Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Paola  (Studio Deluxe)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 6
  • Προβολές: 263

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

trikagkelo AvatartrikagkeloΜηνύματα: 52 Κριτικές: 14

Ιστορίες: 0

Για σκισιμο στα τεσσερα Αξιολόγηση: 6.50 — 12/01/2024 - 00:01
Για σκισιμο στα τεσσερα Αξιολόγηση: 6.50 — 12/01/2024 - 00:01

Με τις καμπυλες της ερωτευτηκα και πιο συγκεκριμενα με τον κωλο της. Στο σαλονι μου εδωσε καλη εντυπωση αλλα στο δωματιο ηταν απο την αρχη ψυχρη και δεν καναμε σχεδον καθολου σοσιαλ. Στα υπολοιπα ηταν τυπικη αλλα την σωζει η εμφανιση οπως ειπα και πιο πριν. Μου εκανε καλουτσικη πιπα με καποτα κατα την διαρκεια της οποιας επαιξα και λιγο με τα βυζια της. Με την ληξη του στοματικου και αφου η πουτσα ειχε πληρη στυση την εβαλα στα τεσσερα και εσκισα λιγο λιγο το μουνι της. Ικανοποιητικη η αισθηση και η θεα η καλυτερη αλλα η συμμετοχη κοντα στο μηδεν. Παρολαυτα εχει τις αντοχες για να ξεδωσεις και αυτο ακριβως εκανα. Τιποτα περισσοτερο....

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Pavlaras AvatarPavlarasΜηνύματα: 1187 Κριτικές: 33

Ιστορίες: 0

Μάπα το καρπούζι Αξιολόγηση: 5.00 — 01/12/2023 - 21:05
Μάπα το καρπούζι Αξιολόγηση: 5.00 — 01/12/2023 - 21:05


Ημερομηνία ενδεικτική η ώρα ήταν 22,30 στο  studio  deluxe ειπα να δοκιμάσω την τύχη μου σε ένα ωραίο πουτανάκι ονοματι παολα  Είναι όμορφη κοπέλα με ωραίες καμπύλες και σίγουρα όταν την κοιτάξεις θα καυλώσεις.  τι το ήθελα άσχετα ότι περίμενα μισή ώρα μέτρια πίπα μου έσπασε τα νέυρα  κ από γαμίση πιο κάλα θα πέρναγα με νεκρή!! αν κ είμαι μέγας καυλέουρας δεν κατάφερα ουτε καν να χύσω... τις έλεγα  κανε μου πιπα να τελειωσω νονονο μου έλεγε αι στο καλό είπα κ την έδιωξα (ευγενικά)τα εκλαιγα τα 50 ευρω... έτσι πήγα στο στανταράκι μου κ με τελειωσε χαλαρά να ναι καλά η κοπέλα με έφταιξε γιατι νόμιζα ο΄τι είχα προβλημα κ δεν εχύνα.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Παλαιότερα
Ηλικία πελάτη 30-39
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
eskalipo AvatareskalipoΜηνύματα: 103 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Όμορφη αλλά της πεταχτής Αξιολόγηση: 5.83 — 02/09/2023 - 00:26
Όμορφη αλλά της πεταχτής Αξιολόγηση: 5.83 — 02/09/2023 - 00:26

Την επισκέφτηκα επηρεασμένος από τις φωτογραφίες της και αφού την βρήκα άμεσα διαθέσιμη έδωσα το 50 ευρώ στην υπηρεσία. Είναι αρκετά καλή στην εμφάνιση με ωραίες καμπύλες και καλό δέρμα αλλά δεν είναι το ίδιο καλή στην συμπεριφορά. Κοιτάει πως θα τελειώσει πιο γρήγορα και δεν δείχνει σημάδια αληθινής συμμετοχής. Μια πρόχειρη πίπα κατάφερε μια μέτρια στύση αλλά στο στήσιμο στα τέσσερα μου άρεσε και η αίσθηση του μουνιού της ήταν αρκετή για να μου σηκωθεί τέρμα. Το γαμήσι το άντεξε και δεν ήταν μαλακό αλλά τίποτα περισσότερο από συμμετοχή. 

Έχυσα κοντά στην λήξη του χρόνου αλλά γενικά καθόλου ευχαριστημένος. 

Μια εμπειρία που δεν μου έδωσε αυτό που ήθελα και δεν θα έχει φυσικά κάποια επανάληψη.


Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτή τη βδομάδα
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
spyros24 Avatarspyros24Μηνύματα: 554 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Μόνο κώλος Αξιολόγηση: 6.50 — 21/05/2023 - 17:46
Μόνο κώλος Αξιολόγηση: 6.50 — 21/05/2023 - 17:46

Κορίτσι έχει περάσει λίγο καιρός που το χω πάρει. Στο σαλονάρισμα μου έιχε φανέι η ομορφότερη και όταν γυρίσε και είδα την πισώ όψη χωρίς να το σκεφτώ πλήρωσα και μπήκα δωμάτιο. Μετα απο λίγο ήρθε και η κοπέλα γελαστή και ξεκίνησε να τα βγάζει. το στύθος της είναι αρκετα πεσμένο και δεν ασχολήθηκα πολυ. τον έβαλε στο στόμα μου τον σήκωσε την γύρισα να έχω θέα την κωλάρα της και την γάμησα χωρις πολλά πολλά! τελέιωσα και έφυγα! ήταν μια συνάντηση απλά για να φύγουν τα χόντρα σε έναν ωραίο κώλο

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 30 λεπτά
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 18-29
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
DrJohn AvatarDrJohnΜηνύματα: 82 Κριτικές: 18

Ιστορίες: 0

Ομορφη αλλα δεν γουσταρει Αξιολόγηση: 6.00 — 11/01/2023 - 01:59
Ομορφη αλλα δεν γουσταρει Αξιολόγηση: 6.00 — 11/01/2023 - 01:59

Ταλαιπωρημενος απο την καθημερινοτητα επισκεφτηκα το μαγαζι για να δω πρωτον αν εχει καποια ομορφη γυναικα και στην συνεχεια να αποφασισω αν αξιζει ενα γαμησι μαζι της. Οντως η Παολα ειναι ομορφη, το προσωπο ειδικα και ο κωλος της δυσκολα περνανε απαρατηρητα ενω απο αναστημα ειναι μετρια. Σε τετοιες στιγμες η λογικη παει περιπατο και δεν προσεξα λεπτομερειες που αν το ειχα κανει θα ειχα σωσει ενα 50 ευρω. 

Αφου εδωσα τα λεφτα και εκανα την προετοιμασια στο δωματιο μπηκε με υφος ξεπετας απο την αρχη. Ειπε βιαστικα τα τυπικα και εβγαλε οτι φορουσε για να συνεχισουμε αλλα δεν με αφησε και να της κανω τιποτα στο σωμα της, περασε κατευθειαν στο τσιμπουκι που λογω της αποχης μου καυλωσε κατευθειαν και στηθηκε πολυ ωραια στα τεσσερα. 

Απο προκαταρκτικα λοιπον μονο πιπα και αμεσως μετα στο γαμησι εξακολουθησε να ειναι ξενερωτη. Απο αισθηση καλο το μουνι της αλλα η συμμετοχη μηδεν, κοντα στο τελειωμα του χρονου εσπευσε να με ειδοποιησει με τον κλασικο ηλιθιο τροπο, λεγοντας μου να κανω γρηγορα. Το καλο της υποθεσης οτι εχυσα αλλα σε συνολο εκτος απο την καποια ομορφια της περισσοτερο θα ειχα επωφεληθει μιας μαλακιας.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 15 λεπτά (Απλό)
Κόστος (€) 50
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Δεν θα ξαναπήγαινα
Καθαριότητα Χώρου Καλή
Συμπεριφορά Υπηρεσίας Ουδέτερη δεν ενόχλησε
Στήθος Φυσικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
Ζαν Κλωντ Βιταμ AvatarΖαν Κλωντ ΒιταμΜηνύματα: 41 Κριτικές: 3

Ιστορίες: 0

Απο προσωπο μέτρια πραγματα,στηθος που λιγο Αξιολόγηση: 5.80 — 10/10/2021 - 12:31
Απο προσωπο μέτρια πραγματα,στηθος που λιγο Αξιολόγηση: 5.80 — 10/10/2021 - 12:31
Απο προσωπο μέτρια πραγματα,στηθος που λιγο ζαρωμενο με ραγάδες και μικρο ομως εχει ΚΩΛΑΡΑ κι γι αυτο την επελεξα Ο χωρος και το μπανιο καθαροτατος πρόγραμμα που πήρα το απλό των 50 οποτε ππα με καποτα σεξ σε 2-3 στασεις οπου κατέθεσα στη καποτα Ειχε καλουτσικη συμμετοχη αλλα η αλυσιδα μας εχει συνιθησει σε πιο καλες κοπελες ειδικα στο σερβις Για τα πολυ χοντρα καλη Σε συνολο ομως κατω του μετριου
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks