Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 47

    Κριτικές Χρηστών

    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Και αυτή είναι η πολιτική του Αξιολόγηση: 5.00 — 17/10/2021 - 11:29
    Και αυτή είναι η πολιτική του Αξιολόγηση: 5.00 — 17/10/2021 - 11:29
    Και αυτή είναι η πολιτική του Sproxe... ...βλέπω τις φωτό...και τρέχανε τα σάλια μου... ...τηλέφωνο με την μία...ραντεβού 21:00 στα βόρεια προάστεια... ...μπαίνει το μωρό στο δωμάτιο...ούτε φιλί...ούτε χαμόγελο...ούτε καν χειραψία... ...1-0 από τα αποδυτήρια... ...οι φωτογραφίες ακριβέστατες...το μωρό ήταν ταμάμ για τα γούστα μου...αλλά ήταν αλλού... ...εμφανώς αμήχανη...δεν ήξερε που να ακουμπήσει τα πράγματα της...κοιτούσε δεξιά και αριστερά...2-0... ...ζήτησε τα χρήματα με το που ακούμπησε το τσαντάκι της σε ένα έπιπλο του δωματίου...3-0... ...εκεί σχόλασε ο γάμος για μένα...την συνέχεια την ήξερα... ...ανοίγω το τσαντάκι μου...βγάζω επιδεικτικά την δεσμίδα με τα πενηντάευρα...(δίπλα μου αυτή να βλέπει)...μετράω 3 χαρτονομίσματα με τον παραδοσιακό τρόπο...(όσοι ξέρουν...ξέρουν)...τα ακουμπώ πάνω στο έπιπλο...δίπλα στο τσαντάκι της...και ξαναβάζω το πακέτο στο τσαντάκι... ...ευγενικά μου εξηγούσε ότι επιθυμεί 5 euro παραπάνω από τα 140 που αναγράφει στο site...γιατί οι δρόμοι λόγω της απεργίας είχαν τρομερή κίνηση...(αληθές)...και έπρεπε να δώσει 5 euro παραπάνω στον οδηγό.. ...της δείχνω ότι αφήνω 150 και δεν θα ζητήσω ρέστα...ηρεμεί...και στο ανέμελο και χαλαρό...κάνω ερώτηση σχετικά με την πληρωμή του οδηγού... ...μου απαντά ότι ο οδηγός πληρώνεται 50% από την κοπέλα και 50% από το γραφείο... ...ok...ότι πεις...πάμε παρακάτω... ...με ρώτησε για πετσέτα...οπότε προσφέρθηκα να πάω στο μπάνιο για να φέρω την δική της... ...βγαίνοντας από το μπάνιο τα χρήματα μου είχαν μπει στο τσαντάκι της... ...casus belli... ..ξαπλώνω...η κοπέλα μπαίνει για ντουζ...και εγώ τηλεφωνώ στο γραφείο... ..."Τι οφείλω να δώσω στην κοπέλα επειδή δεν θέλω να την κρατήσω??"... ...δεν ανέφερα τους λόγους...δεν είχα διάθεση να εξηγήσω...γιατί θα αρχίζανε άλλα μετά...που δεν τα γουστάρω...είχα ήδη αποφασίσει να την σουτάρω... ..."Δώστε της 10 euro για το ταξί"... ..."μου ζήτησε 15 λόγω κίνησης...δεν έχω πρόβλημα...θα πάρει 15 και είμαστε εντάξει"... ...στραβώνει η τηλεφωνήτρια...επειδή δεν ήταν ενήμερη ότι η κοπέλα θα ζητούσε 5 euro παραπάνω...αιφνιδιάζεται από αυτό που ακούει...και ζητά να μιλήσει στην κοπέλα...(από το κινητό μου)... ..."καλέστε την στο κινητό της...το έχετε έτσι??"... ...τα λένε μεταξύ τους...κλείνουν το τηλέφωνο...η μικρή πέρνει μερικές βαθιές ανάσες...θυμάται το γλυκό της υφάκι...και με τον τρόπο της...προσπαθεί να μου περάσει το εξής μήνυμα:..."αφού είσαι καλούλης μωρέ...γιατί τσινάς?"... ...της εξηγώ ότι δεν είμαι καλούλης...και πως κατά βάθος είμαι παράξενος άνθρωπος... ...δεν της είπα ότι μου αρέσει να βάζω πολλές τελείες στις κριτικές μου...γιατί θα καταλάβαινε ότι έχει να κάνει με ufo...και θα έφευγε με την μία... ...επειδή το πάλεψε...της εξήγησα ότι με βάση το δικό μου σκεπτικό...τα χρήματα δεν πρέπει να τα βάζει στο τσαντάκι της πριν την συμπλήρωση των 60 λεπτών...στο τσαντάκι βάζουμε τα πράγματα που είναι δικά μας...και τα συγκεκριμένα χρήματα θα ήταν δικά σου μετά από 60 λεπτά... ..."μα έτσι μας λέει το γραφείο...να ζητάμε τα χρήματα στην αρχή"... ..."εντάξει...ζήτησες τα χρήματα στην αρχή...σου τα έδωσα...και είδες ότι έχω κι άλλα...ποιος ο λόγος να τα βάλεις μέσα στο τσαντάκι σου?"... ...δεν έχω πρόβλημα να πληρώνω στην αρχή Sara...φτάνει να πληρώνω προκαταβολικά μια κοπέλα που έχει αποδείξει την αξία της...που έχει κριτικές...και όχι κάποια που έρχεται για πρώτη φορά στην Ελλάδα...για να κάνει το αγροτικό της στου κασίδη το κεφάλι... ...έφυγε...είμαι σίγουρος ότι από μέσα της θα με έβριζε...αλλά εγώ γλύτωσα την φόλα... ...5 λεπτά μετά...ξαναπέρνω τηλέφωνο το γραφείο για να ζητήσω την VIKI...που την ξέρω ότι είναι καλή... ...αρνήθηκαν...γιατί "πολιτική του γραφείου κύριε είναι οι κοπέλες να πληρώνονται στην αρχή"... ...ναι?...ε...σε άλλα γραφεία...οι κοπέλες πληρώνονται στο τέλος...προφανώς επειδή έχουν εμπιστοσύνη στον πελάτη...και επειδή ιδρώνουν την φανέλα στον αγώνα... ...οπότε κλαϊν μάϊν...κορίτσια και γραφεία υπάρχουν πολλά...πάρα πολλά... ...60 euro στο Μολδαβάκι αύριο...και όλα κομπλέ... ...αυτή είναι η πολιτική του Sproxe...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money