Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Amalia  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 43

    Κριτικές Χρηστών

    TOMCRUISE AvatarTOMCRUISEΜηνύματα: 5548 Κριτικές: 37

    Ιστορίες: 0

    Αργα το βραδυ στελνω μηνυμα στο Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 18:50
    Αργα το βραδυ στελνω μηνυμα στο Αξιολόγηση: 9.40 — 24/10/2021 - 18:50
    Αργα το βραδυ στελνω μηνυμα στο γραφειο ποια κοπελα ειναι διαθεσιμη συμφωνα με τα γουστα μου & για καλη μου τυχη ηταν διαθεσιμη η Αμαλια,δεν δυσκολευτηκα πολυ να το αποφασισω & τσουπ στις 3μιση σκαει το μωρο στο ξενοδοχειο. Εκ πρωτης οψης μπορω να πω οτι ενθουσιαστηκα με αυτο που ειδα,πολύ γλυκια κοπελα,με φοβερο χαμογελο & απιστευτο κορμι λεπτουλα με ωραιο υψος,φοραγε ενα κοκκινο φορεμα & προσωπακι αρκετα ομορφο οπως αυτο των φωτογραφιων.απο αυτα που ειχα διαβασει στις κριτικες την περιμενα πιο ασχημη,αλλα μου φανηκε μια χαρα,νταξει εχει ενα θεματακι γιατι εχει εναν προγναθισμο,ο οποιος την δυσκολευει στην ομιλια & οταν μου ελεγε κατι δυσκολευομουν να την καταλαβω με την πρωτη,παντως νομιζω οτι στα αγγλικα μπορει να υπαρξει αρκετη συνεννοηση στα βασικα. Με το που μπαινει με αρχιζει στα γλωσσοφιλα καθομαι στο κρεβατι & αυτη γονατιζει μπροστα μου & συνεχιζουμε γλωσσοφιλα για αρκετη ωρα με αυτη στα γονατα στο πατωμα,στη συνεχεια βγαζει το φορεμα κ μενει με το στριγκακι & συνεχιζουμε τα γλωσσοφιλα αγκαλια στο κρεβατι με μενα να πιανω το κωλαρακι της & να γλειφω τα βυζακια της-τα οποια οποτε τα εγλειφα λυνοταν στο γελιο λες & της γαργαλαγα τις πατουσες. Με τις αγκαλιες & τα γλωσσοφιλα καποια στιγμη μου κοβει να κοιταξω την ωρα & συνειδητοποιω οτι εχουν περασει 35 λεπτα & λεω πωωω ρε πουστη πως περασε ετσι η ωρα,δεν θα προλαβω να γλειψω-γαμησω που γουσταρω καργα,οποτε της βγαζω το στριγκακι παιρνω μια πρωτη γευση απο το υπεροχο μουνακι της & τη γυριζω στο 69 οπου συνεχισα να απολαμβανω,ενω εκεινη με πιπα παραλιγο να με τελειωσει,αλλα ευτυχως εγκαιρα της υπεδειξα να αφησει τον μικρο & να ασχοληθει με τα αρχιδακια μου τα οποια εγλειψε επαρκως. κατοπιν προφυλακτικο & τη γαμησα ιεραποστολικα για να συνεχισω & τα γλωσσοφιλα με αυτη να εχει τα ποδια τερμα ανοιχτα & ηρθε το γλυκο τελος.πραγματικα περασα μια φανταστικη ωρα με ενα φανταστικο κοριτσι,μακαρι να ηταν ολες οι βιζιτες ετσι!!!!
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    ΚΑΥΛΑΟΥΑ ΓΑΡΙΔΟΥΛΑ... ...καταρχήν... ...μοντελοπνίχτες και κομπλεξικοί να προσπεράσουν Αξιολόγηση: 8.00 — 15/10/2021 - 14:09
    ΚΑΥΛΑΟΥΑ ΓΑΡΙΔΟΥΛΑ... ...καταρχήν... ...μοντελοπνίχτες και κομπλεξικοί να προσπεράσουν Αξιολόγηση: 8.00 — 15/10/2021 - 14:09
    ΚΑΥΛΑΟΥΑ ΓΑΡΙΔΟΥΛΑ... ...καταρχήν... ...μοντελοπνίχτες και κομπλεξικοί να προσπεράσουν γρήγορα την κριτική αυτή...και να διαβάσουν κριτικές για άλλες κοπέλες!!... ...πάμε παρακάτω με τους υπόλοιπους συναγωνιστές... ...είχα καταλήξει να δω την Αλεξάνδρα...αλλά κάθε φορά που την ζητούσα από το γραφείο μου έλεγαν ότι δεν θα δουλέψει σήμερα... ...ε...αφού δεν θα δουλέψει...γιατί επί δύο μέρες την προβάλετε στο bourdela.com και νομίζουμε ότι είναι διαθέσιμη?...για να σας καλούμε και να χάνουμε τον χρόνο μας?... ...τελικά...την τρίτη μέρα...αποφάσισα να δοκιμάσω αλλού...για να ξεκολλήσω και από την Mila!.. ...διάλεξα την Αμαλία επειδή δεν είδα αερόσακους υαλουρονικά και στάμπες...οπότε μπορεί να μην ήξερα τι υπηρεσίες θα πρόσφερε...αλλά πίστευα ότι τουλάχιστον δεν θα συναντούσα κανένα ιλουστρασιόν ροφό... ...χτυπάει την πόρτα το πλάσμα...εγώ να είμαι με τους αφρούς στο ντουζ ακόμα...οπότε της ζήτησα να περιμένει ένα λεπτό... ...δεν με άκουσε...ξανακτυπάει...οπότε ανοίγω την πόρτα του μπάνιου...τεντώνομαι...και καταφέρνω να φτάσω το πόμολο της εξωτερικής πόρτας για να της ανοίξω... ...κόκκινη φούστα...μαύρο τοπ...χαμόγελο...κεφάλι γαρίδας...κορμί όπως στις φωτογραφίες...και φιλί στο στόμα με την μία... ...ακουμπάει τα πράγματα της...και με την μία ξαναέρχεται στην πόρτα του μπάνιου...για να πάρει μάτι...και δεύτερο φιλί... ....όταν τελείωσε το ντουζ της...βγαίνει με ένα σετ μπλε εσωρούχων με ζαρτιέρες...και καθώς ερχόταν στο κρεβάτι...από τις κινήσεις της κατάλαβα ότι θα παιχτεί ωραία μπαλίτσα... ...το πλάσμα είχε όρεξη...όπως η Dida...που πολλοί παίχτες συναντήσαμε πρόσφατα... ...σε καμία περίπτωση δεν έχει την εμφάνιση της...ΑΛΛΑ ΓΟΥ-ΣΤΑ-ΡΕΙ!!... ...αν δεν έχεις πρόβλημα με τις γαριδούλες...πας λίγο με τα νερά της στην αρχή...και ακολουθήσεις τα παιχνίδια της...θα σου λυθεί...και μετά θα σε ακολουθήσει...γιατί έχει εμπειρία και γουστάρει να ιδρώνει το στριγκάκι της... ...στοματικό πολύ καλό...γρήγορα στησίματα στις αλλαγές στάσεων...πολλά φιλιά...πολύ πολύ αληθοφανή συμμετοχή...χωρίς μα και μου... ...όσοι δεν είστε μόνοι αυτήν την περίοδο...θα πρέπει να δώσετε προσοχή να μην σας γρατζουνίσει... ...θα την ξαναδώ... ...το βιβλίο λέει ότι με τέτοια πλάσματα στην δεύτερη συνάντηση περνάς ακόμα καλύτερα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks