Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

hijodedios AvatarhijodediosΜηνύματα: 1467 Κριτικές: 33

Ιστορίες: 0

Σούπερ ραντεβού Αξιολόγηση: 9.17 — 08/01/2024 - 14:03
Σούπερ ραντεβού Αξιολόγηση: 9.17 — 08/01/2024 - 14:03

Την πρώτη φορά που την διάλεξα έκατσε μια στραβή στη δουλειά και με τρέλαναν στα τηλέφωνα, οπότε χαραμίστηκε κάμποσος χρόνος και λίγα πράγματα παίχτηκαν με την κοπέλα. Κατόπιν έφυγε προς Ρουμανία, γύρισε Θεσσαλονίκη και μέσα Δεκέμβρη μας ξαναήρθε, οπότε και έπρεπε να την ξαναδώ. Μου είχε κάνει πολύ εντύπωση το κορμί της, το θυμόμουν, όπως θυμόμουν ότι ήταν πολύ θερμή και υπομονετική με την όλη φάση που είχε παικτεί. 

Σε πρώτη ανάγνωση υπάρχει πολύ φοτοσοπ στο πρόσωπο το οποίο έχει υποφέρει από ακμή και έχει κάποια κατάλοιπα, οι πούδρες-μεικαπ κλπ την βοηθούν να τα καλύπτει. Τα χαρακτηριστικά του προσώπου είναι όμορφα δεν μιλάμε για ασχήμια. Αυτό που είναι πανέμορφο είναι το κορμί, λείο και απαλό, χωρίς ίχνος λίπους και χαλάρωσης εντελώς μοντελέ με αρκετά τατού που όμως δεν με χάλασαν. Το στήθος μετα βίας δυάρι, εμένα μου φάνηκε φυσικό και με ωραίες ρόγες. Η ηλικία είναι αυτή που γράφει όντως, πάνω από 25 δεν πρέπει να είναι.

Πολύ καλή στο στοματικό, βαθιά και υγρά, με φτυσίματα, με πνιξίματα να δίνει αγώνα για όλο και πιο βαθιά. Φροντίδα σε όλη την περιοχή, τα δίδυμα το ευχαριστήθηκαν. Στο 69 άρχισε να υγραίνεται αρκετά, να κάνει παύσεις από το δικό της έργο και να απολαμβάνει μέχρι που τελείωσε με λίγους σπασμούς. Στα τέσσερα απολαμβάνεις μια εξαιρετική θέα, από ένταση αντέχει όσο την πας και αυτό ήταν κάτι που με έφτασε να ολοκληρώσω γρήγορα σχετικά. Το διάλειμμα μετά το φρεσκάρισμα δεν ήταν διάλειμμα. Πάμε από την αρχή με ωραία βαθιά γλωσσόφιλα, χαιδέματα, πάλι φοβερό στοματικό και δεύτερος γύρος αμέσως με εκείνη από πάνω (επίσης εξαιρετική η θέα), ιεραποστολικό με πολύ ένταση και γλωσσόφιλα. Στο τέλος μας έμεινε ένα εικοσάλεπτο με σόσιαλ (πολύ καλά ελληνικά η κοπέλα), αστεία, φιλιά, αγκαλιές και χάδια. Πήγε να ξεκινήσει τρίτο γύρο και την σταμάτησα, δεν την πάλευα καθόλου από την κούραση. 

Συμπερασματικά από τα καλύτερα ραντεβού που έχω κάνει. Διάχυτο το πάθος, εμπειρία με φιλενάδα, ένα κορμί και δέρμα τέλεια. Η τιμή από τις καλύτερες που υπάρχουν στα γραφεία αυτού του επιπέδου, 140 η ώρα δεν είναι λίγα αλλά αν συγκρίνω με άλλα ραντεβού το λες και ευκαιρία. Την περιμένω στην γωνία να ξανάρθει. 

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1.5 ώρα
Κόστος (€) 210
Ημερομηνία συνάντησης Αυτόν τον μήνα
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Αρκετά
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
Katsikogamis Avatar Katsikogamis 08-01-2024 19:10:58
πολύ αντικρουόμενα γράφουν γενικά για την κοπέλα, περίπτωση ή του ύψους ή του βάθους μάλλον
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Kilimanjaros Avatar Kilimanjaros 09-01-2024 11:49:14
Η γνωστή Νικόλ.Ωραίο πετίτ σώμα αλλά με διάσπαρτες ελιές όμως.Πρόσωπο αδιάφορο.Το φυσικό της είναι μελαχρινή.
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
mounodoulos AvatarmounodoulosΜηνύματα: 129 Κριτικές: 12

Ιστορίες: 0

Έμμα όμορφο κορίτσι πρόσωπο με αρκετά Αξιολόγηση: 7.80 — 06/03/2022 - 19:47
Έμμα όμορφο κορίτσι πρόσωπο με αρκετά Αξιολόγηση: 7.80 — 06/03/2022 - 19:47
Έμμα όμορφο κορίτσι πρόσωπο με αρκετά σπυράκια τα οποία τα κάλυπτε επιτυχημένα το βαρύ σχετικά make up Μικροκαμμωμένο κορμί αυτό που ακριβώς βλέπεις Επικοινωνιακή μιλάει καλούτσικα ελληνικά Στο σεξ τώρα κάνει ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΡΑ. Βαθύ λαρύγγι βέβαια δεν είμαι και πολύ προικισμένος από την άλλη φιλιά όχι βαθιά στήθος σιλικόνη καλή δουλειά όχι υπερβολές σφιχτός κώλος υπερθέαμα όταν στήθηκε στα τέσσερα Σε αυτή την στάση τον έφαγε βαθιά μεχρι χιλιοστού, έβγαζε αληθοφανείς κραυγούλες και με καύλωνε ακόμα περισσότερο ο τρόπος που μίλαγε τα ελληνικά της Ένας γύρος μακράς διάρκειας σε διάφορες στάσεις και εναλλαγή σε πίπα , πρέπει να χαλάσαμε 2 κουτιά καπότες. Μετά από το μικρό μαραθώνιο σεξ έφτασε το τελος όπου κατέθεσα στα ωραία φτιαγμένα βυζιά της.
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Forum Tasks