Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 3
  • Προβολές: 29

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

napoleontas AvatarnapoleontasΜηνύματα: 103 Κριτικές: 24

Ιστορίες: 0

Ειναι ενα ομορφο και γλυκο πιπινακι Αξιολόγηση: 9.00 — 04/11/2021 - 19:45
Ειναι ενα ομορφο και γλυκο πιπινακι Αξιολόγηση: 9.00 — 04/11/2021 - 19:45
Ειναι ενα ομορφο και γλυκο πιπινακι που αν το δεις σου μενει στο μυαλο μεχρι να το γαμησεις. Ετσι την επαθα και εγω και ενω πηγα να δω και σε αλλα μαγαζια τελικα η εικονα της με εκανε να γυρισω πισω και να την παρω αμεσως. Ειναι ευγενκη και κατα την γνωμη μου εχει πολυ ωραιο προσωπο. Το σωμα της ειναι ακομα πιο ωραιο με ομορφα βυζια για γλυψιμο και μεγαλη λεκανη που εχει την κωλαρα απο πισω. Πηρα με 69 για να δοκημασω το μουνι της και δεν το μετανιωσα. Ειναι καθαρη και ξυρισμενη και το γλυψιμο στο μουνι το εκτημαει πραματικα. Γυρισε και μου εκανε ενα στοματικο πολυ ωραιο με βαθος και καλο γλυψιμο στο καυλι. Της χαιδευα τα μαλια και με κοιταξε στα ματια σαν να με ρωταει αν ειναι αυτο που θελεις να σου κανω. Ξετρελαθηκα απο την καυλα. Της ζητησα να στηθει στα τεσσερα και επεσα με τα μουτρα αλλη μια φορα στο μουνι της για να το γλυψω μια τελευταια φορα πριν την γαμησω. Μπηκα μεσα της και απο αισθηση ειναι αυτο που περιμενεις απο μια 20αρα. Την γαμησα σε μετρια ενταση χωρις να την πονεσω η να την πιεσω ουτε στιγμη. Η κοπελα αναστεναζε ωραια και γυρναγε το κεφαλι να με κοιταξει. Στο βλεμμα της εβλεπα μια ευχαριστηση που με καυλωσε ακομα περισσοτερο και δεν περασε πολυ ωρα μεχρι να χυσω. Το μονο μου παραπονο που δεν ειχαμε και συνεχεια αλλα στο χερι μου ειναι να το φροντισω αυτο.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
strouthokamilos AvatarstrouthokamilosΜηνύματα: 930 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Δεν ειναι τιποτα οι φωτογραφειες. Απο Αξιολόγηση: 8.20 — 20/10/2021 - 12:35
Δεν ειναι τιποτα οι φωτογραφειες. Απο Αξιολόγηση: 8.20 — 20/10/2021 - 12:35
Δεν ειναι τιποτα οι φωτογραφειες. Απο κοντα η κοπελα ειναι φωτια και απο εμφανιση και απο τροπο να σε προσελκυσει. Εγω καυλωσα αμεσως και πηρα πρωτος την σειρα γιατι υπηρχαν και αλοι στο μαγαζι. Μπηκε μετα απο πενταλεπτο και με βρηκε με την πουτσα στο χερι. Πηρε μια προστυχη εκφραση στο προσωπο και με αρπαξε απο τον πουτσο και τον εβαλε στο στομα. Κανει το τσιμπουκι τετοιο που πρεπει να προσεξεις για να μην φυγεις πριν γαμησεις, θελει προσοχη. Απο βαθος τον εξαφανιζει και απο αισθηση ειναι ακομα πιο σουπερ. Το γαμησι εγεινε με την κοπελα στα τεσσερα και με θεα απιστευτη, ονειρο μιλαμε... Εγω εδωσα πονο αλλα και εκεινη δεν σταματησε να κουνιεται συνεχεια μεχρι να χυσω. Ηταν ενα γαμησι με πραγματικη συμμετοχη απο μεριας της. Εχω την απορια πως τετοιες κοπελες γαμιουνται με 50 ευρω... και με εκατο εγω θα πηγαινα μαζι της
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
gargaliaris90 Avatargargaliaris90Μηνύματα: 52 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Η Αριανα μου εκανε τσιμπουκι στα Αξιολόγηση: 8.00 — 17/10/2021 - 20:33
Η Αριανα μου εκανε τσιμπουκι στα Αξιολόγηση: 8.00 — 17/10/2021 - 20:33
Η Αριανα μου εκανε τσιμπουκι στα ορθια με εκεινη στα γωνατα να με κοιταει στα ματια και πραγματικα να μου τον εξαφανηζει μεσα στο λαρυγγι της. Αφου μου το εκανε μερικες φορες αυτο ενιωσα οτι κοντευα να χυσω και την εβαλα στο κρεβατι και της εγλειψα τα βυζια και το σωμα σχεδον μεχρι το μουνι. Αν και εχουν λιγη χαλαρωση τα βυζια της ειναι πολυ ομορφα. Μετα εβαλα την προφυλαξη και αρχησα το σεξ μαζι της. Ειναι γαματη στα τεσσρρα και απο εμφανηση και απο συμμετοχη. Το μουνι της γλυστρουσε και ειχε καλη αισθηση. Καποια στιγμη της εδωσα μερικα χαστουκια στα κωλομερια και απο τις δυο μεριες και αρχισε να μου δινει μουνιες και να βγαζει βογκητα αγρια. Εδωσα αλλο λιγο δυναμη και εχυσα χωρις να σταματησω. Ηταν ωραιο το τεταρτακι μαζι της, σιγουρα αξιζε τα λεφτα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks