Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Κριτικές Χρηστών

bdsm1988 Avatarbdsm1988Μηνύματα: 549 Κριτικές: 43

Ιστορίες: 0

Την Gabi την εχω παρει ποιο Αξιολόγηση: 5.00 — 16/10/2021 - 16:15
Την Gabi την εχω παρει ποιο Αξιολόγηση: 5.00 — 16/10/2021 - 16:15
Την Gabi την εχω παρει ποιο παλια σε μασαζ Ετυχε και την ειδα στο Κροκεων και ειπα να την παρω να θυμηθουμε τα παλια Πλεον πολυ πιο παχυα απο οτι ηταν παροτι ειναι 2 μετρα γκομενα ειναι ηδη και 2 τονους γκομενα Τοτε με 60 ευρω τα παντα ολα Τωρα με 50ευρω τιποτα Για το στουντιο που τον τελευταιο καιρο μας εχει καλομαθει με ωραια μωρα εφερε την μπαλοτσα η οποια καποτε ειχε τουλαχιστον καλο σερβις τωρα ομως αχρωμη πιπα με το ασημο κορμι παροτι το προσωπο της ειναι ωραιο Τιποτα η γκομενα για εμενα ΔΕΝ αξιζει σε αυτα τα λεφτα
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
tzanakos AvatartzanakosΜηνύματα: 117 Κριτικές: 28

Ιστορίες: 0

Ειναι ευσωμη, αυτο ειναι το πρωτο Αξιολόγηση: 7.00 — 16/10/2021 - 16:02
Ειναι ευσωμη, αυτο ειναι το πρωτο Αξιολόγηση: 7.00 — 16/10/2021 - 16:02
Ειναι ευσωμη, αυτο ειναι το πρωτο που παρατηρεις οταν την βλεπεις αλλα και οτι σε κοιταει στα ματια και υποσχεται οτι θα περασεις καλλα. Οι ευσωμες γυναικες εχουν την ταση να σε περιποιουηνται καλυτερα απο ολες τις αλες γυναικες και εγω το ηθελα αυτο πολυ. Η τσατσα μου ειπε οτι δεν θα με ενοχλησει στο δωματιο και ολο το πακετο μου φανικε δελεαστικο οποτε εδωσα το πενηνταρι και προχωρησα. Εβγαλα φυσικα τα ρουχα για να μην χασω χρονο και την περιμενα γυμνος. Το δοματιο και γενικα ο χωρος ειναι καθαρος και η διακοσμηση πολυ ωραια. Η Gabi μπηκε στο δωματιο με χαμογελο και επεσε κατευθειαν με τα μουτρα στην δουλεια. Μου εκανε πολυ ωραιο παιχνιδι με τη γλωσσα στις ρωγες και μετα αρχισε με το καυλι. Η πιπα που μου εκανε ηταν απο τις καλυτερες που μου εχουν κανει και τα αρχιδια καθε λιγο μπαινανε στο στομα της ξεχωρηστα και ενα ενα. Για λιγο της εκανα ισπανικο στα βυζια και μετα αρχισαμε το γαμησι στα τεσσερα. Την γαμησα οσο δυνατα ηθελα και το μουνι της ειχε τελεια αισθηση. Ενα αλλο καλο ειναι τα βογκητα της, μου αρεσε η φωνη της. Δεν κοιταξα καθολου χρονο και εκανα οτι ηθελα μεχρι να τελειωσω.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks