Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 49

    Κριτικές Χρηστών

    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    Χαμογελώντας ξανά...... ...έβλεπα προ ημερών τις photo Αξιολόγηση: 9.00 — 17/10/2021 - 11:19
    Χαμογελώντας ξανά...... ...έβλεπα προ ημερών τις photo Αξιολόγηση: 9.00 — 17/10/2021 - 11:19
    Χαμογελώντας ξανά...... ...έβλεπα προ ημερών τις photo της Lana8...και ενώ γούσταρα το κορμί...κάτι δεν μου καθόταν καλά στο ύφος της...κάτι... ..."κάτσε στα αυγά σου μαλάκα"...και έκατσα τελικά... ...σήμερα το απόγευμα...σκάει η Elina3 και η Viki στο site του γραφείου... ...γαμάτα κορμιά και οι δύο... ...είχα ένα μικρό δίλημμα...αλλά όταν πρόσεξα την μαλλούρα της Elinas...ήξερα ότι πρέπει να την αποφύγω...(για μένα είναι κανόνας...γκόμενα που μαλακίζεται με τρίχες...δεν θέλει να "τσαλακωθεί" στο κρεβάτι...ελάχιστες οι εξαιρέσεις που απλά επιβεβαιώνουν τον κανόνα)... ...τηλέφωνο στο γραφείο...και incall στο γνωστό άθλιο hotel της Λ.Συγγρού... ...μπαίνω και μου σκάει χαμόγελο...αληθινό?...υποκριτικό?...ήταν δύσκολο να το ξεκαθαρίσω εκείνη την στιγμή...αλλά...σε κάθε περίπτωση ένα όμορφο χαμόγελο...σε ένα όμορφο πρόσωπο...σε καθηλώνει...ήταν πολύ ωραίο σαν σύνολο...έμεινα...χωρίς δεύτερη σκέψη... ...οι photo έχουν ελάχιστη επεξεργασία...θα πάρετε ότι βλέπετε...μπουμπουκάκι 23 χρόνων... ...τα λεφτά τα ζήτησε μπροστά...με χαμόγελο... ...ok...βγάζω και εγώ το πακέτο...(κρεμάω και εγώ ένα χαμόγελο)...μετράω μπροστά της για να βλέπει το χρήμα να ρολάρει...τα ακουμπάω στο κομοδίνο...και το υπόλοιπο πακέτο ξαναμπαίνει στην θέση του... ...δεν έκανε το λάθος να τα βάλει στην τσάντα της...οπότε δεν είχαμε θέματα... ...όλα κινήθηκαν σε ρυθμούς gfe...με χαμόγελο...φιλάκια με γλωσσίτσα...χαδάκια...οπότε όσοι θέλουν τρυφερότητες να πάνε...ακόμα και στον πούτσο με τρυφερότητα ξηγήθηκε το μωρό...δεν έχω παράπονο... ...ψιτ?...αγαπούλιδες?...να πάτε...αλλά να ξέρετε ότι το χαμόγελο δεν είναι αληθινό...η μικρά είναι έμπειρη... ...φεύγοντας...πήρα μαζί μου το χαμόγελο της...δεν με ένοιαζε που ήταν ψεύτικο...το πήρα...πέρασε μέσα μου...το έκανα δικό μου...και για λίγη ώρα το έβγαζα προς τα έξω...απλά το δικό μου χαμόγελο ήταν αληθινό... ...κατά έναν περίεργο τρόπο είχα κολλήσει επί έναν χρόνο με μια γυναίκα που γέλαγε ελάχιστα...με αποτέλεσμα να στερηθώ τα πραγματικά χαμόγελα στην ζωή μου... ...ευτυχώς όμως...αργά ή γρήγορα..."τρακάρουμε" με άνθρώπους που χαμογελούν πραγματικά όταν μας βλέπουν...είναι λίγοι...αλλά υπάρχουν...και για αυτούς αξίζει να πας πολύ μακριά για να τους βρεις...να τους χαμογελάσεις και εσύ...για λίγες ώρες...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks