Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Marina  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 4
  • Προβολές: 244

    Κριτικές Χρηστών

    George_1969 AvatarGeorge_1969Μηνύματα: 379 Κριτικές: 43

    Ιστορίες: 0

    MARINA ΟΜΟΡΦΗ ΠΙΠΙΝΑ - Χαλαρό GFE και ωραία πίπα διαρκείας ! Αξιολόγηση: 9.33 — 17/05/2022 - 12:58
    MARINA ΟΜΟΡΦΗ ΠΙΠΙΝΑ - Χαλαρό GFE και ωραία πίπα διαρκείας ! Αξιολόγηση: 9.33 — 17/05/2022 - 12:58

    συνάντηση outcall. Μετά απο καποια δυνατά προς PSE sessions, ήθελα μια ομοφρη μικρη ρωσιδουλα GFE να χαλαρωσω, και να παρω λιγο απο την αυρα της νιότης της.
    Πέρασα πολύ καλα, το session έπεξε σε pure GFE ρυθμους, γλωσσοφιλα απλόχερα, άντεξα μια ωρα καυλομένος, τελειωμα στο 50" με το μωρό πάνω μου :) αλλά την ειχα και κανα 25λεπτο να μου περνει μια φανταστική ψιλόαργή πιπα που το εκανε φανταστικα και με τρέλανε!!!
    Το μωρο ειναι πιπινακι γυρο στα 25 λεει, αλλα μoιαζει για αρκετά πιο μικρή, φυσική ομορφια, ωραιο τουρλοτο κωλαράκι, και ενα πανέμορφο πρόσωπο.
    Χαζευεις να την κοιτας, φυσική ομορφιά.
    Επισης βγάζει και λιγο GFE amature, το οποιο εγω το θεωρώ + , ειναι επικοινωνιακη, πολυ γλυκιά και εχει γελιο, αγγλικα μια χαρα, έπεσε πολυ Da Da στο sex , haha.
    Πολύ περιποιητική . Μαρεσαν πολυ τα φιλια της , τα γέλια της, η πιπάρα της, και η κωλάρα της!!
    Συνήσταται σε GFE αγαπούλιδες και σε οσους γουσταρουν ενα ωραιο χαλαρο GFE session με μια πανέμοφρο ρωσικο πιπινι απο το St. Petesburg. :)
    George over& out

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Κόστος (€) 140
    Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
    Ηλικία πελάτη 50+
    Φωτογραφίες Ακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Μικρά διακριτικά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Σε ξενοδοχείο
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    Paparovicz AvatarPaparoviczΜηνύματα: 503 Κριτικές: 127

    Ιστορίες: 0

    Η Σενιορίτα Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές αφού Αξιολόγηση: 9.60 — 05/03/2022 - 21:07
    Η Σενιορίτα Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές αφού Αξιολόγηση: 9.60 — 05/03/2022 - 21:07
    Η Σενιορίτα Λοιπόν φίλοι μου συναγωνιστές αφού και εγώ έτοιμος με την σειρά μου να ξεχυθώ στα όμορφα ελληνικά νησιά μας είπα να δοκιμάσω τις καινούργιες αφίξεις από τους αγγέλους για να έχω κάτι να θυμάμαι, αφού πρώτα είχα μπανίσει την Μαρίνα, εδώ λέω θα παιχτεί μεγάλος αγώνας στο κρεβάτι αλλά και εκτός όποτε φρόντισα να την διεκδικήσω πρώτος σε ραντεβού και έτσι έγινε. Φθάνοντας στο ξενοδοχείο του έρωτα άρχισα να παρφουμαρίζομαι για να την υποδεχτώ και εκεί που είχα ξαπλώσει χαζεύοντας τις φωτός τις χτυπάει η πόρτα, λέω έφτασε η ώρα και κατευθείαν ανοίγω την πόρτα αντικρίζοντας μια όμορφη μελαχρινή Σενιορίτα Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές! με όλη την σημασία τις λέξεως, ντυμένη με ένα γαλάζιο αέρινο φορεματάκι και άσπρα σανδάλια άκρα περιποιημένο ειδικά τα κάτω γαλλικού τύπου που με ξετρελαίνουν γούστα είναι αυτά. Με φίλησε από την πρώτη στιγμή με γλώσσα παθιασμένα λέγοντας μου να φρεσκαριστεί στο μπάνιο λόγω ζέστης πριν καλά καλά να μπει δεν την άφηνα από τα ματιά μου και από το μπαλαμούτι. Βγαίνοντας από το μπάνιο σκάει με δαντελωτά κίτρινα εσώρουχα στέλνοντας με αδιάβαστο σώμα το ιδανικό για έναν άντρα ούτε πολύ λεπτό ούτε πολύ γεμάτο κανονική στα κιλά της και ένα κώλο και βυζί 2.5 Φυσικότατο για φάγωμα βασικά όλο το κορμί της ήταν για γλύψιμο δεν άφησα ούτε μια σπιθαμή να πάει χαμένη κατευθείαν αρχίσαμε να χαμουρευόμαστε χωρίς να ξεκολλάμε ο ένας από τον άλλο όνειρο ζω μην με ξυπνάτε τώρα ΑγγελούδιΑγγελούδι γλύψιμο στο απόλυτο ξυρισμένο και ροζ μουνάκι της με στάση 69 βάζοντας τον μητσάρα όλο μέσα στο στόμα της, τι να πω πίπα καθιστή όλα τα λεφτά του κόσμου σκουφώνω τον πούτσο μου και την γυρίζω στα τέσσερα ανεβαίνοντας από πάνω τις σαν αλογο ΚατσικογάμηςΑσάλιωταΚατσικογάμηςΓιούπιιι! μην αντέχοντας άλλο άπω την καύλα και την ηδονή κατάθεση πρώτη τέλος. Μ πανάκι και από τούς δύο μας σύντομη κουβεντούλα από τι μου είπε έχει τελειώσει γραφίστικη άλλα δεν τις αρέσει και το έριξε στην γραφίστικη του σεξ, επίσης βαρέθηκε να ειναι η καλή νοικοκυρά του σπιτιού από το πρώην αγόρι της και τον σχόλασε για να ζήσει την ζωής όπως αυτή γουστάρει και έχει ο θεός μα καλά τι μαλάκας είχε τέτοιο κόριτσαρο και το ξετίναξε στο νοικοκυριό εγώ σίγουρα στην πούτσα θα το ξετίναζα. Πάμε για το δεύτερο γύρω μου λέει μασάζ τις λέω άσε το μασαζάκι για μετά δεν τελειώσαμε και ξαναριχνόμαστε στο κρεβάτι γεμάτο ένταση, πάθος και ηδονή με άρχισε σε ένα γλύψιμο και ρούφηγμα όλο τρέλα τα μπαλάκια του μητσάρα κουδούνιζαν σαν τρελά μην αντέχοντας ξανά σκουφώνω τον μητσάρα και κατευθείαν είσοδο στο υγροποιημένο μουνάκι της κλειδωνόταν με τα όμορφα ποδιά της σφιχτά τελειώνοντας και την δεύτερη κατάθεση στην τράπεζα σπέρματος Χαχαχα!Χαχαχα!. Τώρα τις λέω μπορείς να ξεκινήσεις το μασαζάκι που έλεγες γεμάτη χαμόγελο μου λέει ειναι η πρώτη φορά μέσα στο καλοκαίρι που χύνει δηλαδή που γαμήθηκε τόσο καλά μάλλον το πρώην τον έφαγα λάχανο Ναι!Ναι!Ναι!. Λοιπόν μάγκες πραγματικά όνειρο ζω από το οποίο δεν λέω να ξυπνήσω έχω φύγει από το ξενοδοχείο και εικόνες σκάνε συνεχεία στο μυαλό μου από το γαμήσι που κάναμε, αφου τις είπα ότι άμα την έβλεπα στον δρόμο θα έκανα τα πάντα για την διεκδικήσω τόσο πολύ μου άρεσε ξόδεψα ακόμα και το τελευταίο λεπτό μαζί της από τι μου είπε το πρώτο τουρ το έκανε στους Μογγόλους (τουρκία) όπου πέρασε υπέροχα εδώ στα μέρη μας πρώτη φορά στην ελληνική πούτσα και από τι φαίνεται τις άρεσε αρκετά συστήνεται ανεπιφύλακτα σίγουρα για gfe καταστάσεις αλλά πιστεύω ότι μπορεί να προσαρμοστεί και σε πιο άγριες καταστάσεις άπλα εγώ δεν το πήγα αυτά από έμενα ελπίζω να βοήθησα στην επόμενη επιλογή σας κάλο σας βράδυ.
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    geroksouras AvatargeroksourasΜηνύματα: 5510 Κριτικές: 310

    Ιστορίες: 0

    Το ταβάνι θέλει βάψιμο Αυτη την αίσθηση Αξιολόγηση: 5.20 — 05/12/2021 - 20:08
    Το ταβάνι θέλει βάψιμο Αυτη την αίσθηση Αξιολόγηση: 5.20 — 05/12/2021 - 20:08
    Το ταβάνι θέλει βάψιμο Αυτη την αίσθηση μου έδωσε οτι απο μεσα της σκεφτοταν τι χρωμα να βαψει το ταβανι Την κριτικη δεν θα την εγραφα αλλα μου την ψιλοειπε ο @redb Δεν θα γραψω παρα πολλα Ειναι απο το προηγουμενο τουρ της η συναντηση Εμφανιση για εμενα καλη 8αρακι solid Παμε στα υπολοιπα Επικοινωνοια 0 πραγματικα δεν ειχε διαθεση να πει οτιδηποτε για να σπασει ο παγος Ισως βεβαια επειδη το ραντεβου ηταν μισαωρο(;) ας δωσουμε εκει benefit of a doupt Ισως είχε κουραστικη μέρα; Παντως social μικρο απαντουσε μεν αλλα κοφτα δεν εκανε και την ποιο τετριμενη ερωτηση που ξερω ρωσσικα Φιλαει ωραια και με εφτιαξε κανει μηχανικη αλλα επαγγελματικη πιπα που με εφτασε σχεικα γρηγορα ως εδω αρκετα καλα Απο εδω αρχισαν τα ασχημα Μπηκα ιεραποστολικα μεσα και ηταν αγαλματακια ακουνητα αμιλητα καμια μα καμια εκφραση το προσωπο της δεν εκλεισε καν τα ματια της κοιταζε το ταβανι μαλλον θα σκεφτοταν οτι χρειαζετε βαψιμο Εκει καπου επεσε ο κυριος της τον εδωσα πιπα να ψιλοσηκωθει και εχυσα με μια μεγαλοπρεπη μαλακια Δεν ηταν φυσικα οτι χειροτερο εχω παρει στη ζωη μου θα το χαρακτηρισω αδιαφορο
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money
    petros_64 Avatarpetros_64Μηνύματα: 191 Κριτικές: 6

    Ιστορίες: 0

    Με το γραφείο κανένα παράπονο Τι να Αξιολόγηση: 4.20 — 10/10/2021 - 21:28
    Με το γραφείο κανένα παράπονο Τι να Αξιολόγηση: 4.20 — 10/10/2021 - 21:28
    Με το γραφείο κανένα παράπονο Τι να πεις για τη Μαρίνα; Άτυχος να ήμουν; Να μην ήταν η μέρα της; Αγνωσται αι βουλαι των εσκορτ Συνοψίζω, από εμφάνιση και υγιεινή η κοπέλα είναι πολύ καλή, από συμπεριφορά και από υπηρεσίες απαράδεκτη. Με το που χτύπησα την πόρτα αυτή ήταν στο τηλέφωνο, και μου εδειξε ξερα την πόρτα του ντουζ, έτσι κι αλλιώς θα έκανα μπανάκι, αλλά βγήκα και αύτη όμως ακόμα μίλαγε, μου κάνει το παγκόσμιο σήμα με τα δάκτυλα για λεφτά και τα αφήνω διπλά της περιμένοντας στωϊκα να τελειώσει Αφού τέλειωσε ούτε συγνωμη ουτε τιποτα οπως ημουν στο κρεβατι ξεκιναει μια άγαρμπη πιπα με πολυ δοντι φοραει την καποτα οσο ημουν μελατος και ηθελε να με καβαλησει μου λεει you are tired? why you come? ρε αντε απ εδω μωρη σηκωθηκα ντυθηκα αφησα τα 90 κι εφυγα το γραφειο μου ζητησε συγνωμη αλλα ημουν πολυ εκνευρισμενος με την τυπισα
    Πληροφορίες συνάντησης
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks