Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Melania  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 42

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

Ιστορίες: 0

ΝΕΧΤ PLEASE... Melania λοιπόν... Ήταν να την συναντήσω Αξιολόγηση: 7.80 — 15/10/2021 - 15:04
ΝΕΧΤ PLEASE... Melania λοιπόν... Ήταν να την συναντήσω Αξιολόγηση: 7.80 — 15/10/2021 - 15:04
ΝΕΧΤ PLEASE... Melania λοιπόν... Ήταν να την συναντήσω την ημέρα που επρόκειτο να φτάσει...αλλά επειδή υπήρξε καθυστέρηση στην λήψη των αποτελεσμάτων για το test covid...έχασε την πτήση της και ήρθε με άλλο αεροπλάνο την επόμενη μέρα...με αποτέλεσμα να μην την δω την ημέρα που με βόλευε...και να την δω την δεύτερη ημέρα της στην Αθήνα... Γενικά προσπαθώ να συναντώ μια κοπέλα την πρώτη της μέρα...για να είναι ξεκούραστη...και για να μην έχει "εκτεθεί" με πολλούς πελάτες... Oι photo είναι πολύ κοντά σε αυτό που θα δείτε... Πρόσωπο και χτένισμα όπως στην 6η photo που είναι ξαπλωμένη στην καρέκλα... Η κοπέλα είναι λίγο πιο ζουμερή...λίγο όμως...(όχι κάτι άσχημο)...απλά έχει λίγο παραπάνω ψαχνό από ότι φαίνεται στις photo... Ήρθε με θετική διάθεση και πήρε πρωτοβουλίες... Πίπα με χέρι...το οποίο δεν τράβηξα...για να είμαι σίγουρος ότι δεν θα με τελειώσει έτσι... Χόρτασα βυζάρες...οι οποίες είναι πλαστικές...αλλά δεν έχουν άσχημη αίσθηση... Για μένα...το μέγεθος του στήθους της είναι μεγαλύτερο από το ιδανικό...και δεν ταιριάζει στον σωματότυπο της...αλλά δικό της είναι...ότι θέλει κάνει... Για τελείωμα μου πρόσφερε το στήθος της με δική της πρωτοβουλία...δεν ζήτησα το στόμα της...δεν ρώτησε τι θέλω...οπότε η κατάθεση έγινε στην βυζοχαράδρα... Σκαμπίλια,δάκτυλα και μαλλιοτραβήγματα δεν έπαιξαν...γιατί δεν τα αναζητώ... Προσπαθώ να θυμηθώ περισσότερες λεπτομέρειες αλλά μου είναι αδύνατο...κιας πέρασαν μόλις 4 μέρες... Τελικά...αυτό είναι και το μόνο αρνητικό της συνάντησης...το ότι δεν θυμάμαι τίποτα μετά από 4 μέρες!!... Θυμάμαι ότι έφυγα ανανεωμένος...το ότι η κοπέλα μου χάρισε χαμόγελα και ηδονή...αλλά δεν θυμάμαι κάτι που να με κάνει να θέλω να την ξαναδω... Αλλά... Τώρα που το ξανασκέφτομαι...αυτό ίσως και να μην είναι και τόσο αρνητικό τελικά!!!...
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money