Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

    Κριτικές Χρηστών

    topscorer AvatartopscorerΜηνύματα: 1000 Κριτικές: 36

    Ιστορίες: 0

    Linda η κρεβατογεμιστρα! Αξιολόγηση: 7.67 — 08/10/2022 - 23:23
    Linda η κρεβατογεμιστρα! Αξιολόγηση: 7.67 — 08/10/2022 - 23:23

    Mην περιμένετε να δείτε την Linda με την λάμψη των photos.Ειναι ο ορισμός της κρεβατογεμιστρας,ψηλή με μακριά πόδια,3αρια βυζια με ωραία αίσθηση στην αφή, κωλαρα για spanking κ μια συμπαθητική φάτσα.Ήρθε στο διαμέρισμα μου με casual vτυσιμο κ της είπα να της βάλω κάτι να πιει αλλά δεν ήθελε κ μπήκε μέσα στο μπάνιο για ντουζάκι.Βγηκε από το μπάνιο τυλιγμένη με την πετσετα κ ήρθε στον καναπέ στο σαλόνι και ξεκινήσαμε το μπάλαμουτι.Φουλ γλωσσοφιλα κ γω να χουφτωνω τις βυζαρες της.Στην συνέχεια της είπα να πάμε bedroom για να είμαστε πιο άνετα.Ξαπλωνω στο κρεβάτι και της λέω να έρθει από πάνω μου για να γλυψω τις βυζαρες της.Αφου χόρτασα βυζολουτρο την άφησα να κάνει παιχνίδι κ με πλάκωσε στην πίπα με dt κ γλύψιμο στις μπάλες.Λιγο πριν χυσω την κρέμα στο στόμα της την είπα να ξαπλώσει για να την σπατουλαρω.Η μουναρα της κλειστού τύπου όπως μου αρέσει αλλά δυστυχώς την έπλυνε μόνο με νερό χωρίς να βάλει αφρόλουτρο Dove που είχε μέσα στο μπάνιο.Δεν είχε δηλαδή την αίσθηση αρώματος και φρεσκάδας που θέλω.Εδειχνε να απολαμβάνει την σπάτουλα κ γω να βάζω δύο δάχτυλα στον κόλπο της.Της εβαλα κ κωλοδάχτυλο αλλά μέχρι το νύχι με άφησε και μου το τράβηξε.Στη συνέχεια μου βάζει σκούφο κ ξεκινάει το cowgirl με καλά καρφώματα πάνω στον πουτσο μου κ γω να χουφτωνω τις βυζαρες της.Ακολουθησε reverse cowgirl κ γω να της δίνω κωλοσκαμπιλα κ να γουστάρει.Στην συνέχεια της είπα να την πάρω πάνω στην τραπεζαρία αλλά δεν ήθελε κ την πήρα doggy style στο καναπέ στο σαλόνι όπου κ τελείωσα πάνω στα βυζια της!Αφού κάναμε ντουζάκι καθίσαμε στο σαλόνι για λίγο social κ ακολούθησε second round.Σε γενικές γραμμές πέρασα πολύ καλά με την Linda.Ευχαριστω το sexclub.gr/forum για το δώρο του διαγωνισμού.

    ΥΓ. Αν πλήρωνα το VFM θα ήταν 6/10

    Πληροφορίες συνάντησης
    Διάρκεια 1 ώρα
    Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
    Ηλικία πελάτη 40-49
    Φωτογραφίες Πολύ επεξεργασμένες και ανακριβείς
    Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
    Εκσπερμάτωση Στο στήθος
    Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
    Φιλί Ναι με γλώσσα
    Στήθος Φυσικό
    Τατουάζ Αρκετά
    Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
    Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
    ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
    Αντιδράσεις ()
    Like
    Love
    Haha
    Wow
    Sad
    Angry
    Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
    Σχολιάστε
    Πρόσωπο
    Σώμα
    Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
    Καθαριότητα συνοδού
    Social
    Value for money

    Forum Tasks