπισσα αντί να πάρει το δωράκι και να εξαφανιστεί ήρθε ξανά στο κρεβάτι με φιλιά παθιασμένα από κόλαση και με άρχισε σε ένα μασάζ ερωτικό και παράλληλα χαλαρωτικό δεν με άφησε ούτε λεπτό από την αγκαλιά της επίσης και τον μητσάρα από τα χείλη της τίμησε μέχρι και το τελευταίο λεπτό μαζί μου αφου ο οδηγός την πήρε τηλέφωνο για να γυρίσει πίσω λες και τον είχε ξεχάσει εδώ να πω ότι μεταξύ μας παίχτηκε κάτι πολύ όμορφο το οποίο δεν θα το αναφέρω για λόγους δεοντολογικούς. Έχουμε και λέμε η κοπέλα δεν ειναι μοντέλο άλλα έχεις μια σεξοβόμβα με τα όλα της στο κρεβάτι σου σκέτος δυναμίτης και τη δυναμίτης ΤΝΤ θα την ξανασυναντούσα χαλαρά πέρασα όμορφα μαζί της και με έκανε να χάσω τα λογικά μου χωρίς ψεύτικα νάζια και μπούρδες αφου όταν έφυγα από το ξενοδοχείο έφυγα με ένα πλατύ χαμόγελο αφου ο τυπάς από τη υποδοχή με κοιτούσε απορημένος άμα θέλετε να νιώσε τε μοναδικοί συστήνεται ανεπιφύλακτα αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο σας βράδυ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 150
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    ΡΕΣΙΤΑΛ ΠΙΠΑΣ...... Αξιολόγηση: 8.00 — 21/10/2021 - 13:26
    ΡΕΣΙΤΑΛ ΠΙΠΑΣ...... Αξιολόγηση: 8.00 — 21/10/2021 - 13:26

    Οι φωτό της κοπέλας ήταν πολύ καβλιάρικες για να μπορέσω να αντισταθώ... ...με την μία έγινε τηλέφωνο στο γραφείο για να κανονίσω συνάντηση για την επόμενη μέρα...πρώτη της μέρα... ...το Bill ήταν γεμάτο...με ακόμα 2 καβλιάριδες στην αναμονή...οπότε το Prive ήταν μονόδρομος... ...ήρθε λίγα λεπτά νωρίτερα...με αποτέλεσμα το κτύπημα της πόρτας να με βρει στο ντουζ με τους αφρούς... ...τυλίγω την πετσέτα πρόχειρα πάνω μου...ανοίγω την πόρτα...είσοδος...και φιλί με γλωσσίτσα από την σέντρα!... ...AYTA EINAI!!!...έτσι είναι τα σωστά κορίτσια!!...κατευθείαν στο θέμα λέμε!!...χωρίς μα μου σου του και πίπες!!... ...μέχρι να ξεπλύνω τους αφρούς εγώ...αυτή είχε ενημερώσει το γραφείο...άπλωσε τα πραγματάκια της...ακούμπησε 2 προφυλακτικά στον αγωνιστικό χώρο...(όχι σαν τα βλαμμένα που σε κόβουν πάνω στο καλύτερο...για να προσπαθήσουν να φτάσουν την τσάντα τους...να την ανοίξουν...και να βρουν τα προφυλακτικά μέσα της)...και ήταν έτοιμη να ξεντυθεί... ...η κοπέλα είναι επαγγελματίας...όχι μαλακίες...(μπράβο στο γραφείο!)... ...μόλις τελείωσα το σκούπισμα...πάω να βγω από το ντουζ...έρχεται προς το μέρος μου...και εν κινήσει...πριν ακουμπήσει πάνω μου...ξεκουμπώνει το λεπτό midi παλτό της...(μέσα από το οποίο υπήρχε μόνο το στριγκάκι της)...με αγκαλιάζει...και εκεί στα όρθια πέφτουν τα πρώτα αναγνωριστικά φιλιά...πριν μπει για ένα ξέβγαλμα... ...αράζω στο κρεβάτι...βάζω Mad στην tv...και σε 2 λεπτά έρχεται από πάνω μου...για να ξεκινήσει το πρόγραμμα της...έχοντας ήδη καταλάβει ότι είμαι του Gfe... ...χαμόγελα...ναζάκια...και μικρές δαγκωνιές...(που δεν άφηναν σημάδια)...ήταν από την αρχή στο μενού των προκαταρκτικών... ...μέχρι να φτάσουμε στην πίπα... ...εκεί το πλάσμα έκανε στάση και τράβηξε χειρόφρενο... ...πίπα αργή...αισθησιακή...με αναρρόφηση...φτυσίδια...γλυψίματα...στοργικά χάδια στις μπάλες...παλινδρόμιση στην βυζοχαράδρα...με χέρι...χωρίς χέρι...ενυδάτωση στις μπάλες...γλύψιμο από κάτω μέχρι πάααααααανω!!!!... ...πίπα...πίπα...πίπα...τι στο διάολο?!?...πότε θα τελείωνε αυτή η πίπα?!??... ...εγώ στο μεταξύ...για να μην τελειώσω...να έχω ανακαλέσει από το παρελθόν ότι πιο ξενερωτικό έχω ζήσει...για να αποφύγω την εκπυρσοκρότηση!!...Χαχαχα! ...και όσο δεν τελείωνα...τόσο περισσότερο " με αγαπούσε" στην πίπα η Lola... ...από κάποια φάση και μετά...άρχισα να την κοιτάζω... ...αυτή είχε τα μάτια κλειστά...και απολάμβανε την πίπα!!!!!... ...μιλάμε για έρωτα!!!...η τύπισσα ήταν ερωτευμένη με την πίπα!!!... ...άλλαζε στάση σώματος...άλλαζε ρυθμό...αλλά πάντα στην πίπα!!!...με κλειστά μάτια!!!... ...αρχικά σκέφτηκα ότι θέλει να με τελειώσει έτσι για να ξεμπερδεύει...αλλά γρήγορα κατάλαβα ότι δεν ήταν αυτό...οπότε αποφάσισα να της κάνω το χατήρι...και να της τα φέρω για να χαρεί!!!!... ...τέλος πρώτου γύρου λοιπόν...ξέπλυμα...κουβεντούλα για τα μέχρι τώρα ταξίδια της...και γρήγορα το χέρι της στις μπάλες μου... ...και εκεί που ήμουν έτοιμος να της πω πως δύσκολα θα καταφέρω να ξανασηκώσω το κατάρτι...αυτή είχε πιάσει πάλι δουλίτσα...με τι άλλο???...με πίπα!!!... ...πάει λοιπόν προς τα κάτω...και αυτήν την φορά έσπασε την σιωπή!!...του μίλησε κιόλας!!!... "Ηello!!" του είπε!!... "Nice to meet you again!!" της απάντησα για λογαριασμό του!!...και λυθήκαμε στα γέλια!!... ...μην σας τα πολυλογώ...το δεύτερο τελείωμα ήταν στο τσακ-μπαμ...πάλι με πίπα... ...έκανα το τελευταίο ντουζ...μέτρησα τα χρήματα με ήρεμες κινήσεις...(μπροστά της)...τα έβαλα στην τσάντα της...και πήγα να πιάσω τα ρούχα μου...για να αρχίσω να ντύνομαι... ...οποιαδήποτε άλλη...έχοντας λάβει το σαφές μήνυμα των κινήσεων μου...θα καταλάβαινε ότι ήρθε η ώρα να μαζεύει τα πράγματα της... ...αυτή προτίμησε να έρθει από πίσω μου...με έσπρωξε για να πέσω μπρούμητα στο κρεβάτι...ανέβηκε πάνω μου...και άρχισε τα παιχνίδια... ...τρελοκομείο!!...αλλά όμορφο τρελοκομείο!!!... ...λίγες σκόρπιες πληροφορίες για εσάς... ...οι photo είναι παλιές...η κοπέλα είναι γύρω στα 27...ενώ στις photo δείχνει νεότερη... ...τα tattoo δεν φαίνονται στις photo...αλλά δεν είναι ενοχλητικά... ...δεν είναι τόσο αδύνατη πλέον...είναι ελαφρά τσουπωτή...τόσο-όσο...για να πιάνεις και να χορταίνεις... ...τα χειλάκια της είναι πειραγμένα και αυτά...όχι κάτι ενοχλητικό...αλλά στα αισθησιακά φιλιά καταλαβαίνεις την σκληράδα τους... ...δεν θα την ξαναδώ σε αυτό το tour...όχι επειδή δεν πέρασα καλά...αλλά επειδή μου αρέσουν οι λεπτοκαμωμένες...όπως η Laly...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money