Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 1
  • Προβολές: 46

    Κριτικές Χρηστών

    WHATABOUTFUCK AvatarWHATABOUTFUCKΜηνύματα: 13 Κριτικές: 48

    Ιστορίες: 0

    όλις είδα τις photo της Sasha...αποφάσισα Αξιολόγηση: 8.20 — 15/10/2021 - 12:19
    όλις είδα τις photo της Sasha...αποφάσισα Αξιολόγηση: 8.20 — 15/10/2021 - 12:19
    όλις είδα τις photo της Sasha...αποφάσισα να την "ερωτευτώ" για μία ώρα... ...γρήγορη συνεννόηση με το γραφείο...μικρή αναμονή λόγω κίνησης στους δρόμους...έγκαιρη ενημέρωση από την τηλεφωνήτρια... ...πρώτη μέρα στο tour...δεύτερος πελάτης... ...είσοδος με χαμόγελο...φιλί στο στόμα...καλά ξεκινήσαμε Sproxe σκέφτηκα... ...μακράν το πιο φτηνιάρικο ντύσιμο που έχω δει...τζιν φόρεμα-πουκάμισο...και από μέσα κόκκινα εσώρουχα... ...από κορμί...κορμάρα...έχει χάσει τα δέκα κιλά που αναφέρει ο προηγούμενος παίχτης στην κριτική του... ...οι φωτό είναι παλιές...δείχνουν την φυσική ομορφιά της...πριν κάνει τις επεμβάσεις... ...ειδικός δεν είμαι...οπότε από αυτά που έβλεπα και ακουμπούσα...δεν ξέρω τι ήταν αληθινό...και τι fake... ...και στην εμφάνιση...τι βαθμολογία να βάλω?...αυτήν που διαμόρφωσε με τις επεμβάσεις?...όχι πως δεν μου άρεσε αυτό που έβλεπα...αλλά ήταν fake... ...ζήτησε τα χρήματα μπροστά...τα άφησα δίπλα στο τσαντάκι της...χωρίς να τα βάλει μέσα... ...τα γλωσσόφιλα ήταν δυνατά...γεμάτα...αλλά κάπου εκεί τελείωνε η συμμετοχή της...όλα τα υπόλοιπα τα έκανε ο Sproxe... ...το έχουν αυτό οι μουνάρες ρε Garsia...σπάνια ιδρώνουν την φανέλα... ...το σκηνικό με τα ξεχασμένα στο τσαντάκι προφυλακτικά επαναλήφθηκε ΑΚΡΙΒΩΣ όπως και με την Eloise.. ...δύο φορές μέσα σε δύο μέρες...το τερμάτησαν τα βούρλα...στο εξής θα βάζω προφυλακτικά κάτω από το μαξιλάρι...και μόλις κάνουν κίνηση να απλώσουν το ξερό τους...θα τις τσουβαλιάζω πίσω και θα βάζω τα δικά μου προφυλακτικά... ...μην την αφήσετε να βάλει λιπαντικό...είναι ανοικτή...και με λιπαντικό δεν θα υπάρχει καθόλου τριβή... ...όταν επικράτησε η γαλήνη...το λιγοστό φως έτυχε να πέσει πάνω στο χέρι της...και να τονίσει τις έντονες χαρακιές στην εσωτερική πλευρά του... ...παλιές χαρακιές...που προφανώς θα της θυμίζουν μια περίοδο που είχε λυγίσει...μια περίοδο που θα αιμορραγούσε...κυριολεκτικά... ...εκεί δεν είχε κάνει πλαστική... ...εκεί χάθηκε το παιχνίδι...γιατί θυμήθηκα την περίοδο που και εγώ "αιμορραγούσα"... ...την αγκάλιασα...ήταν αργά πια...δεν μπορούσα να κάνω κάτι καλύτερο... ...απλά την αγκάλιασα...όσο πιο τρυφερά μπορούσα...
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks