Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Nastia  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 7
  • Προβολές: 277

    Κριτικές Χρηστών

    erikos AvatarerikosΜηνύματα: 391 Κριτικές: 59

    Ιστορίες: 0

    Δεν πρόλαβα να σε ξαναδώ Αξιολόγηση: 10.00 — 23/03/2024 - 13:41
    Δεν πρόλαβα να σε ξαναδώ Αξιολόγηση: 10.00 — 23/03/2024 - 13:41

    Αν θα ξανασυναντούσα τη Nastia: ΜΕ ΧΙΛΙΑ.Ραντεβού γιά αργά το βράδυ ,ψιλοκουρασμένος, αναζητώντας γυναίκα γιά χαλάρωση.Ανοίγει η πόρτα και βλέπω τη ΘΕΑ των φωτό.Ψιλοτσιμπιέμαι ...αλλά μπροστά μου αυτή η κορμάρα με τος ψηλοτάκουνες γόβες της και ένα ολόσωμο φόρεμα που διέγραφε τη κάθε σπιθαμή του κορμιού της.. ΟΛΑ τα alarm μου ενεργοποιήθηκαν...ο φίλος της κάτω γειτονιάς ντούρος με τη μία....Σωματικά με είχε απογειώσει με εκείνα τα βαθειά φιλιά της... με τη γλωσσα της να σέρνεται σε όλο μου το πρόσωπο και το λαιμό μου...και ρουφηξιές να μου έκανε δεν θα με ενοχλούσαν από αυτο το υπέροχο πλάσμα.Της ζήτησα να μπω γιά μπάνιο καθότι δουλειά από το πρωί.Δεν νομίζω ότι έχω κάνει πιό γρήγορο μπάνιο...και βγήκα έξω με τη ΄΄κρεμάστρα ,,οριζόντια. Εχω την εντύπωση ότι της άρεσε και αυτής που με είχε κατακαυλ.σει.Μου ζήτησε να τη γδείσω αργά - αργά ζουλώντας με τα χέρια της τα χέρια μου κατευθύνοντας το πιάσιμο ΤΟΥ ΚΟΡΜΙΟΥ.Αφού έπεσε όλος ο μπερντές , μένοντας με τα εσώρουχα άρχισε να κολλάει επάνω μου και να τρίβεται μέχρι...που σηκώνεται και βγάζει αργά αργά το σουτιέν της...Η ΑΠΟΚΑΛΕΙΨΗ ΤΩΡΑ...κόντεψα να της φάω γλείφοντας αυτά τα υπέροχα στήθη,αυτό το υπέροχο κορμί των τέλειων αναλογιών, αυτά τα ατελείωτα πόδια....κοντεψα να της ξεσκίσω το strip aki της με τα δόντια μου...την καταμελάνιασα από τη κάβλα μου συμπαίκτες ψιλοδαγκώνοντας την...και αυτή ηδονιζόταν όλο και περισσότερο.Τρεις οργασμους στο ματσ αυτή και γιά τη ηλικία μου νομίζω 4 κατακεραυνώσεις εγώ με πίδακα που σκοτώνει...ΦΟΒΕΡΟ σεξ όλων των στάσεων ...σε λεπτομέρειες δε μπαίνω γιατί της κρατώ γιά τον εαυτό μου...όταν είμαι μόνος.Λίγο πριν ντυθώ γιά να φύγω σκύβει κάτω με εμένα όρθιο και αυτή στα γόνατα...Η πίπα, βαθειά ...κατάλαβα τι σημαίνει ΠΟΛΥ ΒΑΘΥ ΛΑΡΥΓΓΙ...ξεκάθαρο γιά μένα :μου έδειξε πόσο καλά περάσαμε.Φεύγοντας με αγκάλιαζε, λές και ήμουν με τη γκόμενα των ονείρων κάθε καβλιάρη που κυκλοφορεί ανάμεσά μας.ΔΥΣΤΥΧΩΣ δε πρόλαβα να τη ξαναδώ λόγω δουλειάς και λόγω απομάκρυνσής της από το γραφείο μία μέρα νωρίτερα.Δεν μπορείτε να φανταστείτε πως ένοιωσα όταν χωρίς νάχω δει το site μη ξέροντας ότι έφυγε ζήταγα 3-4 ώρες συνάντησης μαζί της...

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 2 ώρες
    Κόστος (€) 280
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 40-49
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    λουκουμάκι Αξιολόγηση: 8.00 — 01/06/2022 - 10:16
    λουκουμάκι Αξιολόγηση: 8.00 — 01/06/2022 - 10:16

    με το γραφείο όλα οκ.
    η νεαρά μας ήρθε στην ώρα της, I know you μου είπε με το που με είδε και έδωσε φιλί για το καλησπέρα.
    στα λευκά ντυμένη σαν νυφούλα , το μόνο που έλειπε ήταν η ανθοδέσμη στο χέρι. Τον γαμπρό της μιας ώρας τον είχε βρει.
    πέρασε μέσα , της πρόσφερα κρασί και είπαμε δυο κουβέντες όσο μπορείς με google translate , παρεμπιπτόντως πιο πολλές λέξεις ξέρει ελληνικά παρά αγγλικά.
    Τελειώσαμε το σιγαρέτο και με καβάλησε, φιλιά μπόλικα με γλώσσα έδινε . Στάση για να βγάλει το συνολάκι της , λευκά εσώρουχα φυσικά φόραγε τα πέταξε και αυτά. Κορμάκι μαυρισμένο , στηθάκια μικρά, τρυφερά, μυτερά , πωπουδάκι αφράτο , μοσχομύριστη και περιποιημένη.
    Ζήτησε να περάσουμε εντός κρεβατοκάμαρας όπου με έγδυσε και τον πήρε στο στόμα της, πιπούλα καλή, με τα δυο της χέρια στα κωλομέρια μου , ντιπ το προσπάθησε και το πέτυχε , πνιγόταν αλλά εκεί .
    Πήρε έναν δονητή από το κομοδίνο και άρχισε να παίζει , πίπα έπαιρνε ταυτόχρονα, πήρα και δεύτερο δονητή και της τον έβαλα μέσα αυτόν. Εντάξει τα μάτια της είχαν γυρίσει της νεαράς μας,
    Κατέβηκα και γω να την περιποιηθώ , βγάζω δονητή βάζω γλώσσα και δάκτυλο, μούσκεμα , να μουρμουράει , να αναστενάζει , κεφαλοκλείδωμα με τις μπουτάρες και τελείωσε με σπασμούς .
    Ξάπλωσε δίπλα μου παραδομένη και ζήτησε διάλειμμα , εντός λεπτού όμως όρμησε και ξανάρχισε τα φιλιά και να μου τον παίζει , κατέβηκε και τον ξαναπήρε στο στόμα , το έχει το mouthfuck τελικά.
    βάλαμε την πλαστικούρα και εισχώρησα στο στενό μουνάκι της, αρχίσαμε ιεραποστολικά, γαντζώθηκε πάνω μου η κοπελιά μας και ανέλαβε δράση, σήκωσε την λεκάνη της και καρφωνόταν με δύναμη , όσο πιο βαθιά τόσο πιο καλά. τα νύχια της καρφωμένα στην πλάτη μου , για μπάνιο αυτό το ΣΚ δεν με βλέπω.
    Το γυρίσαμε στα 4 και κόντρα τράβηγμα αλογοουράς , με συνοδεία καμίας μπάτσας , φωνές αρκετές από μεριάς της και ήρθε το τέλος μας.
    διάρκεια 45 λεπτά γεμάτα το ένα ημίχρονο και το μοναδικό.
    φρεσκαριστήκαμε , είπαμε δυο κουβέντες οι τρεις μας, εκείνη, ο γκούγκολας και γω , πήρε τον οβολό της και καλό μας βράδυ.

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο προφυλακτικό
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    seeker AvatarseekerΜηνύματα: 324 Κριτικές: 8

    Ιστορίες: 0

    GFE διαμαντάκι Αξιολόγηση: 8.83 — 31/05/2022 - 20:46
    GFE διαμαντάκι Αξιολόγηση: 8.83 — 31/05/2022 - 20:46

    Η μόνη διαφορά από τις φωτό είναι το μακιγιάζ και ίσως ένα ελαφρύ ρετους στο πρόσωπο για να κρύψει κάποια σημαδακια ακμής.
    Υποδοχή στο χώρο της πολύ ζεστή με φιλί καλωσόρισμα στην πόρτα. (περιποιημένο καθαρό δωμάτιο)

    Σώμα πετιτ αρμονικό και σφιχτό.. στήθος μικρό αλλά δενει στο σύνολο..

    Πολύ πρόσχαρη κοπέλα, ναζιάρα και χαμογελαστή (όχι νιαου όμως) πολλά φιλιά και χαϊδέματα σωστό gfe

    Η πίπα της πολύ ικανοποιητική υγρή όσο πρέπει και με ντιπ απανωτά σα να εχει διαγωνισμό με τον εαυτό της πότε θα το κάνει καλύτερα..
    Στο σεξ θα πάρει πρωτοβουλίες αλλά ακολουθεί άνετα..
    Στο σόσιαλ ασχολείται αρκετά οχι για να φαει χρόνο αλλά όντως δείχνει να ενδιαφέρεται, παρότι τα αγγλικά της είναι περριορισμένα.. και ξέρει πότε να ξαναρχίσει το παίχνίδι..

    Γενικά πολύ ευχαριστο ραντεβού που άνετα θα επαναλάμβανα..

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1.5 ώρα
    Κόστος (€) 210
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 30-39
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΑΘΙΑΡΑ ΚΑΥΛΟΠΙΠΙΝΑ Αξιολόγηση: 9.00 — 28/05/2022 - 11:50
    ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΑΘΙΑΡΑ ΚΑΥΛΟΠΙΠΙΝΑ Αξιολόγηση: 9.00 — 28/05/2022 - 11:50

    Γοοδ Μορνινκκκκ Συντεκνοι,

    Ηοtel visit για Nastia, λεω παμε μισαωρο και βλεπουμε......τι μισαωρο , το μισαωρο εγινε 1 ωρα για πλακα.....οποτε you get the point....

    Πολυ καυλα μωρο, ομορφο , σαν τη κοπελα της διπλανης πολυκατοικιας, μια νορμαλ φυσικη κοπελα δηλαδη, που τη κοιτας και θες να τη πηδηξεις...

    Δεν εχει το υπεσωμα, αλλα μια χαρα ολα φυσικα, και κανενα ταττοο.... το μωρο ειναι εμπειρο και σε στελνει κατευθειαν, gfe παθιαρικα, γλωσσοφιλα να φτανει η γλωσσα της στο στομαχι σου...

    Ειχε παει για μπανιο, και ειχε μαυρισει, κοκινισει λιγο οποτε ηταν πιο ασπρη στα βυζακια και κατω, κατι που εμενα μαρεσει πολυ το βρισκω καβλοτικο...

    Aπο gfe, 69, κουλουριασματα, γλωσσοφιλα, σε αλλαγες PSE , πιπαρα the best λεμε, γλυψιμο παντου, τεχνικες γκεισας και κινεζικου σεξ γενικα, deap throat ολον μεσα, απο τα καλυτερα , απορω πως το εκανε με τοση ευκολια, ο μιτσαρας δεν ειναι κσι μικρος....ολο μεσα παιδια, τι να πω, φανταστικο...

    Καναμε και αλλα περιεργα, γενικα μου εκανε διαφορα ερωτικα ανατολικου τυπου καμα σουτρα, πολυ καυλα και παθος, ξερει τι κανει, σε διαβαζει και ειναι εγγυηση....

    Τελειωσα στο στομα της, dead....

    Πολυ καλη και safe επιλογη.

    Επισης εχει δωματιάρα σουίτα !!!

    Αλλες κοπελες εχουν δωματιακια της πλακας !!!!

    George over and out







    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο σώμα
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Καθόλου
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο της κοπέλας
    Υπηρεσίες Τελείωμα στο πρόσωπο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    gpd AvatargpdΜηνύματα: 2518 Κριτικές: 171

    Ιστορίες: 0

    τηλ μεσημεράκι στο γραφείο και έκλεισα Αξιολόγηση: 8.00 — 06/03/2022 - 12:04
    τηλ μεσημεράκι στο γραφείο και έκλεισα Αξιολόγηση: 8.00 — 06/03/2022 - 12:04
    τηλ μεσημεράκι στο γραφείο και έκλεισα την μικρά. έφτασε στην ώρα της, μελαχρινάκι , μπουστάκι μαύρο και φουστίτσα κοντή. πρόσωπο οκ δεν την λες και θεά , ένα μελαχρινό κορίτσι. Χαμογελαστή πέρασε μέσα , έδωσε φιλάκι και το κλασσικό little english. δεν έμαθα ρώσικα, Αγγλικά και γαλλικά θέλανε τα γονιά , που να ήξεραν τότες για τις ερωτικές συναλλαγές μου με το πρώην σοβιετικό μπλοκ. Ζήτησε ουισκάκι και κόκα κόλα, να τα μας η μπεμπέκα μεσημεριάτικα. καφεδιά έπινα ακόμη εγώ, περάσαμε στον καναπέ, πρέπει να τον αλλάξω και αυτόν , όπως έκανα και στο στρώμα, μα πόσοι κώλοι έχουν καθίσει και δω όλα αυτά τα χρόνια. Ψιλοκουβέντα από που είσαι κτλ. από το Σότσι και ετούτη, πρέπει να έχει έρθει λεωφορείο από κει , θα τελείωσαν τα χρήματα από τους χειμερινούς ολυμπιακούς μάλλον. Ζήτησε να περάσει για ντουζ, επέστρεψε με τα εσώρουχα της, κορμάκι καλό , μετρίου αναστήματος, μπογιές- πλαστικούρες γιοκ. Μες τα γελάκια και έπεσε στην αγκαλιά του θείου, φιλιά με γλωσσίτσα ,χαδάκια, βγάλσιμο σουτιέν και να τα μικρούλια, Α +, ντράπηκε μωρέ και λέει χαριτολογώντας, small. Δεν πειράζει κοπελιά απλά να δουλεύουν τα μπουτόν, ανταποκρίνονται στο πιπίλισμα . Άρπαξε μαξιλαράκι και γονάτισε, κατέβασε σορτσάκι , βρακάκι και τσουπ στο στόμα της, καλή πιπούλα, παίξιμο γλώσσας, χεράκι είχαμε αλλά το βγάλαμε, ντιπ προσπάθησε αλλά πνίγηκε, δάκρυσε , πέρασμα από μπαλάκια με ρούφηγμα, σάλιωμα. Την πήρα από το χεράκι και κατευθυνθήκαμε στο κρεβάτι. Σπατουλιάρισμα στο μικρούλη της αιδοίο. Φάνηκε να το απολαμβάνει, κάτι μουρμουρητά, κάτι στα ρώσικα, χαϊδευότανε, τσίμπαγε της ρόγες της, ζουμάκια μπόλικα. Δακτυλάκι ένα στην αρχή και σιγά σιγά πήρε και δεύτερο. Μπαλονάκι και μέσα στο στενό αιδοίο της, εάν και μες το τσαντάκι του σπορτ μπίλι είχε και φρουί ζελέ δεν το χρειαστήκαμε. Δίνει πόνο στο σεξ , δεν κώλωσε στα πλάγιο , μπρος , όρθια στο κρεβάτι και ξανά ιεραποστολικά όπου και είχαμε λήξη ημιχρόνου για φρεσκάρισμα. χαζοκουβέντα μέσω γκούγκολα , τί κάνεις στην ζωή σου κτλ, είδε φωτό από παιδάκια και νόμιζε ότι είναι δικά μου , της είπα πως με παράτησε η γυναίκα μου και δεν τα βλέπω συχνά, ας πούμε και μεις καμιά μαλακία για την ζωή , μόνο αυτές θα μας λένε ;πέρασε κάνα δεκάλεπτο και τσουπ άρχισε να με χαϊδεύει για παρηγοριά. πάλι πιπούλα μέχρι δακρύων και παίρνω ένα προφυλακτικό από το τσαντάκι της, μαύρο ήταν και γέλαγα, φόρεσα εξάρτηση την έστησα στα 4 και πάμε καβαλάρηδες, γαμιόταν με δύναμη , χτυπιόταν , έδινε εκείνη τον ρυθμό. σταμάτησα εγώ να σπρώχνω. Τελείωσα στην πλατούλα της και ντριν ο οδηγός με αναπάντητη. Δεν βιάστηκε καθόλου , έκανε ντουζάκι, τσιγάρο και γεια σας, χαρωπά χαρωπά. για άλλη μια φορά τα κοριτσάκια που δεν σου γεμίζουν το μάτι, διαπρέπουν !
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Τιτλος :Τα Μυαλά στο Μπλέντερ --Λοιπόν φίλοι Αξιολόγηση: 10.00 — 06/03/2022 - 09:46
    Τιτλος :Τα Μυαλά στο Μπλέντερ --Λοιπόν φίλοι Αξιολόγηση: 10.00 — 06/03/2022 - 09:46
    Τιτλος :Τα Μυαλά στο Μπλέντερ --Λοιπόν φίλοι μου συναθλητές μετά από το απόλυτο αποτυχημένο ραντεβού με την Αλεξ ήρθε η Νάστια να μου γεμίσει τα κενά μνήμης που δημιουργήθηκαν ο Μητσάρας άρχισε να διαμαρτύρεται έντονα και εγώ να προσπαθώ να βρω ώρα για να γευτώ αυτό το πιπίνι οπού έχουν γραφτεί τα καλύτερα αλλά χωρίς να έχει περάσει και από το δικό μου πόρνο κρεβάτι βάζοντας και την δικιά μου πινελιά σε αυτό το μεθυστικό Σπορ. Έτσι κλείστηκε το ραντεβουδάκι μας στο πολύ αγαπημένο μου πορνό ξενοδοχείο τώρα τελευταία έχει πέσει πολύ πήδουλος και τα αμάξια πάνε και έρχονται σαν την κίτρινη φυλή. --Φτάνοντας άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ για να δούμε θα το εκτιμήσει αυτή, εκεί που έχω ξαπλώσει στο κρεβάτι σκρολάροντας τις εικόνες τις η φαντασια μου και το ένστικτο μου άρχισαν να με οδηγούν σε άγνωστα μονοπάτια άκρως ερωτικά ανάβοντας μου φωτιές, σε μια φάση στην ώρα της χτυπάει η πόρτα σαν κάποιος να την γρατζουνάει τι είναι αυτό πάλι καμια γάτα λέω θα είναι που μπήκε κρυφά για να πάρει μάτι, τέλος πάντων ανοίγω αντικρίζοντας ένα άκρως ερωτικό πλάσμα, μελαχρινό με πρόσωπο αγγελικό ντυμένο σαν γύρναγε από την δουλειά της με ένα υφασμάτινο παντελονάκι τονίζοντας το καλλίγραμμο σωματάκι της από επάνω μπλούζα του ιδίου τύπου πάνω σε μαύρα τακουνιά πέδιλα αναδεικνύοντας τα όμορφα και περιποιούμενη πατούσα δαχτυλάκια της βάζοντας μου ξανά φωτιές σε όλο μου το κορμί να τρέμει από ηδονή και να ξεχειλίζει από καύλα. Τις λέω πέρασε και με μια χαριτωμενιά άλλο πράγμα σας λέω μπαίνει και το πρώτο πράγμα που μου λέει αγγλικά πολύ λίγο αλλά ακουγόταν στα αυτάκια μου σαν μελωδίες τις λέω δεν πειράζει άγγελε μου και τις ρίχνω το πρώτο παθιάρικο φιλί περνώντας μου τα μυαλά μου την σκέψη μου και ότι άλλο έβρισκε ρίχνοντας τα στην φωτιά. Τις λέω από που μας έρχεσαι μου απαντάει με χαριτωμένα και μελωδικά Saint Pittsburgh's τέλεια και η άλλη το ίδιο αλλά μόνο saint δεν ήταν, άρχισα να την γδύνω κοιτάζοντας την μες στα μάτια το ίδιο και αυτή αρέσαμε ο ένας στον άλλο τουλάχιστον αυτό μου το έδινε και το καταλάβαινα σαν να πρωτογνωριζόμασταν κάπου κάπως κάποτε ρίχνοντας ματιές ερωτικές. Μου λέει να πάει να φρεσκαριστεί στα γρήγορα ελπίζω γιατί η άλλη το ξεφτίλισε στο τέλος έλεγα να πάρω το χαμόγελο του παιδιού για alert, όντως δεν έκανε ούτε ένα λεπτό και μου εμφανίζεται γυμνού λα με ένα σώμα φοιτητικό πιπινιού στα καλύτερα του και βυζί 2 φυσικό με άκρα προσποιούμενα στην πένα. --Γύρος πρώτος έρχεται στο κρεβάτι και ξαπλώνει δίπλα μου κοιτάζοντας με μες στα μάτια και δίνοντας μου τα πιο ερωτικά και παθιάρικα φιλιά που έχω πάρει από γυναίκα του είδους της, σας λέω είχα πάρει φωτιά και δεν ήξερα πως να την σβήσω αλλά το ίδιο και αυτή, κατεβαίνω στα χαμηλά για να της χαρίσω ηδονή στο ωραίο και ροζ μουνάκι της οι πρώτες πλημμύρες εμφανίστηκαν αμέσως με τα δαχτυλάκια μου να κολυμπάνε, κατευθείαν γυρίζω δίνοντας την τον μητσαρα με αργές κινήσεις και με σεβασμό τον πήρε όλο μέσα χωρίς δεύτερη σκέψη σε μια φάση είχε γίνει βεντούζα κάνοντας τον ήχος της είχε βεντουζάρει για τα καλά Ναι!Ναι! στην συνεχεία τη βάζω σκυφτή στο κρεβάτι και μετά γονατιστή στο πάτωμα με την κωλαρά με θεά στον καθρέφτη να γλύφει τον μητσαρα σαγηνευτικά και άκρως ερωτικά δεν αντέχω σκουφί και είσοδο στο υγροποιημένο μουνάκι της κοιτάζοντας ο ένας τον άλλο μες στα μάτια δίνοντας και την λήξη του πρώτου γύρου. --Μ πανάκι και από του δυο μας πρώτα αυτή βέβαια σαν κύριος όπως πάντα γιατί με την άλλη βγήκα από τα ρούχα μου, επιστρέφοντας ήταν ήδη ξαπλωμένη και με περίμενε με ανυπομονησία να γευτούμε ο ένας τον άλλο σαν παράνομο ζευγαράκι πήγαμε να ανοίξουμε κουβεντούλα αλλά ο πόρνο μεταφραστής έλεγε τα δικά του όποτε και τον αφήσαμε στην άκρη του κρεβατιού, ξανά ριχτήκαμε στα φιλιά μες τα δυο της μάτια, ξανά κατέβηκα χαμηλά οδηγώντας μες ανάμεσα στα όμορφα ποδιά της κάνοντας την να τρέμει από ηδονή και καύλα από την δικιά της την μεριά περιποιήθηκε τον μητσαρα σαν μην υπήρχε αύριο Ναι!Ναι! δεν άντεξα σκουφί και πάλι ακολούθησε πίσω κολλητό πλάγιο μπρος πάνω και εγώ δεν ξέρω είχα χαθεί το μυαλό μου η σκέψη μου ήταν συνεχεία σε αυτήν λέγοντας κανε θεέ μου την ώρα ατελείωτη σε παρακαλώ και όντως με άκουσε αφού το υπόλοιπο της ώρας το φάγαμε στο να γαμιόμαστε χωρίς να υπάρχει τέλος σε αυτό το κολασμένο γεμάτο πάθος και φωτιά ραντεβουδάκι κάπου εκεί ήρθε και λήξη του δεύτερου γύρου βρίσκοντας με μες στα δυο της μάτια, τις αφήνω το αντίτιμο μες στην θολούρα του ερωτά παραπατώντας όπως και αυτή κυριολεκτικά τις έλεγα σε ερωτεύτηκα σε ευχαριστήσω δεν θέλω να σε αποχωριστώ κάτι μου έλεγε στα ρώσικα χαριτωμένα άλλα σε έμενα στα αυτιά μου ήταν σαν μελωδίες άγγελου. Τελικά άνοιξε την πόρτα και εξαφανίστηκε αφήνοντας με ανάμεικτες και πρωτόγνωρες αναμνήσεις. --Λοιπόν μάγκες το κορίτσι είναι σκέτη φωτιά και λάβρα χαριτωμένο από την στιγμή που μπήκε μέχρι και την τελευταία στιγμή που έφυγε, όμορφη ξέρει να ντύνεται και ελκύει το έτερον ήμισυ άκρως σεξουαλικά περνώντας σου τα μυαλά βάζοντας τα στο μπλέντερ ένα σας λέω εγώ την πάτησα μαζί της άσχημα δεν ξέρω πως να κοιμηθώ το βράδυ ελπίζω να μη αναφωνώ το όνομα της στον ύπνο μου Χαχαχα!Χαχαχα! συστήνεται ανεπιφύλακτα με πολύ προσοχή στους αγαπούληδες και ερωτιάρηδες αλλά και στους πιπινιού λάτρεις του είδους ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας αυτά από έμενα μπορώ τώρα να πάω να κοιμηθώ και ο θεός βοηθός.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 47

    Ιστορίες: 0

    ΚΑΒΛΑ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ... ...ήμουν το πρώτο της Αξιολόγηση: 8.60 — 15/10/2021 - 15:53
    ΚΑΒΛΑ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ... ...ήμουν το πρώτο της Αξιολόγηση: 8.60 — 15/10/2021 - 15:53
    ΚΑΒΛΑ ΤΟ ΠΛΑΣΜΑ... ...ήμουν το πρώτο της ραντεβού...στην τρίτη της μέρα στην χώρα μας... ...ήρθε με μια άσπρη κοντή φουστίτσα...που της πήγαινε πολύ... ...κεφάτη...αεράτη...γελαστή...με όρεξη...και ένα πρόσωπο που έλαμπε από ζωντάνια και νιάτα... ...από την αρχή ήταν γλυκιά...εκδηλωτική...με εμφανή διάθεση για ερωτικό παιχνίδι...όπως μου αρέσει... ...ρώτησα αν ήθελε να πιει κάτι...ζήτησε κρασί...και άρχισε να μου αρέσει επικίνδυνα... ...είχα πλυθεί..."φορούσα" την πετσέτα του hotel στην μέση μου..οπότε για να καλύψει το ¨χαμένο έδαφος"...γδύθηκε μόνη της...και μπήκε σβέλτα για ένα ξέπλυμα...ενώ εγώ απέξω είχα αρχίσει να αναρωτιέμαι αν κάποιος πούστης από εσάς την είχε δασκαλέψει για να μου παρουσιάσει όλα αυτά που μου αρέσουν!!!... ...βγαίνει...βρέχουμε λίγο τους ουρανίσκους μας...και αρχίζουμε τα φιλιά...με την γλώσσα και το σώμα της να επιμένουν να με οδηγήσουν σε ένα γρήγορο gfe ερωτικό παιχνίδι... ...παρά τους κόφτες που έβαλα στην αρχή...(για να ρίξω τον ρυθμό)...είδα ότι δεν είχε διάθεση να προσαρμοστεί στο δικό μου αγαπουλίστικο ερωτικό μοτίβο...και επέμενε να παίξει το δικό της παιχνίδι... ...είδα ότι αυτό που έβγαζε...μάλλον ήταν το πραγματικό της...(χωρίς εμφανές επαγγελματικό περιτύλιγμα)...οπότε αποφάσισα να τα παρατήσω...να την ακολουθήσω...με αποτέλεσμα στο τέλος να με έχει ξετινάξει... ...καλή σας απόλαυση κύριοι!!... ...λίγες σκόρπιες info για σας... ...τα αγγλικά της είναι λίγα...έπαιξε γκούγκλης για να βγάλουμε άκρη... ...παρόλα αυτά...στην επικοινωνία βάζω 10...ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...όταν η κοπέλα έχει θετική διάθεση και χαμόγελο..."επικοινωνώ" με τα μάτια..."επικοινωνώ" με τα χέρια...και δεν με χαλάει ο γκούγκλης σε αυτήν την 1 ώρα... ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΚΟΥΓΚΛΗΣ... ...όλα πάνω της είναι φυσικά...όλα... ...έχει ακμή στο πρόσωπο της...όχι τίποτα ενοχλητικό... ...από τις φωτογραφίες πρέπει να αφαιρέσετε την λάμψη...και να προσθέσετε 3-4 χρόνια...τα κλασσικά δηλαδή...ξέρετε... ...ήρθε καβλωμένη...είχε σωστά στησίματα...γρήγορες αλλαγές...συμμετοχή...έβγαλε ενέργεια...έδειξε ότι τελείωσε...και εγώ ο μαλάκας την πίστεψα!... ...τα σκουλαρίκια της δεν μου άρεσαν...οπότε της είπα να τα βγάλει...και να φορέσει τα δικά μου... ...θα την ξαναδώ για 2ωρο...ώστε να κάνει αυτά που θέλει...αλλά αυτήν την φορά να πάρει και μια γεύση από Sproxe...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks