Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Erika  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

Ιστορίες: 0

Γεροξούρα ανάβασις Αξιολόγηση: 8.00 — 02/03/2023 - 11:57
Γεροξούρα ανάβασις Αξιολόγηση: 8.00 — 02/03/2023 - 11:57

Με επιασαν μερακια χτες και ηθελα κατι μπολικο κατι μεγαλο κατι πολυ ρε αδερφε, Πρωτη επικοινωνια για Αλισα οπου εφαγα πορτα γιατι δεν θελει μισαωρα ραντεβου

Δευτερη επιλογη και προταση της Γιωτας η Ερρικα, την ειχα δει και στο καφε αλλα δεν μου εκανε τρελη εντυπωση αλλα ήμουν σε διαθεση να παρω μια κρεβατογεμιστρα να της πω αν παλευει μαζι μου. Το ραντεβου το εκλεισα για απογευματακι εκανα το ντουζακι μου σπιτι και ετριζα, κατα παγια τακτικη μου εκανα φυσικα κι ενα γρηδορο ντουζ στο χοτελι. Η Ερρικα πραγματικα φιλικη και με τεραστιο χαμογελο, συν σε πρωτη τετ α τετ εντυπωση

Αφου κι αυτη ενθουσιαστηκε με τα ρωσσικα μου με ρωτησε τι μου αρεσει, τι αλλο να ελεγα πιπα και γλειψαρχιδι. Μου εσκασε για ζεσταμα γλωσσοφιλο και κατεβηκε να τρομποναρι, Πιπα υγρη χωρις δοντι αλλα οχι αρκετα βαθια ικανοποιητικη. Την εβαλα σε ενα σημειο σε 69 αλλα ρε γαμωτη δεν την εφτανα τεντωνομουν να φτασω το μουνι της. Μετα ηρθε η ωρα για σεξ οπου την εβαλα επανω μου να με καβαληση, δεν χρησιμοποιησε τζελ αλλα θελει εργαλειο να εχεις για να πιασεις πατο. Μετα απο κανα δεκαλεπτο εχυσα στα ωραια φυσικα βυζια της.

Στο τελος σκουπιστηκαμε και καθησα αγγαλια μου σαν γατουλα , σαν μια μεγαλη μεϊν κουν.

Τι θα δεις απο κορμι ψηλη κοπελα ντερεκι 1.83 λεει ισως και ενα τσικ παραπανω κορμι με φυσικο στηθος μεσαιο/μικρο αλλα ωραιο, απο την μεση και κατω εχει μια εσανς μεσογειου με μπουταρες και κωλαρα. Ιδανικη κορμοστασια για αυτο που ηθελα χτες

Παραπονο κανενα

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 90
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 50+
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 02-03-2023 14:47:02
να κ μια κριτικη που δεν την περιμενα κ χωρις disclaimer αυτη τη φορα,απο γραφειο που δεν συνηθιζει να ψωνιζει κ μαλιστα με υψηλου ρισκου γκομενα.το οτι δεν την εφτανες να τη γλειψεις βεβαια 1,83 μουνι καποια μαλακια εκανε αυτη,καπως δεν στηθηκε σωστα πανω στο στομα σου...οπως κ ναχει ωραιος για αλλη μια φορα!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
geroksouras Avatar geroksouras 02-03-2023 16:39:08
στις τελευταιες μου 6 κριτικες οι 3 ειναι απο your angels
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Rigo AvatarRigoΜηνύματα: 48 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Την Erika ήθελα να την πάρω Αξιολόγηση: 9.60 — 23/02/2022 - 03:39
Την Erika ήθελα να την πάρω Αξιολόγηση: 9.60 — 23/02/2022 - 03:39
Την Erika ήθελα να την πάρω από το προηγούμενο tour και ήρθε το πλήρωμα του χρόνου για να την συναντήσω. Ήρθε στην ώρα της. Όταν άνοιξα την πόρτα είδα μια γυναίκα όρθιο χιλιόμετρο, κοντά στο 1.90. Ντυμένη όπως είχα ζητήσει. Με φόρεμα, τακούνια και κάλτσες. Χωρίς παπούτσια είναι 1.85. Εγώ είμαι 1.83. Γίνονται οι συστάσεις και βγάζει τζάκετ και παπούτσια. Δίνονται τα πρώτα αναγνωριστηκα φιλιά και πάει για φρεσκάρισμα. Ευδιαθετη και χαμογελαστή από την αρχή. Πριν πάει στο μπάνιο με ρώτησε αν θέλω να βγάλει τις κάλτσες ή να τις κρατήσει. Της είπα ότι την θέλω με τις κάλτσες και γύρισε από το μπάνιο με αυτές. Πρόσωπο ωραίο, σώμα για το ύψος της ιδανικό, στήθος μικρό αλλά στη θέση του, δέρμα μεταξενιο και κώλος μια χαρά. Γενικά ότι βλέπετε στις φώτο. Μου φάνηκε λίγο πιο αδύνατη. Δεν χόρταινα να βλέπω τις ποδαρες της. Έρχεται στο κρεβάτι και αρχίζουμε μπαλαμουτι με βαθιά γλωσσοφιλα. Αρχίζει την πιπα. Σηκώνομαι και την βάζω να γονατίσει. Ήθελα να της τον δίνω όσο πιο βαθιά μπορούσε. Έκανε προσπάθειες για deep. Της έπιανα το κεφάλι και της γαμουσα το στόμα. Της τον καρφωνα και την κρατούσα ακίνητη. Eye contact όλη την ώρα. Την ξαπλώνω για την γλυψω. Από τα πιο εύγευστα αιδοία. Πεντακάθαρη και μοσχοβολουσε. Δέχτηκε δύο δάχτυλα μπροστά. Πίσω όχι. Τελείωσε με σπασμούς. Καποτα και πρώτη στάση σκυμμένη στο κρεβάτι και εγώ όρθιος. Μετά την σηκώνω και αυτή. Ήμασταν και οι δύο όρθιοι και την έδινα από πίσω. Δεν χρειαζόταν να σκυψει καθόλου. Η θέα στον καθρέφτη ήταν μοναδική. Την βάζω στα 4 και εγώ από πάνω να την δίνω με δύναμη. Γύρισμα σε ιεραποστολικο όπου ήρθε το τέλος. Μπάνιο και ώρα για social. Μιλάει καλά αγγλικά. Αρχίζουμε δεύτερο γύρο με βαθιά γλωσσοφιλα, εγώ να της παίζω το αιδοίο και αυτή να μου κάνει μασάζ στην πουτσα και τα αρχίδια. Πήρε πρέφα ότι είμαι ματάκιας και στήθηκε στα 4 για πιπα με την κωλαρα της προς τον καθρέφτη. Είχαμε και πάλι eye contact, παιχνίδια με την γλώσσα και το στόμα στον πουτσοκεφαλο. Έγλυψε και μπάλες. Ταυτόχρονα κουνουσε την κωλαρα της. Δεν ήξερα που να κοιτάξω. Όπως ήμουν ξαπλωμένος βάζω καποτα και μου λέει : μείνε όπως είσαι. Πριν με γαμησες εσύ τώρα θα γαμησω εγώ εσένα. Με καβαλάει, τον παίρνει όλο μέσα της και αρχίζει το riding. Ευτυχώς τελείωσε πριν σπάσει το κρεβάτι. Για τέτοια ένταση μιλάμε. Μετά ανέλαβα εγώ. Την τράβηξα επάνω μου, την έπιασα από τα κωλο μάγουλα και έδωσα πόνο. Τελείωσε άλλες 2 φορές από ότι είπε. Την γυρίζω στα 4 αλλά λόγο κούρασης και ιδρώτα που έσταζε ποτάμι είχαμε πτώση. Προσπάθησα με δαχτυλιασμα στην Erika και παιξημο σε μένα να τον ανεβάσω αλλά τίποτα. Θα σε βοηθήσω εγώ μου λέει. Έρχεται σε 69 με εμένα από πάνω. Είχε γυρίσει το κεφάλι προς τα πίσω για mouthfuck. Έδινα και εκείνη να μην τον αφήνει από το στόμα της. Παρόλα αυτά δεν είχαμε το επιθυμητό αποτέλεσμα οπότε τα παράτησα. Δεν έχω παράπονο. Ήμουν χορτάτος. Γενικά η Erika δεν λέει μα και μου. Αντέχει στο σφυροκοπημα. Αν και πολύ ψηλή είναι ευλύγιστη. Δέχεται σφαλιάρες στον κώλο. Δεν είναι στενή, το αντίθετο μάλιστα. Δεν έβαλε τζελ. Της αρέσει να μυρίζεις ωραία και να την περιποιήσε. Θα σου το ανταποδώσει. Λεφτά στο τέλος. Απίστευτη!!!!!
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
thunder_at Avatarthunder_atΜηνύματα: 145 Κριτικές: 13

Ιστορίες: 0

Κλατάρει Εύκολα Πανήψηλη ποδάρες κορμάρα Ο Θεός τις Αξιολόγηση: 5.20 — 18/10/2021 - 20:28
Κλατάρει Εύκολα Πανήψηλη ποδάρες κορμάρα Ο Θεός τις Αξιολόγηση: 5.20 — 18/10/2021 - 20:28
Κλατάρει Εύκολα Πανήψηλη ποδάρες κορμάρα Ο Θεός τις εχει δώσει ολα τα καλα Αλλα μαλον στην Ελλάδα έφαγε τόσες πουτσες που δεν αντέχει πια Είναι κρυα πλεον θελει να φυγει Ζηταει αγαρμπα στα ορια της αγενιας τα λεφτα μπροστα οχι μην γλυφεις εχεις μουσι Μην με φιλας κοκκινιζω και βγαζω σπυρια οκ γλυφε Αεροπιπα του κερατα ε την εβαλα στα 4 και τελειωσα Εκει την στριμωξα στο τερμα του κρεβατιου και εμπαινα ολος οσο και να διαμαρτυροταν, και πηγαινα αργα οχι δυνατες πουτσιες Κριμα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Underworldsexmachine7 AvatarUnderworldsexmachine7Μηνύματα: 1911 Κριτικές: 107

Ιστορίες: 0

Ψηλή γυναίκα εντυπωσιακή, όμως δυστυχώς δεν Αξιολόγηση: 4.00 — 27/07/2021 - 08:04
Ψηλή γυναίκα εντυπωσιακή, όμως δυστυχώς δεν Αξιολόγηση: 4.00 — 27/07/2021 - 08:04
Ψηλή γυναίκα εντυπωσιακή, όμως δυστυχώς δεν πρόσφερε ανάλογες υπηρεσίες. Και είναι κρίμα τέτοιες γυναίκες να προμοτάρονται έτσι ασύστολα. Μετριότατη πίπα καθόλου καλές στάσεις στο σεξ και όποιος είναι κοντός πραγματικά θα μαρτυρήσει. Μόνο αυτό λέω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
dracula AvatardraculaΜηνύματα: 194 Κριτικές: 10

Ιστορίες: 0

ψηλή άλογο εντυπωσιακή μόνο για το μπόι Αξιολόγηση: 5.60 — 08/06/2021 - 12:17
ψηλή άλογο εντυπωσιακή μόνο για το μπόι Αξιολόγηση: 5.60 — 08/06/2021 - 12:17
ψηλή άλογο εντυπωσιακή μόνο για το μπόι της και μόνο όρθιο αγγούρι με πλαδαρό κώλο, βυζί 0 νούμερο παίζει να είχα εγώ πιο μεγάλο στήθος πρόσωπο αδιάφορο αλλά με καλό μεικ απ και περιποιημένα άκρα, νύχια πόδια και χέρια Η πίπα της μετριότατη στο σεξ όταν στήνεται στα 4 σου φτιάνει στο λαιμό Έλεος πια οκ γούσταρα να γαμήσω ψηλή οι μαλακίες πληρώνονται 140 γιούρια Γαμω τους προμοτορες γαμω Ελπιζω αυτο το φορουμ να μην καταντησει σαν καποιους αλλους
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks