Sex Club
Γεια σου, Επισκέπτη! Εγγραφή


Elsa  (Your Angels)

Βαθμολογία

Συνολική Βαθμολογία
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money

Πληροφορίες

  • Κριτικές: 2
  • Προβολές: 241

Κριτικές σε άλλα γραφεία

Κριτικές Χρηστών

gpd AvatargpdΜηνύματα: 2516 Κριτικές: 171

Ιστορίες: 0

Να πας να γαμηθείς! Αξιολόγηση: 8.67 — 27/07/2022 - 15:16
Να πας να γαμηθείς! Αξιολόγηση: 8.67 — 27/07/2022 - 15:16

Ο τίτλος αφορά την απάντηση του γραφείου και συγκεκριμένα από την δεσποινίδα Νικόλ (ρουφιάνος έγινα για πάρτη σου) .
Καλώ στο γραφείο μεσημεριανή ώρα και δεν απαντάει κανείς, θεωρητικά οι γραμμές ήταν κατειλημμένες, μετά από κανά δεκάλεπτο στέλνω μνμ και με καλεί η Νικόλ, απαντώ με ένα "ορίστε" και η απάντηση της δεσποινίδος : Να πας να γαμηθείς !
Ε τί να πω από κει και πέρα, το μόνο ότι θέλει σίγουρα άδεια .
Γελάσαμε είπαμε δυο τρία κουβέντες και ζήτησα την Lika αλλά την είχε διαθέσιμη αργά οπότε άνοιξα την δεύτερη κουρτίνα και μου εμφανίστηκε η Elsa.
Το κορίτσι στην ώρα του με φορεματάκι λευκό κοντό, πέδιλο με τακουνάρα και τσαντικό.
είναι που είναι ψιλή ,ε το δεκάποντο ήταν έτοιμη για τρίποντα.
πρόσωπο όμορφο, μακρύ μαλλί , φαινόταν γεμάτο το κορμί της, χαιρετούρες και ζήτησε να πλύνει χέρια. Τελικά μπανιαρίστηκε και επέστρεψε με σετ μπλε εσώρουχα.
Κορμάκι όπως είπαμε γεμάτο όχι χοντρό, νταρντανογυναίκα , στηθάκια μικρά , στις φωτό φαίνονται ποδάρες και κωλάράκι μούρλια, έχει όμως μπούτια και κωλάρα, όχι κυτταρίτιδα, ραγάδες κτλ και όχι σε αντιαισθητικά.
Ζήτησε κρύο νερό η νεαρά μας, πριν προλάβω και πιάσω το μπουκάλι έπιασε το πέος μου, μπουκάλι δεν έπιασα ποτέ, έπιασα όμως την κωλάρα της. έφαγε και το πρώτο σκαμπίλι.
Στα γόνατα έπεσα , παραμέρισα το βρακάκι και βούτηξα την γλώσσα μου στο αιδοίο της.Καλό και εύγευστο.Το δάκτυλο μου περιφερόταν στην πίσω τρυπούλα , αρνητικές αντιδράσεις δεν είδα, το σάλιωσα και μπήκε ολίγον, ακούστηκε ένα slowly , έτσι και έπραξα.
Σηκώθηκα και πήγα στο ψυγείο για το νερό, με κοίταξε απορημένη. με ακολούθησε και μου κατέβασε την βερμούδα , τον πήρε στο στόμα και κατευθείαν ντιπ , παναίτσα μου , πέρασε και έγλειψε - ρούφηξε τα μπαλάκια, ξανά έγλειψε από πάνω μέχρι κάτω το πέος μου, τον έφτυσε και αυτή ( τελευταία έχω πέσει σε ξεματιάστρες ).
Ζήτησε να περάσουμε στο δωμάτιο , ξάπλωσε και αρχίσαμε τα φιλιά , πέρασα από τα μικρά αλλά μυτερά βυζάκια της και έφτασα στο μουνάκι της , δακτυλάκια δέχτηκε η νεαρά μας και μπρος και πίσω, τσίμπαγε - γύρναγε τις ρώγες της λες και άλλαζε ραδιοφωνικό σταθμό.
Πήρα την γυάλινη τάπα , την έγλυψε και την τοποθέτησα στο κωλαράκι της, διάλεξε έναν δονητή τον οποίο και βόλεψα και αυτόν στο μουνάκι της , έβαλα την γλώσσα μου εκεί και πάμε.
κατι αχ βαχ , κάτι τινάγματα, τέντωνε και μάζευε τα πόδια της , μάλλον τελείωσε και ζήτησε προφυλακτικό. Πήρε το πρώτο και μου το φόρεσε αλλά μου το φόρεσε ανάποδα, το πέταξε και πήρε άλλο, το φόρεσα και της τον φόρεσα.
Ιεραποστολικά και μετά στα πλάγια.
Έβγαλε την τάπα και περάσαμε για φρεσκάρισμα , είπαμε δυο λογάκια, το προσπαθεί με την επικοινωνία , ατμίσαμε και αρχίσαμε το δεύτερο ημίχρονο.
Γλυφωμούνι, δάκτυλο στον κώλο , πίπα ντιπάτη και στήθηκε στα 4 επί του κρεβατιού, ακούστηκε και πάλι το slowly, τζελάκι δεν είχαμε , λίγο σάλιο είχαμε. το γουστάρει.
Έπιασα τις χειρολαβές και slowly μπήκα όλος.μπατσάκια είχαμε, μαλλιοτράβηγμα είχαμε .
έπαιζε και με το μουνάκι της η νεαρά μας ταυτόχρονα.
αλλάξαμε στάση , με καβάλησε και γαμήθηκε, ξανά αλλαγή ιεραποστολικά με τις πατούσες της στο στήθος μου και το πουλί μου στον κώλο της, μαλακιζόταν με το ένα χέρι και με το άλλο άλλαζε ραδιοσταθμούς.
Είχε αγριέψει το βλέμμα της , έχυνε η νεαρά μας , αλλά εκεί ζήταγε και άλλο.
Πόσο άλλο βρε άνθρωπος είμαι και γω, πάρτα στα βυζάκια σου και μαλάκωσε τις ρόγες σου μετά το τόσο στριφογύρισμα που τους έκανες.
Φρεσκαριστήκαμε , ζήτησε να ντυθεί και γω ζήτησα τον λογαριασμό.
έκανε αναπάντητη ο οδηγός αλλά εμείς ψάχναμε το βρακί της το οποίο ευρέθει και αναχώρησε για το επόμενο ραντεβού της.

Πληροφορίες συνάντησης
Διάρκεια 1 ώρα
Κόστος (€) 210
Ημερομηνία συνάντησης Πρόσφατα εώς 3 μερες
Ηλικία πελάτη 40-49
Φωτογραφίες Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Επανάληψη Ραντεβού Θα ξαναπήγαινα
Εκσπερμάτωση Στο σώμα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Φιλί Ναι με γλώσσα
Στήθος Φυσικό
Τατουάζ Καθόλου
Αξιοπιστία γραφείου Καλή (το ραντεβού ήρθε στην ώρα του)
Μέρος συνάντησης Στον χώρο μου
Υπηρεσίες Πρωκτικό
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δείτε τα σχόλια (2)
AlfaArsenico Avatar AlfaArsenico 27-07-2022 20:19:20
Σωστα στο ειπε φιλε μου, να πας να γαμηθεις εννοουσε θα σου στειλει μωρο να σε γαμησει. Δεν χρειαζεται να κανεις τιποτα!
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Newbie1 Avatar Newbie1 28-07-2022 12:22:13
Σιγά την γκόμενα που πήδηξες και ενθουσιάστηκες, μη τρελαθούμε κιόλας!!! Πάντως αναγνωρίζω ότι αυτό τον καιρό δεν κυκλοφορεί και ότι καλύτερο οπότε ίσως να είναι από τις λιγότερες χειρότερες επιλογές
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money
περιπτερας AvatarπεριπτεραςΜηνύματα: 409 Κριτικές: 16

Ιστορίες: 0

Σωματότυπος; χονδρής Ελληνίδας! και να ήταν σφιχτη; Αξιολόγηση: 5.60 — 26/09/2021 - 11:59
Σωματότυπος; χονδρής Ελληνίδας! και να ήταν σφιχτη; Αξιολόγηση: 5.60 — 26/09/2021 - 11:59
Σωματότυπος; χονδρής Ελληνίδας! και να ήταν σφιχτη; Έχει αρκετή χαλάρωση στο σώμα της Στήθος μικρό και καχεκτικό ξανθό μακρύ μαλλί σίγουρα δε πιστεύω είναι δικό της αλλά τέλειο σε υφή πρόσωπο; εμένα μου άρεσε αλλά όχι ότι τρελάθηκα κιόλας Της τον έδωσα στο στόμα αλλά η πίπα της θεωρώ πως είναι μια μετριότατη πίπα με σωστή χρήση του χεριού όπου μου τον έκανε κάγκελο (όχι με την πίπα άλλα με το χέρι της) Περάσαμε σε ιεραποστολικό με μπόλικο τζελ καλούτσικη αίσθηση μέσα της την έβαλα στα 4 όπου έχει αερόσακους στα κωλομέρια τα οποία κάνουν για γράπωμα και σφαλιάρες! κάπως έτσι έκλεισαν 2 γύροι Μουνάρα; Όχι! Μπάζο; ούτε Ξέρει να πηδιέται και να σε ικανοποιεί για τα χρήματα που δίνεις; ΟΧΙ!!!! 160 ούτε για πλάκα Και εσείς στο Your Angels Συμφωνούμε στο φωτοσοπ η μόδα του παρόντος και του μελλοντος Άλλα εσείς το έχετε παραξηλώσει
Πληροφορίες συνάντησης
ΑντιδράστεLikeLoveHahaWowSadAngry
Αντιδράσεις ()
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
Δεν υπάρχουν ακόμα σχόλια
Σχολιάστε
Πρόσωπο
Σώμα
Υπηρεσίες/Συμμετοχή στο σεξ
Καθαριότητα συνοδού
Social
Value for money