Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 46

    Κριτικές Χρηστών

    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    ΠΡΩΤΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ... ..μερικές σκόρπιες info Αξιολόγηση: 8.20 — 17/10/2021 - 15:48
    ΠΡΩΤΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ... ..μερικές σκόρπιες info Αξιολόγηση: 8.20 — 17/10/2021 - 15:48
    ΠΡΩΤΑ ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΜΩΡΟ ΜΟΥ... ..μερικές σκόρπιες info για σας... ...φωτογραφίες ακριβείς...όμορφο πρόσωπο...γελαστό...από την αρχή... ...χείλη φυσικά...φιλιά με γλώσσα...χωρίς ακρότητες... ...τα μαλλιά της είναι όπως και στις photo...ελεύθερα όταν μπήκε στο δωμάτιο...για να τα μαζέψει αργότερα... ...όμορφα μάτια...που στον αγώνα τα είχε κλειστά...ότι και να έκανα... ...η ηλικία της είναι όσο αναγράφει...22 περίπου... ...σώμα αρμονικό...όμορφο...σφιχτό...χωρίς tatoo...κάποιες διάσπαρτες ελίτσες θα ενοχλήσουν μόνο τα........ενοχλημένα άτομα!!... ...στο στοματικό προσπάθησε να με τελειώσει...but...χθες βράδυ είχα αδειάσει στην Nancy μωρό μου...sorry... ...στήθος μικρό...όμορφες ρογίτσες... ...όμορφα χείλη κάτω...με πίρσινγκ στο κερασάκι της...και υγρή... ...για ποιο swallow μιλάτε μωρέ?...εγώ έκανα swallow στο κορμί!!...αυτή ούτε για cim δεν πήρε θέση... ...κάτι φωνούλες ακούστηκαν στο δωμάτιο...αλλά πούτσες μπλε...άσε μας κουκλίτσα μου!...μας τα είπαν κι άλλες αυτά... ...πιπίνι...που έχει ταξιδέψει... ...είχα πολλά κέφια...οπότε social υπήρξε...στα αγγλικά...καλά τα δουλεύει... ...τίμια στησίματα...σωστά ανοίγματα...ωραίο πίσω σύστημα...(μην χάσετε την θέα από εκεί)... ...οι αγαπούληδες να πάνε να αλλού...τρυφερότητα δεν ανιχνεύθηκε στην Rina... ...για τις μελανιές που είδα στην εσωτερική μεριά των μηρών...δεν μπορώ να δώσω μια επαρκή ερμηνία ύπαρξης... ...ήξερα ότι βαράτε τον κώλο τους...ότι κάνετε μαλακίες και μελανιάζουν τα χέρια τους...αλλά στην εσωτερική πλευρά των μηρών?...δεν ξέρω...από την Μύκονο ήρθε το κορίτσι βέβαια...και εκεί τα βίτσια περισσεύουν... ...από δω και κάτω διαβάζετε με δική σας ευθύνη... ...πολλά τα χαμόγελα στις photo ρε Sproxe...να είναι έτσι και στην πραγματικότητα?... ...κριτική δεν υπάρχει πουθενά ρε μαλάκα...τι στον πούτσο?...τέτοιο κορμί και να μην έχει μιλήσει κανένας??... ...τι κριτική να σου γράψουν ρε μαλάκα?...αφού μόνο οι μαλάκες γράφουν πλέον...οι μαλάκες και οι βιτσιόζοι...θες και κριτικές...μαλάκα... ...και αυτή η μαλλούρα?...όσες ασχολούνται με τρίχες δεν θέλουν να "τσαλακωθούν" στο σπρώξιμο...τα ξέρεις...πας γυρεύοντας πάλι... ...το χαμόγελο είναι πολύ γαμάτο όμως...μπορεί να στα χαλάει λίγο η μυτούλα της...αλλά το χαμόγελο της το γουστάρεις πολύ... ...πήγαινε ρε...ανέβηκε στο 11,18 ο Βαγγέλης σήμερα...γελαστός θα είσαι...ακόμα κι αν δεν σου βγει η ζαριά... ...σήκωσε από απόσταση το χέρι της για χειραψία...οπότε αυτήν την φορά μπορούσα να το χειριστώ αλλιώς...έπεσε χειροφίλημα!!...και σκάει στα γέλια... ...αφήνει τα πράγματα της...και αποφασίζει να καθήσει στον..............καναπέ!!!... ...αυτή τουλάχιστον ήταν γελαστή...και δεν έκατσε σταυροπόδι όπως η Zara!!... ...αν η κοπέλα ήταν και αυτή από το Glamour...θα ήμουνα σίγουρος ότι μου έκανε πλάκα σε συννενόηση με την Καίτη!!... ...ευτυχώς δεν χρειάστηκε κλειδαράς!!...είχε ξεκλειδώσει με το χειροφίλημα... ...anyway...κάθομαι δίπλα της...ζήτησε κρασί...και μιλήσαμε λίγο παραπάνω...δεν με χάλασε...γιατί ήταν ευχάριστη...έδειξε ενδιαφέρον...και έκανε ωραίες ερωτήσεις...όχι σαν κάτι βούρλα...που ενώ θέλουν να φάνε χρόνο...δεν ξέρουν πως να το κάνουν...και πως να σταθούν σε μια συζήτηση... ...σχολιάσαμε το γέλιο της...τον προβληματισμό μου για το αν θα έπρεπε να την συναντήσω...το πέρασμα της από την Μύκονο...την δουλειά μου...την Λευκάδα μου... ...συνεχίσαμε την πάρλα και στο κρεβάτι...ενώ τα χέρια μου εξερευνούσαν το κορμί της... ...την τύλιξα στην αγκαλιά μου...φιλιόμασταν...και παράλληλα μιλούσαμε...σαν να γνωριζόμασταν από καιρό...και τώρα να έχουμε ξαναβρεθεί... ...της ζήτησα να κλείσει τα μάτια της...οπότε "έφυγε" και αυτή...μαζί μου... ...δεν κατάφερε να με τελειώσει...αλλά τι σημασία έχει??...το "ταξίδι" είναι αυτό που μετράει για μένα... ...και το ταξίδι μου άρεσε...γιατί ήταν ένα γελαστό ταξίδι...από την αρχή...μέχρι το τέλος του... ..."ευχαριστώ για τις όμορφες στιγμές Stelios"...και έφυγε γελαστή... ...δεν υπήρχε άλλος χρόνος... ...αν υπήρχε...θα της εξηγούσα ότι αυτή θα έπρεπε να με ευχαριστήσει που την επέλεξα...και εγώ να είμαι αυτός που θα την ευχαριστούσε για τις όμορφες στιγμές μας... ...βλέπεις...πρώτα έκανα την επιλογή να την δοκιμάσω...και μετά ήρθαν οι όμορφες στιγμές μαζί της... ...πάντα πριν από τις όμορφες ή άσχημες στιγμές μας...έχουμε κάνει κάποια επιλογή... ...έχουμε την τάση να θυμόμαστε τις ΣΤΙΓΜΕΣ...να τις αποθηκεύουμε στο κινητό μας...να μιλάμε συνέχεια για αυτές...και ξεχνάμε τις ΕΠΙΛΟΓΕΣ που προηγήθηκαν...και μας οδήγησαν σε αυτές... ...και αυτή είναι μια πολύ ΛΑΘΟΣ ΣΤΑΣΗ απέναντι στην ζωή... ps ...καλά ρε μαλάκες...όλοι στο Bolivar πάτε τις γκόμενες για μπάνιο???...πάτε ρε τις κοπέλες λίγο παραέξω...πόσο μαλάκες είστε τελικά???...και στα διόδια οικονομία κάνετε???...μου είπε ότι το Ισραήλ έχει πιο ωραίες παραλίες από την Ελλάδα και παραλίγο να πνιγώ με το κρασί!... ...το κορίτσι ήρθε με μισή ώρα καθυστέρηση...αλλά όταν άνοιξα την πόρτα...την είδα να έχει φέρει μαζί της το χαμόγελο της...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks