Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Απλά καλή Αξιολόγηση: 8.00 — 20/03/2024 - 15:12
    Απλά καλή Αξιολόγηση: 8.00 — 20/03/2024 - 15:12

    Ωραία ντυμένη στη υποδοχή, η κοπέλα των φωτο, στυλάτη αλλά χωρίς πολύ αέρα βρε παιδί μου...ισως και θέμα χημείας....ειναι όμως επαγγελματίας.Πρόσωπο όπως στις φωτό. κορμί φοβερό  καλοσχηματισμένο.Πιπα καλή αλλά βαρέθηκα τη καθοδήγηση.Το καλό το αμάαξι π΄΄αει μόνο του και το ευχαριστιέται και ο επιβάτης.Δεν εντυπωσιάσθηκα από την ώρα μαζί της.Πρωκτικό δε ζήτησα γιά να μην απογοητευθώ εντελώς

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    clonarius Avatar clonarius 20-03-2024 20:21:29

    φίλε δεν κάνει πρωκτικό το κορίτσι... 

    μπας και την μπέρδεψες με κάποια άλλη???

    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    rizoss AvatarrizossΜηνύματα: 107 Κριτικές: 22

    Ιστορίες: 0

    Γαμησα τετοιο θηλυκο... Αξιολόγηση: 9.33 — 20/11/2022 - 01:23
    Γαμησα τετοιο θηλυκο... Αξιολόγηση: 9.33 — 20/11/2022 - 01:23

    Ειχα δει απο νωρις την παρασκευη τις φωτογραφιες και με ετρωγε μεσα μου να την παρω η να το αφησω για Σαββατο. Τηλεφωνησα στο γραφειο για να μαθω τι γινεται και μου λεει η τηλεφωνητρια οτι την εχει μια ωρα ελευθερη λογω ακυρωσης απο πελατη και το Σαββατο ειναι ολη μερα κλεισμενη. Ειχα τρεις ωρες ελευθερες μεχρι την ωρα που μου προτεινε και ολα μου μοιαζανε τελεια συντονισμενα.

    Εκανα ενα μπανακι και ξυριστικα για μπορω να φιλησω ανετα αλλα και να γλειψω το μουνι της. Πηγα λιγο νωριτερα στο ξενοδοχειο και στον χρονο που περισσευε εκανα ωραιες σκεψεις για την κοπελα. 

    Χτυπησα στην πορτα ακριβως στην ωρα που ειχαμε συμφωνησει και μου ανοιξε χαμογελαστη και φορωντας μια ρομπα. 

    Η γυναικα που ειναι στις φωτογραφιες δεν απεχει απο την πραγματικοτητα. Στο προσωπο που ειδα πρωτο ειναι πραγματικα καλη, με ομορφα φυσικα χειλη και ακομα πιο ομορφα ματια. Ηταν φιλικη και πολυ καλη στα αγγλικα οποτε η συζητηση που ανοιξαμε ηταν ευκολη και με το χιουμορ της μπορουσα να μιλησω ανετα. Κοιτωνας με προκλητικα πανω στην κουβεντα αρχισε να ξεσκεπαζει το σωμα της προσεχοντας να δει τις αντιδρασεις μου. Πολυ πονηρο και σεξυ το μυαλο της και οτι αποκαλυπτε ηταν ωραιο. Το δερμα της πολυ καλο και τα βυζια της οχι μεγαλα αλλα με ωραιο σχημα και σφιχτα οπως ειδα στην συνεχεια. Πιο κατω ο κωλος ωραιος και οτι ηταν αναμεσα ηταν περιποιημενο οπως γενικα ολη της η εμφανιση.

    Σπασανε τα φανταστικα δεσμα που με κρατουσα σε αποσταση και σμιγοντας κοντα της παιχτηκε και το πρωτο φιλι. Εχω να πω οτι φιλαει καλα, δεν βλεπεις καμια προσποιηση και κραταει διαρκεια οσο γουσταρεις. 

    Οσο φασωνομασταν εδειχνε ολο και πιο καυλωμενη λες και μου το εκρυβε τοση ωρα. Ειχε πραγματικα καλη διαθεση και ορεξη για δουλεια. Ευχαριστηθηκα με το γλειψιμο στο μουνι της αλλα και με τις αντιδρασεις της οταν περασα απο την πισω τρυπα. Οι επιδωσεις της στο στοματικο πολυ καλες, γλειφει στοχευμενα, προσφερει ενα αργο και ποιοτικο τσιμπουκι με λιγο γλειψιμο και στα αρχιδια. Τελικο σταδιο καναμε ενα 69 οπου το γουσταρε πολυ σε σημειο τετοιο που σταματησε το τσιμπουκι και αρχισε να τριβει το μουνι της πανω στο προσωπο μου. Οταν μου ηρθε το χυσιμο το καταλαβε και τα εριξε στα βυζια. 

    Καναμε ενα ωραιο αλλα συντομο διαλειμμα στην διαρκεια του οποιου μου εκανε μασαζ σε σχεδον ολο μου το σωμα. Δεν της το εχεις αρχικα, νομιζεις οτι επειδη ειναι ομορφη ειναι και ψωνισμενη αλλα εχει μαθει καλα πως να περιποιειται τον ανδρα και δεν βαριεται να προσφερει αυτο που ξερει. 

    Εγω απο την αλλη ηθελα τα περισσοτερα να τα κανει εκεινη και μετα απο το τσιμπουκι την εβαλα να με καβαλησει. Τα εκανε ολα αργα και αισθησιακα, εχει ωραιο ρυθμο και στενο μουνι που αναγκαστικα πρεπει να βαλεις λιγο τζελ στην αρχη. Ο αργος ρυθμος αρχισε να επιταχυνεται μολις κατεβασε λιγα φυσικα υγρα και κατεληξε εντονος. Μην μπορωντας να βγαλω απο το μυαλο μου τον κωλο της απαιτησα να κανει και αναποδο και με δυο τρεις κινησεις αρχισε να δουλευει αναποδα και να ευχαριστιεμαι την απολυτη θεα. 

    Στα τελευταια λεπτα και με τα επιπεδα της αδρεναλινης ψηλα οπως και με τις ορμες στο μεγιστο την πηρα και σε doggy. Εδωσα πονο........ ναι... αντεξε……. ναι... το ευχαριστηθηκε…... ναι... και αρχισε να βογγαει ανεξελεγκτα! Απο τα πιο ομορφα συναισθηματα να κανεις να χυνει τετοιο θηλυκο... Ετρεμαν τα ποδια της και φανερα κοκκινισμενη στο προσωπο δυσκολευοταν αν γυρισει να με κοιταξει οσο διαρκουσε ο οργασμος της. 

    Εχυσα και εγω μεσα στην καποτα χωρις να τραβηχτω και την αφησα να ηρεμησει καποια λεπτα που σιγουρα τα χρειαζοταν. Μαζι της πηρα απο τις μεγαλυτερες ικανοποιησεις που θα μπορουσα να παρω με σεξεργατρια. Εκτος απο την ομορφια και στον χαρακτηρα και στην εμφανιση ηταν διατεθειμενη να τα δωσει ολα και σε αυτο ταιριαξαμε απολυτα. 

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δείτε τα σχόλια (1)
    TOMCRUISE Avatar TOMCRUISE 20-11-2022 14:50:41
    οντως η ελζα προσφερει μαξιμουμ απολαυση
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    ΕΡΩΤΑΣ... ...μου είχε γυαλίσει η Patricia...αλλά είχαν Αξιολόγηση: 9.40 — 20/10/2021 - 21:47
    ΕΡΩΤΑΣ... ...μου είχε γυαλίσει η Patricia...αλλά είχαν Αξιολόγηση: 9.40 — 20/10/2021 - 21:47
    ΕΡΩΤΑΣ... ...μου είχε γυαλίσει η Patricia...αλλά είχαν γράψει καλά λόγια και για την Dasha... ...δεν είχα καταλήξει...μέχρι που ήρθε το sms του Geroksoura... ...πάρε ELZA ρε!!...η κοπέλα είναι ότι πρέπει για αγαπούλη!... ...τηλέφωνο στον μύστη για περισσότερες info...γιατί δεν είχε ανέβει η κριτική του...και στο καπάκι στην Καίτη... ...η κοπέλα είχε χρόνο το μεσημέρι της Δευτέρας...οπότε όλα κομπλέ... ...έρχεται το πλάσμα...μπαίνει με χαμόγελο...και της δίνω φιλί αγαπουλιάρικο...για να της δώσω στίγμα... ...ανταποκρίνεται στην αγαπουλίαση μου...και αρχίσαμε τα σιρόπια από την σέντρα... ...αργές κινήσεις...αισθησιακές...για να γδυθούμε...αλλά και για να μάθει ο ένας το κορμί του άλλου... ...γρήγορο πέρασμα από το ντουζ για ένα ξέπλυμα...και γρήγορα πάλι τα κορμιά μας ενωμένα στο κρεβάτι...για φιλιά και χάδια... ...όμορφα φιλιά...με αγαπουλίστικη δοσολογία γλώσσας...και τα χέρια μου να παρασέρνουν προς τα πίσω τα λυμένα μαλλιά της... ...η ανάσα της να έχει γίνει ήδη βαθιά...και καθώς χάϊδευα το στήθος της...ένιωθα την καρδιά της να έχει ανεβάσει ρυθμό... ...τα χέρια μου άρχισαν να νιώθουν το σώμα της να πάλλεται...όπως έκαναν τα εφηβικά μας κορμιά...όταν επιχειρούσαν τα πρώτα τους βήματα στα μονοπάτια του έρωτα... ...είχα πολλά χρόνια να ζήσω αυτό το πακέτο... ...μιας κοπέλας που νιώθει...που ιδρώνει...μιας κοπέλας που τρέμει και ανατριχιάζει...που σου κάνει έρωτα...και μετά δεν ξεκολλάει από πάνω σου...μέχρι το κορμί της να γαληνέψει ξανά... ...το ξαναγράφω...είχα πολλά χρόνια λέμε να ζήσω αυτό το πακέτο... ...οι αγαπούλιδες να μην την χάσετε...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5543 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Χθες αργα το βραδυ,χαζευω το σαιτ Αξιολόγηση: 9.00 — 20/10/2021 - 16:21
    Χθες αργα το βραδυ,χαζευω το σαιτ Αξιολόγηση: 9.00 — 20/10/2021 - 16:21
    Χθες αργα το βραδυ,χαζευω το σαιτ του γκλαμουρ & παθαινω εγκεφαλικο,ξαναγυρισε η ολιβια με την οποια ειχα σκαλωσει το καλοκαιρι,αλλα δεν την συναντησα, κατακαυλωμενος στελνω μηνυμα 1μιση το βραδυ στο γραφειο να ρωτησω ποιες ειναι διαθεσιμες στα γουστα μου,απογοητευση-δεν ηταν η ολιβια,ηταν ομως οι ντασα,ναντι,σασα & ελζα. επειδη γενικα παντα ψαχνω φυσικες γυναικες & αματερ οσο γινεται,απερριψα τη σασα που ειναι σιγουρα προφεσιοναλ,εχει ερθει αρκετες φορες,τη ναντι επειδη ροφοχειλια & τη ντασα δεν ξερω ακριβως γιατι δεν ηθελα να τη δω παροτι ειχα καλο ινφο. περισσοτερο με τραβουσε η ελζα & δεν ρωτησα το γραφειο ποια απο τις 4 προτεινετε,αλλα κατευθειαν ζητησα αυτην,σιγουρα το γεγονος οτι συμφωνα με την κριτικη του γεροξουρα πληρουσε τα βασικα κριτηρια μου-γλωσσοφιλα,γλειφομουνι-ηταν για μενα αρκετο μαζι με την ομορφια της προφανως! παω στο αγαπημενο μου πορνοξενοδοχειο παρφουμαριζομαι κλπ & στις 3 κ τεταρτο χτυπαει η πορτα & αντικριζω την πολυ χαμογελαστη ελζα,νταξει σιγουρα δεν ειδα την υπερμουναρα των φωτογραφιων-χωρις αυτο να σημαινει οτι απογοητευτηκα,καθοτι στις φωτογραφιες παντα τα κοριτσια απεικονιζονται αρκετα ομορφοτερα,ειδα ομως μια ομορφη κοπελα,την οποια σιγουρα αν την εβλεπα στο δρομο θα τη χαζευα,νομιζω οτι τα μαλλια της σιγουρα δεν ηταν τοσο ομορφα οσο στις φωτογραφιες,κατι που διορθωνεται ευκολα,η μυτη της ειναι λιγο μεγαλη,αλλα δινει μια ωραια αρμονια στο προσωπο της,το σωμα της ειναι ενα ομορφο λεπτο σωμα μιας καθημερινης κοπελας με μικρα βυζακια με πολυ ανταποκρισιμες ρωγες,που οταν παιζεις μαζι τους καυλωνει λες κ παιζεις με την κλειτοριδα της! με το που μπηκε μεσα κατευθειαν φιλι στο στο στομα & εν συνεχεια εβγαλε το μαυρο φορεμα της & εμεινε με τα εσωρουχα & τις ζαρτιερες της οπως στην 3η φωτο του γκλαμουρ,αλλα με μαυρες καλτσες μεχρι τα μπουτια.εγω καθομουν στην ακρη του κρεβατιου με την πετσετα & χωρις να της πω κατι ηρθε & επεσε στα γονατα & ξεκινησε μια ωραια πιπα ,μετα απο λιγο τη σταματησα & της ειπα να ανεβει στο κρεβατι μαζι μου,εκει εβγαλε τα εσωρουχα της & εμεινε με τις καλτσες της μονο,εκει αγκαλιαστηκαμε & ξεκινησαμε βαθια γλωσσοφιλα & εγω με τα χερια μου εξερευνουσα το κορμι της,ζουπωντας τα βυζακια της & τα κωλομερια της,φιλιομασταν αρκετη ωρα & μετα αρχισα να παιζω με το μουνι της οπου αρχισε να βογγαει & σε καποια φαση φανηκε να τελειωσε-αδιαφορο αν τελειωσε πραγματικα ή οχι,εγω την ψευδαισθηση μου την εζησα & με καυλωσε ακομα περισσοτερο,στη συνεχεια πηρα μια πρωτη γευση απο το μουνι της & μετα την πρωτη γευση τη γυρισα σε 69 οπου μου εγλειψε το μικρο αρκετα καλα & αναγκαστηκα να τη σταματησω 2 φορες για να μην τελειωσω & εγω απολαυσα το μουνακι της για αρκετη ωρα με την ελζα σε καποιες φασεις να εχει καυλωσει αρκετα & να κουναει εκεινη το μουνι της πανω στο στομα μου για να το ευχαριστηθει περισσοτερο, αφου χορτασα γλειψιμο προχωρησα σε μερικα φιλια ακομα κ μετα αγκαλιαστηκαμε γονατιστοι πανω στο κρεβατι & επαιζα με τις ρωγες της,εκει αρχισε κατι τρελα βογκητα με μενα να ζουπαω τις ρωγες της χωρις σταματημο-πρωτη φορα βλεπω γκομενα να κανει ετσι οταν καποιος παιζει απλως με τις ρωγες & οχι με το μουνι της,για να ειμαι ειλικρινης δεν το εχω ξανακουσει κιολας,αν καποιος συναδελφος το χει ξανακουσει παρακαλω να μου το πει-μιλαμε η γκομενα εκανε σαν σεληνιασμενη σε φαση που εγω να αναρωτιεμαι αν οντως εχει κατακαυλωσει ή αν με δουλευει,αλλα η γκομενα μιλαμε να χτυπιεται απο την καυλα της & εγω να την κοιταω σα χαζος. αφου τελειωσε & αυτο το πρωτογνωρο για μενα σκηνικο,σηκωθηκα ορθιος να της τον δωσω στο στομα μια τελευταια φορα να μου τον σκληρηνει τερμα πριν μου βαλει το προφυλακτικο ,οπου την ξαπλωσα & την πηρα ιεραποστολικα για φιλησω λιγο ακομα το στοματακι της ,οπου μετα απο λιγο τελειωσα,αλλα επειδη ημουν τερμα καυλωμενος παρεμεινα μεσα της κανοντας κινησεις μεσα στο μουνακι της & λιγο μετα τελειωσε & αυτη,ενιωσε το μουνακι της να κανει σπασμους ,περαν των ηχων που εβγαζε η ιδια. κατοπιν εκανε ντουζακι & αποχαιρετιστηκαμε ανταλλασσοντας θερμες ευχες για το μελλον! συνοψιζοντας περασα πολυ ομορφα,παροτι το κοριτσι μου φανηκε οτι μια κουραση σιγουρα την ειχε-τη συναντησα & στις 3 τα ξημερωματα,αλλα ηταν εκει για να με ευχαριστησει χωρις να προσπαθει να κλεψει οπως αλλες κ ειχα μια πολυ ικανοποιητικη συναντηση με ενα πολυ καλο ανθρωπο & της ευχομαι τα καλυτερα! να ειστε καλα ολοι,ελπιζω να μην σας κουρασα παρα πολυ.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5513 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Ειμαι ερωτευμενος στα συννεφα πεταω..... Αυτο το Αξιολόγηση: 9.20 — 17/10/2021 - 21:14
    Ειμαι ερωτευμενος στα συννεφα πεταω..... Αυτο το Αξιολόγηση: 9.20 — 17/10/2021 - 21:14
    Ειμαι ερωτευμενος στα συννεφα πεταω..... Αυτο το γαμημενο το ταταρσταν βγαζει γκεϊσες ρε πουστη μου Ειναι απιστευτο πραγμα Μπαινει ο Θοδωρας μεσα παιρνει το ασανσερ χτυπαει πορτα κι ακουει τακουνια Βλεπει την Ελζα με μαυρο μινι φορεμα τακουνια μακιγιαρισμενη χτενισμενη στο επακρο Μια χαμογελαρα ΝΑ με το συμπαθειο, κανει να με φιλησει αλλα ακομα ειχα την μασκα ο μαλακας Γρηγορα ντουζ ο δε νιπτηρας της ειχε ενα καρο καλλυντικα, ντουλαπα θα επρεπε να ειχε Με περιμενε στο κρεβατι με το φορεμα με σκουπησε καλα καλα και με αρχιζει στα γλωσσοφιλα μου γυρναει την πλατη και μου λεει θα με βοηθησεις με τα φερμουαρ; Αλλο που δεν ηθελα βγαζει το φορεμα και φοραει ενα σετ ζαρτιερες μαυρο με μαυρο σουτιεν δαντελωτο πωπωπωπω κολαση με πλακωνει στα γλωσσοφιλα απο το πλαϊ και μετα με καβαλησε με αγγαλιαζε ανακατευε τα μαλλια μου και με φιλαγε με παθος Μετα απο λιγο βγαζει πρωτα σουτιεν βυζι φυσικο λεμονακι αντε τσικ παραπανω το τιμησα κι αυτο Μετα μου κανει μια πιπα με πολυ σωστη χρηση χεριου αργη με πολυ αργες παλινδρομησεις Λεω εδω ειμαστε δεν γαμαμε σημερα βγαζει το βρακακι της και γυρναμε 69 ευχαριστηθηκα πιπα και το μουνακι της οχι ανατομικα του γουστου μου αλλα μοσχομυριστο Μετα απο αρκετη ωρα εχυσα το καταυχαριστηθηκα Μα καλα ρε geroksouras 100 ευρω μια πιπα ΝΑΙ και δεν τα κλαιω.... Τρομερη περιποιηση Παμε περιγραφη υψος 1.60 σκαρτο ξανθια φυσικη με μακρυα μαλλια βυζι φυσικο χειλη φυσικα Ματια μπλε ελαφρως σχιστοματα Επιδερμιδα λευκη και ευαισθητη Ελαφρως μεγαλη μυτη Ρε βαρβαροι τι την κοπανατε στο σεξ; μαυρος κωλος της Μιλαει αψογα αγγλικα Δεν πινει δεν καπνιζει Φοβερη εμπειρια φιλεναδας, πηρα για παραταση αλλα εφαγα ακυρο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks