Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Tzouli Trans  ()

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Πόλη: Αθήνα
  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 354

    Κριτικές Χρηστών

    kele7 Avatarkele7Μηνύματα: 92 Κριτικές: 14

    Ιστορίες: 0

    Ο κωλομπαράς της γειτονιάς (sexclub) ξαναχτυπά Μέτραγα Αξιολόγηση: 8.00 — 16/10/2021 - 10:43
    Ο κωλομπαράς της γειτονιάς (sexclub) ξαναχτυπά Μέτραγα Αξιολόγηση: 8.00 — 16/10/2021 - 10:43
    Ο κωλομπαράς της γειτονιάς (sexclub) ξαναχτυπά Μέτραγα τα οικονομικά μου και ήμουν λειψός αυτη την εβδομάδα οπότε ψάξιμο σε διάφορα site και forum για οικονομική και καλή επιλογή Από ότι διάβασα η Tzouli Trans ήταν αυτό που έψαχνα Οκ φάτσα οικοδόμου αγριόπουστα οπότε φιλία δεν υπήρξαν Άνθρωπος όμως συνειδητοποιημένος και ευχάριστος και με χαμόγελο Αλλά σε αυτήν δεν πήγα για κουβέντες όποτε απλά το αναφέρω,ρώτησε αν θέλω να κάνω ντους όπως και έκανα. Στην μάχη, φόραγε μαύρα εσώρουχα και ζαρτιέρες, αρκετά προστυχόλογα Ξάπλωσα αναπαυτικά στο άνετο κρεβάτι και άρχισε να μου πιπιλάει τις ρώγες με τρόπο συστηματικό και αργό, μετά κατέβηκε στο πέος και τέλος άρχισε με μανία να γλύφει τα αρχίδια μου και την περιοχή πέριξ. Άρχισα να ηρεμώ πραγματικά και σιγά σιγά να απολαμβάνω όλο το εύρος της εμπειρίας. Μετά μου έβαλε το προφυλακτικό και έκατσε πάνω μου... Το τελείωμα ήρθε και τις 2 φόρες με πισωκολλητό στα 4 γιατί η φάτσα της δεν με ενέπνεε Αυτα για την Tzouli Trans
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks